• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@elise Budu sa menit na sukromne diskusie. Bude to fungovat rovnako, len uz to budu samostatne temy.
12. jan 2012 o 14:49  • Odpovedz
@martinjasen ako sa bude riešiť to že sa neskôr budem chceť niekde do nejakej suktomnej temy pridať ale nebudem vedieť či existuje? dám príklad napríklad budem mať termin pôrodu november2012 verejná diskusia je ale kým som sa odhodlala napísať do verejnej už tam nikto nechodi iba občas lebo všetky su v sukromnej a ja neviem koho požiadať o pridanie.alebo za zaaloži sukromná tema na nejaký problem ktorý ma zaujima ale ja neviem že je založena ked ju neuvidím?
12. jan 2012 o 14:52  • Odpovedz
@pifina Pisal som ti to preto, lebo tych frflajucich spocitam na jednej ruke a su to stale ti isti. Preto som sa tak rozpisal. Som rad ak niekto da nazor, aj negativny, len nech to nebude z principu negativna reakcia.
Na stranke je zaregistrovanych v tomto momente 86 135 a to nepocitam tych, ktori prichadzaju na konika z nasich inych stranok. Ked informujem o zmenach reaguju na to ti isti ludia. Aj ked zmena pride, reaguje na to par ludi. Hoci niekedy velmi negativne. Odraza to nazor tych 10tisicov ludi? Ako to vidis?

Prichadzajuce zmeny pripravujeme uz viac ako pol roka, urcite nimi nechceme skomplikovat zivot uzivatelom, prave vyriesit problemy, ktore maju. :wink:
12. jan 2012 o 14:56  • Odpovedz
@elise Prv sa spytam, kolko krat si napisala autorovi sukromnej skupiny a poziadala o clenstvo? Nam to vychadza, ze je to tiez podobny pripad ako narodenie trojiciek. Zvacsa sukromna skupina vznika, tak, ze uz uzavreta skupina ludi, prechadza do sukromia, malokedy prijimaju novych clenov.
Ale rozumiem, moze sa stat.
12. jan 2012 o 15:02  • Odpovedz
@martinjasen to je skor o tom, kolko casu tu kto travi, kto tu nie je denne, tak ani nevie, ze moze niekde vyjadrit svoj nazor ... vela ludi tu ma svoje oblubene temy, pripadne pozeraju bazar a tym ich aktivita konci ... sem-tam tu prebehne nejaka "revolucia", ktora casto konci vylucenim rebelantov, takze mnohi povazuju za zbytocne (az kontraproduktivne) nejakym sposobom vyjadrit svoj nazor, ak chcu ostat na konikovi ...

ja verim, ze nie je vasim cielom komplikovat zivot uzivatelom, ale taka anketa o zmenach by fakt mohla byt dobra vec ... hlavne, ak by to fungovalo na principe, ze po prihlaseni by sa zobrazila stranka, ci ma clovek zaujem sa vyjadrit ku zmenam a ak by sa rozhodol nevyjadrit, uz by nemohol frflat, ze nemal moznost ...
12. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz
@martinjasen v niektorých som písala viac krát, ale mohlo by sa zvážiť aspon dať dakde zoznam všetkých sukromných skupin lebo sa takto môžu vytvárať duplicitne skupiny s rovnakými témami
12. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz
@elise Vytvaranie sukromnych duplicitnych tem je v poriadku. Tu ide o sukromne konkretnej skupiny ludi, nie priamo o temu.
Takyto zoznam urcite nebude, praveze umysel je, aby si ludia mohli vytvarat sukromne skupiny, o ktorych vedia iba ti, ktorych sa to tyka.
12. jan 2012 o 15:10  • Odpovedz
@pifina Anketa o tom, ako ma vyzerat konik by mala zmysel, ak by od toho ako stranka vyzera a funguje zavisel tvoj zivot (praca, prijmy). Vtedy si skutocne vela krat premyslis, co je spravne a co nie. Ak ta niekto ziada o nazor, ktory nie je podmieneny zodpovednostou, taky nazor nie je pevny a nikto za neho neda ruku do ohna. Preto pocuvame nazory nasich uzivatelov, ale rozhodujeme sa na zaklade nasho presvedcenia, ze je to spravne a sme ochotni riskovat, ze sa mylime.

