• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
dakujem, už je to vybavené :slight_smile:
8. feb 2012 o 17:47  • Odpovedz
@martinjasen nebolo by možné upraviť správy pre bazár tak, aby sa aj tam dali vkladať fotky? Veľakrát sa totiž stane, že balík napr. blúdi na pošte (kupujúca pýta odfotený podací lístok, sprievodku) alebo príde vec s fľakom, dierou.... Tak by stačilo pridať foto k správe (tak ako je to možné v pri príspevku v téme).... Takto sa fotky posielajú mailom, dávajú do albumov.... Len taký nápad... :slight_smile:
8. feb 2012 o 18:35  • Odpovedz
Prosím o pomoc, dostala som z pomsty jedno negatko, aký je postup, ak ho chcem dať zmazať?
8. feb 2012 o 20:02  • Odpovedz
mozno to je detail, ale vsimla som si, ze ked si dam moj bazar, a vidim vsetky moje inzeraty pokope, mam napr. 0 videni, ale ked si kliknem, otvorim dany inzerat tam mam uz 15 videni. :confused:
co sa deje?
8. feb 2012 o 21:01  • Odpovedz
mám presne ten istý problém ako silvia1983. Pri inzerátoch ktoré som zadala dnes nevidím počet zobrazení, pokiaľ si neotvorím daný inzerát, tam už počet zobrazení je. Pri starších inzerátoch tento problém nemám.
8. feb 2012 o 21:06  • Odpovedz
@olinkaw ja to mam aj pri novych aj starsich inzeratoch, neviem odkedy, az dnes som si to vsimla.
8. feb 2012 o 21:26  • Odpovedz
@silvia1983
@olinkaw všimnite si odpoved od martina na predchádzajúcej strane, týka sa presne tohto problému.. :wink: :wink:
8. feb 2012 o 22:23  • Odpovedz
@piacere Nevidim to velmi ruzovo s realizaciou. Jedine co ma napada, aby dotycna pridala fotku do inzeratu, ten je i tak v tej dobe pozastaveny a vidia ho iba kupujuci a predavajuci.
9. feb 2012 o 10:08  • Odpovedz
@martinka17 Preposli mi do IP vasu komunikaciu aj dovod preco ho vnimas ako pomstu. :wink:
9. feb 2012 o 10:08  • Odpovedz
Davam do pozornosti, otazku, ktoru som vlozil: Preco sa oplati inzerovat v bazari na Modrom koniku. Budem vam vdacny ak pridate svoju referenciu. http://www.modrykonik.sk/forum/tema/preco-sa-oplati-inzerovat-v-bazari-na-modrom-koniku/?page=1#

Dakujem.
9. feb 2012 o 11:56  • Odpovedz
@martinjasen Chcela by som sa spytat, ci sa nieco zmenilo na pravidle, ze je zakazany duplicitny login? Upozornovala som na to, ze ma uzivatelka zalozeny duplicitny login a doteraz si v pohodicke funguje..Takze uz to je povolene alebo ako? Lebo mne by sa tiez hodilo mat dva nicky, kedze do niektorych diskusii sa nezapajam, aby ludia, ktorych poznam, nevedeli o vsetkom, co pisem, ale zila som v predstave, ze sa to nesmie..Alebo to niektori mozu a niektori nie?
9. feb 2012 o 11:58  • Odpovedz
@ciusinka Nemoze, bud sa to duplicita aktualne riesi, alebo o nej nevieme. Ak mas podozrenie, posli info hned kolegovi @hirjak .
9. feb 2012 o 12:04  • Odpovedz
@martinjasen Ok, sice som to uz raz pisala, ale napisem teda zase..
9. feb 2012 o 12:28  • Odpovedz
Asi nemate cas odpovedat, tak opakujem moju otazku. Prosim vas, ako preverujete "Profesionalov"? Dakujem
9. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz
dobry den, tiez mam otazocku, dufam, ze adresujem do dobrej temy...
Ak doplnam foto inzerovaneho tovaru do pozastaveneho inzeratu, zaujemkyna tie nove foto uvidi, však?
