• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@opicamartyna Je mi luto, zatial nieco take neplanujeme. Nadhodim tuto vec u kolegov.
5. jan 2012 o 11:46  • Odpovedz
@martinjasen mozem dostat odpoved aj ja??? :confused:
5. jan 2012 o 11:49  • Odpovedz
@lucia20 Aj ja cakam na tu odpoved od programatora. Len co ju dostanem, napisem ti.
5. jan 2012 o 11:55  • Odpovedz
@martinjasen dakujem krasne. :wink:
5. jan 2012 o 11:56  • Odpovedz
autor
tým, že si radi premenovávate témy a premenovali ste aj moju na parný hrniec, ktorá značka.... aj keď to nebola téma len o značke ale aj o receptoch, preto je aj zaradená v kategórii recepty http://www.modrykonik.sk/forum/tema/parny-hrniec-ktora-znacka-je-najlepsia/
preto tu teda vznikla nová téma http://www.modrykonik.sk/forum/tema/parny-hrniec-tefal-vitacuisine-a-vase-recepty/?page=last&post=last&lastref=it pretože nik nemôže tušiť, kým starú nečíta, že to nie len o značke, ale aj o receptoch :wink:
preto by som pri premenovávaní tém ocenila/radila prečítať si viac ako prvý riadok prvého príspevku :wink:
5. jan 2012 o 14:24  • Odpovedz
môžem dať do fotoblogu album- návod na to, ako objednávať tovar z poľskej stránky? je to stránka, kde sú aj detské veci, hračky, kočiare, ale aj vybavenia domov a tak podobne... Bude to v súlade s pravidlami?
5. jan 2012 o 14:42  • Odpovedz
@vefi89 V prvom rade to nie je v kontexte stranky a po druhe zda sa mi to ako propagacia polskeho obchodu. Komercne veci nechceme, aby sa riesili vo fotoblogoch. Z toho co si napisala predpokladam, ze bude taky album stopnuty.
5. jan 2012 o 17:17  • Odpovedz
@alami Navrhni novy nazov svojej temy, nezabudni pridat linku a ja ti to premenujem. :wink:
5. jan 2012 o 17:18  • Odpovedz
@martinjasen preto sa pýtam, či môžem, alebo nie :sweat_smile:
5. jan 2012 o 17:18  • Odpovedz
autor
@martinjasen napr - Parný hrniec -ktorá značka + recepty a rady k vareniu.
Môžte samozrejme vymyslieť aj vy, len nech sa z toho nevytratia tie recepty :wink: dík
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/parny-hrniec-ktora-znacka-je-najlepsia/
5. jan 2012 o 18:44  • Odpovedz
ahoj , chcela by som sa opytat, ako mozem zmazat temy do ktorych neprispievam, resp. prispela som len raz, alebo parkrat, a stale sa mi zobrazuju vo fore, pod "moje prispevky", dlhsiu dobu aktivne prispievam len do dvoch tem, dakujem za odpoved.
5. jan 2012 o 19:28  • Odpovedz
@martinjasen to, že sa da diskutovať pod krátkymi správami priamo vo fotoblogoch je super, ibaže ked prejdem myšou na profilovky "komentujúcich, neukáže mi ich pasy, viem, že už to tu raz bolo, taká chyba, dá sa na to pozrieť? dik
5. jan 2012 o 20:30  • Odpovedz
@martinjasen
mam zopar technickych problemov so strankou: nefunguje mi odpovedz, paci sa mi to, nezobrazuju sa mi smajliky, neda sa mi odpovedat na IP a nejdu mi pridavat fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cela stranka vyzera ako nejaka skusobna verzia.
mam Mac Os X, Firefox 9.0.1...nejake tipy/napady co sa s tym da robit?
5. jan 2012 o 20:36  • Odpovedz
@martinjasen
ahoj , chcela by som sa opytat, ako mozem zmazat temy do ktorych neprispievam, resp. prispela som len raz, alebo parkrat, a stale sa mi zobrazuju vo fore, pod "moje prispevky", dlhsiu dobu aktivne prispievam len do dvoch tem, dakujem za odpoved.
5. jan 2012 o 23:24  • Odpovedz
@zuzky1104 môzem ja?..nedaju sa zmazat..to mas ako prehlad, kde vsade si prispela /teraz aj predtym/..tvoje prispevky tu ostanu, nevymazavaju sa..tak ako vsetko cim prispievas do fora,do otazok..
