• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
nic proti praci adminov ale obcas sa mi zda, ze zaspali, ohanaju sa pravidlami ale uz par dni su v albumoch tabulky k inernetovej hre - vobec nezmazane, v teme recepty preberaju topanky no uplne k teme, aale vsetko je podla pravidiel na ktorych tak baziruju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz
Treba oznacit, tiez nemaju oci vsade... :wink:
28. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz
no ten album je par tyzdnov nie dni a oznacenie pomoze isto ked adminka sefuje aj na internetovej hre, pisem len preto, ze ine vidia, aletam kde su same zaangazovane tam su oci privrete, evidentne maju "rovnaky" meter :unamused:
28. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz
No tak s tymto tvojim vyrokom nesuhlasim :pensive:

Ale ked neoznacis a nenapises im, tak nebudes vediet, akym metrom meraju :wink:
28. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz
nemusim oznacovat, vidim aky zaujem maju v teme otazky pre adminov prispevok z 23.7. je doteraz nezodpovedany :wink:

ale dost uz to bol len taky moj postreh :sunglasses:
28. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz
nevesta: len tak mimochodom, ja to nie v zlom na adminov ja len, ze sama som nieco take ale na uplne niecom inom kedysi robila, tak tu som trochu smirovala" konkurenciu", mozno som to len drzo narovinu napisala
28. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz
jonatanka - s uzivatelkou "afrika" som komunikovala cez Ip - just for info

a ak vidis nejake prispevky alebo albumy, ktore nesplnaju pravidla, tak daj vediet.... a skutocne neviem na co narazas s tou internetovou hrou, ja ziadnu nehram, nie som tam zaangazovana a ani jej nesefujem.... no a mam rovnaky meter na kazdeho, kedze na modrykonik.sk, modrykonik.cz som si s nikym nepisala, takze nemam nad kym privierat oci. Poznam iba uzivatelky z mojasvadba.sk a aj ony by ti vedeli povedat, ze mam rovnaky meter, kedze jednej som blokla duplicitny nick a ked porusuju vo fore pravidla, tak su im prispevky mazane :wink:
28. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz
janocka a ty si tu jediny admin, ked sa tak ohradzas,daj pozor aby ti privelmi nestupol tlak :grinning: ,
28. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz
jonatka na konikovi uz davno neplati rovnaky meter na kazdeho, skoda sa rozculovat :sunglasses:
28. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz
ja nie som povinna sa nikoho na nic pytat, ako som uz napisala, sledujem pracu "konkurencie", to snad mozem, alebo samam opytat inych uzivateliek :astonished: ?
28. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz
silvinka vsimla som si admin je boh a komu sa nepaci moze sa ...., vid, niektore vymeny nazorov uzivatelov a adminov, skutocne vysoka uroven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz
jonatanka - nepisem, ze som jediny admin.... kedze si nenapisala ktoreho admina myslis, ze hra daku internetovu hru, tak preto som napisala to, co som napisala

