• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen ako mám urobiť prt sc z niečoho, čo nevidno? na ten dnešný príspevok mi dotyčná aj odpovedala, mám to v spomína ma, ale neviem si to prečítať, lebo to proste v téme nie je

tu ide konkrétne o tému skúsenosti s predávajúcimi a reagovala som na príspevok užívateľky gajdosovam
Ona mala taký istý príspevok aj na Čiernej listine a tam ho tiež nevidím :confused: z dnešného rána...
27. mar 2012 o 10:12  • Odpovedz
@beruska.zuzanka V teme Cierna listina nevidim ani ja tvoj prispevok z dnesneho rana. Skusim to otestovat. Mozno je ta tema aktualne nejak zakliata.
27. mar 2012 o 10:18  • Odpovedz
@martinjasen ja som dnes do čiernej listiny neprispela, iba užívateľka gajdosovam a rovnaký príspevok mala aj v téme Skúsenosti... , na ten som jej v téme Skúsenosti... aj reagovala
27. mar 2012 o 10:23  • Odpovedz
27. mar 2012 o 10:23  • Odpovedz
ja by som velmi uvitala keby sa v témach dalo vyhladávat. napr. viem ze v teme oktobroviek sme pred pár mesiacmi spominali jantárový náramok, včera som si nevedela spomenúť na názov. bolo by mi to padlo vhod keby sa dalo vyhladávat priamo v teme. :slight_smile: resp. aj to keby pri teme svietila zicherka - prílohy a keby som na nu klikla prezrela by som si len prilohy témy. napr. tema hačkovanie. niekedy chcem len pozrieť fotky, no musim sa preklikávat cez celú temu. :slight_smile: :wink:
27. mar 2012 o 10:24  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Prispevky gajdosovam boli vymazane na jej ziadost, ktorej sme vyhoveli.
27. mar 2012 o 10:24  • Odpovedz
@martinjasen aha a tým pádom sa vymazali aj príspevky, ktoré ju spomínali??
27. mar 2012 o 10:27  • Odpovedz
@martinjasen respektíve, ktoré na jej príspevok reagovali? lebo inak si to neviem vysvetliť... a celkom sa mi to nepáči, lebo potom sa nemusím snažiť tu smoliť zmysluplné príspevky, ktoré budú aj tak zmazané z neznámeho dôvodu a bez stopy... :confused:
27. mar 2012 o 10:29  • Odpovedz
@bv_alexandra Uvazujeme, zeby bola moznost zobrazit prispevky v teme, ktore obsahuju fotky. Je to vsak okrajova funkcia, takze vobec neviem povedat kedy sa to bude realizovat.
27. mar 2012 o 10:29  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Ako nerobime to standardne, ale ak je ziadost relevantna tak ano. Prispevky, ktore reaguju na taketo prispevky su potom mimo kontext, tak ich vymazujeme tiez.
27. mar 2012 o 10:31  • Odpovedz
@martinjasen no, lenže od toho príspevku je tam odvinutá a rozvinutá diskusia na dve strany, prečo potom nie je zmazané aj to??
27. mar 2012 o 10:32  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Prosim oznac prispevky, v ktorych je problem a do poznamky napis, aby sme vedeli s cim je problem. Takto neviem na ake prispevky reagujes. To bude najlepsie.
27. mar 2012 o 10:35  • Odpovedz
@martinjasen v príspevku, ktorý si dotyčná dala zmazať bola reč o tom, ako jej nejaký známy prezradil isté údaje, ktoré by ako pracovník banky tretej osobe prezrádzať nemal, ja som na to reagovala a ďalšie príspevky na stranách 514 a ďalej sa venujú tejto problematike, dokonca sa dostali až do IT a ako to chodí v bankách tam....
27. mar 2012 o 10:38  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Zuzka, ja netusim o com sa v teme rozprava, riesim konkretne prispevky. Nedokazeme hodnotit prispevky v ramci kontextu, to by sme temy museli citat cele.

Kedze hodnotime iba jednotlive prispevky, je prirodzene, ze vymazanim narusame kontext temy. Preto ak sa toto teraz stalo, oznac prispevky, ktore uz nedavaju zmysel a ja ich tiez vymazem. To mozem urobit, aby bol kontext temy zachovany.
Ak su nejake informacie, ktore padli v teme dolezite oslov dotycnu uzivatelku a vyrieste to cez IP. Z toho co mi pises to fakt vyzera, ze to nepatri na verejne forum.
