• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
chcem sa opýtať, prečo, keď otvorím novú diskusiu, neukáže mi ju vo fóre,,,len keď si konkrétne kliknem na fóra z kategórie voľná diskusia,,,ako majú žienky reagovať, keď môj príspevok neuvidia???
23. feb 2012 o 15:27  • Odpovedz
@martinjasen zaujimalo by preco su medzi fotoblogmi aj profesionaly, oni nemaju extra fotoblogy...nic v zlom, ale dost mi to tam lezie na nervy, ved ked budem mat o nieco zaujem, tak sa tam pozriem ...o chvilu to bude sama reklama...
24. feb 2012 o 01:29  • Odpovedz
@martinjasen da sa z mojim problemom nieco robit/vid IP/,viem ze mate toho vela,ale uz 3den to riesim,mozete sa nato pozriet?vdaka
24. feb 2012 o 08:53  • Odpovedz
Mám otázku:
Je možne, že sa niekto dokáže nabúrať do zamknuteho albumu ? :confused:
25. feb 2012 o 17:27  • Odpovedz
@cikyta naburat akoze ten dotycny nie je medzi tvojimi priatelmi a napriek tomu vidi tvoj sukromny album? :confused: nie.mas nejake podozrenie ze to niekto vidi?
26. feb 2012 o 08:34  • Odpovedz
@graceful9 volna diskusia bola urobena samostatne, pretoze vo volnej diskusii su temy v podstate mimo tematiku MK. Odpovie ti jedine ten, kto nahliada do volnej diskusie
26. feb 2012 o 08:35  • Odpovedz
@latvia Podozrenie nemám, len viem, že na FB sa to už stalo, tak sa pýtam,ako je to tu na MK. :slight_smile:
26. feb 2012 o 09:37  • Odpovedz
Mám 2 otázky:
1. Keď si kliknem na nejaký fotoblog alebo príspevok že sa mi páči, napíše že to bolo uložené, ale ja sa už viac k nemu nedostanem :unamused: Už som preklikala všetko čo sa dalo, no nikde sa mi to neuložilo. Ako sa k týmto príspevkom môžem znovu dostať a prezrieť si ich?
2. Mám nastavené súkromie iba pre priateľov. No ak si v mojom profile uvediem svoje mesto alebo okres, vidia to všetci. Prečo? To nespadá pod súkromie?
26. feb 2012 o 13:12  • Odpovedz
@cikyta ked vsetko funguje ako ma, nevidi tvoj sukromny album nikto mimo priatelov. samozrejme hackeri alebo nejake technicke chyby sa vyskytnut neplanovane mozu,ale zatial sa to asi este nestalo :confused:
26. feb 2012 o 16:19  • Odpovedz
@graceful9 je to tak, ako písala latvia.. ja do volnej diskusie chodím.. ale, ak surne potrebuješ niečo prediskutovať, urobila by som to cez fotoblogy, opýtala by som sa tam :wink:
26. feb 2012 o 18:30  • Odpovedz
Dobrý den, nastal problem- pani si u mna kupila plne funkcne choditko, ktore je bez vkladačiek - v inzerate bolo napisane ze je ako na foto ...na foto neboli odfotene vkladačky, lebo ich ani nemame - je plne funkcne lebo všetko funguje ako ma... chcela na dobiekru v com som jej aj vyhovela aj napriek tomu, ze na dobierku neposielam (ale ma prosila) postovne bolo drahsie - TERAZ SA STAZUJE ZE NEMA VKLADAčKY A ZE KED JEJ ICH NEPOSLEM TAK MA DA NA čIERNU LISTINU čO MAM ROBIT? AKO POSTUPOVAT? som ochotna jej vratit plnu sumu za choditko, ale postovne bolo drahe - ona to chcela na dobierku
27. feb 2012 o 19:33  • Odpovedz
@recarre treba napísať IP priamo adminovi, a popísať celý problém, dať mu linky na dané inzeráty, prekopírovať celú komunikáciu... tuná sa to môže stratiť v prívale otázok... :wink:
27. feb 2012 o 21:06  • Odpovedz
@martinjasen "recepty pre deti" ???
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/madalena188/album/varime-pecieme-a-inak-blbneme-s-jedlom-pre-det/
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/ldrdolova/album/nieco-k-veceri/
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/kellynkaa/album/moje-sladkosti/
:fearful:

...tipujem, ze tak v priebehu marca sa tu objavi aj superzdravy recpet na uplne detsku kecupovu polievku so spisskymi parkami alebo udenym kolenom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2012 o 21:40  • Odpovedz
@ikke ono problem bude v tom,ze je velmi relativne co kto povazuje za detske jedlo a potom kto ma ako stare dieta ,tipujem.
