• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Dobry den, je mozne zmenit nick ( prihlasovaci jmeno )? Heslo bych chtela stejne. Mam nick podobny jak jina osoba a plete se to. Diky
16. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz
sue, kamilecka - zisitim ako to bude po novom a dam vediet

ejviska - prihlasovacie meno je mozne zmenit iba ak si uzivatelia vytvoria nick z mena a priezviska, pripadne iba z priezviska a kedze to, zda sa, nie je tvoj pripad, nick nie je mozne zmenit.
16. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz
sue, kamilecka - na titulnej stranke sa budu po novom zobrazovat iba "top" albumy a bude mozne vyhladavat albumy podla kategorii snazliky, tehotne, rodili - kedy a kde.... snad som to napisala zrozumitelne :sweat_smile:
17. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz
...len by som chcela vediet,preco v mojom prispevku-v teme "svagrina ma uraza..." o 13.00,vcera, mam porusenie pravidla -nenadavaj...ak myslite vetu,ze si nenecham na hlavu srat....tak nemajte dva metre a pozrite si prispevok o 13.30,vcera,v tej istej teme,kde bolo pouzite to iste slovo....a mozem vam ponuknut x takych prispevkov.... :fearful:
17. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz
ja som strasne zvedavy clovek :grinning: a preto sa chcem len cisto zo zvedavosti opytat aky "meter" pouzivate pri zamykani tem .. napr. vcerajsia tema venovana p.Borisovi Kollarovi :grinning: bola zamknuta a presunuta a dnesna tema venovana Rammsteinu zamknuta nebola, a to tam uz uradoval admin :grinning: byt p. Kollarom tak sa asi zacnem stazovat :grinning:
18. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz
a mne zatial nik neodpovedal :fearful:
18. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz
aaaale diddi a to nevies ze dolezitejsie su inzeraty s velkymi pismenami alebo zmenovnik tem :angry: :grinning: :grinning: nespokojni a zvedavi uzivatelia su na poslednom mieste :wink:
18. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz
no veru,tak je to....a pritom vidim,ze admins funguju na inych temach...hmm
18. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz
diddi: porusenie pravidla asi niekomu vadilo prave z tvojich ust :grinning:
ale vazne, aj vzhladom na tvoje vzdelanie by som ocakavala, ze budes jazyk skor kultivovat, nez ho degradovat na uroven robotnika v 4. cenovej :pensive: a kludne upozorni, ak niekde najdes nadavky a pod., urcite sa budeme kazdym upozornenim zaoberat.

tema o kollarovi bola zamknuta, pretoze podla mojho nazoru presne spadala do temy na linku (medzi vsetky durianove, hupkove, krajcerov a ine pseudocelebrity). naproti tomu rammstein spada skor medzi temy ako depesacky, michael jackson a pod. je to vec nazoru, my admini tiez nie sme stroje ale svoju pracu robime podla najlepsieho vedomia a svedomia.

predpokladam, ze vas ako obvykle tato moja pdpoved neuspokoji, no ja k veci nemam viac co povedat.
19. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz
mila ikke,neviem co je na mojej vete,ze si nenecham na seba srat,pre ine uzivatelky urazajuce...ich tou vetou neurazam,netyka sa to bytostne ich...iba,ak...podla mojej vety sa ti zda,ze degradujem jazyk??? :fearful: snad sa ty vyjadrujes spisovnym jazykom?...ked ti to vadi...a si dost daleko so svojim porovnanim...kultivacia jazyka nie je mojim povolanim-vzhladom na vzdelanie...prave naopak :wink:..nie som jazykovedec,ani ucitel...nastastie :slight_smile:...pouzivam jazyk,slova,vety ludi-urcitych skupin...a ver mi kultivovanym jazykom rozprava snad 10% populacie...a aj ja mam s tym obcas problem,ak potrebujem pisat pre tuto skupinu....skor mi sedia vety robotnikov zo 4 cenovej,pretoze pouzivaju hovorovu rec,nie ozdobnu,ani lubozvucnu,taku,ako si niektori z Matice Slovenskej myslia,ze nou slov.j. je :frowning2: ....takze poukazovat na moje prispevky a vzdelanie,nie je na mieste....v ziadnom mojom prispevku som doteraz nepouzila "hanlive" slovo....slovo srat,je hovorove,neurazlive!....iba,ak je niekto velmi precitlively :wink: ale v tom pripade nemoze ani z domu vyjst von
19. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
19. sep 2009 o 14:11 • bubadlo27
akoze tak toto je uz je ina buzeracia - sorry za vyraz
nie som tu registrovana mesiac a myslim ze to tu ide, ale fakt dolu vodou :angry:
ak niekto vetu typu, ze sa v nom bura ine hormony, povazuje za provokaciu a urazku, tak no comment :angry:
hlavne ze je tu XY tem, kde sa baby stale vadia, urazaju a pisu invektivy na ine uzivatelky, ale to zrejme nezaujimna nikoho, mozno majitela...

