• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
prosim vas, v tej casti MK, Shopy, co by podla mna mali byt nove veci, mozu tam byt aj stare veci? lebo co som dnes nasla, tak to bol vrchol. hnusne, znosene cizmy a pracovne topanky, ale take, ze uz si smetiak pytali a nie inzerat.
toto
http://www.modrykonik.sk/shopy/obuv/bdyu/cierne-cizmy/
http://www.modrykonik.sk/shopy/obuv/0dmu/cierna-pracovna-obuv/
http://www.modrykonik.sk/shopy/obuv/20hr/cizmy/
a dalsie nosene a znosene handry a pod tam ma
15. feb 2012 o 08:37  • Odpovedz
Prosim vas, ako sa mazu UPOZORNENIA.Dakujem
15. feb 2012 o 16:01  • Odpovedz
@stanislavao v pro shopoch mozu predavat aj second hand tovar...nemusi byt novy
15. feb 2012 o 16:51  • Odpovedz
@skeblicka77 aha, vdaka. ale je to podla mna blbost. tam by mal byt iba novy tovar.
15. feb 2012 o 18:52  • Odpovedz
prosiiim, nebolo by mozne nejako odstranit tu nechutnu reklamu na celulitidu, co tu furt vybieha v bocnom stlpiku? :grinning: otrasny obrazok, text na urovni google translate, pochybujem, ze je tu niekto zvedavy na celulitidnu zadnicu v tangacoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 19:49  • Odpovedz
@ikke tiez ma to furt desi.. ked to vidim je mi na ..
15. feb 2012 o 19:50  • Odpovedz
@ikke aj mna to velmi rusi, ale podla mna je to zaplatena reklama.
15. feb 2012 o 20:09  • Odpovedz
už pár dní si neviem prečítať komentáre v mojom fotoblogu (pri krátkych správach). Kliknem na komentár a nič sa nestane, len ma to hodí hore na stránku. Takto klikám do nemoty a nič.... Ďakujem za pomoc.
16. feb 2012 o 09:08  • Odpovedz
Dobry den preco sa mi nedaju pridavat foto k inzeratom?dakujem za pomoc
16. feb 2012 o 11:37  • Odpovedz
@martinjasen Chcela by som sa opýtať, prečo v ProShopoch sa môžu predávať dámske kabelky a pod. a v obyčajných inzerátoch nie? Alebo nemôžu?
A tiež by ma ešte zaujímalo, prečo ste mne zrušili prezentáciu Avon, keď prezentácia Oriflame funguje ďalej. Je to predsa to isté (len v ružovom) a už som na to viackrát upozorňovala.
16. feb 2012 o 15:37  • Odpovedz
@li_la V Shope sa nemozu predavat kabelky. Ak na taky narazis, oznac ho. To iste plati aj o prezentacii Oriflame. :wink:
16. feb 2012 o 16:01  • Odpovedz
@ikke Nie je to v mojej kompetencii, ale dam avizo na Sales. :wink:
16. feb 2012 o 16:10  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, mám otázku ohľadne sekcie Moje nákupy, prečo v podsekcii Wishlist môžem vidieť iba 150 inzerátov, ktoré mám medzi obľúbenými, bodlo by stránkovanie, pretože inak si tie inzeráty neviem sledovať, či nezlacneli a podobne.

Rada premazať si wishlist je podľa mňa zbytočná, pretože vtedy je funkcionalita tejto "vymoženosti" podľa mňa nulová.

A druhá otázka je na margo sťahovania fotiek kadejakými narušenými osobnosťami, ktoré ich uverejňujú ako svoje. Viem, že je možné znemožniť uloženie fotky deaktivovaním kontextového menu webstránky, ktoré o.i. umožňuje stiahnutie požadovaného súboru zo stránky.

Ďakujem za odpovede :wink:
16. feb 2012 o 16:36  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Wishlist, je to chyba, malo by sa dat zobrazovat aj viac. Evidentne list chyb u kolegov je dost dlhy, takze je to v procese cakania.
Asi poznas printscreen, kym sa dokaze fotka zobrazit na monitore uzivatela taketo ochrany su malo platne. Takyto uzivatelia to nerobia prvykrat a podobne ochrany lahko vedia prekonat. Skor je otazka, aka je cena za takuto zvacsa neucinnu ochranu, rychlost stranky? Znizena funkcionalita?... Vzdy je to na vahach.
Uvedomujem si vaznost tohto problem. Myslim, ze je riesitelny ak nam uzivatelia pomahaju, potom takyto clovek je "zivy" na stranke par minut a druha dolezita vec je vzdy dobre zvazit, co dat na stranku. Mozno to znie akoby som hovoril proti cielom stranky (kedze chceme, aby ludia si u nas pridavali fotky), ale pravdou je, ze boli by sme ovela radsej ak by uzivatelia nezverejnovali velmi privatne fotografie.
16. feb 2012 o 17:22  • Odpovedz
@beruska.zuzanka