27. mar 2012 o 10:44  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Vidim, ze oznacujes jedna radost, to mam vymazat celu temu? Neblazni, nezobrala si to velmi osobne? Radi vyhovieme uzivatelom ak sa da, ale uz viac prispevkov nevymazem. To tam radsej vlozim prispevko a tuto temu uzavriem.
27. mar 2012 o 10:52  • Odpovedz
@martinjasen nie, nevzala som to osobne, len si fakt pripadám ako idiot, keď niekde niečo napíšem, zareagujem, zrazu tam ten príspevok nie je... a ďalej sa na rovnakú tému diskutuje ďalej.... :wink:
27. mar 2012 o 10:54  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Mozem docasne temu uzamknut a upozornit. Mazat viac uz nechcem, to malokedy ma zmysel.
27. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz
@martinjasen veď ok, ja nevravím, že to má zmysel.... len tá "plodná diskusia" tam je tiež o ničom teraz.... keď si to prečíta niekto nezainteresovaný, vôbec nepochopí, o čo im ide... a pritom v tej téme ide o skúsenosti s predávajúcimi/ kupujúcimi, nie so slovenskými či zahraničnými bankami... či sa mýlim? :confused:
27. mar 2012 o 10:56  • Odpovedz
@martinjasen a dovod zamknutia?....ved sa tam nikto s nikym nehada..............rozprudila sa tam celkom plodna debata o fungovani slovenskych bank a moznosti zistit, kam isli peniazky, kedze niektore baby dokazu tvrdit, ze nemaju pripisane peniazky za prebehnuty obchodik.....je to sice na Tebe, ale nevidim dovod, preco zamknut temu, ktora poukazuje na neseriozne nakupy v bazariku:slight_smile:
27. mar 2012 o 10:57  • Odpovedz
@aduskatt Pozri sa ako sa tema vola! Ak sa vola o fungovani slovenskych bank mozete pokracovat, ak nie, prosim rozhovor ukoncite. Dakujem.
27. mar 2012 o 10:59  • Odpovedz
@martinjasen OK, ale ak sa nemylim, zacalo to tym, ze niekto nepriznal pripisane peniaze na ucte.na zaklade toho vznikla aj tato debata o fungovani bank, proste poradit ...nuz, ty si sef, respektujem.........
27. mar 2012 o 11:01  • Odpovedz
@aduskatt ten príspevok, kde užívateľka toto riešila sa v téme už nenachádza, bol na jej požiadanie zmazaný, preto bola vaša diskusia mimo :wink:
27. mar 2012 o 11:03  • Odpovedz
@martinjasen ahoj,prosim ta nejdu mi mazat fotky z mojich albumov,jeden cely album by som rada vymazala a nereaguje mi to vobec,da sa s tym nieco robit? dakujem
27. mar 2012 o 11:04  • Odpovedz
@estterka Otvor si album a v pravej casti mas Zmaz album. Iba tak sa da vymazat cely album.
27. mar 2012 o 11:08  • Odpovedz
@martinjasen ja viem,len mi nechce zareagovat,proste klikam a nemaze :sweat_smile: no skusim zachvilku ci pojde :wink:
27. mar 2012 o 11:10  • Odpovedz
@estterka Skus cez iny prehliadac. Ak chces mozem ti ho vymazat aj ja. Len mi napis do IP.
27. mar 2012 o 13:41  • Odpovedz
@martinjasen dakujem,podarilo sa mi to nakoniec zmazat :slight_smile:
27. mar 2012 o 15:38  • Odpovedz
Dobry vecer mam jednu otazocku ked som si tu na bazariku kupila vec od predavajucej ktora mi povedala ze postovne uhradi a tovar mi nedosiel lebo ona ho poslala obycajne som vynna ja ci ona?..lebo ja ked napisem postovne uhradim vzdy posielam doporucene aby som nebola ja vynna ked sa to strati ked napisem ze hradim postovne rucim za to aby sa tovar dostal ku mne....ja nemam ani peniaze ani tovar :frowning2: :frowning2: :frowning2: Uz je to vyse tyzdna stale cakam a dufam ze to pride no moja nadej kazdym dnom opadava... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. mar 2012 o 20:30  • Odpovedz
@nada97 ma v podmienkach predaja, ze posiela obycajne?upozornila ta na to v spravach, ze to posiela takto?
27. mar 2012 o 20:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.