• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen Dobry :slight_smile: Mohol by mi niekto skontrolovat internu postu? Od niektorych tehuliek mi IP ani nedochadzaju, a ak aj dojdu a odpisem, tak zas oni v schranke nenajdu nic odo mna :frowning2: Pisala som aj vam IP, ale akosi tiez bez odpovede. Dakujem :slight_smile:
6. mar 2012 o 10:34  • Odpovedz
@lulana79 Uz som to opravil. Prosim nedavaj do nazvov albumy, o aku velkost sa jedna, potom sa to vnima ako inzerat. Dakujem,
@mandragora22 Informacie o akciach a zlavach mozes zverejnit iba v pripade ak vyuzivas sluzbu PRO a inzerujes v SHOPe. Planujeme moznost zvyraznit svoj inzerat aj v bazari, ale bude to spoplatnenie a zatial neviem povedat kedy presne to bude.
Kruzok so psychologom mame kazdy piatok, pondelok sme z toho este mimo, takze sorry, kratku spravu mas verejnu. :wink:
@aknaj @acim Mate este stale s tym problem, myslim, ze sa to uz opravilo.
6. mar 2012 o 11:00  • Odpovedz
6. mar 2012 o 11:20  • Odpovedz
@martinjasen dakujem, uz je vsetko v poriadku :slight_smile:
6. mar 2012 o 12:22  • Odpovedz
@martinjasen
áno, už je to v poriadku, ďakujem
6. mar 2012 o 12:26  • Odpovedz
@mandragora22 mna zase zaujima, preco mas fotku profilovky stiahnutu z netu
http://www.rodina-peniaze.sk/svatby.203/svadobne-farebna-typologia-letny-typ.21352.html

neustale tu na nieco hundres, ale ani zakladne pravidlo nedodrzujes
6. mar 2012 o 13:52  • Odpovedz
@latvia mna by skor zaujimalo, preco u vas (adminov) nevie prava ruka, co robi lava. najprv mi stopnete portret, mne je fuk, co tu ty pises alebo nie. bol stopnuty, nic som neprotestovala, bolo mi to jedno, hoci bol moj. potom ste mi stopli portret cislo dva. budis, aj tak som bola ticho. potom ste mi stopli kratku spravu s textom: "kuk zvedavec", pricom ste uviedli dovod, ze tym propagujem svoj bazar, prepac, ale ozaj to bolo TRAPNE. ked som sa ohradila, tak ste mi odstopli vy (admini) tuto kratku spravicku a taktiez ste mi zaroven (bez toho, aby som o to ziadala) VY odstopli aj ten druhy portret. a teraz sa tu ty opat do mna navazas? pritom je opat stopnuty, tak prepac, ale pokladam to za maximalne detinske, ked mi tu neuznate niekolko portretov, stopnete, odstopnete a napokon sa tu na mna este oboris??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt detinske
6. mar 2012 o 15:54  • Odpovedz
@martinjasen Moze sa na tie moje spravy niekto mrknut prosim ? Hoci som dnes dostala od @hirjak -a IPcku, ale kedze ja nedokazem odosielat IPcky, tak sa to asi nevyriesi ..
6. mar 2012 o 19:46  • Odpovedz
@barborka1446 Spamovy filter tvoje ipecky zachytil, nerozposielala si v poslednych dnoch viacero rovnakych ipeciek?
6. mar 2012 o 19:56  • Odpovedz
@martinjasen Ano ano presne .. Triedili sme v sukromnej skupine baby, tak som im rozosielala pravidla a potom postupne mazala a odvtedy mam vsetko naruby. Da sa mi to nejako odblokovat? Uz istotne nebudem spamovat ..
6. mar 2012 o 20:04  • Odpovedz
@barborka1446 Pozriem sa na to zajtra, potrebujem to skonzultovat s programatorov.
6. mar 2012 o 20:51  • Odpovedz
@martinjasen Okej, velmi pekne dakujem :slight_smile:
6. mar 2012 o 22:30  • Odpovedz
@mandragora22 ty ziadat o stopnutie falosneho portretu nemusis, ak je fotka stiahnuta z netu, admin to stopne automaticky. precitaj si prosim pravidla, aby si sa vyhla dalsiemu rieseniu niecoho s adminmi, to, ze nemas na to cas, nie je ospravedlnenie. neustale mas nejaky problem ale pravidla odmietas citat, napriek tomu ze si s nimi uz suhlasila pri registracii. 95 percent mamiciek pravidla dodrzuje, pripadne si ich dodatocne precita a dodrzuje ich, nemyslim ze by to pre teba mal byt problem tiez.
