• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@benne Nemohli tak od zaciatku, lebo sme nevedeli co budu zverejnovat. Teraz sme fotoblogy prepojili, tak ako to bolo planovane. Zatial sa zobrazuju iba albumy a clanky. Kratke spravy sme zatial nezaradili, este bude treba trochu vychovy, aby neboli iba cisto komercnym obtazujucim prvkom.
Ocakavame zopar aktivnych PRO, ktori ked si tento stav uvedomia budu skusat do albumov pretlacit cokolvek. Budeme to vsak stopovat a upozornovat.

Predstava do buducnosti je taka, ze nemal by byt rozdiel medzi uzivatelom a PRO, mali by sa navzajom respektovat a prispevky PRO by nemali byt cisto komercnym spamom, ale mali by mat pre uzivatelov pridanu hodnotu. Budeme sa snazit ich k tomu viest. Taktiez planujeme zmenit standardne zobrazovanie zo vsetkych fotoblogov na fotoblogy co sa mi pacia a od priatelov. Tym by mal zoznam vsetkych fotoblogov sluzit predovsetkym na hladanie ludi, ktorych prispevky su mna niecim vynimocne. Vtedy by v zozname vsetkych fotoblogov prispevky od PRO mali byt prirodzene.
21. feb 2012 o 09:52  • Odpovedz
@martinjasen myslim, ze tak, ako je v pravidlach, ze v albumoch mozu byt recepty pre deti, by bolo vhodne napisat do veci, ktore do albumu nepatria aj jedla a recepty, ktore nie su vyslovene pre deti. lebo niektore si pod "recepty pre deti" zjavne predstavia celu kucharsku knihu :rolling_eyes:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/zuzanakovacova/album/mnamky/

a "recepty pre deti" by som zmenila na "recepty pre male deti", lebo zachvilu tu bude otazka, preco nemoze byt v albume recept na rezen s hranolkami a majonezou pre mojho 15-rocneho syna...
21. feb 2012 o 09:59  • Odpovedz
@martinjasen :" prečo to, čo si napíšem a vyvesím do svojho blogu, musia vidieť všetci? veď máme tam priateľov a tých ktorím sa"páčime" a ktorí sa" páčia nám".. potom maminy, ktoré sa chcú so svojimi priateľmi podeliť , sú hneď kritizované a "odsúdené" , očividne tu niektoré ráno vstanú hore ..... a idú sa tu odventilovať a znepríjemňovať ostatným deň..
21. feb 2012 o 10:28  • Odpovedz
@space1 zvoľ si uverejniť KS iba pre priateľov a máš po probléme....
21. feb 2012 o 10:30  • Odpovedz
Teda, tie albumy s receptami už prestávajú naozaj mať hlavu a pätu :rolling_eyes:
21. feb 2012 o 10:32  • Odpovedz
@beruska.zuzanka aha tak to som nevedela, skúsim dík, myslím, že mnohé to nevedia :slight_smile:
21. feb 2012 o 11:15  • Odpovedz
Milí admini, poslala som vám asi 30 fotoblogov na skontrolovanie, keďže môj ste stopli, pretože mi "nie je vidieť do tváre". Chcem vás poprosiť o stopnutie mnou zaslaných "bonzovačiek", tiež im nevidím do tváre. Ďakujem. :slight_smile:
A nebolo by od veci, keby ten z vás, kto má na starosti užívateľky a užívateľov, prešiel ten zoznam užívateľov a stopol KAŽDÚ-KAŽDÉHO, komu nie je vidieť do tváre. Majte prosím na každého rovnaký meter. Ďakujem za pochopenie :slight_smile:
21. feb 2012 o 14:37  • Odpovedz
ešte dodám, že sú tam stovky a stovky takých fotografií, kde užívateľka absolútne nie je sama. v pravidlách uvádzate, že na "fotografii máš byť sama, nesmú tam byť okrem teba ďalšie osoby". tieto fotoblogy som radšej ignorovala, lebo sú ich fakt stovky, ak nie tisíce, tak ešte raz vás žiadam o rovný meter pre každého...
21. feb 2012 o 14:39  • Odpovedz
@mandragora22 ak fotky nebudu splnat pravidla budu stopnute. A k tvojej poznamke, na fotke nemusis byt sama, mozes byt s dietatom :wink:
21. feb 2012 o 14:59  • Odpovedz
@beruska.zuzanka ako to myslis?
21. feb 2012 o 15:04  • Odpovedz
@martinjasen myslím že je to veľmi idealistické, ale prečo nemať vysoké ciele :wink: úprimne držím palce
21. feb 2012 o 15:37  • Odpovedz
@danu citujem z vasich pravidiel....

