• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
aha už som našla :slight_smile:
22. mar 2012 o 19:28  • Odpovedz
@martinjasen Zdravím. Chcem sa spýtať, či je možné nejako zablokovať užívateľa volskeoko , ktorý v diskusii (hlavne prvosnažiliek) opakovane uráža, napáda a naposledy aj zverejňuje osobné údaje jednej z diskutérok. Vždy mu admin príspevok zmaže, lebo nezodpovedá pravidlám, ale tento užívateľ/-ka sa pravdepodobne prihlásil iba na šikanovanie. Dá sa s tým niečo robiť? Ďakujem
23. mar 2012 o 13:11  • Odpovedz
@benne Dakujem Idem sa na to mrknut :slight_smile:
23. mar 2012 o 14:10  • Odpovedz
@benne A fakt :grinning: Tak o problem menej! Dik. :wink:
23. mar 2012 o 14:15  • Odpovedz
dobrý večer potrebujem poradiť,včera som si dala inzerát na tenisky ralph lauren,veľkosť 19, unisex a vôbec ho nevidím medzi inzerátmi :unamused: kde je problém?
23. mar 2012 o 21:05  • Odpovedz
23. mar 2012 o 21:08  • Odpovedz
@benne dakujem a ja nie,nechápem ako si ho našla?????????????????
23. mar 2012 o 21:08  • Odpovedz
@poleva ja sama občas ked hladám svoj inzerát, aj ked viem ako vyzeraá, tak ho prehliadnem :sweat_smile: (pozrela som sa u teba, aké tenisky vlastne hladám, a do vyhladávača v topánkach som zaklikla veľ.19 a značku Ralph Lauren :wink: )
23. mar 2012 o 21:10  • Odpovedz
@poleva podla mna je to nastavene tak, ze svoje vlastne inzeraty medzi ostatnymi nevidime...lebo aj ja som hladala svoje a tiez som ich nevidela :unamused:
skus sa odhlasit a tak ich najst a ak sa ti to ani tak neda, tak potom kontaktuj admina :wink:
bo moje inzeraty iní vidia, len ja nie :confused: :unamused:
23. mar 2012 o 22:14  • Odpovedz
dobry den,neviete niekto nahodou preco mi tu na konikovi nic nefunguje?nedaju sa mi odosielat spravy,vymazat inzeraty alebo ich zmenit a to uz par dni?veronika
25. mar 2012 o 11:35  • Odpovedz
@nikus82 skús si stiahnuť novší firefox, mne to tak šarapatilo a nová verzia to celé napravila :wink:
25. mar 2012 o 16:04  • Odpovedz
@pipka ty svoje inzeráty nevidíš? ja vidím všetky.. :confused: :confused:
stávalo sa mi, že som nemohla ten konkrétny nájsť, ale ak potrebujem, už hladám len cez vyhladávač.. zadaj si svoj nick do vyhladávača a uvidíš, kolko tvojich inzerátov nájdeš :grinning: http://www.modrykonik.sk/bazar/?q=pipka&search=H%C4%BEadaj+v+baz%C3%A1ri
26. mar 2012 o 10:40  • Odpovedz
@benne no vies co, dala som si tu namahu a predstav si, ze niektore som nasla a niektore nie :unamused: neviem ako je to mozne ale napriklad kusatka som nevedela najst...tak neviem ci su v inej kategorii teraz ako som ich ja davala povodne (bo vselico sa tu furt meni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale ako v podstate je mi to jedno :sweat_smile: hlavne aby ich kupujuce nasli :grinning: :wink:
26. mar 2012 o 13:12  • Odpovedz
@pipka no je to zvláštne.. mne ukázalo okrem tej zavinovačky 23 inzerátov, chladiace v sekcii hračky.. tak je to čudné potom, ked tebe nie
26. mar 2012 o 13:16  • Odpovedz
@benne no ved ja aj mam 23 inzeratov...tak ja uz neriesim... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne ze to ostatne vidia, ja nemusim, ja viem co tam mam :grinning:

ako ked kliknem na moj bazar, tak ich aj ja vidim vsetky..ale mysim ako ked normalne hladam medzi inzeratni klasika ako kupujuca, tak som tam niektore veci nenasla...ale kaslem na to :sweat_smile:
26. mar 2012 o 13:34  • Odpovedz
@martinjasen ahoj prosim ta, chcela by som vediet ako to je s tym vodoznakom. Co moze obsahovat a co nie? Bolo mi tu na mk povedane, ze nemoze obsahovat napr. Telef. cislo, adresu alebo www stranku. Meno ako vodoznak na fotke byt moze. Co je na tom pravdy? alebo ani meno nemoze vodoznak obsahovat? :confused:
26. mar 2012 o 16:50  • Odpovedz
@bambi2 Na fotografii moze byt vodoznat - tvoje meno, alebo login. Berieme to ako ochrannu znamku tvojich fotiek. Nemoze na nich byt akykolvek kontakt: adresa, email, telefon, www stranka.
