• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen oki, vďaka, prečítala som si, čo ma zaujímalo, tým pádom inzeráty s kabelkami a svadobnými šatami tu nepatria, ak sa mýlim, či? :confused:
3. mar 2012 o 21:13  • Odpovedz
@martinjasen ANDREE SK - Avon... Ďalšia avon lady, tuším by ste to mali stopnúť...
4. mar 2012 o 10:23  • Odpovedz
@martinjasen A nie je náhodou Mary Kay to isté, čo Avon a Oriflame? Prečo ste niečo stopli a niečo nechali tak?
4. mar 2012 o 10:25  • Odpovedz
@martinjasen
len pre zaujimavost.. by som sa chcela spytat ze preco je tu dovolene predavat veci co napr v obchode stoja 6 eura a tu 25 eura... neni to troska drze????????
4. mar 2012 o 14:28  • Odpovedz
@beruska.zuzanka
este dodam k tvojmu ze a predrazene veci !! :slight_smile:)))
4. mar 2012 o 14:30  • Odpovedz
@monika15 drze to je, tak ale je na kupujucom ci si kupi predrazenu vec alebo nie
4. mar 2012 o 14:49  • Odpovedz
@monika15 drze to je, tak ale je na kupujucom ci si kupi predrazenu vec alebo nie.

