• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
je nás viac :wink:
ak nie všetky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
to bude zase chybička v systéme...
už aj minule to tak bolo a pomerne rýchle to odstránili :wink:
17. jan 2012 o 22:56  • Odpovedz
@evka4 myslim, ze to je preto, lebo ta tema sa nachadza v kategorii Volna diskusia a prispevky z volnej diskusie sa v celkovom prehlade nezobrazuju.
17. jan 2012 o 22:56  • Odpovedz
@hajanka aha, dakujem, to som nevedela :slight_smile:
18. jan 2012 o 00:05  • Odpovedz
@macamac @benne @abbey1 @hajanka @magimary Vieme o tychto chybach, opravujeme.
18. jan 2012 o 09:38  • Odpovedz
@martinjasen vdaka :wink: ................ hmm a preco mi neprisla notifikacia ze si ma oznacil v prispevku? :grinning: :grinning: :grinning:
keby sem nenakuknem, tak ani neviem.
18. jan 2012 o 17:32  • Odpovedz
@hajanka mne tiež neprišla notifikácia :wink:
martin má asi nejaké špeci notifikation :wink: :sweat_smile:
lebo od ostatných mi normálne chodia :sweat_smile:
18. jan 2012 o 17:45  • Odpovedz
Neviem kto z vás usúdil že filtračná kanvica na vodu nie je potreba pre deti.Podľa mňa je lebo mamini používajú pre deti kupované dojčenské vody takto si ju môžu doma vyrobiť.Troška by som sa nad tým zamyslela kým stiahnem inzerát Ale je to váš názor beriem na vedomie a rešpektujem.
18. jan 2012 o 18:19  • Odpovedz
@hajanka
@magimary mne sa to v upozorneniach ukázalo normálne
18. jan 2012 o 18:22  • Odpovedz
@martinjasen Mám na stránke 216 otázku..................halo... :slight_smile:
18. jan 2012 o 21:59  • Odpovedz
@cikyta @martinjasen, presne toto zaujíma aj mňa :wink:
ako sa dajú zmazať témy z obľúbených, ktoré už sú uzamknuté? :confused: :wink:
18. jan 2012 o 22:01  • Odpovedz
@martinjasen skopirovala som sem svoju otazku zo 4.01.2011, dufam, ze uz odpoved dostanem. po 2 tyzdnoch... :confounded: :frowning2:

lucia20 @martinjasen dobry den, mala by som jednu otazku. uz dlhsiu dobu, odkedy je novy bazar, nejdu mi aktualizovat viac inzeratov naraz. predtym, ked som rychlo pozaklikavala viac inzeratov, tak mi aktualizovalo vsetko. a teraz mi to zaktualizuje len jeden, musim pockat na opatovne nacitanie stranky a zase jeden a takto dookola a ked chcem aktualizovat 30 inzeratov, tka to zaberie polhodinky. neda sa to nejako aktualizovat vsetko naraz? len takto po jednom? dakujem.
4. jan o 15:48 • 3 deti • Odpovedz • •
18. jan 2012 o 23:25  • Odpovedz
prosim vas, nemyslite si, ze predavat tu pouzite damske nohavicky je uchylne a chore? ved to je hnus. to by sa mohlo zakazat.
19. jan 2012 o 09:20  • Odpovedz
@martinjasen este stale nefunguje ta chyba na ktoru tu mnohe upozornovali, ze ak ma niekto spomina pod kratkou sptravou vo fotobloku tak ma to nehodi na ten prispevok (odpoved) ,ale len na fotoblok a musim to rozklikavat a hladat odpoved pod x prispevkami :unamused:
19. jan 2012 o 11:49  • Odpovedz
@lucia20 napríklad mne aktualizovanie ide bezchybne, teda koľko zakliknem, toľko mi obnoví, skúsila si sa prihlásiť cez iný prehliadač?
19. jan 2012 o 12:06  • Odpovedz
@benne robi mi to aj na inych pocitacoch. ja uz som uvazovala aj nad tym, ale mne to robi odkedy sa zmenil bazar. potom mi to chvilku islo den-dva ale teraz zase nejde. zakliknem 5 inzeratov a aktualizuje mi to max.2. niekedy mi to vypise, ze nebol aktualizvoany ziadny. :confounded: tak ja neviem kde je chyba potom. :frowning2: ale fakt ked mam aktualizovat 30 inzeratov, tak to hodnu chvilu trva.
19. jan 2012 o 12:29  • Odpovedz
Dobry den, v profesionaloch som si nasla opatrovanie deti. Zavolala som na 4 cisla, 3 boli odpojene alebo odkazovka :confounded: . 1 som sa dovolala. To dievca ani velmi skusenosti s detmi nema, ani nevie kolko by som jej mala platit a pod. :angry: Zbytocne ich vediete pod profesionalmi a hlavne ja uz nemam chut skusat dalsie cisla.
19. jan 2012 o 13:04  • Odpovedz
@hajanka @magimary To asi preto, lebo som vas spomenul, v ramci oprav preklepov. Vtedy to uz nezobrazi v upozorneniach.