7. mar 2012 o 08:01  • Odpovedz
@latvia ale ja citam pravidla, to, ze ma clovek v pc tisice veci postahovanych z netu a moze urobit aj chybu, je snad ludske nie? to je OK, stopli ste, akceptovala som, nevyjadrovala som sa, bol to omyl. len nechapem, preco ste mi ho vcera, asi na hodinu, odstopli? proste tu ten obrazok bol???? toto mi vysvetli. to bolo na co dobre? aby si sa tu do mna navazala, ze mam zly obrazok? alebo? tomu nerozumiem. poriadne si precitaj moj prispevok, ja som nepisala, ze som ziadala o stopnutie portretu, ja som pisala, ze nerozumiem tomu, preco ste ODSTOPLI ten obrazok, proste sa tu zjavil vcera na nejaky cas a ja nechapem preco. a ked mi neveris, tak si to over u vasich programatorov, ci kto to tu tieto veci stopuje a odstopuvava, ja si to nevymyslam, len chcem odpoved na otazku, naco to bolo dobre? aby si tu do mna teraz rypala, ci co? :unamused:
7. mar 2012 o 08:41  • Odpovedz
@latvia @mandragora22 Prosim uz sa upokojte, vec je uz vyriesena. :wink:
7. mar 2012 o 09:44  • Odpovedz
@martinjasen ano, dakujem. ja som pokojna :slight_smile: len vysvetli prosim tvojej kolegyni, ze moj portret bol opat uvedeny "do prevadzky" z vasej strany a bez mojho vedomia (vcera) a neviem, ci je za tym ona alebo niekto iny, ale ja som si ho do prevadzky neuviedla, tak nech uz do mna prestane rypat, naozaj toto ja nemusim :wink:
7. mar 2012 o 09:58  • Odpovedz
@martinjasen ale inak pohoda, dik sa "ukludnenie sporu", pekny den :slight_smile:
7. mar 2012 o 09:58  • Odpovedz
@martinjasen poslala som Vam ip, mohli by ste my čo v najkratšom case odpovedat, je to velmi surne.dakujem
7. mar 2012 o 10:17  • Odpovedz
@martinjasen aj ja sa pripajam k lily25, mne to tiez suri, aj ked viem, ze urcite mate vela prace, dakujem :slight_smile:
7. mar 2012 o 11:30  • Odpovedz
Dala by sa zmazat otazka zvhladom na jej neaktualnost? Nech sa tam zbytocne neprispieva, ked je problem davno vyrieseny. Dakujem
7. mar 2012 o 21:31  • Odpovedz
@zuziq mozno niektora mamicka bude mat v buducnosti podobny problem a odpovede v tej otazke jej pomozu. nechces ju radsej nechat?
8. mar 2012 o 11:11  • Odpovedz
Mozem sa ctenych adminov spytat, preco neposielaju upozornenie, ze vymazali fotku z albumu. Neverim, ze je to technicky zlozite alebo nemozne a povazujem to za prejav bazalnej slusnosti. Uz ma to tu fakt prestava bavit :frowning2:
8. mar 2012 o 14:31  • Odpovedz
@pallacinka fotky sa nemazu, ak niektora nesplna pravidla, stopne sa cely album a opravis si fotky sama. ktora konkretne ti bola zmazana? z akeho albumu?
8. mar 2012 o 16:56  • Odpovedz
@latvia No mne fotka zmazana bola, konkr. z tohto albumu: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/pallacinka/album/nasa-lienkova-prvonarodeninova-party-/
Mne nejde o dovod, ten poznam, len ma zaujima preco sa tak udialo bez toho, aby ma niekto aspon informoval.
8. mar 2012 o 17:32  • Odpovedz
@martinjasen poprosim aby moja otazka o viroze bola naspat zmenena na DISKUSIU. dakujem. vie preco som dala toto ako diskusiu.... ako mam teraz odpovedat??????
8. mar 2012 o 17:33  • Odpovedz
@pallacinka Ak konkretna fotka porusuje pravidlo, moze admin zvazit aj vymazanie dotycnej fotky bez blokacie albumu. Nemusi o tom informovat uzivatela.
V pripade mazania fotiek nemame oznamovaci system, ktory to oznami uzivatelovi.
9. mar 2012 o 09:27  • Odpovedz
@xlucia Prosim vloz tu linky, alebo posli mi ju priamo do IP. Zmenim ti to. :wink:
9. mar 2012 o 09:28  • Odpovedz
@martinjasen A nezvazili by ste taky oznamovaci system zaviest? Sa mi to zda (s prepacenim) dost drze, len tak povymazavat fotky a nedat o tom ani len vediet.
9. mar 2012 o 11:37  • Odpovedz
@pallacinka Mozno niekedy v buducnosti, v blizkej urcite nie. Drzost je vec pohladu. Drze moze byt aj pridavanie fotiek, ktore tu nepatria. Pritom si nemyslim, ze si drza. :wink:
9. mar 2012 o 11:40  • Odpovedz
@martinjasen S tym rozdielom, ze ja ked pridavam fotky nie som si vedoma toho, ze sem nepatria (ako priklad- prvykrat, ked sa mi to stalo, islo o fotku porodnice, kde som mala rodit, z ktorej podla admina nebolo jasne, ze islo o porodnicu- a za to ja naozaj nemozem, ze porodnice tu a na Slovensku vyzeraju inac). Predsa len si stojim za tym, ze ta fotka ako aj album je mojim vlastnictvom a je naozaj elementarna slusnost o zasahu v podstate do mojho vlastnictva ma aspon informovat.
9. mar 2012 o 12:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.