5. jan 2012 o 23:31  • Odpovedz
@traktor skoda, som prakticky typ, a vsetko, co by mi ulahcilo priehladnost a rychlejsiu orientaciu by som len uvitala...tak mozno niekedy nabuduce :wink:
5. jan 2012 o 23:39  • Odpovedz
@zuzky1104 tie, do ktorych prispievas casto, si oznac ako oblubene a najdes ich raz dva :wink:
5. jan 2012 o 23:42  • Odpovedz
@traktor no vidis, tak super, idem do toho :slight_smile: , dik za radu
5. jan 2012 o 23:43  • Odpovedz
@zuzky1104 ale kde je ta seda hviezdicka, co mam kliknut pri teme, aby sa mi pridala medzi oblubene... :frowning2: pomoooc
5. jan 2012 o 23:47  • Odpovedz
@traktor
ale kde je ta seda hviezdicka, co mam kliknut pri teme, aby sa mi pridala medzi oblubene... pomoooc
5. jan 2012 o 23:48  • Odpovedz
@zuzky1104 hviezdicka uz nie je..hore mas napisane paci sa mi to..klikni na to a tema sa ti ulozi..
5. jan 2012 o 23:51  • Odpovedz
@traktor Super, dakujem, uz to mam :wink:
5. jan 2012 o 23:55  • Odpovedz
Chcela by som sa spýtať čo robíte,keď ma jedna osoba po tejto stránke poohovárala v roznych temach a vyťahovala tam moje súkromie a poohovárala aj moju rodinu /ked to zistila poprepisovala to/-moj muž je policajt a povedal ze je to na trestné oznamenie,ktoré zvažujem.viem že tato osoba mala už jeden takyto problém.Takychto užívatelov zablokujete?Je to osoba z rodiny.
6. jan 2012 o 12:10  • Odpovedz
@petra80sd a ako vie,ze si to ty??No to je dost smutne.. toto :unamused:
6. jan 2012 o 12:39  • Odpovedz
@nela82 za dobrotu na žobrotu. . .:unamused:
6. jan 2012 o 13:08  • Odpovedz
@petra80sd podla toho o com je to ohovaranie. tak ale blokovat uzivatelov kvoli tomu, ze si nerozumeju s inymi a nerobia "bordel" na stranke , to by tu polovicka uzivatelov uz nebola :sweat_smile: blokuje sa vacsinou kvoli podvodom, vymyslaniu si, chronickemu porusovaniu pravidiel MK....zavisi od situacie. ak mas pocit ze tvoja situacia je dostatocny dovod na blokovanie niekoho, napis cely problem adminom do internej posty.potom sa uvidi
6. jan 2012 o 16:07  • Odpovedz
@petra80sd admini tu nesedia celý deň a nemajú ani čas čítať vsetky témy či niekto niekoho neohovara. A pokiaľ tá osoba nepisala menovite v tých témach tak nemáš ani dôkaz o tom ze je to o tebe, tak ti nepomoze ani trestné oznámenie podať. Ak tam napísala tvoje meno alebo meno rodiny tak áno.
6. jan 2012 o 23:00  • Odpovedz
mohli by ste prosim premenovat tuto temu http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dovolenka-s-dietatom-v-chorvatsku-aky-je-hotel-solaris/?page=last&post=last&lastref=it naspat na: "dovolenka v chorvatsku"??!!! takto je nazov dost nepresny a matuci...netreba predsa ku kazdemu hotelu zakladat novu temu :wink: dakujem!!!
6. jan 2012 o 23:02  • Odpovedz
Chcela by som vyjadriť nesúhlas s MK pro. Tým, že ste ma sem zaradili, stratila som možnosť reagovať na statusy mojich priateliek, ktoré mi teraz píšu IP s otázkou, že kde som sa stratila, prečo nereagujem, či sa hnevám... Je mi to ľúto, nakoľko som si tu našla niekoľko naozaj dobrých kamarátok, s ktorými som vďaka preradeniu na Mk pro stratila kontakt. Nedalo by sa s tým, prosím, niečo urobiť?
6. jan 2012 o 23:14  • Odpovedz
@martinjasen chcela som pridať príspevok do jednej témy a nechce mi ho tam vložiť :confused:
7. jan 2012 o 18:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.