PS: v kazdom pripade zistim moznost ten funkcie, co si spominala. :wink:
16. feb 2012 o 17:31  • Odpovedz
@martinjasen vďaka za odpovede :slight_smile:
16. feb 2012 o 18:19  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, ja sa chcem opytat, zadala som do bazaru knizky. preco sa nezjavili ked som potom (asi 20 minut po zadani) sla normalne cez bazar na knihy a hladala som ich tam? pritom som dala 2 alebo 3 rozne inzeraty a ani jeden sa tam nezjavil. ako je to mozne? presla som vsetky dnesne, ba aj vcera zadane inzeraty a moj ani jeden, mozes mi to vysvetlit? to tam "nabieha" v nejakych intervaloch alebo? dik za odpoved
17. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz
@mandragora22 Skontroloval som si tvoje inzeraty a v bazari ich vidim. Napr. http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-audio-video-knihy-rozpravky/
17. feb 2012 o 15:50  • Odpovedz
@martinjasen tak fajn, ale ked som ti pisala tu spravu, tak vtedy tam fakt neboli a to bolo asi tak 15-20 minut po ich zadani do bazaru, pricom tovar, ktory som zadavala po tych knihach, som v bazari nasla v podstate ihned, tak nerozumiem, preco sa tak stalo, ale OK, uz je to tam, tak fajn. dik
17. feb 2012 o 15:52  • Odpovedz
@mandragora22 Inzerat sa nezobrazi hned v bazari po tom ako ho zverejnis. Nejaky cas to trva, ak vsetko funguje ako ma, je to zvacsa do 10 minut.
17. feb 2012 o 15:55  • Odpovedz
@martinjasen môžem sa spýtať, keď ťa tu vidím (pričom ani len netuším, ako je to technicky náročné :sweat_smile:), nedala by sa vymyslieť nejaká funkcia (v uzavretých témach) na vyhľadávanie kľúčových slov? :confused: :sweat_smile:
dnes som listovala asi 200 strán, kým som našla to, čo som potrebovala :wink:
vďaka za odpoveď.
17. feb 2012 o 15:57  • Odpovedz
@magimary Zatial sme nevyvyjali ziadny vyhladavaci program, kedze vyhladavanie riesime cez google. Ak by sme sa do toho pustili, tak urcite ako na zelenej luke. :wink:
Spomeniem to medzi kolegami, ale nevidim to velmi ruzovo.
17. feb 2012 o 17:14  • Odpovedz
Prečo ste zmazali tému "Otehotnela som po 9 rokoch rada poradím" uverejnenú v sekcii Snažilky? Tú tému som sledovala, autorka nijako neporušila vaše pravidlá - skôr tie, ktoré na ňu rozbehli doslova hon na čarodejnicu Boli to asi tri alebo štyri používateľky, ktoré ju nahlasovali, to mažete témy kvôli 4 nespokojným?
17. feb 2012 o 19:32  • Odpovedz
Otazocka: Upozornenia- nemozu ist viac do historie? Myslim zeby sa dalo prekliknut na starsie :sweat_smile:ď.
17. feb 2012 o 23:30  • Odpovedz
@martinjasen co sa tyka toho stahovania fotiek, napadlo mi, mozno odveci, nedalo by sa urobit aspon nieco take, ze pri zadavani fotiek na MK sa automaticky nahodi na kazdu fotku bud logo MK - vodotlac , pripadne logo pouzivatela...viem, ak niekto velmi bude chciet, tak ho to nezastavi, ale aspon trosku by to mohlo pomoct, ci? :sweat_smile:
17. feb 2012 o 23:59  • Odpovedz
@sedem rozmyslame o nieco takom. Nebolo by to vidno na fotke na stranke, ale na stiahnutej fotke ano. Chvilku to vsak potrva.
18. feb 2012 o 11:30  • Odpovedz
@martinjasen prosim vas, mohli by ste mi napisat, preco sa respektuju albumy plne receptov???a tanierov s jedlom?? ako to suvisi s obsahom stranky???podla mna je to skor o vareni a nie o materstve....
18. feb 2012 o 19:50  • Odpovedz
@katren no ... jeden album bol povoleny a uz sa to pomaly rozmaha dalej :slight_smile:
18. feb 2012 o 19:52  • Odpovedz
@hajanka no, ale ved kazdy den tu pribudaju dalsie a dalsie.....
a to, ked sem da maminka album s 15 rocnymi detmi sa maze, lebo to uz s materstvom nesuvisi :confused: .....ale podla mna viac ako to varenie :rolling_eyes:
18. feb 2012 o 19:54  • Odpovedz
Prosím vás je možné zmazaný inzerát naspäť aktivovať? a ako?ďakujem
19. feb 2012 o 09:55  •  6 detí  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.