• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@yvetulka no,chvalabohu to už vymazali.
16. mar 2012 o 10:17  • Odpovedz
Keď je v sekcií "Iné detské" veľa čeleniek a detskej bižutérie, prečo som práve JA musela čelenky a detské korálkové náramky zmazať???
16. mar 2012 o 10:21  • Odpovedz
Dobrý chcela by som sa opytať,ako Pro predajca som podľa ˇmňa uplne diskriminovaná,nemožem pozerať albumy priateĺov,klika´t "pači sa"nedostanem sa do niektorých tem,nevidim ich prispevky ćo si pišu v profile.Nepochopila som význam,prećo to tak je.ďakujem
16. mar 2012 o 12:12  • Odpovedz
@traktor prosimta,niekolko tyždnov som sa natahovala s jednou mamičkou,lrebo neudala do inzeratu že jej chybaju vkladačky ,admin jej jasne napisalk že to bolo cele jej chyba ,mala mi podla neho vratit plnu sumu plus poštovne,poslala mi 5eur a mne teraz na drzaka napisala zle hodnotenie.to akože teraz som ja ta zla,lebo ona nevie napisat poriadne inzerat?!porad mi čo s s tym.už som adminovi pisala.da sa to zmazat?!
17. mar 2012 o 11:43  • Odpovedz
@monka9999 hodnotenie ti nepatri..ja by som sa najprv pokusila jej to napisat do spravy, ze nech ti to hodnotenie vymaze, ze ak nie, tak budes kontaktovat admina a on ho aj tak vymaze..ak tak nebude chcet urobit, tak kontaktuj admina..negatko od nej nemas preco mat,ona urobila chybu..
17. mar 2012 o 12:52  • Odpovedz
@traktor ona si myslela že ja zmažem zle hodnotko jej.ale ja som jej ho mala začo dat.
17. mar 2012 o 20:33  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, rada by som sa opytala, ako mam zadat plysove hracky do bazarika? pretoze ked ja zadavam novy inzerat, alebo si chcem upravit vlastnosti starsieho inzeratu, tak v prvej kolonke nazvanej "typ" mi nezobrazuje plysove hracky. ale ked si ja vyhladam v bazari ine ponuky, tak sa plysove hracky v prvej kolonke "typ" nachadzaju. ako je to mozne? co mam urobit, aby som ich mohla zaradit hned v prvej kolonke medzi plysove? takto sa mi "stracaju" medzi inymi hrackami, ako su napr. zvierata alebo prve hracky atd...lebo ich nemam kam inam zaradit, dakujem za pomoc :slight_smile:
19. mar 2012 o 09:04  • Odpovedz
@karinnka Povodna koncepcia PRO bola, ze je to nastroj pre komercnych predajcov, ktori chcu mat na stranke reklamu. Evidentne aj PRO maju zaujem spolupodielat sa na komunite, preto planujeme rozsirenie funkcionality pre PRO. Budes vidiet fotoblogy aj moct do nich prispievat. Rozsirit sluzby chceme este o dalsie zaujimave veci, ale nechcem predbiehat. Verim, ze do mesiac by si uz mala vidiet fotoblogy uzivatelov.
19. mar 2012 o 09:43  • Odpovedz
@mandragora22 posli mi link s ktorym inzeratom mas tento problem. Pozriem sa na to.
19. mar 2012 o 09:46  • Odpovedz
Mozem sa spytat,preco ked nahadzujem novy inzerat, pridam fotku, zobrazi sa mi a ked dam odosli inzerat mi vyhodi, ze tam mam pridat aspon jednu fotku....dakujem
19. mar 2012 o 11:15  • Odpovedz
@mandragora22 Tieto inzeraty mas zadane, ze su to plysove hracky.
19. mar 2012 o 11:24  • Odpovedz
@verka Nie je to standardny problem. Prosim postupuj podla ohlasovania chyb: http://www.modrykonik.sk/bugreport/
19. mar 2012 o 11:45  • Odpovedz
@martinjasen hm, my sa asi nerozumieme, ja ked vojdem do bazaru, do sekcie "hracky", tak su tam 4 stlpce: typ,material,styl,cena v EUR. a v stlpci "typ" najdes aj položku plysove hracky. a ja tuto polozku nemam, ked inzeraty zadavam, alebo opravujem. ja musim tieto hracky zadat ako typ "zvierata" alebo "prve hracky" alebo "hracky na kocik" a je to velmi zavadzajuce. ano, ja mam uvedene, ze ide o "plysove" hracky, ale az v ramci stlpca "material". to znamena, ze ak niekto hlada vyslovene plysove hracky a navoli si: bazar-hracky-plysove hracky. a ked vojdu do tohto vyfiltrovaneho bazaru, moje hracky tam nemaju sancu vidiet, lebo ja nemam moznost zadat v prvom stlpci "plysove hracky", ale az v druhom, v ramci materialu.
skus to. chod cez bazar a vyselektuj si ako prve "plysove hracky". nieco tam asi bude trosku nedomyslene, lebo ako sa tak na to pozeram, tak posledne plysove hracky su zadavane pred mesiacom. mozno by bolo dobre uz v prvom stlpci zadat moznost "plysove hracky" tak, ako to bolo kedysi. lebo plysiaky su plysiaky, ci? :sweat_smile:
19. mar 2012 o 12:18  • Odpovedz
@mandragora22 Uz sa rozumieme. Chyba je u nas. Typ hracky - plysove hracky uz nema byt. Taketo hracky sa maju dat pridat iba cez material.

