• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@katren Do pravidiel fotoblogov sme pred casom zapracovali, ze mozu byt albumy receptov jedal pre deti. http://www.modrykonik.sk/podmienky/#albums
19. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz
@ludmilka32 Zmazany inzerat uz nie, musis si ho nanovo vytvorit.
19. feb 2012 o 10:48  • Odpovedz
19. feb 2012 o 10:49  •  6 detí  • Odpovedz
@martinjasen no, len uz tu zacinaju pribudat albumy s varenim rodinnych obedov a kto bude rozhodovat o tom, ci je to skutocne pre deti ci len pre dospelych, alebo aj aj? Lebo vlastne vsetko co sa doma navari moze byt pre deti, ci svieckova, ci gulas, ci pecene stehno... alebo je nejaka hranica, ze jedla pre deti do roka? Niekto dava takymto detom uz aj hranolky. Nezvrtne sa to tu na stranku o vareni? Zasa budu dalsie opletacky s tymto...
19. feb 2012 o 13:13  • Odpovedz
...som zvedava, co vsetko sa este bude povazovat za recepty pre deti a co uz nie :sweat_smile:
ale chcela by som tymto aspon apelovat na kucharky, ked fotite jedlo, trosku sa posnazte ho aspon vkusne naaranzovat, nie ze odfotim okydany tanier s niecim medzi polievkou a omackou aj s detskou rukou v nom pomaly po laket... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to k jedlu moc nepozyva...
:wink:
19. feb 2012 o 13:15  • Odpovedz
prikláňan sa k @hajanka a @ikke inšpiratívny album s nezvyčajnými receptami pre deti, zdravými, alebo zaujímavo naaranžovanými ma baví si pozerať, tie ostatné to tu len zapĺňajú a kazia dojem .... :sweat_smile:
19. feb 2012 o 13:26  • Odpovedz
@ikke @beruska.zuzanka uz tu mame v albumoch odfotene jablko, mrkvu, struhac na jablka... vajce, ryzu aj nedojedene rohliky :grinning:
...neviem neviem ci to bol dobry napad Martin :slight_smile:
19. feb 2012 o 16:52  • Odpovedz
@hajanka to keby si nahodou nevedela ako vyzera mrkva alebo nedojedeny rohlik... :zipper_mouth: inak hento je podla mna typicka tema na clanok, nie fotoblog, vo fotoblogu su to fotky nesuvisiace so zameranim stranky.
19. feb 2012 o 20:40  • Odpovedz
@hajanka @ikke @beruska.zuzanka Moj napad to nebol. Niekedy vsak asi treba nieco dovolit, aby si ludia uvedomili, ze im to vadi. :slight_smile: Zatial to budeme respektovat.
20. feb 2012 o 10:15  • Odpovedz
preco sa mi nezobrazuje v bazari dnes pridany inzerat?
20. feb 2012 o 10:39  • Odpovedz
@martinjasen nie dobry napad :confounded:
20. feb 2012 o 11:08  • Odpovedz
@martinjasen mne je vcelku jedno, koho to bol napad, nie je to uplne zly napad, ale aj tak nerozumiem, ako s detmi a tehotenstvom suvisi mrkva, vajce, jablko, sosovica, struhadlo,... mozem si dat do albumu kysle uhorky a lavor? :sweat_smile:
20. feb 2012 o 12:33  • Odpovedz
@martinjasen a je to tu - mame tu uz aj vyslovene nedetske jedla v albumoch, nedelne obedy a pod. :rolling_eyes:
20. feb 2012 o 13:03  • Odpovedz
@martinjasen keď si kliknem na moje inzeráty ako ich vidia iníl,ale dám hľadať predajcu a dám svoj nick,tak nezobrazí žiadny inzerát?
20. feb 2012 o 13:33  • Odpovedz
@martinjasen ten kto toto povolil si asi neuvedolmil, ako daleko to moze az zajst :frowning2:
20. feb 2012 o 14:00  • Odpovedz
@hajanka ani nie, uvedomovali sme si to velmi dobre. Ale v ramci planov do buducnosti je v poriadku. Hlavny zoznam fotoblogov by mal trochu stratit svoju vaznost a chceli by sme to preniest na fotoblogy od priatelov a oblubenych. Vdaka tomu mozeme viac uvolnit kontext co sa vytvara vo fotoblogov. Nechcem to zatial rozoberat v konkretnostiach, lebo je to v procese vyvoja.
20. feb 2012 o 14:04  • Odpovedz
@huxy Skusil som vyhladavanie a bezproblemov mi naslo tvoje inzeraty.
20. feb 2012 o 14:06  • Odpovedz
@martinjasen no teraz to uz ide aj mne.neviem,kde bol problem.ale predtym mi to nenaslo.aj tak dakujem
20. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz
@martinjasen myslim, ze rozumiem co tym chces povedat :sweat_smile: len dufam, ze Modry konik - stranka pre mamicky a buduce mamicky - sa coskoro nezmeni na Facebook.
20. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz
@hajanka Trochu ani nemame na vyber, pri takej velkosti stranky akym je teraz MK. je problem udrzat cely obsah na jednom zozname.
20. feb 2012 o 14:11  • Odpovedz
20. feb 2012 o 14:35  • Odpovedz
@martinjasen zdravim pozeram ze dnes tu uz bola polozena tato otazka, ale odpoved nevidim, preco sa nezobrazuju dnes pridane inzeraty? Vidim ich len ja vo svojom bazari ale v danej kategorii nie. Dakujem za odpoved
20. feb 2012 o 14:37  • Odpovedz
@zuzanapp Tato otazka tu bola polozena min 100 - 1000x :grinning: Najcastejsie problem je v tom, ze inzerat sa nezobrazi v bazari hned potom ako ho zverejnis, alebo aktualizujes. Trva to cca 10 min. :wink:
20. feb 2012 o 14:41  • Odpovedz
@martinjasen ale ja som inzeraty pridávala asi pred dvoma hodinami :frowning2:
20. feb 2012 o 14:49  • Odpovedz
@zuzanapp Overil som si to a fakt, chyba je u nas. Takze to opravujeme. Ospravedlnujem sa za silne reci. :slight_smile:
20. feb 2012 o 15:03  • Odpovedz
@martinjasen v pohode a ďakujem :slight_smile:
20. feb 2012 o 15:07  • Odpovedz
@martinjasen dobry den, chcela som sa spytat, preco bol zmazany moj inzerat na predaj anti-refluxneho sirupu? :confused: dakujem za odpoved
21. feb 2012 o 08:53  • Odpovedz
@martinjasen Chcela by som sa opýtať, či profesionáli budú odteraz môcť prispievať do fotoblogov, či tak mohli od počiatku? Mala som pocit, že majú mať svoje vlastné fotoblogy, ale od včera vidím, že dávajú albumy aj do tých "našich"
21. feb 2012 o 08:55  • Odpovedz
@mandy552 inzerat som ti stopla z dovodu, ze liek je otvoreny, i ked ma este trvanlivost, ale otvoreny liek nepatri na dalsi predaj.
21. feb 2012 o 08:56  • Odpovedz
@danu v pribalovom letaku nie je obmedzenie na uskladnenie po otvoreni ... ale beriem na vedomie ... pekny den
21. feb 2012 o 09:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.