26. mar 2012 o 16:52  • Odpovedz
@martinjasen no tak necahpem preco mi boli stopnute vsetky albumy. Kedze fotky z toho nic neobsahuju... Zaujimave, ze uz tu niektore roky boli a az dnes niekomu zacali vadit. Vraj reklama len nechapem aka. A som aj tak mimo sk takze reklama na sk strankach pre mna zmysel nema... Ked by som si robila nejaku reklamu tak urcite nie na sk ale tu kde zijem...
26. mar 2012 o 17:00  • Odpovedz
@bambi2 Prepac, doslo k omylu. Myslim, ze ty nemas zaujem posobit na MK ako profesionalne fotografka. :wink:
26. mar 2012 o 17:03  • Odpovedz
@martinjasen dakujem ti :slight_smile: som normalne nechapala co sa stalo...
26. mar 2012 o 17:03  • Odpovedz
@martinjasen nema to vyznam kedze nezijem na sk... neplanujem sa tam ani vratit :grinning: takze keby som aj chcela reklamu tak si ju urobim tu na svajciarsk fore... Ale momentalne mam ine starosti... Ma to ale riadne vytocilo!!!
26. mar 2012 o 17:06  • Odpovedz
@bambi2 Neber to osobne. Nebol tam umysel ta vytocit :wink:
26. mar 2012 o 17:07  • Odpovedz
@malapepka ďakujem za tvoj príspevok - užívatelka volske_oko :wink: tie hnusne veci boli adresovane mne... Potešilo ma, že su tu dobre dusicky, ďakujem :dizzy_face:
26. mar 2012 o 17:10  • Odpovedz
@martinjasen neberem to osobne ale vies, to som naozaj necakala... ale zrejme aj nieco ine vadi dotycnej co ma bonzla... :wink:
26. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz
@fifitko25
@martinjasen za máličko, neznášam, keď niekto na rôznych fórach útočí na druhého len tak zo srandy, závisti. A štve ma, že si potom založí nový nick a pokračuje v svojej činnosti - už má aspoň 3 nicky. S tým si admin asi ťažko poradí, že? (Ide o to volské oko v rôznych obmenách nickov) A tebe fifitko prajem príjemné tehulkovanie :slight_smile:
26. mar 2012 o 17:25  • Odpovedz
@malapepka asi som rada, že som príspevky z obmenenych nickov nevidela :sweat_smile:
26. mar 2012 o 18:09  • Odpovedz
@martinjasen @hirjak ktorý múdri admin dal Lidl s dlhým í? odkedy je Lídl??? ADMINI, keď už meníte názvy tém, tak aspoň správne :angry: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/odrazadlo-xbike-z-lidla-2/?collapse=true&page=last&post=last
26. mar 2012 o 21:46  • Odpovedz
@martinjasen Ahoj od včera chcem po dlhom čase pridať do témy nejaké fotky a nejde to :confused:
27. mar 2012 o 09:20  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, som si myslela, že mi šibe, ale stáva sa mi, že mi zmizne zrazu aj polka strany príspevkov v nejakej téme, kde som prispela... a nie, neboli vymazané... proste to zmizne...
27. mar 2012 o 10:00  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Vies urobit nejaky prtscreen, alebo dat linku, kde sa ti to stava vzdy?
27. mar 2012 o 10:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.