27. feb 2012 o 22:03  • Odpovedz
ahojte, preco sa mi stalo (teraz), ze mi na "moj bazar" svieti jednotka, cize mam akoze jednu spravu, pricom som si presla inzeraty a ani na jednom nemam cervenu jednotku? a teda dostala som alebo nedostala spravu? este sa mi to snad nestalo. uz som reflesla vsetko niekolko krat a stale mi tam svieti jednotka. velmi ma to myli, o co ide? :frowning2:
27. feb 2012 o 22:16  • Odpovedz
@ikke
@estterka kokso, baby, ale toto už hádam nie?? hneď ten prvý album... nech mi niekto povie, že langoš zdobený salámou, kečupom a kebab a čo ja viem čo je jedlo pre jeden a pol ročnú dcéru a troj mesačného syna??? nieeeeeeeeeeeeee to je moc toto... :zipper_mouth: :rolling_eyes:
27. feb 2012 o 22:20  • Odpovedz
chcem sa opýtať prečo nikto nereaguje na urážky a provokácie v téme Umelé oplodnenie je len pre boháčov
28. feb 2012 o 08:39  • Odpovedz
kde nájdem profesionálov ktorých som označila Páči sa mi to?
28. feb 2012 o 10:34  • Odpovedz
mna zaujima,preco ste ma "blokli" ked som reagovala na otazku?Väcsina zien co reagovali-napisali vlastne to iste... :confused:
28. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz
@nanulik Na svojom fotoblogu v casti: Páčia sa mi tieto fotoblogy (31).

Ak su tu nejake neodpovedane otazky za posledne dni, prosim vlozte ich este raz, mal som par dni dovolenku a neviem, ktore problemy su este aktualne, dakujem. Adresujte ich priamo mne.
28. feb 2012 o 14:24  • Odpovedz
@martinjasen dakujem už som to našla, ja som to hladala v bazári :grinning:
28. feb 2012 o 16:30  • Odpovedz
@martinjasen Láskavo žiadam vysvetlenie, čo je zlé na niektorých inzerátoch, ktoré ste mi zmazali... Čo je nevhodné na textilných košíkoch a dievčenskom stojane na bižutériu?? Predávajú sa tu všelijaké pc stolíky a vešiaky, lampy a ja neviem čo, tak si naozaj nedokážem predstaviť, z akého dôvodu by som tu nemohla inzertovať niečo takéto. Košíčky, ktoré sú veľkosťou určené jedine pre deti alebo na detské veci ako sú tyčinky do uška a všetko, čo človek potrebuje mať pri kúpaní a prebaľovaní pri sebe, nepatrí na túto stránku? Či nejaká milá maminka inzerát nahlási lebo neviem čo, tak sa hneď zmaže? A srdiečkový stojan na bižutériu, ktorý by sa hodil tak 12 - 15-ročnému dievčaťu je prečo zlý? Veď aj to sú ešte deti a myslím si, že je tu určite mamička, ktorá by mohla chcieť takýmto niečím potešiť svoju dcéru.
Skôr sa mi zdá nevhodné, že sa tu predáva všelijaké erotické spodné prádlo a nosené tanga nohavičky, kryty na kvetináče a podobné veci...
28. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz
@martinjasen ja som ti písala IP, tak len či náhodou nezapadla, rada by som to už doriešila, ďakujem :slight_smile:
28. feb 2012 o 20:20  • Odpovedz
@martinjasen mozem sa opytat preco admini len tak odbuka zamykaju temu bez vysvetlenia? konkretne sa pytam na temu -umele oplodnenie je len pre bohacov. podla mna normalny a ferovy postup by bol upozornit dotycnu ,ktora vodu namutila,ktora sa velmi hanlivo vyjadrovala v teme ktora sa jej abolutne vobec netykala,nech sa skludni.ferovy by bol oznam od adminov,ze tema sa ubera nesprvnym smerom,teda upozornit diskutujuce,ze sa musia vratit spat k teme,inak sa tema zamkne.osobne som tam nenasla ziadne take upozornenie(ak je tam,tak poprosim stranu kde admin reagoval).proste tema uzamknuta a diskutujuce si mozu akurat tak piskat.mna sa tema netyka,vyjadrila som tam sice nazor ,no osobne mi chybat nebude.len mi pride nefer takato reakcia od vas adminov pokial ide o tak delikatnu temu ako je umele oplodnenie a teda temu problemu s pocatim.
28. feb 2012 o 21:18  • Odpovedz
Chcem sa spýtať či by nebolo možné otvoriť tému Umele opolodnenie je len pre boháčov kedže tam vstúpila osoba ktorá mala podľa môjho názoru byť stopnutá a nie uzamknúť tému . Nepísala k téme len provokovala ostatných. Bola to téma ktorú navštevovali ženy ktorých sa to týkalo a bolo by ne fér aby bola uzamknutá . Mala byť upozornená tá osoba ktorá tam provokovala . Ďakujem
28. feb 2012 o 21:33  • Odpovedz
@martinjasen ahoj,prosim ta,co sa deje s ipckami? nacitaju sa vsetky opat ci sa vymazali?
29. feb 2012 o 11:03  • Odpovedz
@estterka Mame technicky problem, preto sa cele IPcky nezobrazuju. Opravujeme to.
29. feb 2012 o 12:10  • Odpovedz
@olivia31 O odomknutie temy mozete poziadat najskor 7.3.2012.
29. feb 2012 o 12:13  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, neviem, ci na to niekto upozornil, bazar nefunguje ako ma, neukazuje dnesne inzeraty..dakujem
1. mar 2012 o 09:00  • Odpovedz
práve som chcela napísať, že či to takto ako opisuje "traktor" funguje iba mne, ale asi je to celoplošný technický problém :-O , tak prajem skorú nápravu!!!
1. mar 2012 o 09:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.