silvinka - na zaklade coho usudzujes, ze neplati rovnaky meter na kazdeho?
28. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz
janocka vlastne skusenosti ? ;) , nebudem to znova rozmazavat lebo som si povedala ze kon ma uz nenaserie ale netyka sa to vobec toho co ste rozoberali s jonatankou takze som off topic , len som dala za pravdu ze neplati rovnaky meter na kazdeho ............
28. júl 2009 o 23:31  • Odpovedz
a hawk som zasa ticho lebo neznasam ked niekto sleduje kazdy moj krok /ze p.C./
28. júl 2009 o 23:34  • Odpovedz
janocka konkretny admin, zisti ze sa jedna o neho ,ja netvrdim, ze ten admin ma ten album ale velmi dobre o nom vie, a nespravi s tym nic, tu ide o princip Vodu kaze, vino pije
29. júl 2009 o 00:08  • Odpovedz
jonatanka, asi beries do svojich prstov mna, hej hram jednu hru ale to je tak vsetko, nestiham sledovata a neprispievam a ni do tej temy a uz vobec nekontrolujem ziadne albumy, momentalne je leto, ja mam dve male deti a tak momentalne mam admin prava ale cerpam si letnu dovolenku a matersku, takze momentalne nemazem a nesliedim vobec nikoho :zipper_mouth: takze bud kludna... a ak mas neaky problem kludne mi napis do Ip, nemam pocit ze by som mala rozne metre, u man je jeden meter jeden meter a ked niekto porusuje pravidla neberiem ohlad na to ci je stara vrazda, decembrovka2006, januarovka2009 alebo hracka danej hry, to len na objasnenie v skratke a v rychlosti, idem sa balit, pekne leto vsetkym :wink:
29. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz
no narozdiel od adminov ja som kludna, len u vas badat nervozitu ak vas clovek verejne cez forum, nie cez IP upozorni na nedostatky, je leto horuco tak pozor aby vam velmi nestupol tlak :wink: , z mojej strany to bolo konstatovanie toho co som si uz dlhsie vsimala, tot vsio, som nevedela, ze ste take haklive, radsej uz nic nenapisem
29. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz
a nejdem sa rozculovat a nie a nie a nie , zuzi toto sa teba netyka ale suuuuhlas s jonatankou dobre si vsimas , ja tiez dlhsi cas pozorujem a zistujem ze jedno pravidlo vdaka ktoremu som prisla nedobrovolne o moje albumy plati len pre mna a este jednu uzivatelku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jonat nepomozeme si tak tu radsej v tichosti iba citajme bo nam hrozi zablokovanie accountu za .... hmm dovod sa vzdy najde :angry: a sem tam tu mamina naozaj najde uzitocne rady, sem tam je tu sranda, sem tam sa tu najdu spavne baby a bolo by skoda nemat sem pristup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: btw o akej hre sa tu bavite ?
29. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz
o hre ikariam, aj ja ju hram, ide o to ze jedna kocka ma album, kde je ich tabulka zo suradnicami a pod. udajmi, no uplne mimo pravidiel, a nic sa nedeje. ja to nie v zlom na tie kocky co to hraju, ani im nezavidim, mne ide iba o princip, co ma byt v albume a co nie, ine vedia stopnut za mensie hovadiny, vid pisanie VELKYCH PISMEN,ale o tomto albume konkretne zuz11 velmi dobre vie, a nic s tym nespravi, to nie je dvojity meter, podla mna je a este aky!, nie je to fer, kvoli inym uzivatelkam
29. júl 2009 o 16:17  • Odpovedz
prosim adminov aby ma neukamenovali, ale kvoli tomuto zmazat inzerat :

6x zvyraznenie inzeratu (krasnuckyyyyy, peknuckaaaa, teplyyyyy....)

otazka: zvyraznenie textu je proti pravidlam? :wink: , ja len aby som vedela
29. júl 2009 o 16:28  • Odpovedz
jonatanka vid Pravidla bazaru, konkretne bod 7: ... Taktiež nevkladaj "ozdobné znaky", ktorých účelom je graficky odlíšiť inzerát od ostatných (napr. výkričník!!!, - - -rôzne pomlčky- - -, ***hviezdičky*** atď.) Tieto pravidlá platia ako pre nadpis tak aj pre text inzerátu.
29. júl 2009 o 19:27  • Odpovedz
jonatanka - kedze je na MK.sk vyse 17000 tem a na MK.cz takmer 17000 tem (ok, nejake su aj neaktivne, tak dajme tomu, ze dokopy je aktivnych 20000 tem), neda sa vsetko ustriehnut a prave na to sluzia tie vykricniky - ked ma niekto pocit, ze sa porusuju pravidla, ma ten prispevok oznacit. To, ze upravujem velke pismena je vacsinou preto, ze to nahlasi ina uzivatelka,pretoze nie je sanca aby sme precitali vsetky prispevky....

a len tak mimochodom, mne by stupnutie krvneho tlaku neuskodilo, kedze ho mam dost nizky :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz
ok emjee, len som to chcela vediet :wink:, janocka daj si silnejsiu kavu, alebo pokecaj so mnou, ja viem dvihat tlak :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 08:02  • Odpovedz
janatanka, ty si homeopatikum, čo? :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 17:08  • Odpovedz
jasne som 100% ucinna, nema ziadne vedlajsie ucinky a posobim takmer okamzite :sunglasses:
30. júl 2009 o 17:54  • Odpovedz
co sme vam zleho urobili??? :confused: :cry: alternativne mamy 2 pise "Thread deleted. "
30. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz
bambu, si ma predbehla :grinning:
zrejme to vymazali nechtiac, kvôli tomu reklamnému príspevku :wink:
30. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz
amateri :unamused:
30. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz
no stane sa, snáď sa im to podarí vrátiť. Alebo máme zakladať novú?? :confused:
30. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz
a to som akurat chcela nakydat na facebook :zipper_mouth:
30. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.