• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@dasababincova napis jej, ze budes kontaktovat admina, ze zavadzala..predala ti nieco ine ako uv&dzala..mas narok na vratenie plnej sumy + spätne postovne..a k hodnoteniu, môze ti dat iba jedno hodnotenie, kedze prebehol iba jeden obchod a musi byt pravdive.mas ich viac, pis adminom IP, pomôzu ti
3. feb 2012 o 18:02  • Odpovedz
@dasababincova na negativne hodnotenie z pomsty nema narok, napis ip adminom nech ti ich zmazu.zapis ju aj do ciernej listiny. pokial sa s nou nedohodnes, zrejme si prisla o peniaze :unamused: s tymto admini vela nezmozu
3. feb 2012 o 18:06  • Odpovedz
@latvia ,to bol len návrh,je to na vás :slight_smile:
3. feb 2012 o 18:51  • Odpovedz
@latvia s dotycnou (dasababincova)sme sa dohodli.vymazala som hodnotenie aj ona a vec sme si vyrielśili tak by som bola rada keby ste uz nekomentovali kedze je vec uz vyriesena
4. feb 2012 o 12:05  •  1 dieťa  • Odpovedz
@traktor
@puhinka s dotycnou (dasababincova) sme sa dohodli ,vymazala som hodntotenie aj ona a vec sme vyriesili tak bi som bola rada keby ste uz vec nekomentovali kedze je uz vec vyriesena dakujem
4. feb 2012 o 12:08  •  1 dieťa  • Odpovedz
Dobrý deň, mám otázku: prečo sa nedá pozerať na koníku napr. keď si zadám podľa veľkosťi, napr. 86 a ukáže mi pančušky, šatky, tričká, nohavice..... :(((
Alebo to neviem?
4. feb 2012 o 12:15  • Odpovedz
@annamaria18 nekomentujem, radim.ak by ste si to vyriesili skor , nebola by to tu pisala. ale som rada ze sa to vyriesilo k spokojnosti obidvoch stran.
4. feb 2012 o 12:15  • Odpovedz
4. feb 2012 o 12:29  •  1 dieťa  • Odpovedz
@lubenka01 myslis ze iba zadas velkost a vyhodi ti to vsetko v tej velkosti co je na koniku?
4. feb 2012 o 12:31  • Odpovedz
@lubenka01 nedá sa to a tiež by som to privítala, keď napríklad nehľadám nič konkrétne, len si tak prezerám :slight_smile:
4. feb 2012 o 12:31  • Odpovedz
@latvia áno tak to myslím :dizzy_face:
4. feb 2012 o 12:33  • Odpovedz
@lubenka01 henulienka ma uz predbehla :slight_smile: nejde to. jedine v kazdej kategorii ide zvloit si len velkost. a potom ak mas baliky oblecenia. ale celkovo to nejde
4. feb 2012 o 12:35  • Odpovedz
@latvia dakujem
4. feb 2012 o 12:36  • Odpovedz
@annamaria18 ,ja nie som admin :grinning:
4. feb 2012 o 12:41  • Odpovedz
@martinjasen

Ahoj. Na jednom fore som sa stretla s tým, že je tam možnosť založiť hlasovanie, pod ktorým sa dá rozvinúť diskusia. Pozri tu: http://morcata.sk/forum/viewtopic.php?t=4012 Nebolo by niečo také možné aj tu na MK? Ide o to, že by to možno niektoré témy zprehladnilo a ušetrilo maminám čas, lebo by si pozreli stav hlasovania a keby chceli, tak si prečítajú aj diskusiu.
5. feb 2012 o 01:24  • Odpovedz
@zuzana581 Porozpravame sa o tom uz nas. Ale aj ked by sme sa preto rozhodli, skoro to nebude.
6. feb 2012 o 10:13  • Odpovedz
Mozem sa opytat, mam precitanu vsetku IP, ale stale mi svieti ze mam jednu novu, co to?
6. feb 2012 o 13:39  • Odpovedz
@martinjasen dobrý deň, chcem sa spýtať, ako fungujú súkromné témy... založila som súkromnú tému. osoba,ktorá v nej bola, si túto tému uložila do obľúbených... neskúr som túto osobu z témy odhlásila, no ona má k téme naďalej prístup,aj keď prispievať zrejme nemôže..... tvrdí,že na základe tooho,že má tému uloženú v obľúbených.... ako je to možné????? ak niekoho zo súkromnej témy odhlásim, vždy je možnosť,ako ju môže čítať ďalej?
6. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz
@rolak Prosim napis mi do IP, o ktoru uzivatelku sa jedna sa to jedna. Teoreticky by mohla vidiet tu temu v zoznamoch, ale nemoze do nej vojst, alebo prispievat. Potrebujeme to overit, preto potrebujem jej login a o ktoru sukromnu skupinu sa jedna.
6. feb 2012 o 15:39  • Odpovedz
@svetlankat Skus sa este raz presvedcit, ci nahodou niekde v minulosti nemas otvorenu nejaku postu. Ak nie, napis mi IP, dam to skontrolovat programatorovi.
6. feb 2012 o 15:39  • Odpovedz
@martinjasen nie nemala som, som si ista, stale si pozeram IP, ale dakujem teraz ked som sa opat prihlasila zmizlo to.
6. feb 2012 o 18:30  • Odpovedz
@martinjasen pri dnes zadanych inzeratoch mi stale svieti 0 zobrazeni, ked inzerat rozkliknem, tam pocet naskakuje.
7. feb 2012 o 14:51  • Odpovedz
@dara76 Dnes to bude opravene.
8. feb 2012 o 10:12  • Odpovedz
Ja by som sa chcela spytat, ci sa nieco zmenilo na pravidle, ze je zakazany duplicitny login? Upozornovala som na to, ze ma uzivatelka zalozeny duplicitny login a doteraz si v pohodicke funguje..Takze uz to je povolene alebo ako? Lebo mne by sa tiez hodilo mat dva nicky, kedze do niektorych diskusii sa nezapajam, aby ludia, ktorych poznam, nevedeli o vsetkom, co pisem, ale zila som v predstave, ze sa to nesmie..Alebo to niektori mozu a niektori nie?
8. feb 2012 o 11:00  • Odpovedz
Ahojte, robi niekomu bazar toto co mne? Neukazuje mi pocet videni, ale pritom ludia na inzerat klikaju. Mam dokonca na niektore inzeraty aj zaujemcov a spravy a videni stale nula :confounded:

@martinjasen je to len nejaky docasny "skrat"? :slight_smile:
8. feb 2012 o 16:11  • Odpovedz
no super, nic v tom obrazku nevidno :grinning: :grinning: :grinning: take nieco ako lepsie zobrazovanie fotiek v diskusiach, vyssie rozlisenie a kvalitu neplanujete?
8. feb 2012 o 16:12  • Odpovedz
@hajanka ano, aj mne to robi ......
8. feb 2012 o 16:15  • Odpovedz
@hajanka
@medyna
Uz vcera sme mali nejake oznamy tohto problemu. Dnes sa to malo opravit, ale asi je to vacsi problem, pripadne je to tym, ze kolega, ktory ma na starosti bazar je chory a nemoze sa tomu venovat naplno.

V kazdom pripade o tom vieme a opravime.
8. feb 2012 o 16:26  • Odpovedz
Prosim vas, ako preverujete "Profesionalov"? Dakujem
8. feb 2012 o 17:30  • Odpovedz
dobry den, prosim Vas dá sa zmenit nazov sukromnej temy?
ja som ju sice zmenila, ale zmenu vidim len ja :sunglasses: dakujem
8. feb 2012 o 17:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.