Mas pravdu, tieto zmeny vy sa mali robit ohladom na tych, ktori tu netravia az tak vela casu a prave tak to robime. Pre nich sa snazime veci zjednodusovat, aby boli intuitivne, aby sa nestracali na stranke a vedeli ako sa veci pouzivaju. Ak niekto travi na stranke vela casu, nauci sa ako robit narocne veci na stranke. Ale prave pre tych, ktori tu pridu obcas je pouzivanie napr. sukromnych skupin nepochopitelne. Evidente sme niektore veci podcenili, ked sme ich vytvarali, preto to chceme napravit.
12. jan 2012 o 15:17  • Odpovedz
@martinjasen tomu niet co vytknut :slight_smile: mozno by pomohol nejaky help (ale to uz zo mna hovori profesionalna deformacia :slight_smile: )
12. jan 2012 o 15:20  • Odpovedz
@pifina V poslednom case rozmyslam prave o vytvoreni niecoho takeho ako help, alebo FAQ. Asi sa do toho pustim. :wink:
12. jan 2012 o 15:26  • Odpovedz
@martinjasen ale bude to rozhadzane. Pretoze v oblubenych mam temy na viac nez 1 stranu a zo sukromnej skupiny ich je 5. Chces povedat, ze budu zoradene za sebou? Budu rozhadzane podla toho, kedy bolo do nich prispievane. Takto som klikla na nazov skupiny a vsetky temy zo sukromnej skupiny boli pokope a videla som, ci su tam nove prispevky.
12. jan 2012 o 18:38  • Odpovedz
@martinjasen Bude aspoň zoznam súkromých diskusií, či tém ( nech už ich nazvete akokoľvek)? Myslím, že fungovalo a aj funguje, prihlasovanie sa do súkromiek i na základe oslovenia zakladateľa a požiadania o prijatie.
12. jan 2012 o 18:49  • Odpovedz
@blovitc120 Pravdupovediac nerozumiem tvojmu dotazu. Asi jednoduchsie bude vyckat, kym sa to spusti. :wink:

@abbey1 Zoznam sukromnych diskusii nebude, uz som o tom pisal.
12. jan 2012 o 23:12  • Odpovedz
@martinjasen Je v tom nejaký problém? Veď sa tým nezverejňujú žiadne súkromné údaje. Len by sa ľudia dozvedeli aké súkromné skupiny fungujú a ako doposiaľ by mohli kontaktovať zakladatela s prípadnými žiadosťami o info, či priradenie.
Takto nebude žiadny prehľad o tom , aké skupiny sú už tu.Niekedy človek ani len netuší, že môže ľahko násť skupinu ľudí s rovnakým názorom.
12. jan 2012 o 23:22  • Odpovedz
@martinjasen @danu
Ahooooooj :slight_smile:
Chtela jsem se zeptat z ciste "zenske zvedavosti" :pensive: ..dnes rano jsem se opet setkala s tim, ze "fungujici" ma ve fotoblogu "neaktivni"..cim to je? :wink:
13. jan 2012 o 08:39  • Odpovedz
@martinjasen

Mam prosbu, zda by nesla i nejak "vylepsit" soukroma IP...
zrejme pujde o nazor jednotlivce - casto "problemoveho" :wink: z duvodu signalu a tim spojeneho spojeni s MK..

Casto se mi stava, ze nez dopisu, odepisu dopis, spadne mi spojeni a dopis doslova zmizne...
:unamused:

Vetsinou nepisu jen par slov, proto mi pak kolikrat uz nezbyva "cas" a mozna i CHUT to psat cele znova..a nekdy uz i podruhe zapomenu odepsat...a je mi to lito... :pensive:
Neslo by to vyresit "zalohovanim dopisu" nebo prihradkou "Rozepsane" :wink: (?)

Mozna by to i uvitaly maminky, ktere musi od PC odbihat :wink:

Dik :slight_smile:
13. jan 2012 o 08:50  • Odpovedz
@irriss Je to tym, ze pouziva Mozillu a autologin. Nas system nezaznamena prihlasenie dlhsie ako 7 dni.

