• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen už to ide :sweat_smile:
7. jan 2012 o 18:32  • Odpovedz
@martinjasen aj ja si prosím odpoveď :frowning2:
7. jan 2012 o 21:42  • Odpovedz
@zlatka10 je predlzeny vikend, martin nepracuje, odpovie ti urcite ked pride do prace :wink:
8. jan 2012 o 11:10  • Odpovedz
@zlatka10 Ahoj, mozem ti zrusit tvoj Profil Profesionala. Co vsak bude znamenat, ze nebudes moct prezentovat svoje komercne sluzby. Daj mi vediet ako si sa rozhodla.
9. jan 2012 o 09:45  • Odpovedz
@martinjasen prosim ako môžem zablokovať tu reklamu proti pneumokokom -synflorix na uvodnej stránke, vadi mi to stále to tam bliká a prepína
9. jan 2012 o 13:50  • Odpovedz
@elise Ak to tvoj prehliadac dokaze, snad sa to da, ale neviem ti poradit ako.
Inak zvazujeme taku sluzbu pre uzivatelov, zeby pravidelne podporovali stranku same a za to by sa im reklama nezobrazovala. Isla by si do toho? Pytam sa iba informacne. :wink:
9. jan 2012 o 14:37  • Odpovedz
@martinjasen ja podporujem stránku som tu denne prihlásená:slight_smile: albo simyslel inak? ak finančne tak to radšej nech bliká reklama
9. jan 2012 o 14:54  • Odpovedz
Dobry den,reagujem na maminu,ktora ma v teme o "kravskom mlieku"/ktoru ste uzamkli/nazvala ako "modrokonikovy rozvratny zivel"!Podla nej vraj mam dceru..potom napisem,ze mam syna a neskor zase ze mam syna.....taketo urazky-ci skor to,ze sa o mne vyjadruje ako keby som bola nejaka podvodnicka!Ja mam vo svojom fotoblogu jasne uvedene,ze mam dve deti... :unamused:
9. jan 2012 o 15:42  • Odpovedz
@nela82 myslim, ze si ta len poplietla..mas podobny nick ako zakladatelka temy..ta ma dceru..
9. jan 2012 o 15:46  • Odpovedz
@nela82 iste si ťa len splietla, ale chápem tvoje rozhorčenie :unamused: Tak to vyzerá, ak si niekto nasilu prezentuje svoj názor a v tom vytržení ani nesleduje, komu čo píše :angry:
9. jan 2012 o 16:00  • Odpovedz
@martinjasen Ďakujem za odpoveď. Chcem sa však predtým ešte opýtať, či bude profil Pro spoplatnený, ak áno, tak odkedy.
9. jan 2012 o 17:28  • Odpovedz
@traktor
@jarunka111 pisala som jej aj do IP..no samozrejme ziadna odozva...no dotklo sa ma to :pensive:
9. jan 2012 o 17:31  • Odpovedz
Dobrý deň, písala som adminom - ale ešte mi nedošla odpoveď..dúfam, že teda správa prišla.

Zaregistrovala som sa ako profi a v diskusiách nemôžem dať "páči sa mi"...prečo? Je to obmedzenie pre profi?

Moja druhá otázka - ako profi - venujem sa foteniu - môžem mať ako svoju prezentáciu aj iné foto , ako foto detí? Musia to byť výlučne len deti?
9. jan 2012 o 21:15  • Odpovedz
@jarunka111 napisala som jej este raz do IP-a odpisala..no je zjavne,ze si ma pletie...no nechce si priznat pravdu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vraj ona vie,ze mam tri deti a ze je jej luto ze moja dcerka zvracia atd.VSAK JA DCERKU NEMAM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je tak tazko a take zlozite si kliknut na dotyčnú co napísala tu diskusiu?Lebo je zjavne,ze si ma pletie prave s nou-och..nepochopim :sweat_smile:
9. jan 2012 o 21:45  • Odpovedz
@minewka Co sa tyka "Paci sa mi" je to obmedzene iba pre Profesionalov. Dovod je, aby nedochadzalo k spamovaniu. Ak budeme vidiet, ze vztahy medzi uzivatelmi a Profesionalmi budu ferove, a nebude dochadzat k komercnemu spamovaniu az obtazovaniu uzivatelov do buducnosti budeme zvazovat aj povolenie pouzivania "Paci sa mi" pre profesionalov.
Co sa tyka albumov vo Profile Profesionala chceme aby boli v kontexte konika, alebo v priamom kontexte s sluzbou, ktoru ponuka Profesional. V tvojom pripade ano, mozes si pridaj aj ine fotografie ako fotografie deti. Ak by to vsak bolo trochu za hranice toho co patri na konika, upozornime a vysvetlime. Mas v tom volnu ruku :wink:
9. jan 2012 o 22:10  • Odpovedz
@zlatka10 Profil Profesionala planujeme spoplatnit. Kedy presne neviem potvrdit, ale pocitam, ze to uz bude coskoro. Urcite o tom budeme vopred informovat vsetkych Profesionalov.
