• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@hirjak @martinjasen ahojte. Ja by som mala jednu otázku na bazar. Neviem, či je ešte stále v štádiu prerábania, ale už nie, ale teraz sa mi napríklad stala taká vec, že som hladala vysielačky philips avent. Zadala som to do vyhladávania Vysielačky philips avent a nenašlo nič. Tak som zadala iba philip avent a našlo mi (asi) všetky výrobky philips avent. No a medzi nimi som našla aj vysielačky s názvom "Vysielačky avent - philips" a ďalšie iné s týmto názvom, len inak štylizovaným. Ide o to, že ak si niekto dá "vysielačky philips avent" a nenájde mu, tak je dosť možné, že už ďalej hladať nebude, lebo nadobudne pocit, že tu na bazáre nič také nie je a pritom je. Na jednom nemenovanom bazáre je to tak, že napríklad do vyhladávania zadám iba Phili (a nemusím ani dokončiť na Philips) a vyhladá mi všetko, kde sa v názve, alebo v popise nachádza phili. Nedalo by sa to urobiť tak, lebo myslím, že týmto bude vela vecí skrytých. Ďakujem vopred za odpoveď.
31. mar 2012 o 10:31  • Odpovedz
zaujimalo by ma, ze kedy mi odblokujete album a este viac by ma aujimalo, ze preco ste mi ho zablokovali. ziadne vysvetlenie, ziadne odovodnenie. nemam tam ziadnu reklamu, ziadnu vodotlac, ziadne odkazy na nejake web stranky, proste nic. a to bolo uz vcera a nikto sa mi neozval, nikto mi to neodblokoval, proste nic.
31. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
31. mar 2012 o 12:08 • gajdosovam
dobrý den, prosím Vás, akým spôsobom možem vymazat z wishlistu veci, ktoré boli už zmazané predajcom? dakujem
31. mar 2012 o 14:45  • Odpovedz
@vikka toto by som chcela vediet aj ja, lebo uz tam mam toho dost a neviem to odstranit-co bolo uz zmazane predajcom.
31. mar 2012 o 15:00  • Odpovedz
@vikka
@zanika1983 skusili ste uz odhviezdickovat tie inzeraty? alebo nejakym podobnym sposobom ako ste si ich pridali na wishlist by sa mali dat aj odstranit
31. mar 2012 o 16:10  • Odpovedz
@latvia kliknem na zmazany inz. a nic snim neviem robit, ani odhviezdickovat, len mi vypise, ze inz.neexistuje.
31. mar 2012 o 16:33  • Odpovedz
@latvia presne ako píše "zanika", niektoré sa uz vobec nedaju rozkliknut (par z nich sa mi podarilo, neviem v čom sa líšili), tým pádom ani odhviezdičkovať..:frowning2:
31. mar 2012 o 16:47  • Odpovedz
@vikka zmazat sa dali len tie, kde som si pisala s predavajucou, ostatne ani za svet :-/
31. mar 2012 o 16:57  • Odpovedz
@zanika1983 aha, máš pravdu, to boli tie o ktoré som prejavila záujem... no som zvedavá čo s tymi ostatnými?? už ich tam mám dost, pomaly viac ako aktívnych :slight_smile:
31. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz
@vikka
@zanika1983 odhviezdičkovať, neotvárať :wink:
31. mar 2012 o 17:38  • Odpovedz
@benne ahaa, konecne sa mi to odstraniklo :sunglasses: Dakujem!
@vikka klikni na tie zlte hviezdicky, co su pred nadpisom :wink:
31. mar 2012 o 18:46  • Odpovedz
@benne
@zanika1983 dakujem kočky:slight_smile:... to by mi nenapadlo, to bude asi už syndrom nemožnosti z materskej :grinning:
31. mar 2012 o 18:54  • Odpovedz
Dobry vecer, rada by som sa spytala, ci admini vymazavaju aj spravy v internej poste. Pytam sa, lebo som poslala jednu spravu este pred tyzdnom a teraz som prisla na to, ze ju uzivatelka neobdrzala hoci ja ju v odoslanej poste mam. Tak som jej ju vcera vecer znova preposlala a ona ju dnes uz nema. Dakujem.
31. mar 2012 o 19:01  • Odpovedz
@pallacinka admini nemaju moznost vymazat IP. mozno ide o nejaku technicku chybu, viackrat sa uz stalo ze niekomu nedosli IP. admin nevidi IP uzivatelov, nemaju sa k nim ako dostat, nieto ich este citat alebo mazat
31. mar 2012 o 19:09  • Odpovedz
@latvia Dufam, ze mas pravdu, lebo to by ma velmi nahnevalo. Nechapem, preco sa tak stalo iba v pripade tejto jednej konkretnej spravy, vsetky ostatne vzdy prisli (a to ich posielam niekolko kazdy den). Ta sprava mala v predmete Objednavka tak som myslela, ci to nema nieco spolocne s tym.
31. mar 2012 o 19:16  • Odpovedz
@latvia Pockam si este na vyjadrenie od Martina, lebo o tom, ze vymazavaju fotky z albumov bez upozornenia si tiez nevedela a nakoniec to bola pravda :frowning2:
31. mar 2012 o 19:18  • Odpovedz
prosim vas , daju sa vymazat inzeraty z historie ?
31. mar 2012 o 19:19  • Odpovedz
@pallacinka nie ze som nevedela, ale vymazavanie fotiek sa nerobilo uz dlho, resp. velmi zriedkavo, kym sa nezmenil sposob stopovania albumov. kludne si pockaj na Martinovo vyjadrenie, v tomto som si ista ze admini nezasahuju do sukromnej posty, nikdy to nebolo ani technicky dovolene
31. mar 2012 o 19:20  • Odpovedz
@mima1311 nie... historia je naveky a navždy.. kym sa nestane nejaka chyba jak mne a niektoré sa stratia :sweat_smile: (pýtala som sa už na to, nedaju sa zmazať nami :wink: )
31. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz
@benne dakujem :grinning: skoda , trochu som si tam chcela upratat :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 19:26  • Odpovedz
@latvia V tom, ze to robia zriedkavo mas pravdu, mam pocit ze iba mne. Budem si asi musie pockat do pondelka, no nevadi, za t cakanie mi to stoji. Dalsie zasahovanie do sukromia by ma uz fakt vytocilo.
31. mar 2012 o 19:29  • Odpovedz
a to už prečo ste mi stopli inzerát na spoločenské šaty? zato, že mám k nim aj kabelku, ktorá je v cene tých šiať? veď ja nechcem predať kabelku ale šaty ku ktorým je aj tá kabelka. nie je to trochu divné? ďakujem vopred za vysvetlenie.
31. mar 2012 o 20:59  • Odpovedz
@martinajasen @danu

