• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Ak som niekedy davno prispela do temy,ktora je este stale aktivna a stale na to niekto reaguje,ako mam vymazat ten príspevok,da sa to vobec?? Vdaka
31. jan 2012 o 18:16  • Odpovedz
@martinjasen kuk moj prispevok Včera o 21:32 ziadna odpoved? :unamused: :unamused:
31. jan 2012 o 18:18  • Odpovedz
@hirjak Konkrétne túto zmenu niekto žiadal? Respektíve, v čom je jej prínos?
31. jan 2012 o 19:36  • Odpovedz
@hirjak aj ja si myslím, že tie upozornenia - čo robia moji priatelia, sú úplne zbytočné!
31. jan 2012 o 19:58  • Odpovedz
@hirjak - myslela som si, momentálne nemám výhrady, ale som len 1 zo 60.000 užívateľov (abo tak nejak) :sweat_smile: ale tých veľmi veľa zmien, uff, snáď sa zorientujeme :confused: :sunglasses:
31. jan 2012 o 20:14  • Odpovedz
@abbey1 - ak môžem svoj dojem z tejto novinky - kebyže som prevádzkovateľ, tak sa snažím, aby stránka bola čo najviac čítaná, a keďže sme tu v prevahe (zvedavé) ženy, tak si niekedy radi pozrieme, čo práve zaujalo moje kamošky...niečo ako klebetenie :sweat_smile: ktoré veľmi nenútene spĺňa základné želanie prevádzkovateľa - čítanosť :wink: ale môžem sa mýliť :fearful:
31. jan 2012 o 20:17  • Odpovedz
@simcab suhlasim, ale asi si vsimni, ze za kazdu cenu to tu niekto chce mat ako na facebooku, co ja nepochopim. Absolutne ma nezaujima, co robia moji priatelia, na MK som zacala chodit kvoli niecomu inemu, ako oznacovat ludi za priatelov a sliedit, co robia... Hlavne ze mi nefunguje odpovedz, musim to tukat manualne, ale natahuje mi tu, co robia moji priatelia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2012 o 20:18  • Odpovedz
@katja78 Len neviem, či je najsprávnejšie snažiť sa získať užívatelov práve takýmto spôsobom a či práve toto malo byť pôvodným prínosom stránky ako takej. V podstate mi to môže byť jedno. Ja osobne sliediť nebudem a stojím si i za každým slovom, ktoré tu na stránke napíšem. Tak nech si vidí kto chce, čo chce. Ide o princíp, že je pritiahnuté za vlasy, aby niekto bol presne nasmerovaný na niekoho príspevky. I keď sme priatelia, nemusí každý vedieť čo a do akej témy kto prispieva. :wink:
31. jan 2012 o 22:09  • Odpovedz
@abbey1 - ani nie získať si nových užívateľov, ale získať čas strávený na stránke pri užívateľoch, ktorí sa tu už zorientovali (majú priateľov), teda čas, kedy podvedome vnímaš reklamu :sweat_smile:.
Myslím, že profilu tejto stránky to neodporuje, nevidím v tom ani nič neetické, keďže sa dajú overiť kohokoľvek "Páči sa mi" v tej téme/fotoblogu, kde sa práve nachádzam (čo som/sme svojho času prijali s nadšením), tak vlastne táto možnosť bola rozšírená na konkrétne osoby. Mne teda FB vadí oveľa viac, preto ho nenavštevujem.
Zvedavosť je vlastnosť, ktorej sem-tam podľahne každý človek :wink:
31. jan 2012 o 22:28  • Odpovedz
@hirjak @martinjasen - ak som správne pochopila, tá nová funkcia zobrazovania lajkov mojich priateľov sa vzťahuje len na olajkovanie správ a fotoblogov, ale nie na olajkovanie príspevkov? :confused:
31. jan 2012 o 22:44  • Odpovedz
prosim vas, kde je vytvorena rubrika "Darujem"? lebo podla tejto adminky je, ale ja som ju nenasla.danu Otazku zamykam, v bazari je vytvorena kategoria Darujem, skus sa pozriet tam
1. feb 2012 o 08:39  • Odpovedz
@stanislavao zadaj si do vyhladavaca v Bazari darujem a najde ti inzeraty, kde uzivatelky veci/potreby daruju
1. feb 2012 o 12:34  • Odpovedz
@katja78 áno zatiaľ sa to týka len fotoblogov ale príspevkov.
1. feb 2012 o 15:16  • Odpovedz
Dobrý deň, chcem sa opýtať k bazáru - dá sa niekde požiadať o doplnenie značky oblečenia - aby bola ako samostatná značka pri filtrovaní v bazári. Ďakujem!
