• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Ďakujem adminom! :wink:
28. jan 2012 o 23:03  • Odpovedz
@benne ďakujem
29. jan 2012 o 13:30  • Odpovedz
@emjee dakujem za vysvetlenie,ale ako som písala vyššie nie každý chce mať v detskej izbe záclonu s vyslovene detským motívom a farebná záclona s geometrickým vzorom je vhodná do detskej izby a ak by si ju niekto dal to obývačky,alebo kuchyne ( :confused: ) to je na ňom,ale to zase neznamená,že by som ju nemohla predávať v kategorii Detská izba-Textil.ak by na tej záclone boli ornamenty,alebo ovocie,hrnčeky a pod,tak to je jasné,že nie je vhodná do detskej izby a nikto by si ju tam nedal,ale toto je záclona do detskej izby a nevidím dôvod,prečo by som ju teda nemohla predávať aj tu na MK..
29. jan 2012 o 14:56  •  3 deti  • Odpovedz
@hirjak @martinjasen
Ahojte. Chcela by som sa opýtať, prečo mi bol stiahnutý inzerát so zvlhčovačom vzduchu. Zvlhčovače vzduchu sú určené vo väčšej miere pre deti, ktoré trpia na suchý vzduch v bytoch a domoch častými infektami dýchacích ciest. Tento môj dokonca vyrába Topcom, čo je výrobca vecí pre deti (ohrievače fliaš, vysielačky, a rôzne iné) Mohla by som poprosiť nejaké bližšie vysvetlenie, prečo nesplňa pravidlá, lebo zvlhčovač vzduchu je určite pre deti. Ďakujem.
29. jan 2012 o 18:09  • Odpovedz
@hirjak @martinjasen len som chcela ešte k môjmu predchádzajúcemu príspevku doplniť foto, na ktorom je vidieť detský motív zobrazený na tomto zvlhčovači.
29. jan 2012 o 22:45  • Odpovedz
@zuzana581 Prepac, omyl. Inzerat som ti odstopol.
30. jan 2012 o 10:16  • Odpovedz
30. jan 2012 o 10:46  • Odpovedz
@hirjak myslím, že ten panel nalavo, kde je vidno čo robia priatelia, nie je práve najsprávnejšia volba....trocha súkromia by nezaškodilo...
30. jan 2012 o 15:04  • Odpovedz
@lenuska20 na tom paneli sa zobrazuje len čo vaši priatelia olajkovali, nič viac, tak neviem či je to až taký zásah do súkromia.
30. jan 2012 o 17:05  • Odpovedz
Kedy skonci tato prestavba stranok? Uz mi to vazne pekne lezie na nervy, kazdy druhy den nevidim temy, nemozem pouzit odpovedat a paci sa mi v prispevkoch, neda sa mi odpovedat na IP. U mna to nie je, pristup vzdy z toho isteho zariadenia cez rovnaky prehliadac, lezie mi to pekne na nervy
30. jan 2012 o 20:41  • Odpovedz
Chvalim adminov :slight_smile:
1. Za funkciu Kam som prispela
2. Za opravu Upozornenia - pripajam sa cez mobil, a doteraz som ich mala stale poposuvane.
30. jan 2012 o 20:43  • Odpovedz
@hirjak podla vás to možno zásah do súkromia nie je, no podla mňa nemusí každý vidieť čo sa mi páči...aj ked sú to priatelia
30. jan 2012 o 20:52  • Odpovedz
30. jan 2012 o 20:54  •  1 dieťa  • Odpovedz
@usacek79 som zvedava, kedy to zmazu..... :grinning:
30. jan 2012 o 20:57  • Odpovedz
@usacek79 tak to je ina reklama, zdarma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2012 o 21:07  • Odpovedz
@silvia1983 a typek sa este cuduje, ze preco by mu to mali zmazat :grinning:
30. jan 2012 o 21:11  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ďakujem, programátorom/adminom, že už to v Upozorneniach neletí šrégom :wink:
30. jan 2012 o 21:16  • Odpovedz
@martinjasen
@emjee ja som sa uz davnejsie pytala, ci sa bazar neda "naprogramovat" tak, aby si kupujuci mohol vyselektovat tovar "od najnizsej ceny"??? vysvetlovala som to tym, ze selektovanie od 0-4 € je veeeeeeeeelmi siroka skala a potom predavajuci, ktori predavaju pod cenu tak ako ja, len aby sa tovaru v skriniach rychlejsie zbavili, opakuju svoje inzeraty donemoty, pretoze je tak rozsiahla inzercia, ze sa novozadane alebo obnovene inzeraty stratia rychlostou blesku na zadnych stranach a kupujuci asi tiez nema tolko casu a chuti, aby prelistoval 20 stran, len aby sa dopracoval k lacnemu a peknemu tovaru. preto som navrhovala, aby sa bazar upravil tak, ze sa da najst tovar od 1 centa a zaroven aj od najvyssej ceny, proste tak,ako to funguje vo vacsine inzercii, nech sa uz jedna o akykolvek tovar.