@cikyta Asi je to teraz problem, ale samozrejme to bude mozne. Myslim, ze to bude dokonca tak, ze ak sa tema vymaze, automaticky to zrusi to, ze je niekoho oblubena.

@luba142 Trpezlivost. :wink:

@lucia20 Vseobecne tento problem neevidujeme. Takze to bude specificky problem v tvojom prehliadaci. Nemas nahodou naistalovany nejake aplikacie v nom (napr. blokovanie reklam). Velmi tazko sa v tomto pripade zistuje problem. Skus ist na nejaky iny pocitac a otestovat to tam, ci to funguje, aby sme mali istotu, ze je to iba v tvojom PC.
19. jan 2012 o 15:22  • Odpovedz
19. jan 2012 o 15:27  • Odpovedz
@martinjasen
dobry vecer, chcela by som sa opytat, ako si mozem oznacit predajcu v bazari, aby som si mohla prezerat iba inzeraty pomocou funkcie-"od predajcov, krori sa mi pacia" Dakujem
19. jan 2012 o 21:02  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, nevies co je s tymi duplicitnymi prispevkami?
Pisala som minule, kopirujem:

"A este s jednou vecou mam problem, ze mi odosiela po jednom kliknuti niekedy aj 3 rovnake prispevky. Kliknem raz a do par sekund nabehnu duplicitne komentare :-/ co to? Uz som si to vsimla aj u inych.
Dakujem."

uz mi to lezie na nervy a myslim, ze aj ostatnym uzivatelom, ked im takto zahlcujem fotoblogy :grinning:
Nevies kde moze byt chyba? Dakujem.
20. jan 2012 o 08:11  • Odpovedz
@ika00 otvor si jeho bazár a daj "páči sa mi" :wink:
20. jan 2012 o 09:05  • Odpovedz
@ika00 presne ako napisala @benne
20. jan 2012 o 10:08  • Odpovedz
@hajanka Skusim zistit.
20. jan 2012 o 10:09  • Odpovedz
@hajanka VIes mi poslat link, kde sa to tak stalo, aby sme to mohli nejak preskumat.
20. jan 2012 o 10:11  • Odpovedz
@martinjasen uz sa nedaju otvarat "virtualny pouzivatelia"? Volakedy sme mohli mat z terminovej temy jedneho uzivatela, jeho fotoblog bol pristupny len pre priatelov (uzivatelky s tym konretnym terminom). Tym sme osetrili to, aby fotoblog nevideli vsetci uzivatelia, a aj to, aby konkretny clovek nemal vo svojom blogu fotky napr.zo stretiek a tym padom "musel" potvrdzovat priatelstvo so vsetkymi uzivatelkami s rovnakym terminom.
20. jan 2012 o 10:43  • Odpovedz
@labutka Myslim, ze este nejake taketo uzivatelske loginy su, ale neviem ti povedat v akej miere sa vyuzivaju. Pripravujeme vytvorenie skupin, co by mohlo riesit tento problem. Verim, ze to bude na jar funkcne. Dovtedy ak mate zaujem vytvorte si taky login. Iba mi napiste IP, ze ste ho vytvorili, ja to poznacim, aby omylom nevzniklo nedorozumenie.
20. jan 2012 o 11:04  • Odpovedz
20. jan 2012 o 14:30  • Odpovedz
@martinjasen otvaranie komentarov po upozorneni vo fotoblogoch uz funguje :grinning: aspon mne.

Ale naskytol sa dalsi novy problem :grinning:
takto mi zobrazuje uzivatelov v bazare, ked rozkliknem "paci sa mi to"
neviem ci je to dostatocne viditelne
20. jan 2012 o 17:04  • Odpovedz
Ahoj, zaujímalo by ma, či existuje taká možnosť, prípadne či by to bolo príliš časovo, technicky či finančne náročné, zaviesť automatickú kontrolu pravopisu v okienkach pri písaní príspevkov do fór (s možnosťou prepnutia SK/CZ samozrejme). Síce by sme v koníkovskom jazykovom okienku už asi nemali ani o čom písať, ale myslím, že by nám to vôbec nevadilo... :wink:
Ďakujem za Váš čas :wink:
20. jan 2012 o 18:46  • Odpovedz
@eaka stačí užívateľom odporúčať, aby používali google chrome :grinning::grinning:
20. jan 2012 o 19:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.