este mi nezabudnite napisat, ze na danu temu mozem upozornit vykricnikom

mozno by nebolo do veci, aby adminovanie prispevkov bolo platene, vtedy by sa mile adminky zrejme inak snazili
,
21. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz
smutne, ze dnes sa hrdinom citi ten, kto vie pouzivat neslusne slova (neslusny neznamena nespisovny) a ten, kto vie pohotovo urazat.

pekny den prajem :slight_smile:
21. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz
no,uz to tu vyzera ako na bytovom,alebo na policii,pri vybavovani dokladov...aj tam su same mile tety :wink:
21. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz
Vsetka cest adminom za ich vykonanu pracu 28.7. som vas upozornila na album ktory nema co docinenie s detmi, je este stale nezmazany, chapem ste zavalene inymi povinnostami :grinning:
22. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz
jonatanka - si kazdy den kontrolovala ci je album zmazany? Vzdy, ked niekto upozorni na album porusujuci pravidla, je ten album zmazany, no nevieme zabranit tomu aby si dotycny uzivatel album znova nepridal
22. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz
nekontrolovala, na to som moc leniva :wink:
22. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz
ahojte adminky chcem sa len opytat vcera som sa nevedela dostat na svoju temu nikde som ju nevedela najst a ked som to dala do vyhladavaca tak mi vyhodilo ze taka tema na MKnieje potom mi ikke napisala ze je tam dnes je to uz ok ale preco to tak vypadlo dakujem za odpoved zelam pekny den
23. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz
dzio2 - na vyhladavanie na nasich strankach pouzivame google a je pravda, ze niekedy nevie nieco najst. System, ktorym vyhladava nemozeme ovplyvnit.... preto ak si niektora nie ste ista, ci tu daná tema je alebo ste si iste, ze tema uz existuje ale neviete ju najst, napiste nam adminom a pozrieme sa na to :wink:
23. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz
janocka dakujem
23. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz
ahojte mam problem ,vcera som reagovala na jeden inzerat ta pani chcela len adresu a oznamila mi cenu s dobierkou, nic ohladom tovaru, mala som otazky tak som jej napisala ale nic, je to take divne registrovala sa vo FEBR 2008 a ma iba jeden prispevok :confused: tak somjej napisala, ze ked neda info tak nepreberiem dobierku a teraz trpnem ze ma oznaci ze nepreberam zasielky, ale dufam ze nie, je to take divne moja otazka ako zistim ci nepatri k tym nepoctivim predavajucim?dakujem
22. okt 2009 o 16:03  • Odpovedz
dzio, mozes pozriet tieto dve temy, ci sa tam o dotycnej nepise
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=28932
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=75610

ak ju tam nenajdes, napis mi do IP jej nick, mozem pozriet, ci tu od vcera bola prihlasena a ci ti vobec mohla odpovedat (alebo citat tvoje otazky) :wink:
22. okt 2009 o 17:41  • Odpovedz
ahojte ako si mám nájsť inzerát keď viem ID číslo aj nick akosi na to nemožem prísť za info ďakujem :wink:
22. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz
22. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz
ikke ďakujem ale ja to stále neviem nájsť :confused:
22. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz
ikke dakujem uz odpisala ospravedlnila sa tak sme konecne popisali co a ako dufam ze to bude to co som objednala ale dakujem za odpoved
23. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz
ikke prosím ťa v ktorej téme nájdem hodnotenia predavajucich na MK :wink:
24. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz
ikke ďakujem už sa mi to podarilo najsť si zlatá :wink:
24. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz
Adminky, nedalo by sa do pravidel zakomponovať zákaz používania slovného spojenia asi ma ukameňujete,alebo a terazz ma ukameňujte a podobne.... Veľmi mi to vadí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.