• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@ikke Zatial sme to neriesili. Myslim, ze to urcite ostane do redizajnu fora, potom to prehodime do kategorie, kde by to malo byt, alebo do volnej diskusie.
10. jan 2012 o 12:08  • Odpovedz
@martinjasen takze sa to moze? nechapem potom preco ste mi inzerat pozastavili :angry: ja som ho uz zmazala ani ho nebudem nahadzovat znova
10. jan 2012 o 12:36  • Odpovedz
chcela by som sa opitat ci to tak funguje kazdemu alebo iba mne,od kedy som zaregistrovana na mk a s niekym si pisem tak na prijatu odpoved alebo upozornenie pridem tak ze musim spravyt niejaky pohyb na stranke inak sa my to bez toho nezobrazi.....je to takto zlozitejsie lebo stale len klikam aby som zistila ci my uz niekto odpisal alebo nie.......
@martinjasen
10. jan 2012 o 21:58  • Odpovedz
@katuscakzms mne sa to tiež zobrazi,napriklad ked pišem do fora skusenosti s predavajucimi,odošlem spravu,a pokial už potom nikde neklikne taj sa mi nezobrazi nič ale ked kliknem na niečo hned mi ukaže že mam aj tri upozornenia,
@martinjasen to asi každy musi preklikavať aby sa mu zobrazilo že ma upozornenie
11. jan 2012 o 08:12  • Odpovedz
@nikolca je to velmi zlozite takto, lebo prichadzam o cas a len klikam :slight_smile: ....a to pri vsetkom nielen upozornenia ale aj spravy,bazar,moje nakupy,no pri vsetkom sa my to deje
11. jan 2012 o 09:22  • Odpovedz
@katuscakzms aj mne to tak presne ide,no myslela som si že to robi len mne,pošlem spravu odbehnem od počitača nezobrazi sa mi nič no ako nahle kliknem na niečo ine hned mam aj 3-4 upozornenia,je to takto o ničom :frowning2:
11. jan 2012 o 09:33  • Odpovedz
@nikolca hmm asi to bude tak ako si pisla vyssie ze to ma asi kazdy takto....no pockame co na to
@martinjasen ...........mozno nas prekvapia a zmeni sa to :wink:
11. jan 2012 o 09:36  • Odpovedz
@katuscakzms @nikolca Ano je to tak, ak chcete, aby sa vam obnovila stranka a zobrazilo sa vam nove upozonenie je potrebne kliknut niekde na stranku. Tak je to pre vsetkych.
11. jan 2012 o 09:58  • Odpovedz
@martinjasen dakujem za odpoved :slight_smile:
11. jan 2012 o 12:20  • Odpovedz
dobrý deň chcem sa opýtať od včera sa mi nedá odhlásiť z mk cez môj účet musím to len zavrieť,a takisto sa mi nedajú aktualizovať inzeráty a pri inzerátoch nemôžem odpovedať na správy.ďakujem
@martinjasen
11. jan 2012 o 12:42  • Odpovedz
Dobrý deň, zaujímalo by ma, prečo funguje možnosť opraviť preklepy iba krátku chvíľku, nebolo by možné, aby sa preklepy dali opraviť dlhšie? Ďakujem
11. jan 2012 o 13:05  • Odpovedz
11. jan 2012 o 13:10  • Odpovedz
@eaka Ta dlzka je obmedzena, aby nedochadzalo k pozmenovaniu obsahu prispevkov, ked uz sa raz zverejnili. Preklepy si zvacsa vsimnes hned po zverejneni, ked si prispevok kontrolujes. Nemyslime si, ze je potrebne dlhsi cas.
11. jan 2012 o 14:06  • Odpovedz
@z.k Skus jasnejsie popisat svoj problem s odhlasovanim.

S inzeratmi, skus aktualizovat prehliadac, pripadne vyskusaj iny (chrome).
11. jan 2012 o 14:07  • Odpovedz
@martinjasen keď kliknem na môj účet neukáže sa mi možnosť odhlásiť tak to musím zatvoriť cez X celé okno.Ani prejdi na tak isto nevyroluje možnosti a toto isté mám aj na moja svadba.
