• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
tak čo zakladáme novú?
30. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz
ospravedlnujem sa, omylom som Vam vymazala temu kvooli reklame, pracuje sa na obnoveni :pensive:
30. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz
sak my nevydrzime byt ticho, kym to vyriesite :grinning:
30. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz
tak neviem, asi nás chcú vysťahovať do slepičiek :sweat_smile:
Nejdeme?
30. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz
Baby bude to urcite dlhsie trvat, nepojde to hned :pensive:
30. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz
danu, môžme si založiť dočasnú tému, alebo máme ísť ku konkurencii? :grinning:
30. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz
hmm a to som vam tam vlozila pokec o aromaterapii zaujimavy :pensive: uz to pisat nebudem :rolling_eyes:
30. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz
lenki, ja sopm tú aromaterapiu ešte stihla :wink: tak mám tú tému yaložiť, alebo idem umývať riady? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz
Mozte si zalozit novu temu, potom Vam prispevky skopirujem do starej
30. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz
Prosím, ako sa dá zmeniť názov témy?
4. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz
mimkao - uzivatelia nemozu menit nazvy tem. Daj mi, prosim, link na konkretnu temu a napis ako chces nazov zmenit a bude zmeneny.
4. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz
janocka, napísala som ti IP. Tam to máš. ďakujem.
4. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz
sice trochu mimo temy ale poradte ako mam zmenit na PC Y za Z ????
16. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz
Ctrl alt
Alebo si zmeň anglický jazyk na slovenký, na spodnej lište by si mala mať písmenká EN, tak na tie si klikni a mala by sa Ti rozbaliť ponuka jazykov, tak si len vyber SK :slight_smile:
16. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz
drahe adminky, je vas tu kopu na to, aby ste si vsimli ze v poslednej dobe tu pribudli temy ktore cely MK stavaju hore nohami a vyrabaju zbytocne konflikty, chodim sem uz dost dlho ale v poslednej dobe som totalne znechutena. ale vam to je evidentne jedno :rolling_eyes: staci nakukunut do temy , mama oco rodina a hned je ich tam par.
16. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz
miskinadamko staci pouzit vykricnik pri teme resp. jednotlivych prispevkoch - niektore su uz ovykricnikovane, ale vies my si pred zmazanim aj citame, co mazeme, a obcas sa musime aj navzajom poradit, takze to nie len prist a zmazat
16. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz
emjee, nie vždy je tomu asi tak :rolling_eyes: - to s tým čítaním pred zmazaním, občas poradou adminov atď., mám 1 konkrétnu osobnú skúsenosť - téma Mamičky prisťahované do BA. Vznikla malá výmena názorov, nie hádka, žiadne osočovanie, nič, a napriek tomu som si všimla, že môj príspevok z 17/08/09 o 12:54 - bol upravený v súlade s pravidlom Neurážaj, neprovokuj (http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=22031&vGroupOffset=0&vOffset=1650).
Tá adminom vymazaná časť môjho príspevku je skonštatovanie na margo týchto skopírovaných príspevkov inej užívateľky v tej istej téme (Mamičky prisťahované do BA), konkrétne týchto -

(http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=22031&vGroupOffset=0&vOffset=1620)
netmona • 16. aug 2009 o 21:46
,,ja a myslim aj bambi ,,už nechodíme do témy Blavačky, lebo že vraj sme pi.e,,,všetke čo sme sa sem pristahovali,,,,,,,,,a po viem ti že , som normál "nadšená, uchvatená, unesená,rozčarovaná z tej BA",,,,to asi pre to najradšej s nej vypadnem

(http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=22031&vGroupOffset=0&vOffset=1650)
a následne netmona • 16. aug 2009 o 21:54
ja len toko,,že, pri ebane blava čky,,,,,a už ani nevie či je dáka ,,česť výnimkam

Napr. tento posledný príspevok adminom upravený nebol! :confounded:

