• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Nemala tzo tam uvedene ale bohuzial uz to tam ma..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale isto to tam nemala lebo sme o tom pisali.
27. mar 2012 o 20:33  • Odpovedz
@traktor BOhuzial nemal ato tam napisena no zmenila si to ..takze asi som prisla aj o tovar aj o peniaze.. :frowning2:
27. mar 2012 o 20:35  • Odpovedz
@nada97 dá sa zistiť ak a kedy si upravila podmienky predaja :wink:
27. mar 2012 o 20:36  • Odpovedz
27. mar 2012 o 20:38  • Odpovedz
@nada97 ak si zmenila podmienky, da sa to zistit..ak ta neupozornila, ze to posiela obycajne, mala by ti vratit plnu sumu..ty sa vsak opytaj este na svojej poste, ci tam nahodou balicek nie je.. a pis uz do temy, na ktoru som ti nechala link..odpisem ti tam.. :wink:
27. mar 2012 o 20:39  • Odpovedz
27. mar 2012 o 20:40  • Odpovedz
@nada97 vie to zistiť admin cez IT vývojára stránky, v pozadí na stránke sa totiž zaznamenáva všetko :wink:
27. mar 2012 o 20:41  • Odpovedz
týka sa to mna,takže asi si pamatáte predsa som to niekorým spomínala :astonished: čo sa týka zmeny mojich podmienok,napísala som vám,ano admin to vie zistiť,tak vrelo do toho.kludne prepošlem čo mi poslal naobed.
@nada97 ja si veci rada vyriešim.
27. mar 2012 o 21:12  • Odpovedz
vie mi niekto poradit ci mam narok na vymazanie neopodstatneneho zleho hodnotka? nechcela som jej premerat veci, ale mam to aj v podmienkach predaja ze to nerobim..a ona mi udeli zle hodnotko..myslim si ze to nie je moja chyba, kupujuca ma poriadne citat skor ako pise,,ci sa mylim? :angry: dakujem
28. mar 2012 o 10:41  • Odpovedz
@alka221 a kúpila niečo od Teba? či ti to hodnotenie dala len preto,že si jej nepremerala?
28. mar 2012 o 10:45  • Odpovedz
@winona24 chcela teplaky omerat, ja som jej napisala nech cita podmienky predaja...ze to nerobim a ona mi udelila zle hodnotko a koniec..
28. mar 2012 o 10:45  • Odpovedz
@alka221 to je veru ozaj odveci. to uz rovno sa mozu davat negat.hodnotenia ak niekto nedava na dobierku :unamused:
28. mar 2012 o 10:48  • Odpovedz
@dm1 no ved prave,niektore maminy kolkokrat ani neodpisu, a to by sa vsetkym davali...to uz ako co je?? myslis ze mam kontaktovat admina?
28. mar 2012 o 10:49  • Odpovedz
@alka221 podľa mňa na to nemala právo... :confused: i keď na druhej strane nechápem,prečo je taký problém premerať...však stačí raz,napísať to do inzerátu (teda rozmery) a svätý pokoj.... :wink: poprípade,ja som to robila tak,že som rozmery vložila priamo do fotky....viď foto čo som pridala..nie je to časovo náročné.... :wink:
28. mar 2012 o 10:50  • Odpovedz
@winona24 no hej. lenze niektore veci ani nemam doma a nebudem stale chodit to merat inam.. :slight_smile: jasne ze nato nemala pravo..mate kontakt na admina?
28. mar 2012 o 10:51  • Odpovedz
@alka221 určite napíš adminom...to hodnotenie máš neprávom...vzhľadom na to ,že v podmienkach máš napísané,že nepremeriavaš.....tak ako píše dm1 ...to už by sa musela dávať hodnotenia aj za to ,že niekto neposiela na dobierku,že neakceptuje osobný odber a pod.
28. mar 2012 o 10:52  • Odpovedz
@alka221 pozrela som jeden inzerat, pyzamko, take modre....ale ak ani v inzerate nie su rozmery, ako sa ma kupujuca riadit? to akoze len tak od oka a ked nesedi, vyhodene paniazky?:slight_smile:
28. mar 2012 o 10:53  • Odpovedz
a ked nesedi tak tam mam napisane ze nesedi...
@aduskatt ze ovela mensie, kukni si aj ostatne inzeraty nie podla jedneho usudzujes :sunglasses:
28. mar 2012 o 10:54  • Odpovedz
@alka221 ja som namatkovo vybrala a nie su tam miery, tak sa pytam, podla coho sa maju orientovat kupujuce, ked nepremerias:slight_smile:)
28. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz
@aduskatt je tam uvedena velkost v prislusnej kategorii. takze asi podla toho, no je to nakupovanie v bazari, mam tam podmienky, komu sa nepaci nemusi pisat :confounded:
28. mar 2012 o 10:56  • Odpovedz
@aduskatt okrem toho neriesim preco nepremeriavam, ale to ze to mam v podmienkach a aj napriek tomu dala nepravom hodnotko
28. mar 2012 o 10:58  • Odpovedz
@alka221 len som sa pytala.velkost zavisi od vyrobcu, nemusi sediet.....samozrejme, mas pravo dat si svoje podmienky, ja som sa pytala so zaujmom vediet, ako to maju riesit kupujuce.......nic viac, nic menej, Nechcela som vyvolat hadku, alebo nejake zle pocity. Takze dakujem za vysvetlenie a zelam este pekny den
28. mar 2012 o 10:58  • Odpovedz
@alka221 podla mna to hodnotko bolo za neochotu.........ale to si rieste uz vy dve, prajem vela uspechov:slight_smile:
28. mar 2012 o 11:00  • Odpovedz
@aduskatt neberiem to ako hadku, je to oki..ja chapem aj kupujuce, ale ked uz ta daktori tak vytocia tak to radsej napisem ze nepremeriavam...mam tam aj supravku kde som uviedla aky je stitok 18-24mes, a uviedla som 86 velkost lebo viem ze to nesedi.. :slight_smile:
28. mar 2012 o 11:00  • Odpovedz
@aduskatt a nemas daky kontakt na admina? :slight_smile: :wink:
28. mar 2012 o 11:01  • Odpovedz
@alka221 martinjasen hirjak danu - pis im
28. mar 2012 o 11:02  • Odpovedz
@aduskatt viem ze za neochotu ale ja to mam v podmienkach takze sa nato nema co ohradzat..
28. mar 2012 o 11:02  • Odpovedz
@alka221 ako pisem, je to na Tebe:slight_smile:)ak sa ti dari predavat, je to vyborne a drzim palce:slight_smile: uprimne za seba, mne by ta poznamka stacila na to, aby som nenakupila, lebo ja si nechavam premerat pre istotu:slight_smile:ale samozrejme, kazdy sme ini a urcite je vela mamiciek, ktorym to tak vyhovuje:slight_smile:
28. mar 2012 o 11:03  • Odpovedz
@alka221 admin martinjansen, ako ti uz ktosi pisal:slight_smile:
28. mar 2012 o 11:03  • Odpovedz
@aduskatt uz som mu pisala... s meranim je kopec roboty, musim vytiahnut vrece, potom to vsetko povyhrabavat a niektore veci tu nemam. takze preto, ty by si chodila inam to stale merat? :unamused:
28. mar 2012 o 11:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.