1. feb 2012 o 17:23  • Odpovedz
Dobry den, chcela by som sa opytat, preco mi zrazu nejde odpovedat bud zaujemkyni pod moj inzerat, alebo ak sa ja ozvem na inzerat a predavajuca miodpise, uz dalsia sprava mi uz nejde pridat. A druha otazka, ked som si dala nejaky inzerat k oblubenym a predajca ho pozastavil, prip. uz zmazal, ako si ho mam zmazat v tych mojich oblubenych? dakujem
1. feb 2012 o 18:28  • Odpovedz
Ahoj, v mojom bazári by bol 13.1.2012 pozastavený inzerát z dôvodu poznámky Nové. Chybu som opravila podľa odporúčania na Nenosené a dodnes nemám inzerát odomknutý, hoci som uvedenú opravu už dva krát nahlásila.
Prosím teda o odomknutie inzerátu.
ďakujem
1. feb 2012 o 19:45  • Odpovedz
@jaaty ak ti doteraz nebol odstopnuty inzerat, zrejme to je kvoli tomu ze ho este nemas opraveny. pozri si, ci okrem nazvu inzeratu mas aj v texte opravene vsetko podla pravidiel.viaceri na to zabudaju ze to plati aj pre text
1. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz
@michaelabj napis ip @martinjasen alebo @hirjak aku znacku chces doplnit
1. feb 2012 o 20:16  • Odpovedz
@danu nie je celkom pravda, že ak zadám do vyhľadávača darujem, nájde všetky inzeráty označené cenou "darujem", kedže vyhľadávač nájde len slovo "darujem" uvedené v texte či nadpise inzerátu
2. feb 2012 o 00:05  • Odpovedz
@benne ano jedine tak sa da hladat.
2. feb 2012 o 08:24  • Odpovedz
Ako dlho môže trvať zablokovanie inzerátu? Píšete deň, dva, ale ja už mám 4. Tak neviem, či som to dobre opravila, alebo máte toho veľa a nestíhate...
2. feb 2012 o 10:16  • Odpovedz
Ok, kedze som sa odpovede stale nedockala, pytam sa znovu:

@martinjasen @hirjak @danu na koho som zabudla? :grinning:
Viete mi niekto poradit, ako sa dostat ku vsetkym inzeratom, ktore som si oznacila ako oblubene? Ked kliknem na wishlist, zobrazi mi to na stranke 150 inzeratov a kedze oblubenych mam viac :sweat_smile: , neviem, ako sa dostat k tym dalsim, ziadne prepnutie na dalsiu stranku nevidim :sweat_smile: Dakujem za odpoved :wink:
3. feb 2012 o 01:14  • Odpovedz
@sedem ahoj, jedine, co ti mozem poradit je premazat si svoje oblubene inzeraty - predpokladam, ze vacsina z nich uz je aj tak predana? alebo ich naozaj potrebujes mat viac ako 150? inzerat z oblubenych zmazes tak, ze kliknes na hviezdicku pri inzerate
3. feb 2012 o 07:05  • Odpovedz
@sedem Malo by sa zobrazovat aj viac, ale pozrieme sa na to. Mozno je tam nejake obmedzenie, na ktore sme zabudli.
3. feb 2012 o 10:01  • Odpovedz
@lilianka1199 pokial prispevok neporusuje pravidla tak sa nevymaze.mozes ten prispevok oznacit a admin sa pozrie ci je v poriadku alebo nie.ak porusuje pravidla, bude zmazany, ak nie, ostane
3. feb 2012 o 13:21  • Odpovedz
Dobrý deň Asmira team
chcela by som sa opýtať,či by sa nedali dávať albumy do skupín...napríklad albumy tehuliek,albumy výbavičky,albumy od toho a toho veku dieťaťa...napríklad by som si ťukla tehotenské albumy a tam by mi vyhodilo albumy mamičiek,kde majú odfotené bruška a pod.
fungovalo by to tak,že pri vytvorení albumu by sa zadalo do akej skupiny album patrí.
3. feb 2012 o 16:12  • Odpovedz
dobrý deň jedna dotyčná pani "annamaria18"mi posielala dobierku dohodli sme sa na cene 9eur a ona mi ju poslala ale žiadla odomňa 11 eur ja som ju aj napriek tomu prebrala ale zostala som v šoku lebo v balíku mala byť originál nenosená vesta Puma a našla som tam špinavú napodobeninu,fotky som pridala aj do môjho fotobloku :frowning2:
3. feb 2012 o 17:40  • Odpovedz
@dasababincova skus sa s nou nejak dohodnut, kazdopadne jedine co mozes urobit je dat jej negativne hodnotenie pokial sa nedohodnete na naprave. toto je zial riziko bazaru.....
3. feb 2012 o 17:55  • Odpovedz
@puhinka pekny napad, len ked si vsimnes do akych kategorii sa zadavaju temy vo fore, tak myslim ze tak ci tak tie albumy potriedene nebudu :sweat_smile:
3. feb 2012 o 17:57  • Odpovedz
@latvia hodnotenie som jej dala a ona mi napísala dve zlé naspäť,to je vrchol toto :frowning2:
3. feb 2012 o 17:57  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.