Takisto keď kliknem pri inzerátoch na aktualizuj takisto nereaguje,ani keď chcem odpovedať pri inzeráte nereaguje.Ako aktualizovať prehliadač asi nerozumiem
11. jan 2012 o 14:14  • Odpovedz
Ahoj,

chcela by som požiadať o spätné nastavenie obyčajného profilu - nie profesionála - na koho sa mám obrátiť?
11. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem už som to pochopila už to funguje
11. jan 2012 o 15:00  • Odpovedz
@martinjasen ja iba takú blbinku...dalo by sa usporiadať témy(fóra) podľa obľúbenosti ? Teraz je vidno koľko a kto si pridal to fórum do obľúbených,čo je tiež zaujímavé ....ďakujem za odpoveď (dúfam,že ju dostanem :wink: )
11. jan 2012 o 17:44  • Odpovedz
@ani3012 Nerozmyslali sme o takejto moznosti. navrhnem kolegom. Trochu mi v tom chyba zmysel toho, preco takto zoradovat.
11. jan 2012 o 22:17  • Odpovedz
@martinjasen zle som sa vyjadrila.... aby clovek mohol pozriet,ktora tema na mk je top, ktora ako zaujala... ako napr je zoznam uzivateliek a je moznost si ich dat do poradia podla toho,kto je ako oblubeny respek.zaujal prfil uzivatelov.... tiez to nema hlbsi zmysel,ale je to zaujimave :slight_smile:
11. jan 2012 o 22:46  • Odpovedz
@martinjasen Ahoj Martin, chcela som sa spytat ci by bolo mozne nastavit sukromne skupiny tak aby bolo vidno kedy tam bol pridany posledny prispevok? Rada by som sa aj do niektorej pridala (teda poziadala zakladatelku neh ma prida) ale ak tam naposledy pisali napr. v roku 2009 alebo proste dost davno (takze ta skupina je ocividne neaktivna) tak to bude asi trochu zbytocne nie? myslim ze by to bolo celkom napomocne, teda ak by sa to dalo :slight_smile: prajem este pekny den teda :slight_smile:
12. jan 2012 o 01:08  • Odpovedz
@iukapiuka Asi ta nepotesim, ale takato moznost nebude. S pripravovanym redizajnom fora sa aj sukromne skupiny budu menit. Priblizim ako.
Sukromne skupiny sa zmenia na sukromne diskusie. Uz nebude mozne vytvarat v skupine viac diskusii, ale budu sa vytvarat jednotlive temy, v ktorych ich zakladatel pridava clenov, ktory danu temu vidia.
Na stranke nebude ziadny zoznam sukromnych tem, kazdy bude vidiet iba tie temy, do ktorych patri, alebo ktore zalozil.
Ak je v sucasnej skupine viac tem, po zmene to budu uz iba temy, v ktorych su clenovia vsetci ti, ktori boli clenmi sucasnej skupiny.
12. jan 2012 o 10:05  • Odpovedz
@martinjasen s tymi sukromnymi skupinami je to zaujimave, neviem si to dost dobre predstavit, na zaklade coho ste sa rozhodli, ze takto to bude pre uzivatelov lepsie? Ja osobne som spokojna s tym, ako sukromne skupiny funguju teraz :sweat_smile:
12. jan 2012 o 10:13  • Odpovedz
@pifina Nasa skusenost je, ze vacsina (najcastejsie novych) nevie pouzivat sukromne skupiny. Trochu nepochopitelne je to, ze sa vytvori sukromna skupina a stale sa neda diskutovat (musi sa vytvorit tema v nej). Takto sa budu vytvarat iba temy.