@li_la ano, mary kay je to iste, ak si na nieco take natrafila, treba oznacit, bude to stopnute
4. mar 2012 o 14:52  • Odpovedz
@monika15 nikto Ti nekáže ich kupovať....nie je to drzé...ak je dotyčný šikovný obchodník a predá to,nech sa páči....každý si dáva svoju maržu...a či to kúpiš alebo nie,je na Tebe..... :wink:
4. mar 2012 o 15:30  • Odpovedz
@winona24
No akoze sorry ale ja som davala otazku inemu nie tebe....
a po druhe....
modry konik je pre matky pre zeny aby sme si pmohli a nie zarabali...
p.s. neboj sa nic ja tie veci kupujem za babky... mam totiz carters za rohom :slight_smile:
takze ty mozes kludne kupovat za 25.99 eur....
4. mar 2012 o 16:54  • Odpovedz
@latvia
sorry otazka bola pre inu osobu.
dovi
4. mar 2012 o 16:54  • Odpovedz
@monika15 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nebudem to komentovať...aj tak ma / nás zmažú pekný deň :wink:
4. mar 2012 o 17:01  • Odpovedz
@winona24
mne je jedno..... ci mazu ci nie... proste na co sa tu vadis.... od teba sa nik nepytal na nic........
4. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz
@monika15 ja sa vadím??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... svoj názor snáď napísať môžem nie.... :wink: :wink:
4. mar 2012 o 19:15  • Odpovedz
@monika15 nie je zakazane odpovedat na otazku ak clovek vie odpoved,admin tu nemusi sediet cely den aby odpovedal na vsetko, takze si tu navzajom odpovedame ak vieme.ak ale vyzadujes nutne len odpoved od martina, dobre, prepac
5. mar 2012 o 10:23  • Odpovedz
Páči sa mi funkcia lajkovania príspevkov, je to fajn vec a ujala sa. Často čítam diskusie, aj keď sú zamknuté, čítam, keď mám práve čas a diskusia ma zaujme. A v zamknutých diskusiách táto funkcia nie je. Dalo by ošetriť, aby sme aj príspevkom v týchto diskusiách mohli kliknúť "páči sa mi" ? Ale neviem, možno to trápi len mňa :wink:
5. mar 2012 o 10:46  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Zatial by nemali byt. Svadobne saty na mojasvadba. Kabelky by coskoro mali mat kategoriu.
@li_la Prosim napis mi login do ip. Dakujem.
@monika15 Cena je vec predavajuceho, tak ako rozhodnutie kupujuceho. :wink:
@inkinka V zamknutych diskusiach tato funkcia nebude. Je mi luto.
5. mar 2012 o 11:46  • Odpovedz
@martinjasen Dobrý deň. Nedajú sa mi aktualizovať inzeráty. Teda robím to dnes už na tretí pokus. Pár mi prešlo, ďalšie sa nedajú a navyše ma vyhodí zo stránky úplne, akoby padla. No ak dám back, tak stránka sa objaví, no aktualizovať sa nedá.
Je to iba môj problém, alebo sa deje niečo všeobecne?
5. mar 2012 o 12:14  • Odpovedz
@martinjasen
Na doplnenie, teraz som skúsila inzerát otvoriť a tak dať aktualizáciu, zdá sa, že tak mi to funguje. Ale je to zdĺhavé. :unamused: Prečo to nejde aj klasicky?
5. mar 2012 o 12:16  • Odpovedz
@heni79 Suvisi to s tym, ze sme pred par dnami pridali nove podkategorie do bazaru. Ak mas inzerat v niektorej z z tychto kategorii, automaticky ta vyzve, aby si informacie o podkategoriach doplnila. Preto teraz musis, aktualizovat vsetky inzeraty po jednom. Ak ich chces oznacit viacero a aktualizovat, pritom je medzi nimi inzerat, kde potrebujes doplnit podkategoriu, tak to spadne.
5. mar 2012 o 12:23  • Odpovedz
@martinjasen
No nepotešil si ma. Tak iba kópec času to chce. No čo už. Ale vďaka za info. :slight_smile:
5. mar 2012 o 12:24  • Odpovedz
@latvia
pochybujem ze hocikto ma pravo zasihnut a poradit podla pravidiel sorry ani od teba som sa nepytala.dovi.
5. mar 2012 o 13:23  • Odpovedz
@monika15 lenze latvia bola a mozno aj stale je admin,teda mozno o tom dost vie :wink:
5. mar 2012 o 13:59  • Odpovedz
prečo sa mi album, keď do neho pridám nové fotky, nezobrazí, ak kliknem na fotoblogy? nastavený je tak, že ho môžu pozerať všetci užívatelia... mám ho blokovaný alebo čo? vďaka
5. mar 2012 o 15:47  • Odpovedz
@estterka
;);) otazka nebola pre nu :slight_smile:)) pa
5. mar 2012 o 15:49  • Odpovedz
@monika15 kedze sa nepytas novu vec, viem, aka bola odpoved, ale ak ju chces vidiet od martina, budis :slight_smile:
5. mar 2012 o 18:08  • Odpovedz
ahojte,
@latvia
@martinjasen a dalsi.. ja sa chcem opytat, preco tu nie je nejaka moznost trosku si zviditelnit vlastny obchodik? Napriklad, ked chcem vyslovene "vypredat" viac veci naraz a som ochotna urobit nejaku zlavu, alebo percentualne znizenie, jedina moznost je, dat si to do podmienok predaja. Ale ruku na srdce, tam si to opat nikto nevsimne, ludia pozeraju obrazky a az ked ich tie zaujmu, tak mozno nazru aj do podmienok.
Nebolo by mozne bud umoznit si takuto prezentaciu v kratkych spravach, ktore sa zobrazuju v pase (lebo viem, ze to mazete), alebo jednoducho zalozit jednu normalnu temu, teda normalnu po tej stranke, ze by bola ako kazda ina diskusna a tam by predajcovia mali moznost zadavat rozne taketo akcie?
momentalne mam na mysli LEN predajcov z bazara, nie tych "profesionalov", kedze oni maju zrejme svoje dalsie vyhody a reklamy.
Tema by sa mohla volat naprikad: "Bazárové akcie" alebo nejak podobne, myslím, že by to zaujalo viac ludi a mohlo by sa debatovat a zadavat akcie a linky na zaujimave obchodiky... Co vy na to? :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2012 o 22:09  • Odpovedz
@martinjasen
@latvia
Ahoj, chcem sa opýtať, či je nejaký problém so zadávaním inzerátov. Nedajú sa mi nahodiť fotografie.
ďakujem
6. mar 2012 o 08:42  • Odpovedz
Ahojte, mne nejde nahodit fotky do fotoblogu :sunglasses:
6. mar 2012 o 08:59  • Odpovedz
prepacte admini, ale ste normalni??? co uz ma spolocne sprava "kukuk zvedavec", vid nizsie s propagaciou bazaru? (vid, vase vysvetlenie, preco ste mi pozastavili tuto spravu). tak toto je uz naozaj vhodne asi pre psychologa z vasej strany, bez urazky.... :angry: :angry: :angry: :angry: keby ste radsej odpovedali na moju otazku z:
Včera o 22:09 • ked sme uz pri tej "propagacii"

mandragora22
Kukuk zvedavec :slight_smile:

Krátka správa bola pozastavená adminom, lebo nespĺňa pravidlá.
od 6. Marca 2012
Dôvod Nezneužívaj správy na propagáciu svojho bazáru.

Čo mám urobiť?
V tomto prípade jedine zmazať správu.
[Len pre registrovaných] 26. feb 2012 • 0 komentárov • Páči sa mi to • Zmaž
6. mar 2012 o 10:04  • Odpovedz
este k tej sprave som zabudla.... kuk zvedavec bolo urcene vsetkym, ktori nahliadli do mojho pasu, tak nechapem aka propagacia bazaru? prosim o vysvetlenie...
6. mar 2012 o 10:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.