Preji krasny den..rada bych byla seznamena a poznala kriteria pro mazani a zamceni temat:

Proc a za jakych podminek se rozhodne pro smazani a z jakych duvodu se rozhodne pro zamceni tematu :wink:

Uvadim priklady obou typu..
jelikoz v zamcenem tematu figuruje me jmeno uz v titulku, byla bych rada, kdyby memu "Prani a Prosbe o smazani" bylo vyhoveno z duvodu me prime NEDOBROVOLNE zainteresovanosti prostrednictvim "druhe osoby".Tento krok povazuji za neuvazeny a velmi neadekvatni :sunglasses:
Predem dekuji za pochopeni :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/tema-venovana-irriss-a-dalsim-normalnym-babam/?page=last&post...
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/potreba-financneho-vzdelania-u-deti-2/?page=1#post-64635405
1. apr 2012 o 13:02  • Odpovedz
@viz Zdravím,

je už spustené aj vyhľadávanie podľa okresov a podľa "predajcovia ktorí sa mi páčia"? Lebo to mne ani iným akosi nefunguje. Dik za info :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2012 o 20:51  • Odpovedz
@viz pekný večer/ deň,
nedá sa mi filtrovať podľa ceny, načíta mi to všetko :frowning2: ďakujem
1. apr 2012 o 23:53  • Odpovedz
@benne @martinjansen chcem sa opýtať už asi tretí den sa mi nedá pozerať inzeráty v bazáze, dá mi len Filter (V názve a popise, veľkosti, okresy, predajcovia). Proste si klinknem na bazár a zobrazí sa mi toto hned. Ked si dám aj nejakú posmienku, čo napr. aj nechcem, ale len ked som to skúsila tak napíše koľko našlo inzerátov, ale ked nato číslo klinkem nejde to otvorit, napíše na dolnej lište chyba stránky.
Niečo podobné ako čo dala @benne ale mne to spraví hned ako sa dám na bazár, ale pod tým filtrom mi nič nepíše už.
Dakujem
2. apr 2012 o 06:56  • Odpovedz
@janula18 niektoré baby mi vraveli, že im to robilo, kým boli prihlásené cez explorer, skús sa prihlásiť cez mozillu alebo chrome :wink:
2. apr 2012 o 07:26  • Odpovedz
@benne neviem ako by som sa inak prihlásila, ja mám na počítači len explorer
2. apr 2012 o 08:43  • Odpovedz
@janula18 tak skus si nainstalovat iny prehliadac..ja používam mozilu a nemám žiadny problém :wink: :wink: :wink:
2. apr 2012 o 09:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.