• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen ahoj, super dakujem :wink:
2. jan 2012 o 13:01  • Odpovedz
mám takú menšiu otázku...všimla som si,že v poslednej dobe dosť často vidím vo fotoalbumoch napr.že moje hobby a sú tam napr.výšivky,ručne vyrábané veci...a dotyčná osoba to aj predáva.urobí si album,že má nejaký koníček,ostatným užívateľkám sa to zapáči a chcú to od nej kupovať.takže takto si tu robí vlastne ,,biznis,,Neplatí to ale pre všetky,čo majú také albumy.ale aj tak , nemajú tu byť albumy,len čo sa týkajú detí?veď je to o deťoch a nie o hobby.ja som tu kedysi mala aj pár svad.fotiek a musela som vymazať.tak prečo sa potom tieto albumy tiež nemažú?
2. jan 2012 o 16:13  • Odpovedz
@luciferova tak som spravila
2. jan 2012 o 16:53  • Odpovedz
@stanislavao dobre si spravila :slight_smile:
2. jan 2012 o 16:56  • Odpovedz
@halienka @latvia - tak vidíte, holky, stačilo sa začať verejne baviť, že by sa mohlo zaviesť hlasovanie, a demokracia sa dostavila aj sama :grinning:
3. jan 2012 o 00:13  • Odpovedz
dobry den..chcem sa spytat,ze preco ked som si odstranila niekoho z priatelov a dala aj ze sa mi uz nepaci fotoblog,mi stale ukazuje jej prispevky...spravite s tym nieco?dakujem @martinjasen
3. jan 2012 o 08:37  • Odpovedz
ahoj, chcem upozornit na tuto osobu, ktora sa mi uz ozvala aj predtym, ale pod inym nickom
lenka.danielka@azet.sk - lenka kinacova (neregistrovaná/ý) - Včera o 16:36 Nová správa
pani zlata zijem dost biedne mohla biste mi to poslat zadarmo kebi te mohla tak bi som bola vemi stasna lebo viete preco zijem takto biedne nemohla som mat deti mala som manzela a nechal ma prave preto a adoptovala som si dievcatko a nechal nas preto ze mal inu a ona bola tehotna a teras som sama na materskej a nevladem platit elekrtinu plin a zmalov je to dos taske prosim vas a ked mate este nieco na male dievcatko bola bi som stastna kebi ste mi to mohla poslaz nech vizeram nejak k svetu zebi sima vsimol ten moj manzel nech zachranim nejak malej otca zebi nevirastala sama ma mna snazim sa jej dat tolko laski kolko vladem nechcem zebi sa citola tak opustena jak ine deti v deckom domove tak bi som chcela nejak uputat manzela pomoste mi prosim nemame internet ani pocitac tak chodim do kamaratki tak pisem ces jej imeil a neje registrovana na modrom koniku

Da sa s tym nieco urobit?
3. jan 2012 o 08:58  • Odpovedz
@adri266 odomna pýtala tá istá osoba pánskuzimnú bundu zadarmo, pre manželaktorrý chodí len v mikine.....pod týmto nickom takže zrejme klame kedže mne písala že chce pre manžela a tebe-vám že manžel ju opustil
3. jan 2012 o 11:45  • Odpovedz
@stanislavao Ahoj, prosim posli mi link do IP na ten inzerat, co si spominala. Dik.
3. jan 2012 o 12:35  • Odpovedz
@terina25 Taketo albumy respektujeme, kym nemame informaciu, ze to skutocne predava. Ked sa to dozvieme, album stopujeme bez moznosti znovuzverejnenia.
3. jan 2012 o 12:37  • Odpovedz
@julianka777 Posli mi informacie do IP o koho sa jedna, skontrolujem ti.
3. jan 2012 o 12:38  • Odpovedz
@martinjasen
no tak teraz netusim, kde to bol ten inzerat, ale oznacila som ho vcera aj ako, "nesplna podmienky", tak ale ak nan natrafim, poslem. bolo to medzi kabatmi damskymi.
3. jan 2012 o 12:43  • Odpovedz
Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či už tu padla otázka, či by bolo možné rozdeliť hodnotenia na bazáre na dobré a zlé a prípadne aká bola odpoveď. Čítať týchto 200 strán by bolo namňa asi vela. Vopred ďakujem za odpoveď.
3. jan 2012 o 22:40  • Odpovedz
@zuzana581 bola viackrát, zavrhovala sa, zavrhovala a tuším posledne bolo slubene, že aspon pouvažuju, ale zatial sa na to nechystaju, pokiaľ ja viem
3. jan 2012 o 22:47  • Odpovedz
@benne aha, tak ďakujem za info.
4. jan 2012 o 09:20  • Odpovedz
Prosim pekne z akych dovodov mi bol pozastaveny album??? ide mi 9mes- vsetko v pohode a odrazu tam niekomu nieco vadi? Nemam tam dieta krvave, s obnazenym pohlavim, pokakane plienky skratka nic co bolo v moznostiach automatickej spravy, inych neziaducich veci som si neni vedoma, tak mi dajte prosim vediet co s tym...dakujem
4. jan 2012 o 10:23  • Odpovedz
dobrý deň, rada by som pridala do sekcie Bazár inzerát, som zaregistrovaná, no stále keď tam chcem pridať nový inzerát, mi hlási, že ho môžem dať na českú stránku, vraj tam som zaregistrovaná, je potrebné sa ešte raz registrovať na inej stránke alebo ako to mám poriešiť, dakujem za odpoved.
