• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@eaka a u niektorych by ani kontrola pravopisu nepomohla... :sweat_smile: jedine, ze by sa prispevky s chybnym pravopisom vobec nezobrazovali, ale to by sme my, bez diakritiky pisuci, tu tiez neboli... :wink:
20. jan 2012 o 21:09  • Odpovedz
ja nemam ziadnu otazku len sa chcem podakovat za zmenu, ktora je vo fotoalbumoch, ked kliknem na fotku nevrati ma to spat na cely album ale prepne dalsiu fotku. veeelmi chvalim tuto zmenu dakujem :slight_smile:
20. jan 2012 o 22:12  • Odpovedz
chcem sa opytat, ako si mozem dat temu k mojim oblubenym, nikde nevidim hviezdicku pri teme. dakujem :slight_smile:
20. jan 2012 o 22:54  • Odpovedz
@kata2882 ahoj,toto by zaujímalo aj mňa,si ma predbehla,dúfam,že ti odpovedia :slight_smile:
20. jan 2012 o 22:55  • Odpovedz
@lucula73 no predtym to bolo a teraz nikde, nechce sa mi stale hladat, v oblubenych to mam raz dva :wink: :slight_smile:
dufam,ze pride odpoved
20. jan 2012 o 22:57  • Odpovedz
@kata2882 klikneš na "páči sa mi to" v šedom štvorčeku pri téme :wink:
20. jan 2012 o 22:58  • Odpovedz
20. jan 2012 o 22:58  • Odpovedz
@kata2882
@magimary fakt,že ma to nenapadlo :grinning:
ďakujem
20. jan 2012 o 23:00  • Odpovedz
@lucula73 no ani mna, veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. jan 2012 o 23:02  • Odpovedz
ahoj, chcem sa spýtat, ci sa dá mnou zmazaný inzerat v mojom baz. znovu aktualizovat bez toho aby som ho vytvorila odznova...nemam uz v pc tie fotky a bolo by to dost zdlhave..dik..
21. jan 2012 o 13:45  • Odpovedz
je mozne neco udelat s albumama?neskutecne pomalu se nacitaji, hruza, to cloveka aj omrzi, cekat na fotku tak dlouho
21. jan 2012 o 21:30  • Odpovedz
Neviem či to robí iba mne, no nezobrazia sa mi žiadne fotky. Či iž pri užívateľoch, alebo pri inzerátoch. Ak sa objavia, tak to trvá asi 5 minút, kým nabehnú. :confused: Deje sa niečo?
21. jan 2012 o 22:03  • Odpovedz
@heni79 aj mne ...
som si myslela, že to ja mám niečo s pripojením...
ale asi teda nie :wink:
21. jan 2012 o 22:08  • Odpovedz
ahojte, neviem ci mi nieco uniklo, ci co :slight_smile: . Chcela som si precitat spravu z mojej starsej internej posty, ale zrazu neviem najst, kde je interna posta??? Poradite mi?
22. jan 2012 o 16:23  • Odpovedz
@hhenike tá obálka hned v prvom riadku vedľa tvojej fotky :wink:
22. jan 2012 o 17:35  • Odpovedz
@benne ,,,och, ja som hlupa... :D. vdaka
22. jan 2012 o 17:47  • Odpovedz
chcela by som vediet ako sa da vymazat inzerat z mojho wish listu
23. jan 2012 o 18:51  • Odpovedz
@tortelinka treba kliknut na zltu hviezdicku a vymaze sa :wink:
23. jan 2012 o 18:53  • Odpovedz
Chcem sa spýtať či by bolo nejako možné urobiť tému čierna listina tak aby sa dalo dakde nahodiť len meno a vyhľadalo by mi nespoľahlivý nick. Niečo ako hľadaj predajcu Neviem či je to vôbec technicky možné. :slight_smile:
23. jan 2012 o 20:55  • Odpovedz
@vefi89 super. presne niečo takéto som myslela ďakujem pekne
23. jan 2012 o 22:53  • Odpovedz
@frick inak to môžeš robiť aj tak, že si klikneš na forum a v pravo "hladaj vo fore" a tam napíšeš nick, alebo mailovú adresu, ktorú hladáš. Ukáže ti témy, v ktorých sa zadaný text (čiže meno, alebo nick) objavuje a máš to rýchle a prehladné.
23. jan 2012 o 23:50  • Odpovedz
udelejte neco s tim konem, vzdyt je zpomaleny az hruza, neda se to ani koukat
24. jan 2012 o 00:24  • Odpovedz
Viete mi niekto poradit, ako sa dostat ku vsetkym inzeratom, ktore som si oznacila ako oblubene? Ked kliknem na wishlist, zobrazi mi to na stranke 150 inzeratov a kedze oblubenych mam viac :sweat_smile: , neviem, ako sa dostat k tym dalsim, ziadne prepnutie na dalsiu stranku nevidim :confused: Dakujem za odpoved :wink:
24. jan 2012 o 01:04  • Odpovedz
@martinjasen @mario_ Ahoj, už som sa na to pred niekoľkými mesiacmi pýtala, ale pýtam sa znovu. Ohľadom upozornení. Keď mi tam svieti číslo, kliknem, viem koľko nových upozornení si mám pozrieť. Ale, ak ma medzitým "spomenie" x iných užívateľov, po kliknutí na upozornenia, je veľmi nejasne označené, koľko z upozornení je vlastne nových a ja potom niekoľko upozornení zvyknem prehliadnuť. ČO je samozrejme škoda, lebo debata uviazne. Zvykne tam svietiť síce "nové", ale len ak je popis k upozorneniu krátky, ak je to však z diskusie, či správy, to "nové" sa tam nezmestí a fakt to potom zvyknem prehliadnuť. Nemôže ostať červené čislo nových upozornení svietiť aj po kliknutí na ne? Bolo by to dosť nápomocné. Ďakujem
24. jan 2012 o 08:01  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chcem sa opytat to co tu uz bolo pisane, ale odpoved som zatial nenasla..ak mam temu v oblubenych, tema sa zamkne a ja ju uz nechcem a chcem si ju odstranit, ako to mam urobit?dakujem
24. jan 2012 o 08:05  • Odpovedz
@traktor toto sme sa už pýtali dvakrát, odpoveď bola v tom zmysle, že by sa to malo neskôr urobiť tak, že téma zmizne automaticky z obľúbených...
no, asi na tom ešte len robia, lebo ešte to nejde :wink:
24. jan 2012 o 08:57  • Odpovedz
@zuzana581 to vážne? dobre dakujem pôjdem si to omrknúť. inak tiež ma to m ohlo napadnúť :slight_smile:
24. jan 2012 o 09:00  • Odpovedz
@frick ale najprv si vo fore klikni na "volna diskusia", až potom použi vyhladávač, lebo skúsenosti s predávajucimi ako aj tunajšia čierna listina, su radene vo volnej diskusii, takže to budeš mať istejšie nájsť.. inak, ja to robím už cez klasický google, použijem mejlovu adresu, alebo i nick, pridam že čierna listina, a kopu vecí sa dá dozvedieť :wink:
24. jan 2012 o 09:14  • Odpovedz
@benne
@frick čierna listina nie je vo volnej diskusii ale v sekcii modrykonik.sk, ale to nie je podstatné. Ak si klikneš tak ako som ti napísala, tak ti vyhladá všetky témy, kde sa to nachádza. A ako píše benne niekedy stačí dať ten hladaný výraz (mailovú adresu, nick) aj do vyhladávača (napr. google) a nájde ti aj iné stránky, kde sa objavuje.
24. jan 2012 o 09:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.