• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@janka196 Prepáč, v tej rýchlosti som to zrejme odklikol.
26. jan 2012 o 17:20  • Odpovedz
@hirjak tak potom tam patria aj inzeráty,na ktoré som dala linky,nie?
a prečo je potom tu na bazáre sekcia Detská izba a ešte podkategorie Dekoracie,Textil, Zariadenia? keď tu nemôžeme predávať textil do detskej izby?
26. jan 2012 o 17:23  •  3 deti  • Odpovedz
@hirjak Zdravím, už som sa na to pred niekoľkými mesiacmi pýtala Martina, ale pýtam sa znovu. Ohľadom upozornení. Keď mi tam svieti číslo, kliknem, viem koľko nových upozornení si mám pozrieť. Ale, ak ma medzitým "spomenie" x iných užívateľov, po kliknutí na upozornenia, je veľmi nejasne označené, koľko z upozornení je vlastne nových a ja potom niekoľko upozornení zvyknem prehliadnuť. Čo je samozrejme škoda, lebo debata uviazne. Zvykne tam svietiť síce "nové", ale len ak je popis k upozorneniu krátky, ak je to však z diskusie, či správy, to "nové" sa tam nezmestí a fakt to potom zvyknem prehliadnuť, podfarbenie je také bledé, že by sa musím na monitor dívať pod iným uhlom. Nemôže ostať červené čislo nových upozornení svietiť aj po kliknutí na ne? Bolo by to dosť nápomocné.

Už pár dní sledujem, že zmizlo aj žlté podfarbenie z konverzácií pod inzerátom. Viem, že nie som sama. Ak v konverzácii pod inzerátom pribudne nová správa, ukáže mi to hore v červených číslach, a text novej správy bol podfarbený nažlto, už to tak nie je, opäť, je to nepraktické, neprehľadné, komplikovanejšie.. napríklad, ak je pod jedným inzerátom viac záujemcov a viac konverzácií, pracne treba dohľadať, kde vlastne tá nová správa pribudla.. pevne verím, že to je len porucha.

Ďakujem
26. jan 2012 o 19:16  • Odpovedz
@hirjak ahoj..ja mam tiez problem, mala som reakcie na bazar, ale tu mi ich vôbec neukazalo..nastastie to mam prepojene na mail, tak som mohla odpovedat..je tu daka porucha , alebo kde je chyba?dakujem
26. jan 2012 o 19:18  • Odpovedz
@hirjak aha v pohode ale tak isto pohotovo poprosim aj o odblokovanie :wink:
26. jan 2012 o 19:58  • Odpovedz
velmi by ma zaujimalo, preco mi bol stopnuty inzetar na detsku valandu. preco akoze nesplna pravidla??? je tu kopec detskych posteli v danej kategorii. to som fakt, zvedava, co mi odpisete. celu MK je uz na figu, necudujem sa, ze to tu martin vzdal.
27. jan 2012 o 06:35  • Odpovedz
@benne K upozorneniam, chapem, ze pre niektorych byl tvoj navrh napomocny, ale je to naozaj iba hrstka ludi. Pre mnohych by to bolo matuce, kedze by nechapali, preco cislo stale svieti, pritom upozornenia uz videli. Nie kazdy ma potrebu kliknut na kazde upozornenie, hlavne ak ti lajknu nejaku fotku 10 ludia, potom by si musela vyklikat kazde to upozornenie.
Planujeme zobrazovat viac upozorneni, kedze skor sa stava, z niekto ma viac novych upozorneni nech sa zatial zobrazuju.
K inzeratom, to vyzera na chybu. preverim to.
27. jan 2012 o 13:11  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, dik ale nepochopil si.. mne stačí že tam svietia červené čísla kým mám otvorenú kolonku "upozornenia", a nepotrebujem ísť klikať všetky, aby až potom zmizlo.. lenže, teraz mi svieti 3, kliknem a skutočnosti mi za ten jeden klik nabehnú dalšie 3 a spolu je to 6 nových, lenže ja toto nevidím, ked som na koníka prišla, fungovalo to ako píšem, ukázalo po otvorení upozornení aktuálny počet spomínaní, potom sa to zmenilo, teraz to po otvorení upozornení zmizne, takže všetko je závislé na mojej pozornosti, a ked mám rozbehnuté naraz 3 debaty, už mi neraz koment unikol
27. jan 2012 o 13:22  • Odpovedz
ďakujem adminom za "vyčerpávajúce" zodpovedanie mojich otázok a vyriešenie problému :angry: ....stále som sa nedozvedela,prečo nemôžem predávať záclonu do detskej izby na MK v kategorii Detská izba-Textil :angry:
27. jan 2012 o 15:02  •  3 deti  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/moly551/album/predam/8659337/