4. jan 2012 o 10:26  • Odpovedz
Dobry den, uz som vyskusala vsetky moznosti ako sa ,,dopisat" k adminom ale ziadna nebola uspesna tak dufam ze toto bude kedze mi to poradili. Pred vyse mesiacom mi bol zablokovany bazar a rada by som ho mala znova aktivny kedze chcem ponuknut overaly na zimu a neskor to uz nebude aktualne. Dakujem
4. jan 2012 o 12:39  • Odpovedz
@martinjasen rada by som sa opytala, preco ked sa prihlasujem cez mobil (teda takmer vzdy), nove IP a notifokacie mi znaci bielym pismom, cize ich vobec nevidim, cez PC ich znaci stale cervenym. Deje sa to len odvtedy, ako sa zacal teraz menit vzhlad stranok, doteraz to bolo v pohode. Vdaka
4. jan 2012 o 12:44  • Odpovedz
@martinjasen dobry den, mala by som jednu otazku. uz dlhsiu dobu, odkedy je novy bazar, nejdu mi aktualizovat viac inzeratov naraz. predtym, ked som rychlo pozaklikavala viac inzeratov, tak mi aktualizovalo vsetko. a teraz mi to zaktualizuje len jeden, musim pockat na opatovne nacitanie stranky a zase jeden a takto dookola a ked chcem aktualizovat 30 inzeratov, tka to zaberie polhodinky. neda sa to nejako aktualizovat vsetko naraz? len takto po jednom? dakujem.
4. jan 2012 o 15:48  • Odpovedz
@martinjasen da sa nejak "nepotvrdit" priatelstvo s konkretnou osobou? obcas mi posielaju ziadosti ludia, ktorych vobec nepoznam, tak ak si nahodou znovu niekedy rozkliknem ich profil, mam tam "ziadost o priatelstvo este nepotvrdena". da sa s tym nieco robit?
4. jan 2012 o 20:13  • Odpovedz
@blovitc120 aky mas prehliadac? ja chodim cez mini operu a stale mam cervene kocky pri notifikaciach...
4. jan 2012 o 20:14  • Odpovedz
@labutka tiez mam operu mini a po 3 dnoch bielych mi asi hodinu po odoslani prispevku nabehli cervene stvorceky :slight_smile:. Ale dakujem
4. jan 2012 o 21:28  • Odpovedz
@labutka Proste ich ignoruj. :wink: Ono ti ziadost zobrazi iba ak pojdes na ich fotoblog.
5. jan 2012 o 10:08  • Odpovedz
@blovitc120 mne robi presne to iste, ale len na pocitaci co mam doma, v praci aj inde ked sa prihlasim je to cervene...
5. jan 2012 o 10:16  • Odpovedz
Dobry den.Ja by som sa chcela opytat,ako postupovat dalej,ked predavakuca sa ani po mesiaci neozyva,neposiela tovat,hoci je zaplateni.Predavajuca pod menom meliska211.V jej hodnoteni sme uz dve kupujece,co sa s nami nekontaktuje.Dakujem.Jana
5. jan 2012 o 10:25  • Odpovedz
Dobry den,chcela by som upozornit na predavajucu meliska211,ktora ani po mesiaci neposiela zalpateni tovar a ani nereaguje na kontakt..Precitajte si jej hodnotenie.
5. jan 2012 o 10:39  • Odpovedz
@martinjasen uz sa mi dalsi krat stalo, ze po kliknuti v bazare na z mojho okolia resp. na predajcov co sa mi pacia mi vyskoci tabulka s tym aby som sa prihlasila ci zaregistrovala....prvy krat som to nechala tak lebo po znovunacitani stranky sa to unormalnilo, ale teraz nepomaha nic...mam mozillu a nemienim menit prehliadac koli tomu! prosim nech sa na to technici pozru, dakujem
5. jan 2012 o 11:41  • Odpovedz
@martinjasen ahoj vsimla som si ze ked si pozerám fotoblogy a cítam si komentáre, už sa mi to neprepne na profil uzívatelky ale len komenty sa ukážu....to je fajn, sa mi to páči, a neviem či sa to už pýtali, nedalo by sa to tak spravit aj s upozorneniami? že ked kliknem tak mi to len rozbalí okienko, a ak su tam len páči sa mi to alebo tak, nemusím sa pracne vracat tam kde som bola :sweat_smile:
pri mojom postrehu to uz urcite je že :grinning: :grinning:
5. jan 2012 o 11:42  • Odpovedz
@opicamartyna a neni to, no dufam že som s avyjadrila tak aby ste ma pochopili čo myslím :sweat_smile: :sweat_smile:
5. jan 2012 o 11:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.