@martinjasen ty si mi vtedy na to odpisal nieco v tom zmysle, ze budete na tom pracovat, ze dobry napad, ale odvtedy (su to mozno 2 mesiace?) sa nic v bazari nezmenilo v tomto smere. alebo som si to len nevsimla? :unamused:
30. jan 2012 o 21:32  • Odpovedz
@hirjak
@martinjasen Tiež si myslím, že tento krok bol zbytočný. Myslím ten bočný panel s upozorneniami, čo kto kde komu "like". Kto chce, fotoblogy si prejde a nájde aj príspevky od kamarátov, ale nezdá sa mi najvhodnejšie upozorňovať na to. Predsa len by sa mohla trošku zachovať intimita.
Ak aj zavediete niečo nové do praxe, zaujíma vás odozva nás užívatelov? Mohla by!
30. jan 2012 o 23:42  • Odpovedz
@usacek79 no album sice stopli ale inffo o me stale zustava info o firme, tady by pomohl cely profil zablokovat:grinning:
31. jan 2012 o 00:00  • Odpovedz
@martinjasen kedze som sa odpovede nedockala, tak skusim znovu :wink:
Viete mi niekto poradit, ako sa dostat ku vsetkym inzeratom, ktore som si oznacila ako oblubene? Ked kliknem na wishlist, zobrazi mi to na stranke 150 inzeratov a kedze oblubenych mam viac emoticon , neviem, ako sa dostat k tym dalsim, ziadne prepnutie na dalsiu stranku nevidim emoticon Dakujem za odpoved emoticon
31. jan 2012 o 00:14  • Odpovedz
@sedem ked kliknes vpravo hore na Historiu neozbrazia sa ti vsetky?
31. jan 2012 o 07:51  • Odpovedz
@sedem ja mam presne ten isty problem, ale pri tych oblubenych historia nie je, iba v mojom bazare
31. jan 2012 o 07:55  • Odpovedz
ďakujem adminom za upozornenie vôbec som si neuvedomila že som tam takú fotku dala do kelu teraz ma štve že tam tak dlho visela .
31. jan 2012 o 09:22  • Odpovedz
@latvia ako pise @kaya60 , tam historia nie je, je tam O co som prejavila zaujem, Moj wishlist a Predajcovia, kt. sa mi pacia, za kazdou kategoriou je v zatvorke cislo, kolko veci tam mam ulozenych ale na tej jednej strane mi ukaze "len" tych 150 inzeratov a ku ostatnym sa neviem dostat :confused: akosi chyba moznost prekliknut na 2. stranu.. :sweat_smile:
31. jan 2012 o 11:34  • Odpovedz
@lenuska20 Nuž a ako by ste si to predstavovala?
31. jan 2012 o 15:47  • Odpovedz
@hirjak da sa prosim vymazat nick? pisala som aj IP ale odpoved mi neprisla..dakujem
31. jan 2012 o 15:48  • Odpovedz
@abbey1 my stránku vytvárame, vy ju hodnotíte. Všetko na stránke má povahu, že sa to polovici ľudí páči a druhej polovici nie, ak by bolo na užívateľoch, ktorí sa nikdy na ničom nezhodnú, stránka by ostala na úrovni na akej bola pred rokom dvoma. Čoskoro príde do používania na stránke tak mnoho zmien, že ak by sme každú jednu konzultovali s vami tak by vás to nesmierne otravovalo a časová krivka ich aplikovania by sa enormne predĺžila. Preto sú tie zmeny okrem iného výsledkom toho, čo vám na našich stránkach chýbalo a čo ste priebežne navrhovali zmeniť a našej tvorivej iniciatívy.
31. jan 2012 o 15:57  • Odpovedz
@zajo79 Login nie je mozne zrusit. Staci ak ho prestanes pouzivat. Jedine co ti mozem este odporucit je zablokovanie uctu na vlastnu ziadost, tym uz ucet nebude mozne pouzivat, ani tebou.
31. jan 2012 o 16:06  • Odpovedz
@martinjasen tak poprosim, zablokovat ucet. :slight_smile:
31. jan 2012 o 16:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.