• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@traktor Opravujeme. :wink:
1. mar 2012 o 10:50  • Odpovedz
@martinjasen mám všetko v angličtine všetky temy čo to je????
1. mar 2012 o 17:09  • Odpovedz
@martinjasen áno, aj mňa to vyhadzuje zo stránky, pripravujete anglickú mutáciu stránky?
1. mar 2012 o 17:11  • Odpovedz
@martinjasen robite nieco na stranke, alebo nas navstivil anonymous?
tu napr. jeden spam zo 17:08
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/kedy-ste-menili-kocik-za-karicku-2/?page=last&post=last&lastref=hp
neda sa nahlasit...
1. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz
@elise @wifina O chvilu to bude v poriadku, asi nam zmizli preklady stranok. :wink:
1. mar 2012 o 17:14  • Odpovedz
@ikke Dik za upozornenie. :wink:
1. mar 2012 o 17:15  • Odpovedz
no super uz aj ja som myslela na anonymous :angry:
1. mar 2012 o 17:17  • Odpovedz
len vy sa na nas usmievate z fotky a nam zamrzli usmevy na tvári :grinning:
1. mar 2012 o 17:25  • Odpovedz
@beruska.zuzanka to choditko som si od nej objednala ja.ked bolo odane že je plnefunkčne,prečo neuviedla v inzerate že chybaju vkladačky?!to akože nepatrilo k tomu?!mala napisat do inzeratu alebo ked sme spolu potom komunikovali,mohla ma upozornit,že to a to tam chyba.ved je to6časti!!!!keby mi to povedala hned,tak by som to nechcela.boli tam lacnejšie a komplet.navrhla že mi vrati čast penazi,kedže to chybalo a vykašlala sa na to.može napisat komu chce.ked raz uda ,v popisa inzeratu,že je UPLNE FUNKčNE,tak ma take byt.a nie sa tu ohradzovat,že neboli na fotke.dobra hlupost.
2. mar 2012 o 08:40  • Odpovedz
@monka9999 v prvom rade dobré ráno a v druhom rade netuším o kom alebo o čom píšeš a v treťom rade, prečo sem? a tie výkričníky a veľké písmená si láskavo tiež odpusti, pekný deň :wink:
2. mar 2012 o 09:02  • Odpovedz
@beruska.zuzanka dobre rano!nič v zlom.len som zareagovala na to,že si poradila jednej mamičke,aby sa ozvala adminovi.tie velke pismena znamenali len tolko,ako to bolo napisane v inzerate.chcela som len aby si bola v obraze.takto ja vyzeram ako keby som bola na chybe ja a nie ona.ona akože ešte ukrivdena.reccare.
2. mar 2012 o 09:06  • Odpovedz
@monka9999 stále neviem, o kom rozprávaš.... :sweat_smile:
2. mar 2012 o 09:08  • Odpovedz
@beruska.zuzanka asi naraza na Tvoju radu pre recarre na stranke dozadu 27.2. o 21:06 :wink:
2. mar 2012 o 09:44  • Odpovedz
@smileko ahoj, aha, no to trebalo rovno povedať, nepamätám si každý svoj príspevok na túto stránku... @monka9999

každopádne nevidím na tom príspevku nič zlé, nemám čas riešiť, či daná prispievateľka je v probléme, ktorý popísala vinná/nevinná, iba som jej poradila, aby sa obrátila na admina priamo, keďže v tejto téme sa prípsevky pre admina, avšak neadresované priamo jemu stratia v prívale ďalších...

@monka9999 preto nevidím dôvod, aby si nejako reagovala na mňa, je skôr potrebné, aby ste si svoju "kauzu" doriešili medzi sebou, poprípade s pomocou admina, pekný víkend želám...
2. mar 2012 o 09:55  • Odpovedz
dobrý deň prajem som tu nová a neviem kde si môžem pozrieť svoje hodnotenia poradíte?
2. mar 2012 o 10:11  • Odpovedz
@bandura môj bazár :wink:
2. mar 2012 o 10:14  • Odpovedz
@bandura hore na liste mas pisane môj bazar klikni na to a mas tam aj svoje hodnotenia, mas ich tam 2 :wink:
2. mar 2012 o 10:14  • Odpovedz
dakujem vám :slight_smile: našla som
2. mar 2012 o 10:18  • Odpovedz
nejdu mi pridavat fotky na bazar. co mam s tym robit? ked chcem dat pridat fotku, tak mi tO NEREAGUJE
2. mar 2012 o 11:05  • Odpovedz
co sa deje? nejde mi otvorit moj bazar,ostatne ide ako tak aj to s bozou pomocou,oooch :angry: :confused:
2. mar 2012 o 12:02  • Odpovedz
tak ako toto je sila.. Admin mi pozastavil album z fotoblogov, kde mam fotky na predaj a ked to chcem hodit do bazara, tak mi nejde pridavanie fotiek.. a vsetci, ktory maju s toto strankou nieco spolocne ma ignoruju!!!!! dakujem mazem ucet
2. mar 2012 o 12:37  • Odpovedz
@beruska.zuzanka ja som ta nechcela urazit!len som chcela,aby si vedela ako to je naozaj.ja som to s nou riešila ako mi poradil admin a j sme sa akože dohodli a ona to rieši poza chrbat a aj tak mi tie peniaze neposlala.dokonca ten inzerat vraj znova uverejnila i ked mam to choditko ja doma.
2. mar 2012 o 14:20  • Odpovedz
@beruska.zuzanka tak nič ked si nepametaš.v podstate si jej len odpovedala :wink:
2. mar 2012 o 14:21  • Odpovedz
@monka9999 neurazila som sa, len som vec uviedla na pravú mieru :wink: spor si musíte riešiť vy dve, mňa doň v podstate nič nie je...
2. mar 2012 o 15:01  • Odpovedz
@beruska.zuzanka maš pravdu.ale ešte ti napišem pikošku.predstav si ,že to choditko ktore mi predala a ja ho mam doma ,dala znovu do inzeratu.ako može predavat niečo,čo ani nema?
2. mar 2012 o 15:44  • Odpovedz
v rubrike dospelych, bundy vetrovky, ale potom aj kabaty, by bolo super, keby bolo rozdelenie, medzi zimne a precohdne, lebo je toho hrooooozne vela a tazko sa v tom hlada.
2. mar 2012 o 16:49  • Odpovedz
@martinjasen koho sa mozem spytat na obsah mojho stiahnuteho inzeratu.nebolo v nom pouzite nic,co je proti pravidlam a aj tak je stopnuty.tak by som aspon chcela vediet dovod,preco je to tak.
2. mar 2012 o 18:30  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, mám otázku, majú pro shopy nejaké iné pravidlá? je možné, že sa v nich predávajú svadobné šaty, kabelky a kopa iných vecí? ďakujem :wink:
3. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Už som sa na to pýtala viackrát, bezvýsledne... kabelky a veľká kopa bižutérie...
3. mar 2012 o 19:03  • Odpovedz
@huxy posli mi link na dotycny inzerat d o IP

@beruska.zuzanka Pravidla pre PRO su tu http://www.modrykonik-pro.sk/podmienky/ Rozsah kategorii v PRO Shopoch planujem rozsirit aj o kategorie, ktore v bazari asi nebudu a tiez o sluzby. O konkretnych kategoriach, ktore by to mali byt ti vsak teraz este neviem povedat.
3. mar 2012 o 20:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.