9. jan 2012 o 22:12  • Odpovedz
@traktor podla nej som ta ista osoba... :sweat_smile:
9. jan 2012 o 22:33  • Odpovedz
@martinjasen ok vďaka...neuvažovali ste nad tým - aby som sa ako profi vedela zaregistrovať inak, ako uzívateľ? Napr profi - plné meno, telefón, údaje - ako užívateľ nick? Neviem, či to píšem zrozumiteľne...Lebo takto ako profi - ak si dám verejný profil, bude každý videť aj to súkromné, resp. nebude to už tak anonymné...
9. jan 2012 o 22:36  • Odpovedz
@nela82 nie je problem, nech da tvoj aj ten druhy nick overit u admina..ale podla mna staci pozriet temu a vase odpovede boli pisane/ niektore/ v uplne rovnaky cas,,takze tu nie je co riesit , podla mna..mate len podobne nicky, ktore sa daju lahko popliest..nic viac
9. jan 2012 o 22:40  • Odpovedz
@minewka Tvoja predstava je idealna, ale realita ju zatial nedovoluje. Ak chceme udrzat vzajomnu doveru medzi uzivatelmi a Profesionalmi, tie vztahy musia byt jasne zadefinovane. Bud si Profesional (komercny umysel), alebo si uzivatel. Skusenost nam ukazuje, ze skryvat sa za maskou uzivatela s komercnym umyslom je velmi efektivne a velmi casto sa to objavuje aj nasich strankach. Ludia maju z toho velmi negativne emocie, kedze sa tym straca dovera medzi uzivatelmi - neviem komu mozem verit. Tomu sa chceme vyhnut a prave naopak chceme budovat doveru medzi ludmi a preto sme takto tvrdo oddelili Profesionalov a uzivatelov. Verime vsak, za je to dobry zaciatok ako budovat vzajomnu doveru. Ako som uz spominal predtym, nevylucujeme rozsirenie moznosti pre Profesionalov, aj rovnost je podla mna mozna, ale zalezi to v prvomrade od Profesionalov. Ak sa budu snazit svoj komerny umysel budovat na uprimnej snahe pomoct a poradit, potom na jednej strane vznikne dovera a na druhej uzivatelia ju ocenia tak, ze si vyberu sluzby prave takehoto profesionala. Takto si predstavujeme buducnost a to ako by si mal Profesional vytvarat dobre meno.
Uvedomujem si, ze zverejnovanie sukromnych veci Profesionalom su obmedzene aj ked nemame nic proti tomu, aby ich Profesional vo svojom fotoblogu uverejnoval. Mozno sme tuto potrebu podcenili, sluzbu sme sa snazili zamerat na co najefektivnejsiu komercnu prezentaciu. Zvacsa je to tak, ze bud uzivatel si chce riesit cisto svoje sukromne veci na stranke, alebo ako Profesional cisto komercne zalezitosti. Tych co to chcu spojit v jedno je velmi malo.
9. jan 2012 o 22:55  • Odpovedz
@martinjasen ok, vďaka za odpoveď.
9. jan 2012 o 22:58  • Odpovedz
ahojte admini, to sa nesmie na bazariku darovat???? :rolling_eyes:
10. jan 2012 o 09:50  • Odpovedz
@martinjasen dokedy bude fungovat kategoria Vianoce 2011? a co urobite s temami v nej, ak bude pripadne uplne zrusena? aby sme si pripadne stihli odtial skopirovat recepty a zaujimave veci... :sweat_smile:
10. jan 2012 o 11:09  • Odpovedz
@janka196 no, to by aj mna zaujimalo. tiez som chcela zopar veci darovat a cena nula sa neda napisat, jednoducho to nevezme.
10. jan 2012 o 11:10  • Odpovedz
@yvetulka no ja som dala cena 0 a napisalo mi darujem. ten inzerat tam uz mam hodne dlho a teraz mi ho zastavili vraj je to froma spekulanstva.... :rolling_eyes:
10. jan 2012 o 11:33  • Odpovedz
@janka196 fakt, teraz sa mi to podarilo, no donedavna mi to vobec nechcelo vziat, vdaka. nechapem, preco ti to zastavili.
10. jan 2012 o 11:36  • Odpovedz
@yvetulka no ved z toho som vychadzala ze to nieje proti pravidlam takze tiez som dost nechapala preco mi ho pozastavili. tak som ten inzerat zmazala nech si nedviham tlak a zabalim to k nejakemu balicku. :sunglasses:
10. jan 2012 o 11:42  • Odpovedz
@janka196 @yvetulka V bazari darujes tak, ze zadas cenu 0 Eur, automaticky ti to zmeni na Darujem. Ak mas problem s konkretnym inzeratom, posli mi link do IP.
10. jan 2012 o 12:06  • Odpovedz
@martinjasen dakujem, uz to ide
10. jan 2012 o 12:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.