9. feb 2012 o 15:53  • Odpovedz
@petusko áno, mám to odskúšané :wink: ale len tie, s ktorými pod inzerátom "konverzuješ"
9. feb 2012 o 18:15  • Odpovedz
Dobry den, mam otazku ohladom tovaru, ktory sa mi paci. Z casu na cas si pridam tovar, ktory sa mi paci do moje nakupy. Niekedy si potom odtial konkretny tovar objednam a niekedy sa ten tovar preda a je vypisuje pod obrazkom, ze inzerat je zmazany predajcom avsak mne sa odtial nijak neda vymazat a tak tam mam 80% veci, ktore su uz predane, zmazane ale mne to tam stale svieti. Da sa to nejak odstranit? Dakujem :wink:
10. feb 2012 o 08:10  • Odpovedz
@firstbaby ...ahoj... musíš kliknúť na tú žltú hviezdičku pri inzeráte
10. feb 2012 o 09:44  • Odpovedz
@martinjasen dakujem uz to funguje (to zobrazovanie videni v bazari) :slight_smile:
10. feb 2012 o 09:46  • Odpovedz
@lienka71 dakujeeeeem :slight_smile:
10. feb 2012 o 13:19  • Odpovedz
@martinjasen Pozastavili ste mi inzerát s Košom na plienky pre nesprávnu kategóriu - Iné detské. S radosťou ho preradím tam, kam patrí, teda do Potrieb pre dojčatá. Ale do ktorej z možných subkategórií patrí? Dudlíky, fľaše, podbradníky... ?
12. feb 2012 o 07:43  • Odpovedz
ahojte
neviete mi poradiť,ako mám odobrať temu z oblúbených?lebo bola medzičasom zamknutá a tam sa už nedá kliknúť na páči sa mi :confused: :confused:
ďakujem
12. feb 2012 o 10:05  • Odpovedz
@martinjasen dnes pri aktualizácii inzerátu na plastové kocky ma zastavilo, že mám zaradiť do správnej kategórie, no podľa mňa tam správna kategória pre ne nie je, tak som to dala do podľa mňa nesprávnej....nedala by sa vytvoriť ďalšia podobná ako bola - kreatívne hračky, lebo neskôr napr. neviem kde by som zaradila prevliekací hlavolam, ďakujem :slight_smile:
13. feb 2012 o 13:23  • Odpovedz
@martinjansen
Ahoj. Som prihlásená, pridávam príspevky a pod. Idem vyhľadávať v bazári, dám voľbu z môjho okolia a opakovane mi to hodí hlášku, že sa mám najprv prihlásiť, alebo zaregistrovať. No ja prihlásená som. :sweat_smile: Čím to je? Robí to iba mne? Vďaka za info. :wink:
13. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz
dobre ranko adminom :slight_smile: neviem ci je problem v mojom prehliadaci alebo sa nieco zase deje na konovi ale nejde mi odpisovat na spravy v inzerate tak isto na ip mi nejde odpovedat :frowning2:
14. feb 2012 o 09:03  • Odpovedz
skusala som aj iny prehliadac a vsade to iste :frowning2: nikto mi s tym nepomoze ????
14. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz
@janka196 skus zistit ci mas najnovsi update prehliadaca, ak nie, musis si ho stiahnut, updatovat
14. feb 2012 o 14:35  • Odpovedz
hajanka dakujem za radu skusim pozriet. teraz som zistila ze mi nejde ani odpovedat na prispevok
14. feb 2012 o 14:42  • Odpovedz
@martinjansen
ahoj. Mám zasa otázku ohladom tých zvlhčovačov. Nejde mi aktualizovať inzerát, lebo mám zadať kategoriu, ale keďže sa tam nič, do čoho by som mohla dať zvlhčovač nenachádza, tak neviem, čo robiť. Bude tam zmena, alebo je zvlhčovač už nevhodný? Ďakujem.
15. feb 2012 o 00:33  • Odpovedz
@martinjasen dobre ranko, updateovala som si aj prehliadac a aj tak bez zmeny. nemozem odpovedat na inzerat ani na ip, nemozem ani v teme odpovedat, nejdu mi aktualizovat inzeraty :frowning2: dokonca ani ked prejavim o nieco v bazariku zaujem tak neviem tej dotycnej odpovedat ak mi odpise
15. feb 2012 o 06:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.