Tá adminom zmazaná časť môjho príspevku je parafrázovanie toho, čo z normálnej výmeny názorov medzi mnou a užívateľkou bambi09 vyrobila užívateľka netmona v jej príspevkoch, ktoré som sem skopírovala. A v adminom zmazanej časti bolo ešte moje skonštatovanie, že záujemcovi prepošlem IP-čku, keďže ani v IP-čke nebola žiadna hádka. Ja netrvám na zmazaní príspevkov netmony, ani nemám v úmysle tu na niekoho bonzovať, len mám dojem, že tu sa niekto asi pomýlil a nečítal celý obsah - v tej mojej zmazanej časti je napr. výraz "pi.e", ale je to odparafrázovanie toho skopírovaného príspevku, ako aj nesúhlas s takýmto výkladom debaty dvoch iných užívateliek.
Ďakujem
18. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz
Prečo ste mi zmazali foto v profile?
Ok.Bola to tvár mojej dcerky,ale je tu kopec ďalších báb,čo má ako foto v profile svoje detičky! A dlho! No a kedže som to videla u nich,dala som si to aj ja. Zaujímavé,že som bola zmazaná len ja a ostatní su tu v pohode ďalej s fotom svojich drobcov.
Ďakujem :unamused:
22. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz
Aha,až teraz som objavila temu:fotka v pase.
Tento môj príspevok som mala písať tak.Tak pardon. :pensive:
22. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz
ja by som sa chcela spytat kde je moja tema o tom ze som si objednala kuchynsku linku a nedodali mi ju kompletnu. nemozem ju najst. a to hladam uz 3 dni.
napisala som si ju do volnej temy, ale poslali ste mi ip, ze ste mi ju presunuli do temy paragrafy.
ale ani tam ju neviem najst. :confused: :confused: :confused:
vdaka
7. sep 2009 o 23:11  • Odpovedz
pancake
tvoja tema o kuchynskej linke nebola presunuta do Paragrafov , v zmenovniku tem je napisane :wink:

tema: Kupila som novu linku, ktoru mi nedodali kompletnu - na co mam narok?
presunuta na www.modrastrecha.sk , cast Zmluvy a papiere
7. sep 2009 o 23:21  • Odpovedz
aha dakujem uz som si myslela ze nevidim...
10. sep 2009 o 00:14  • Odpovedz
ja im tam ani nemozem odpisat, lebo bud nie som tam zaregistrovana alebo si nepamatam heslo.
podla mna je to uplne ine forum, a ja som chcela pisat na konika nie na modru strechu.
asi to nechapem. :frowning2: :frowning2:
10. sep 2009 o 00:24  • Odpovedz
pancake je to sesterska stranka konika specializovana na byvanie - rovnake meno a heslo ako na konika :wink:
10. sep 2009 o 00:55  • Odpovedz
Ahojte

ja mam taky maly navrh pre adminov ( teda skor pre boba ), ci nebude lepsie rozdelit modrykonik tak ako mojasvadba, ze by boli albumy len z priprav a tehotenstva (jeden album) a dva albumy na uz babatka a deticky.Myslim zeby to bolo ovela viac prehladnejsie.
10. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz
Kami, mne by ten jeden album chýbal :grinning: ale uznávam, že tá deľba je super nápad...len by som ponechala na každej užívateľke, či bude mať tri albumy detí alebo tri albumy príprav alebo nejak rozdelene :wink:
10. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz
v novej verzii budete moct mat veeeela albumov a veeeela fotiek, nebude to obmezene na pocet fotiek, bude to obmedzene iba kapacitne :wink:
10. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz
Janocka,ale tam ide práve o to delenie myslím...

Mňa napr. už nebaví sa prehrabávať albumami s výbavičkami a s tehubruškami - to bolo pred tými dva a viac rokmi... teraz už skôr kukám albumy detičiek... bol by problém to rozdeliť?
10. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz
ANo presne to rozdelenie som myslela,aj mna viac teraz bavi pozerat deticky ako bruska
10. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.