• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
kto vie čo znamená expirovaný inzerát?
9. mar 2012 o 15:10  • Odpovedz
@bandura nebude to taky, ktory je uz viac ako 7 dni stary a treba ho aktualizovat? :confused:
9. mar 2012 o 16:19  • Odpovedz
@bandura to je inzerát, ktorý nebol aktualizovaný mesiac
9. mar 2012 o 16:20  • Odpovedz
vôbec som si to nevšimla asi to bude tým :stuck_out_tongue_closed_eyes: vdaka
9. mar 2012 o 16:26  • Odpovedz
písala som otázku do fóra modrý koník.sk, ale žiaľ, ešte mi nikto neodpovedal, preto to skúšam dať aj sem, hádam správne: prečo sa mi nezobrazujú všetky inzeráty, ktoré mám v bazáriku? Keď si kliknem na "Môj bazár", sú tam všetky, ale keď si dám "Moje inzeráty ako ich vidia iní", tak tam nie sú všetky. Nie sú ani pozastavené/rezervované, ani ich nie je potrebné ešte aktualizovať. Ďakujem za info.
9. mar 2012 o 16:56  • Odpovedz
Mám jednu otázku. Od kupujúcej sa mi vrátil balík, lebo ho neprevzala. Ja som inzerát už vymazala. Dostanem sa k nemu nejako ??
9. mar 2012 o 20:46  • Odpovedz
@zuziatko otvor si "môj bazár" a pod "pridaj inzerát" klik na zmazané inzeráty :wink:
9. mar 2012 o 22:22  • Odpovedz
V poslednom case je vo fotoblogoch priserne vela inzeratov. Miesto toho, aby pridala novy inzerat, tak si vytvori fotoblog a ponuka tam veci, oblecenie, stenata a kade co. ako tomu zabranit? "bordel" tu potom budeme mat.
10. mar 2012 o 11:37  • Odpovedz
@stanislavao jedine ak ju na to upozornis, ze su tu iste pravidla. ak si to nezmaze, oznac fotoblog, admin to zmaze, upozorni ju. ak sa to bude stale opakovat a nebude vobec respektovat pravidla, bude zablokovana.
10. mar 2012 o 13:14  • Odpovedz
Vcera som si vsimla (aj nahlasila) fotoblog pouzivatelky mancherie - evidentne vymysleny, lebo v nom mala pouzite fotky inej pouzivatelky (dokonca si vybrala celkom znamejsiu tvar, aj ked teraz asi neaktivnu) a vydavala ju za seba a svoje deti. :rolling_eyes: Okomentovala som jej album s tym, ze dana pouzivatelka by sa asi velmi divila...a o par minut bol album aj udaje o detoch vymazane. Ale myslim, ze by bolo dobre ju bloknut uplne, pochybujem, ze ta tu bude robit aj nieco seriozne, ked zacala takymto podvodom... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2012 o 09:16  • Odpovedz
ahoj kočky potrebujem radu viem že to sem nepatri ale som už zufala smutna znechutena:(od jednej hnusnej osoby som si objednala rifle pred mesiacom a pol poslala som prachy na učet 21eur a ona mala onjednať rifle z azie doba dodania 30dni už davno prešla a ona sa mi zatajuje aj ked viem že tu je aktualizuje inzeraty pisala som aj adminovi ale neviem či vôbec niekedy ešte uvidim či prachy či tovar je mi s toho fakt zle podotykam prva zla skusenosť:(
11. mar 2012 o 21:41  • Odpovedz
benne diky už som to prečitala aj som mu napisala uvidime ako to dopadne
12. mar 2012 o 08:23  • Odpovedz
@zuz11
@ikke
@martinjasen pliiis co mam robit, ked som vytvorila novu diskusiu v zamknutej teme a az potom som zistila, ze tam mam preklep v nazve :sweat_smile: vie mi niekto pomoct alebo poradit ako to opravit? :confused: :sweat_smile: lebo sa na to nemozem pozerat :grinning: dakujeeeeeem :wink:
12. mar 2012 o 13:19  • Odpovedz
@pipka napis mi linku na temu a co treba opravit. Opravim to.
12. mar 2012 o 13:42  • Odpovedz
12. mar 2012 o 13:52  • Odpovedz
@pipka Je mi luto, je to v sukromnej skupine, k teme sa nedostanem. Bude to musiet zostat s chybou.
