• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@benne dakujem :slight_smile:
14. jan 2012 o 14:05  • Odpovedz
@martinjasen ahoj , mam dotaz k bazariku - sekcia pre rodicov - nedala by sa otvorit aj sekcia pre "netehotnych rodicov" ? je tam ze pre mamicky a tehotne, ale takmer vsetko je len pre tehotne mamicky ...teda uvitala by som zvlast bazarik pre tehotne maminy , aby sme aj my ostatne maminky mohli lahsie najst co potrebujeme ..a dalej , ked si pozeram stranky na bazari - napisem priklad , som na 20strane , a chcem aspat na 5-tu stranu, musim preklikavat a preklikavat...neda sa to vyriesit inak ? dakujem :slight_smile:
15. jan 2012 o 18:25  • Odpovedz
@renka9 poradím ti k tomu preklikávaniu, hore, ako ti píše adresu http://www.modrykonik.sk/bazar/?page=5 , tam si zmen číslo z 20 na 5 a enter, a hodí ťa to na tú 5tu stranu
15. jan 2012 o 18:31  • Odpovedz
@benne jeeej , dakujem idem to kuk :slight_smile: :wink:
15. jan 2012 o 18:33  • Odpovedz
@benne ide to :grinning: ...ale bolo by to jednoduchsie, keby som si mohla rolovat stranky s koleckom :wink:
15. jan 2012 o 18:34  • Odpovedz
@renka9 jj, aj ja vravím, aj v mojich inzerátoch mi to chýba, ale vraj to spomaľovalo koňa, tak to radšej spravili takto :wink:
15. jan 2012 o 18:42  • Odpovedz
@martinjansen ked uz sa tu hovori o bazariku - dali by sa veci pre tehotne rozdelit do viac kategorii? aspon na take zakladne ako nohavice, sukne, bluzky/tricka a ine :sweat_smile: takto nieco najst chce dost trpezlivosti :sweat_smile:
15. jan 2012 o 20:20  • Odpovedz
@renka9 ahoj. Ale veď v bazare sú zvlášť sekcie dospely: a tam nájdeš čokolvek. Je tam tuším 18 rozdelení (spodné prádlo, sukne, nohavice). A sekcia pre tehotné je nad tým. To si myslela, alebo som ťa zle pochopila?
16. jan 2012 o 00:27  • Odpovedz
Ako si odoberiem z oblubených tem tie, čo su už zamknute ? Nejde to. Nemám tam už tu kolonku "páči sa mi to"a "uý sa mi to nepáči"
16. jan 2012 o 11:44  • Odpovedz
@zuzana581 ja som nemyslela veci na oblecenie , ale sekcia pre rodicov ...ine pre mamicky a tehotne , cize veci co sa netykaju oblecenia , bohuzial su tam len same kremiky pre tehotne, vankusiky a podobne serepeticky .
toto mam na mysli -
Tehotenské oblečenie (4901)
O rodičovstve (knihy, časopisy, video) (357)
Iné pre mamičky a tehotné (186)
16. jan 2012 o 15:29  • Odpovedz
@renka9 aha jasné, tak som to zle pochopila. Mne chýba napríklad sekcia kabelky, ale tie tuším už ani nebudú.
16. jan 2012 o 15:47  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chcela by som sa spytat, preco sa mi v celkovom prehlade nezobrazuju niektore temy. konkretne uvediem napr. temu Pletieme a hackujeme pre deticky. pridala som si ju do oblubenych, tam ju mam, ale v tom celkovom prehlade, co sa stale aktualizuje, ju vobec nevidim. skusala som ju aj odobrat z oblubenych, ale ani to nepomohlo. dakujem za odpoved.
17. jan 2012 o 08:25  • Odpovedz
@nikolca V pripade balikov oblecenia nezvazujeme kategorizaciu podla velkosti. Zo samostneho nazvu je tato kategoria o mixe oblecenia. Ak niekto chce zverejnovat veci podla velkosti, zverejni ich samostatne.
