• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@benne
@zuzana581 ďakujem vám za rady.Človek sa furt učí :slight_smile:
24. jan 2012 o 13:16  • Odpovedz
ja by som sa chcela spytat, ako si mozem dat temu medzi oblubene, ked tam nie je ta hviezdicka vedla.dakujem za odpoved
24. jan 2012 o 13:38  • Odpovedz
@zuzik1983 celkom hore pri nazve mas paci sa mi, tak na to klikni a mas to ulozene :wink:
24. jan 2012 o 13:40  • Odpovedz
Dobrý den!Prosím vás,prečo mi niekde namiesto fotiek je otáznik?Dakujem za odpoved.
24. jan 2012 o 13:41  • Odpovedz
dobrý den chcem sa spýtať čo sa deje?Ked sa mi z 46 inzerátov ukazuju fotky asi len na 8 a ostatné voebc nevidím proste inzeráty s otáznikmy? :confounded:
24. jan 2012 o 13:42  • Odpovedz
@lovacska vidím že máte ten istý problém čo ja...Tak čo treba znova vymazať inzeraty a znova vytvoriť či čo sa deje?
24. jan 2012 o 13:43  • Odpovedz
24. jan 2012 o 13:44  • Odpovedz
@benne Dakujeme
24. jan 2012 o 13:46  • Odpovedz
@benne aha dakujeeeeeemm :grinning:
24. jan 2012 o 13:49  • Odpovedz
Kde by som mala v Bazari umiestnit predaj karnevaloveho kostymu?? :unamused: :confused: Vdaka
24. jan 2012 o 14:20  • Odpovedz
nejde pridať ani len inzerat hmm??asi koli tej poruche či?
24. jan 2012 o 14:23  • Odpovedz
ako zmením svoju otázku na diskusiu???
24. jan 2012 o 14:26  • Odpovedz
@kacickah napis IP adminom * martinjasen , mario_ * daj link na tvoju otazku a poziadaj ich o zmenu na diskusiu
24. jan 2012 o 14:39  • Odpovedz
@kacickah aku Otazku chces zmenit na diskusiu? napis mi sem link, alebo do ip
24. jan 2012 o 19:26  • Odpovedz
@junovka karnevalove kostymy mozes zadat do kategorie Ine detske
24. jan 2012 o 19:26  • Odpovedz
@blovitc120 ma problem,nevidi ziadnu temu vo fore a nevie sa teda ani do ziadnej dotat,jedine cez upozornenia ,ked je niekde @ ,tak som ju sem tymto dostala,snad jej pomozete.
24. jan 2012 o 23:28  • Odpovedz
@estterka vdaka.

@martinjasen prosim ta co ste urobili s MK, vobec nevidim ani jednu temu fo fore, zrazu mi to zmizlo. Vidim len zoznam sekcii ako moje oblubene, tehotenstvo atd ale nevidim ani jedinu temu ci uz v oblubenych alebo kdekolvek, takze prispievat a aj citat ich mozem jedine ak ma niekto spomenie cez @, to je jedina cesta, ako sa dostanem kdekolvek do fora.
Nemenila som ani prehliadac ani pristup, nic. Stale mam mobil a v nom idem stale cez tu istu verziu Opera Mobile a doteraz 3 roky nebol problem, vdaka
25. jan 2012 o 06:45  • Odpovedz
PS: To ze mi nefunguje "odpovedz", paci sa mi, odpovedat na IP a ze ked sa uz dostanem do fora, vidim na jednej stranke asi 5 prispevkov totalne roztahanych a namiesto fotiek vidim cele pasy ci fotoblogy asi tiez nie je normalne, ale teraz nepodstatne
25. jan 2012 o 06:48  • Odpovedz
@blovitc120 Oznamim to programatorovi, ale nerobime technicku podporu pre mobily, takze s najvacsou pravdepodobnostou s tym nic neurobime. Stranku vyvyjame pre klasicke prehliadace, nie pre mobilne prehliadace.
Ak by nieco, napisem.
25. jan 2012 o 14:00  • Odpovedz
@martinjasen aha, takze 4 roky chodim na MK v pohode cez mobil a pride nova zmena "k lepsiemu" a som odpisana. No nic, v kazdom pripade vdaka za odpoved, podpora by mala byt podla mna pre vsetkych uzivatelov. Asi poslem sama sebe IP s odkazmi na oblubene temy a budem chodit zjednodusenym sposobom do jednotlivych tem, skoda ze som to neurobila pred 2 dnami, ked mi to este slo... Vivat tretie tisicrocie.
25. jan 2012 o 14:41  • Odpovedz
:wink: @blovitc120 ja som teraz cez mobil a mne vsetko funguje ako na pocitaci cez prehliadac.
25. jan 2012 o 16:42  • Odpovedz
@michaela80 mne to tiez este predvcerom rano normalne fungovalo ako 3 ci 4 roky predtym a vecer uz nie, museli nieco zmenit
25. jan 2012 o 17:38  • Odpovedz
@blovitc120 mne sa nic nezmenilo... :sweat_smile:
25. jan 2012 o 17:47  • Odpovedz
@michaela80 ale niekomu inemu sa mohlo predsa zmenit, ci nie? Ja som tiez doteraz nikdy problemy nemala, to ale neznamena, ze ich nemalo x ludi, ktori tu o tom adminom pisu.
25. jan 2012 o 17:54  • Odpovedz
@blovitc120 vsak jasne.. neviem od coho to zavisi ze niekomu to prestane fungovat takto zo dna na den... ale o nicom ked sa nikde nevies dostat..to by som bola na "prasky z toho"
25. jan 2012 o 17:58  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa opýtať, už druhý deň mi nefunguje bazár, IP, odpovedz, páči....skrátka takmer nič, opravujete opäť niečo? Alebo sa niečo vylepšovalo?
26. jan 2012 o 06:34  • Odpovedz
poprosim adminov o vysvetlenie preco ste mi zablokovali inzerat ked v pravidlach je uvedene ze znacka moze byt napisana velkymi pismenami :angry: a zablokovany je preto lebo obsahuje velke pismena. tak ja uz neviem teraz ci ja som nechapava alebo vy nerozumiete svojim vlastnym pravidlam :angry:
26. jan 2012 o 13:52  • Odpovedz
poprosím adminov o vysvetlenie,prečo mi zablokovali inzerát na predaj záclony do detskej izby. je to normálna záclona do detskej izby,bola zaradená v správnej kategorii a vy ste mi ho vymazali.tu sú linky na podobné inzeráty a tie sú podľa vás v poriadku :

http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/b91j/krasne-fialove-zavesy/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/wfhm/prikryvky-na-postel/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/dpb1/pohovka-do-detskej-izby/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/7qhr/koberec/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/rj1c/uzasne-postelne-pradlo-pre-fanusikov-futbalu/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/oil3/sedaci-oddychovy-vak/

Jednoducho to nechápem, tieto inzeráty,teda veci v nich ponúkané môžu by považované za veci do detskej izby ale aj do obývačky,splálne a pod.... moja záclona je podobná,je biela na modré kocky,nechápem,prečo bol teda zmazaný,ked tá záclona bola kupovaná ako záclona do detskej izby.
26. jan 2012 o 17:13  •  3 deti  • Odpovedz
@andrii Tie inzeráty patira do bazáru na modrú strechu.
26. jan 2012 o 17:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.