3. Na portréte si sama. Nie je tam iná osoba. *
21. feb 2012 o 16:25  • Odpovedz
@mandragora22 a ta hviezdicka za vetou dole pokracuje ...* Portrét s Tvojím dieťaťom je ok, ak Ťa je na ňom dosť vidieť.
21. feb 2012 o 16:28  • Odpovedz
@estterka no to je v poriadku, ale mrzi ma, ze ich pravidla nie su rovnake pre vsetkych. vies kolko je tam takych, kde tie zeny vobec nie je vidiet??? a to je ako v pohode... co narobime, ze? :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. feb 2012 o 16:32  • Odpovedz
@mandragora22 viem,aj v slnecnych okuliaroch je ich tu vela,ak niekto chce a nahlasi ich,tak to vymazu. ja aj ked take vidim,nenahlasujem. tiez som mala zrusenu jednu profilovku-desiatky zien tu ma taku istu ako mne vymazali-zboku som davala pusu na licko malej,musel ma niekto nahlasit a nech-ked mu to urobilo radost..
21. feb 2012 o 16:34  • Odpovedz
@mandragora22 tak nahlas vsetky take ktore nie su ok, ked vies kolko je tam takych ktore nesplnaju pravidla tak asi uznas ze nie je v silach 4 adminov tie vsetky zle fotky ustriehnut, hlavne ked sa denne fotky menia a admin ma na starosti aj temy a fotoblogy a niekolkostotisic inzeratov v bazare....je to nadludsky vykon vychytat vsetko proti pravidlam, snad to uznas ako dovod preco nie je vsetko dokonale stopnute :sweat_smile:
21. feb 2012 o 16:47  • Odpovedz
@latvia ale kdeze ste vy iba styria...
21. feb 2012 o 16:54  • Odpovedz
ja som si teraz vsimla,
@martinjasen preco nie si dole medzi adminmi? :sweat_smile:
21. feb 2012 o 16:56  • Odpovedz
@mandragora22 nie kazdy, kto je admin, ma na starosti riesenie fotiek, inzeratov a tem...mozes pomoct adminom oznacovanim prispevkov fotiek a inzeratov
21. feb 2012 o 18:49  • Odpovedz
@martinjasen prosim, aj my chceme moznost pridavania videi :slight_smile:
22. feb 2012 o 09:54  • Odpovedz
@hajanka Nie som dole spomenuty, lebo hned ako som tam, tak cely den odpisujem iba na IP na MK a mam na starosti okrem MK dalsich 11 stranok.
Co sa tyka videi, uvazujeme o moznosti vkladat linku na videa z youtube a vimeo, tak aby sa dali prehravat priamo u nas na stranke. Zatial to vsak nemozeme spustit pre vsetkych, iba vo vynimocnych pripadoch (kampan, PRO prezentacia) Je to z dovodu, ze nemame vyriesene ich zobrazovanie, aktualne to velmi spomaluje stranku. Ak by sme to spustili pre vsetkych a v zozname by bol par videi, stranka by sa generovala ovela ovela dlhsie.
Planujeme to vsak :wink:
22. feb 2012 o 10:58  • Odpovedz
Mily adminovia!fotku ktoru som mala na fotoportrete ste mi schvalili vy po asi 4 ukladaniach a dohodach!nechapem z akeho dovodu ste mi ju zrusili ked ste mi ju predtym schvalili!zrazu je nevhodna? @mandragora22 vcera som si u teba citala tieto veci a dnes ma zrusili ...napriek tomu ze som presla sitom...no asi sa na tu fotku vykaslem lebo to je aj tak onicom...malo by sa tu skOr viac riesit suktomie fotoblogov lebo tam sa kazdy natrepe ako nejake fotportrety...
22. feb 2012 o 11:15  • Odpovedz
@martinjasen super ze to planujete, dakujem za vysvetlenie :slight_smile:
22. feb 2012 o 12:20  • Odpovedz
@liave sukromie fotoblogu si mozes sama nastavit, daj si ho pre priatelov, ak nechces aby sa ti tam niekto "trepal"
22. feb 2012 o 12:22  • Odpovedz
No myslela som to ze tie nastavenia su trosku biedne dve tri moznosti a hotovo.nastavene to mame ale aj tak sa mi do debaty obcas navalia ludia ktorych mepzonam alebo okukuju fotec...ale pravidla s fotoportremi mi pridu dost bezviznamne lebo zlo sa robi rovnako s nim aj bez neho dobre ...no ok nejdem tu mudrovat tot len moj nazor...
22. feb 2012 o 12:46  • Odpovedz
@martinjasen robite nieco s IP? nechodia mi upozornenia na mail a doteraz mi chodili v pohode :wink:
mam to aj zakliknute, aby chodili....
23. feb 2012 o 12:38  • Odpovedz
Bazarik - vecicky som nahodila pred 2 hodinami ale v bazari sa stale neobjavili, viete mi pomôcť?
23. feb 2012 o 13:29  • Odpovedz
@martinjasen otázočka vyššie bola na teba, ďakujem :slight_smile:
23. feb 2012 o 13:32  • Odpovedz
@martinjasen a opäť máme ten istý problém v bazári, nezverejňujú sa inzeráty :frowning2:
23. feb 2012 o 13:52  • Odpovedz
@latvia mozno keby tu neboli zbytocne striktne pravidla v takych podla mna bezvyznamnych veciach , ako su ikonky - ci portrety, ci ako to tu volate...tak by ti 4 adminovia mali dost casu na dolezitejsie veci :wink: .....mne osobne sa omnoho viac pacia rozne kreslene ikonky, ako si tam vycapit moju milu tvaricku :D a ked si tam clovek neda svoju vlastnu fotku, zostava len more kudrlinkovych dievcatiek...co je podla mna dost neprehladne....
23. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.