Kategoriu Typ - plysove hracky zrusime. Ty mas inzeraty zadane spravne.
19. mar 2012 o 13:39  • Odpovedz
@martinjasen aha, chapem, OK, dik :slight_smile:
19. mar 2012 o 13:49  • Odpovedz
preco mi nejdu otvarat komentare pod statusmi maminiek?...ostatne vsetko funguje. dakujem
19. mar 2012 o 17:44  • Odpovedz
Dobrý večer, prosím vás prečo sa nedajú nahrávať fotky?
20. mar 2012 o 21:56  • Odpovedz
@lenuska20 akurat som sem isla napisat to iste :sweat_smile: ale toto nie je novinka...nahravanie fotiek tu blbne pravidelne :angry: :angry: co s tym je??? :confused: :rolling_eyes:
20. mar 2012 o 22:25  • Odpovedz
prosim Vas o pomoc ( a vysvetlenie) ako je mozne ze moj uzamknuty album len pore priatelov mi okomentovala nova uzivatelka ? dakujem
21. mar 2012 o 11:16  • Odpovedz
Ahojte! Prosim vas, nedalo by sa urobit nieco s triedenym inzeratov v bazari? Konkretne s triedenym podla ceny - je tam rozdelenie na niekolko cenovych hladin (napriklad: do 10 eur; od 10 do 50 eur; od 50 do 100eur) lenze ked si kliknem napriklad na strednu, automaticky sa mi neukazuju tie inzeraty z prvej skupiny. Teda ked hladam napr. nieco do 50 eur tak mi to vyradi tie do 10 eur. Neviem ci som to napisala jasne, ale podla mna by bolo lepsie mat clenenie nie "od - do" ale len "do" nech sa zobrazuju vsetly, aj tie lacnejsie inzeraty.
Dalsia vec je, ci by sa nedalo pridat triedenie podla kraja, ked si hladam napr. kocik a chcem si ho osobne vyzdvihnut, nech si mozem kliknut na inzeraty z mojho kraja/mesta a nemusim klikat na kazdy inzerat a pozerat odkial je. Dakujem!
21. mar 2012 o 13:50  • Odpovedz
@martinjasen nedalo by sa urobiť niečo také že kto položí otázku že ju môže po vyriešení aj zamknúť? ide mi o to že niekto odpovedal na rok starú otázku čo som tu dala
21. mar 2012 o 17:02  • Odpovedz
@luka03 ja by som navrhovala ako ty píšeš nie guličkami zakliknúť (vtedy je iba jedna možnosť) ale odfajknúť tie ktoré haldáš
ja napríklad pozerávam viac velkostí a takto musím každú zvlášť
21. mar 2012 o 17:03  • Odpovedz
@martinjasen dobrý deň....môžem sa spýtať.....prečo mi stále vypisuje, že mám 98 hodnotení.....aj keď mi niekto hodnotenie pridá......ráno som mala 98....večer mi babula pripísala hodnotenie a stále mám 98 :angry:
22. mar 2012 o 07:12  • Odpovedz
@henri001 Uz zistujem v com je problem.

@luka03 Planujeme nastavenie rozhrania ceny vo vyhladavani. Trpezlivost. :wink:

@nanulik Diskusie a otazky vo forach, nepatria uzivatelovi, ktory ich vytvoril. V momente zverejnenia patri vsetkym ako zdroj informacii a kazdy moze pridavat dalsie informacie v ramci temy. Toto je poslanie fora, vytvarat miesto, kde sa zhromazduju informacie. Ak chces mat kontrolu nad otazkou, spytaj sa v kratkej sprave vo svojom fotoblogu, vtedy ju mozes kedykolvek vymazat ak uz je neaktualna.

@crazybabenka Dovodom moze byt aj to, ze niekto svoje hodnotenie vymazal. Tiez sa automaticky mazu hodnotenia zablokovanych uzivatelov. Neviem vsak zistit, ktory pripad to je.
22. mar 2012 o 10:51  • Odpovedz
ahojte, prosim vas ako sa nakontaktujem na nejakeho admina? lebo stale mam pozastaveny album a vobec netusim z akeho dvovodu...potrebujem to poriesit...diky
22. mar 2012 o 16:00  • Odpovedz
@luka03 v bazári si môžeš zakliknúť inzeráty z môjho okolia a následne prejdeš do kategorie veci, ktorú hladáš.. tak ti vyselektuje predávajúcich z tvojho okolia, ale zas len tých, ktorí boli ochotní zadať si oblasť, z ktorej pochádzajú :wink:
22. mar 2012 o 16:04  • Odpovedz
@mimibb hneď nad tvojím príspevkom je martin, len mu daj "odpovedz" a pýtaj sa :slight_smile:
22. mar 2012 o 17:21  • Odpovedz
@mimibb album mas odstopnuty
22. mar 2012 o 18:47  • Odpovedz
ako mám zmazať v mojom fotoblogu článok?
22. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.