17. jan 2012 o 10:08  • Odpovedz
Ahojte.Mily admin. Chcela by som sa opytat, (uz som sa raz pytala aj v SS) na kategorizaciu melodickej hracky v inzeratoch. Prvy krat som ju zaradila medzi hracky, odkial mi ju pozastavili, dala som ju pod detske ine, odtial ju zas pozastavili ze ju mam zle kategorizovanu,dala som ju medzi lehatka , odtial ju zas vyradili ze to patri medzi hracky. Mozem sa teda opytat pod co teda melodicka hracka- lehatko patri?? Dakujem
17. jan 2012 o 10:10  • Odpovedz
@p4 Prosim preposli mi do IP prispevky, ktore hodnotis ako utocne, alebo urazlive.
17. jan 2012 o 10:11  • Odpovedz
@renka9 Kategoria doplnky zatial nezvazujeme. Kludne vsak svoj navrh ako by to mohlo vyzerat zasli mne do IP. Zvazime a vyjadrime sa.
17. jan 2012 o 10:22  • Odpovedz
@nika251 Prepac, ma to byt v kategorii hracky. Inzerat som ti upravil a zverejnil.
17. jan 2012 o 10:23  • Odpovedz
@martinjasen prosim ta, mozu sa predavat v kategorii pro, aj nosene veci alebo len nove?
17. jan 2012 o 10:32  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, mám problém s upozorneniami, keď mi svieti, že ma niekto spomínal v komentári pod krátkou správou, nehodí ma tam priamo, musím to dohľadať ručne, čo nie je taký problém, pokiaľ je "rozhovor" pod najnovšou správou, ale včera mi dávala echo jedna užívateľka, ako dopadla po radách, ktoré sme si vymieňali minulý týžden a to som chvíľu musela hľadať, kde presne mi to píše, predtým ma hodilo z upozornení priamo na konkrétny koment, v ktorom som mala nick označený @
17. jan 2012 o 10:38  • Odpovedz
17. jan 2012 o 10:42  • Odpovedz
@benne Pozriem sa na to.
17. jan 2012 o 11:04  • Odpovedz
@silvia1983 Mozu aj nosene, v tom pripade ked zverejnujes inzerat nemozes davat oznacenie, ze je to nove.
17. jan 2012 o 11:05  • Odpovedz
@benne Je to chyba, opravujeme to uz.
17. jan 2012 o 11:21  • Odpovedz
pride mi velmi zvlastne,ked mi @martinjasen vyberie album so zdravymi receptami pre male deti do "vybrali sme" a napise,ze nema k tomu co viac komentovat,lebo album je super a potom mi pride sprava,ze ten album bol pozastaveny. ja som chcela len pomoct inym maminam s inspiraciami na recepty malym detom,album mal pozitivny ohlas. stravovanie malych deti nesuvisi s obsahom stranky?
17. jan 2012 o 16:28  • Odpovedz
@estterka Bol to chybny klik. Uz to mas verejne. Prepac. :wink:
17. jan 2012 o 16:42  • Odpovedz
@martinjasen sme len ludia ;) dakujem
17. jan 2012 o 16:43  • Odpovedz
@benne aj mne to robí
a ešte plus-svietia mi v bazáre nové správy a nemám žiadne
a ešte-už nejde rozklikávať "x užívateľom sa to páči" pri témach vo fóre? mi to nefunguje :unamused:
díky za odpoveď
@martinjasen
17. jan 2012 o 20:56  • Odpovedz
@martinjasen Ak kliknem na užívateľou, ktorým sa páči príspevok, neukáže sa mi ich zoznam. Je to zámerné, alebo ide o chybu? Doposiaľ to fungovalo. Nejde to, ani pokiaľ chcem pozrieť komu sa páčil môj vlastný príspevok. Dúfam, že teraz dostanem odpoveď. :wink: Ďakujem.
17. jan 2012 o 22:47  • Odpovedz
@abbey1 @martinjasen presne toto iste robi aj mne, nerozklikne (neotvori) sa mi link so zoznamom.
A este s jednou vecou mam problem a to s tym, ze mi odosiela po jednom kliknuti niekedy aj 3 rovnake prispevky. Kliknem raz a do par sekund nabehnu duplicitne komentare :-/ co to? Uz som si to vsimla aj u inych.
Dakujem.
17. jan 2012 o 22:52  • Odpovedz
@benne @martinjasen rovnako u mna tiez, po kliknuti na notifikaciu ma to nehodi priamo na konkretny prispevok, ale na fotoblog
17. jan 2012 o 22:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.