Co sa tyka tvojho dotazu k poste, nebudeme rozsirovat sluzby internej posty, nie je nasim cielom vytvarat nieco ako mail. Ma to byt jednoduche a funkcne.
Ked sa ti stane nieco ako pises, skus dat "back" novsie prehliadace zachrania aj text.
13. jan 2012 o 09:56  • Odpovedz
@martinjasen

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To je dobry...Ty vis, co pouzivam a ja ne... :grinning: :grinning: :grinning:
ach ja jsem ale "technik" :pensive: :pensive: rozeny antitalent... :zipper_mouth:

k tomu postupu, ktery mi radis..to bys musel prijit k nam osobne, abys mi to ukazal, vubec nevim o co "go" :unamused: ostuda, ze?
13. jan 2012 o 10:02  • Odpovedz
@irriss Je take tlacitko na klavesnici - sipka do lava, hovorovo "back", alebo "spat". Vrati ta to o jednu stranku spat. Ked pises text a potvrdis a vyhodi ti to chybu, stlac to a vrati ta o stranku spat a text by tam mal byt. :wink:
13. jan 2012 o 10:11  • Odpovedz
@martinjasen
ok-tak to si rozumime :wink: ...tady slo o to "hovorove"...
- jinak ja si vse zalohuju postupne osobne "CTRL +C a vkladam s V"ale na MK to kolikrat nestacim a "back" mi da na 99% prazdnou stranu..zmizne vse... :confounded:

Diky moc :slight_smile: Ahoj!
13. jan 2012 o 10:15  • Odpovedz
@martinjasen to by ma zaujímalo, ktoré prehliadače zachránia aj text, daj tip. Ja mám totiž jednu špecialitu, a to že vždy pridám príspevok a poriadne dlhý zrovna vtedy, keď prebieha tá údržba alebo facelift a ide ma z toho poraziť.
13. jan 2012 o 17:20  • Odpovedz
@blovitc120 Ja pouzivam Chrome a nemam s tym problem. Co ma este napadlo, moze to zavisiet aj od stranky, kde ten text pises, ale za to ruku do ohna nedam. :slight_smile:
13. jan 2012 o 17:22  • Odpovedz
@martinjasen Môžem poprosiť odpoveď na moju otázku? Ďakujem.
13. jan 2012 o 17:31  • Odpovedz
@martinjasen tiež mám chrome a vždy zmizne :frowning2:
13. jan 2012 o 17:43  • Odpovedz
@martinjasen mna by zaujimalo,myslim že už sa na to niekto pýtal,ide o kategoriu balik oblečenia,je to strašne neprehladne,no po pravde nebavi ma v tom "listovať",ked hladam vecičky vo velkosti 98 a nie je to vôbec podla velkosti triedene,takmer na každy druhy musim kliknuť a dočitať sa v popise o aku velkosť sa jedna,sem tam je niekde v "nadpise" uvedene napr.mega balik oblečka veľ.86-92,všetko to je v kope chlapec dievča,nie je možne s tym dačo robiť?Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :wink: :wink: :wink:
13. jan 2012 o 18:30  • Odpovedz
@martinjasen mozem sa spytat,preco uzivatelka kiara12 aj napriek tomu,ze uz bola asi 20x nahlasena mamickami je stale aktivna???? Uraza tu fotky v albumoch,vypisuje urazlive spravy a este aj klame!
13. jan 2012 o 18:52  • Odpovedz
rada by som sa opytala, ci sa da fotoalbum privacy nastavit len pre priatelov alebo nie? dakujem
13. jan 2012 o 19:56  • Odpovedz
Vobec mi nesvietia upozornenia, ani na streche ani tu :unamused:
13. jan 2012 o 20:14  • Odpovedz
mam dotaz k bazaru

chcela by som sa opytat, ci by sa v bazari pri vyhladavani v jednotlivych kategoriach, nemohla vyhladavanie vo filtri jednoducho rozdelit na panske a damske. Myslim to tak, ze ak by som si vo filtri zvolila napr. panske veci, ukazali by sa mi vsetky, tricka, nohavice, svetre atd.
14. jan 2012 o 11:16  • Odpovedz
@cucuriedka otvor si celý album, vpravo hore klikni na "zmen názov a popis" a tam si nastav, či chceš -pre všetkých- pre registrovaných- alebo -pre priateľov-, daj uložiť zmeny a hotovo :wink:
14. jan 2012 o 11:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.