to jak dlouho nechate uzivatele aby si tu delali co chteji??zvlast pokud absolutne ignoruji pravidla?i kdyz je nekdo upozoni tak jim je to jedno?
27. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz
@martinjasen dnes doobeda mi MK nacitalo uplne normalne a teraz mi zase zmizli vsetky temy, takze zjavne to nie je mojim prehliadacom, ale niecim, co sa deje u vas.
27. jan 2012 o 19:21  • Odpovedz
@martinjasen - prosím Ťa, prečo sú správy v Upozorneniach šrégom? prvá diagonála je ešte čitateľná - správa sedí s fotkou, ale ďalšie majú popletené fotky :confused: to niečo skúšate, či nejaký škriatok vám to tam porozhadzoval?
27. jan 2012 o 20:24  • Odpovedz
moze mi niekto poradit ulozila som is veci ktore sa mi pacili na bazare a teraz ich nemozem vymazat lebo mi tam napise ze inzerat uz neexistuje ako to odstarnim :D please
27. jan 2012 o 21:38  • Odpovedz
@zuziacik1989 klikni na žltú hviezdičku pri inzeráte,ktorý chceš odstrániť
27. jan 2012 o 21:41  • Odpovedz
co sa deje s tymi upozorneniami.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
27. jan 2012 o 22:15  • Odpovedz
@nela82 skriatok prideluje fotky podla vlastneho uvazenia :wink:
27. jan 2012 o 22:15  • Odpovedz
@blovitc120 ...?ako?nepochopila som... :grinning:
27. jan 2012 o 22:17  • Odpovedz
@nela82 no neviem ako tebe, ale ja ked pozeram upozornenia v pc, tak uzivatelia maju uplne ine profilove fotky, totalne domiesane
27. jan 2012 o 22:43  • Odpovedz
jaaj..no mam pocit,ze vsetko tu je domiesane... :grinning: :confounded:
27. jan 2012 o 22:44  • Odpovedz
@nela82 fotky su posunute o 1 riadok vyssie, ale uz je davno po pracovnej dobe a najblizsie 2 dni je vikend, tak to bude chciet dost trpezlivosti... :wink:
27. jan 2012 o 22:55  • Odpovedz
@ikke - teraz budem asi od veci, ale to by bol vážne taký problém, keby to programátor poriešil z domu? :confused: aj mimo pracovnej doby?
28. jan 2012 o 10:41  • Odpovedz
@katja78 to ja neviem, ale mozno ma programator rodinu a ine, mozno aj dolezitejsie plany na vikend :wink:
28. jan 2012 o 11:14  • Odpovedz
28. jan 2012 o 13:50  • Odpovedz
@strihalka Bonzujeme? :angry:
28. jan 2012 o 13:55  • Odpovedz
@karinnka :grinning: :grinning: ne, jen je to otazka principu :sunglasses:
28. jan 2012 o 13:56  • Odpovedz
Čo znamená keď inzerát je expirovaný?
28. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz
trikrát som sa pýtala,prečo nemôžem predávať záclonu do detskej izby tu na bazáre v kategorii Detská izba v podkategorii Textil...trikrát som tu ten inzerát nahodila a trikrát mi bol adminom zmazaný,že ho mám dať na modrustrechu....načo je tu na modromkonikovi potom kategoria Detská izba a a podkategorie Dekoracie,Textil, Zariadenia???? :angry: ...to ja mám ten izerát stále dookola nahadzovať a admin ho bude dookola vymazávať? a kde je nejaké rozumné vysvetlenie?????
28. jan 2012 o 15:31  •  3 deti  • Odpovedz
tak toto je fakt vrchol!!! to čo je za cenzúra??? vysvetlí mi niekto,kde je problém??? prečo mi stále mažete inzerát??? prečo táto záclona podľa vás nepatrí do detskej izby? sú ľudia,ktorí nechcú mať na záclone macíkov a princezničky,alebo hello kitty.... a väčší chlapci 8-10 roční určite na záclone nechcú macka Pú...je to normálna záclona kupovaná v detskom obchode.je do detskej izby.tak kde je problém? dá mi už niekto vysvetlenie????
28. jan 2012 o 15:46  •  3 deti  • Odpovedz
@manita72 že ho predávajúca už niekoľko týždnov neaktualizovala.. bud prehliadla, alebo tu nebola, alebo čaká odpoved od záujemcu pod ním..
28. jan 2012 o 20:29  • Odpovedz
@andrii v kategorii detska izba mozu byt len veci, z ktorych je na prvy pohlad / precitanie jasne, ze sa jedna o zariadenie do detskej izby, nie o beznu vec, ktoru predavajuci mal zrovna umiestnenu v detskej izbe
bielo-modra zaclona bez akehokolvek naznaku detskeho motivu sa hodi tak do detskej, ako do obyvacky, kuchyne, spalne alebo na ine okno a teda si ju mozes uverejnit na www.modrastrecha.sk
28. jan 2012 o 22:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.