12. mar 2012 o 13:53  • Odpovedz
@martinjasen :frowning2: :frowning2: :frowning2: coooo? a ja to neviem nejako opravit? :sweat_smile: :confused: ved ma porazi sa na to pozerat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2012 o 13:56  • Odpovedz
@martinjasen a nevies tu diskusiu celu vymazat a ja ju zalozim nanovo? :unamused: ale nie temu, len tu jednu podtemu...to admin nevie? :confused: :sweat_smile:
12. mar 2012 o 13:59  • Odpovedz
@pipka Zatial nie, zvazujeme dat zakladatelovi prava, aby mohol temu adminovat sam. Zatial to vsak nemame. Admin aktualne nemoze vstupit do sukromnych skupin, iba vynimocne ak sa porusuju pravidla stranky. Kvoli podobnym chybam nevstupujeme do skupin, kedze ich vidi iba obmedzeny pocet ludi.
12. mar 2012 o 14:00  • Odpovedz
@martinjasen jaj a keby som tam akoze pouzila velke pismena, to by ste uz mohli zmenit, ci ako??? :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes: alebo ak by som nadavala...nechapem preco v niektorom pripade sa to da a v inom nie... :unamused:
ved ak ta ja sama o to poziadam aby si to opravil :confused: :confused: :confused: :unamused:
12. mar 2012 o 14:03  • Odpovedz
@pipka Ak sa chceme dostat do sukromnej skupiny, musi to programator doslova zmenit v kode, aby som mal pristup, aj to iba docasne. Robime tak na upozornenie uzivatela a porusenie pravidiel musi byt zavazne.
12. mar 2012 o 14:08  • Odpovedz
@martinjasen ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: tak mi teda dajte vediet, ked si zamknutu temu budem vediet adminovat sama :wink: nech sa na to nemusim pozerat donekonecna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. mar 2012 o 14:10  • Odpovedz
@martinjasen @hirjak mna by zaujimalo, preco sa tema http://www.modrykonik.sk/forum/tema/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/?page=last&post=last&lastref=il zamkla..ved sa tam normalne diskutovalo..teda aspon ja som nenasla nic, co by bolo proti pravidlam.. :sweat_smile:
12. mar 2012 o 15:02  • Odpovedz
@martinjasen @hirjak a ziadam o vysvetlenie, hoc aj do IP, co bolo na mojom prispevku zle , myslim prispevok o Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
Dnes o 11:02 • traktor
..kedze tam nic take nebolo, ze by som to nemohla verejne napisat, kazdemu prispevky ostali a môj sa vymazal..nesluzi tema na pomoc, poradenie..povedat si svoj nazor / slusne/ ??..ja som teraz snad prvy krat co som tu sklamana..a nasla by som aj ine slovo..ale radsej si dam kus cokolady :rolling_eyes:
12. mar 2012 o 15:14  • Odpovedz
@traktor aj môj príspevok o tom, že CHINA je vlastne Čína zmizol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2012 o 15:35  • Odpovedz
@traktor Ahoj, v teme boli ironizujuce prispevky na ucet jednej uzivatelky a odbocujuce od temy , preto sme ju docasne uzamkli, nech to vychladne. V priebehu dneska bude tema odomknuta.
12. mar 2012 o 16:38  • Odpovedz
@martinjasen ok, ale môj nebol ,aspon si nie som toho vedoma, ..a aj napriek tomu bol zmazany :sweat_smile:
12. mar 2012 o 16:42  • Odpovedz
@traktor Tych vymazanych prispevkov tam bolo viac, takze neviem co bolo presne v tvojom. Iba tipujem, ze sa jedna o odpocenie od temy, alebo si nieco konkretizovala a viac sa to hodilo do IP.
Musel by som poprosit programatora, aby to vytiahol z databazy, ak chces vediet presny dovod. Je to trosku komplikovane, ale ak je to pre teba dolezite, mozem ho o to poziadat.
Nemyslim si vsak, zeby si mala svojim prispevkom zly umysel.
12. mar 2012 o 16:49  • Odpovedz
@martinjasen nebolo to odbocenie od temy,ani do IP, bolo to priamo k teme..preto sa cudujem..ale ok, nechajme to tak..ta cokolada mi pomohla :grinning: :wink:
12. mar 2012 o 16:51  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.