12. jan 2012 o 10:18  • Odpovedz
@martinjasen ja uplne chapem, co pise @pifina a ma to zmysel. Ja aj ona sme napr. v sukromnej skupine, ktora ma zalozenych niekolko podtem a ked si kliknem na skupinu, vidim, ci nepridali dalsiu. Takto je to pre nas prehladnejsie, v jednej diskutujeme napr. o zdravej strave, v druhej o vsetkom, v tretej o niecom inom a mame ich vsetky pokope v skupie, nie rozhadzane v oblubenych. Mne to tak vyhovuje.
12. jan 2012 o 13:22  • Odpovedz
@blovitc120 Nebude to rozhadzane v oblubenych. Kliknes si na link - Sukromne diskusie a v nej budes mat vsetky, v ktorych si. :wink:
12. jan 2012 o 13:54  • Odpovedz
@martinjasen ale ak som vo viacerych sukromnych skupinach a dajme tomu, ze v dvoch riesime zdravu stravu, tak na prvy pohlad neuvidim, ktora tema je z ktorej sukromnej skupiny, ak maju rovnaky nazov, vsak?
12. jan 2012 o 13:56  • Odpovedz
@pifina Chapem, ze kazda zmena prinasa problemy, ale to co opisujes je pripad, podobny ako ked sa narodia trojicky. Stava sa to velmi velmi zriedka. Odpoved je, ano neuvidis z ktorej sukromnej skupinu su temy, ktore maju rovnaky nazov. Sukromne skupinu uz nebudu existovat. :frowning2:
Minule sme tu riesili problem, ze pridu zmeny v oblubenych temach. A bolo zle. Existuje aj pozitivny pohlad na zmeny. Je mi uz smutno, kolko utrpenia ti sposobujeme nasimi zmenami, pritom tie zmeny prinasaju a stojim si za tym, ovela viac pozitivnych veci. Rozumiem, ze tazko sa menia naucene veci, ale zivot je predsa zmena a ver mi, zalezi nam, aby sme zmenami menili veci na stranke k lepsiemu.

Velmi sa mi paci slogan jedne nemenovanej americkej firmy "Embrace change", vo volnom preklade obijmi (prijmi) zmenu. Pre mna to znamena, byt otvoreny tomu co do mojho zivota prichadza a neodmietat to. VIem, ze casto menime veci na stranke, ale je to preto, lebo chceme ist dopredu, chceme vam ponuknut nieco vynimocne, co inde mozno ani nenajdete. Samozrejme su mozno lepsi, ale mi sme banda par zanietencov, ktori chcu nieco vytvorit po svojom. Velmi ma mrzi, ze tu niekedy citam, ake su vsetky zmeny zle, a je to stale horsie a horsie. Aj tak sa na to da pozerat, ale je tu aj iny pohlad...som sucastou niecoho co sa meni, vyvyja, zije, chce byt lepsie. ...aj dieta padne, ked sa uci chodit, aj my robime chyby, ale nevzdavame to.

Prepac, ak sa ta moj "vylev" nejak dotkol, budem sa snazit menej prepadat podobnym emociam. :grinning:
12. jan 2012 o 14:42  • Odpovedz
@martinjasen nerob si srandu že budete rušiť sukromne skupiny to čo prečo???
12. jan 2012 o 14:45  • Odpovedz
@martinjasen v pohode :slight_smile: robim v podobnej oblasti :slight_smile: ale my vzdy prisposobujeme zmenu zakaznikovi, aj ked nam sa casto zda, ze je to sprostost, ale riadime sa heslom, ze nas zakaznik je nas pan ... mozno takato komunikacia tu chyba, ak by mali uzivatelia moznost sa k zmenam vyjadrit (trebars formou hlasovania), verim, ze potom by bolo frflajucich menej :slight_smile: takto sme postaveni pred hotovu vec a ludia, ktori su tu cely den, tak sa rychlo zmenam prisposobia, ale taki, co len narychlo odbehnu precitat nove prispevky, tak su strateni, ked veci nefunguju tak, ako boli zvyknuti a musia sa ucit nove postupy, co ich pochopitelne odradza ... takze tolko "vylev" z druhej strany, nechcela som sa nikoho dotknut, len pisem moj pohlad na vec ...
12. jan 2012 o 14:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.