• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ahoj, chcem sa opýtať, či by bolo možné mi odblokovať fotoalbum (stopnutý 13.3), nedostatky som odstránila, vopred veľmi pekne ďakujem
2. apr 2012 o 09:50  • Odpovedz
@pallacinka Admini nevidia do IP uzivatelov. Vynimkou je ak niekto oznaci IP ako spam (v pravej casti IPcky). Vtedy sa nam zobrazi v spame a my ju kontrolujeme. Zvacsa sa jedna o komercne IPcky. V inom pripade sa neviem pozriet do IP.
2. apr 2012 o 10:01  • Odpovedz
@martinjasen opakujem svoju prosbu ohladom pridavania foto - uz 2 tyzdne nemozem nahrat foto v teme Marcipanove rady.. Ikonka pridavania foto sa mi dookola kruti, potom sa nachvilu zastavi a znovu sa zacne dookola krutit, vobec mi to neda moznost "nahraj foto" ... Prosim mohli by ste sa na to pozriet? dakujem.
2. apr 2012 o 10:10  • Odpovedz
@irriss Tvoju temu som prv uzamkol a na zaklade tvojho upozornenia aj vymazal. Jej pridana hodnota je nulova.

K zamykaniu a mazaniu tem. Ako prve mazeme prispevky, ktore porusuju pravidla (ak su v teme ojedinele). Ak tema odbocila od povodnej temy a presla do vzajomnych utokov, temy uzamykame docasne (zvacsa na 1 tyzden). Ak po tyzdny niekto poziada o odomknutie, odomkneme. Trvalo uzamykame temy, ktore su duplicitne, stare a neaktualne, alebo na zaklade ziadosti uzivatelov. Mazeme temy ak su to inzeraty, temy, ktore nemaju zmysel, je v nich podozrenie na porusenie zakona, pripadne temy, kde doslo k osobnych utokom medzi uzivatelmi.

Kedze kazda tema je unikatna, preto admin zvazi, ktoru z moznosti vyuzije.

Asmira Team
2. apr 2012 o 10:13  • Odpovedz
@kvojtanikova Tato funkcia je funkcna, preto problem bude asi v tvojom prehliadaci. Prosim postupuj podla ohlasovania chyb: http://www.modrykonik.sk/bugreport/ .

Co mozes skusit je aktualizovat prehliadac, alebo vyskusat iny (Chrome).
2. apr 2012 o 10:15  • Odpovedz
@janula18 ano bol to problem v exploreri ale uz je to opravene
2. apr 2012 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen aha, dakujem, skusila som cez explorer a dalo sa to, ale predtym mi to bezne islo aj cez Mozillu takze asi bude naozaj chyba v aktualizacii. Presne takuto odpoved som potrebovala, dakujem.
2. apr 2012 o 10:54  • Odpovedz
@benne vyhladavanie v bazare podla okresov a podla "predajcov co sa mi pacia" funguje. Uz :slight_smile: Boli tam nejake chybicky krasy :slight_smile:
2. apr 2012 o 11:07  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen
Ahoj Martine!
Moju temu??? :fearful: :fearful: :fearful: ???
Vzdyt to nebylo moje tema..ale tema, vytvorene CIZI OSOBOU (nechci jmenovat):wink: s pouzitim meho jmena(nicku) bez meho svoleni a za me nepritomnosti :unamused:
No nevadi, hlavne, ze je zavrene...a podle meho, kdo si dovoli otevrit tema s pouzitim nicku druheho by mel byt potrestan. :angry: :angry: :angry:
Tema tam viselo dost dlouho... :wink:
Dekuju za smazani :slight_smile:
Pekny den :slight_smile:
2. apr 2012 o 12:09  • Odpovedz
@irriss Prepac, zle som sa vyjadril. :sweat_smile:
2. apr 2012 o 13:53  • Odpovedz
ahoj traktor.pozerala som to v moje nakupy ale nanasla som to tam.neviem ako ju mam vzhladat ci my to vlastne poslala.
2. apr 2012 o 14:02  • Odpovedz
@hugahuga vojdi este raz do moje nakupy a mas tam *zoradene podla datumu pridania a podla novych sprav / je to na lavej strane/..klikni na to a tak sa pozri, ci ju tam mas
2. apr 2012 o 14:23  • Odpovedz
@martinjasen ahoj admin, zas ma svojimi prispevkami v téme Prvosnazilky na str. 1683 terorizuje užívateľ volske_oci, šlo by to zmazat? Možno nemozná otázka, ale nešlo by zistiť IP adresu z ktorej sa prihlasuje? Podľa nej by som vedela vo firme zistiť, kto to je a vybaviť si to s ním osobne... Ďakujem...
2. apr 2012 o 17:19  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, prosim, uz dlhsiu dobu mi nejde otvarat komentare pod prispevkami....neviete kde moze byt chyba? dakujem
2. apr 2012 o 17:22  • Odpovedz
traktor.nejde my to najst namam to tam.asi sa uz mozem pomaly rozlucit s teniskami a asi aj s peniazmi.nemam sa ako s nou skontaktovat.nepamatam si aky mala nik.bola som sa aj na poste opytat ci nahodou to tam neni ale nic.este pockam do konca tyzdna ale nedufam uz.je tomu uz 2tyzdne ako som jej poslala peniaze.jaj boze.
3. apr 2012 o 13:27  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chcela by som sa opytat, ako to je s PRO uctom, dole je uvedene:

"Do kedy bude táto služba zadarmo?
Ešte sme si presne neurčili dátum spoplatnenia tejto služby. Bude zadarmo minimálne do konca roka 2011. Pred spoplatnením Vám príde oznam na email o tejto zmene.

Koľko bude stáť po spoplatnení?
Cena ešte nie je presne určená. Bude sa ale pohybovať okolo 10 EUR / mesiac."

Ten rok tam uz nesedi. Znamena to, ze sluzba uz je spoplatnena, ano?
Ak sa zaregistrujem ako PRO, nick mi ostane a uz budem vsade vystupovat len ako PRO?
4. apr 2012 o 09:15  • Odpovedz
@hajanka Ak sa nam vsetko podari, sluzba bude spoplatnena od 15.4.2012. Nie je to vsak stale uplne iste, este riesime nejake tech. problemy. Podmienky budu rovnake ako na mojasvadba.sk, cena 8.25eur bez DPH na mesiac.
4. apr 2012 o 10:20  • Odpovedz
@martinjasen dakujem. Takze plati aj to, ze uzivatel (nick, aj fotoblog a albumy) zostanu nezmenene, iba sa zmeni na PRO?
4. apr 2012 o 10:21  • Odpovedz
@hajanka Vsetko ti ostava. Zmena je, ze sa budes prihlasovat cez modrykonik-pro.sk, nebudes moct mat priatelov a nejake obmedzenia vo fore. Casom by sa aj tieto veci mali odstranit.
Inzeraty ti prejdu z bazaru do shopu a inzerovat dalej budes moct iba v Shope.

Ak mas otazky pytaj sa, alebo chod na https://www.mojasvadba-pro.sk/ . V dolnej pravej casti je preklik na chat (Sme online, pytajte sa) s nasim clovekom, ktory ti poradi vsetko ohladom PRO.
4. apr 2012 o 10:26  • Odpovedz
@martinjasen aha dakujem, rozmyslam nad tym, ale nechcem stratit priatelov, tak uvidime este...
4. apr 2012 o 10:30  • Odpovedz
@hajanka Ako oni sa nestratia, len tu sluzbu (nastavenie sukromia pre priatelov) nebudes mat. Vsetky prispevky vo fotoblogoch PRO sa zverejnuju automaticky pre vsetkych. Toto treba zvazit ak mas sukromne fotky vo fotoblogu.

Sluzba bola navrhovana skor na cisto komercne ucely, vidime, ze ju chcu uzivatelia vyuzivat aj na sukromne, preto teraz mame trochu problemy vyhoviet tym sukromnym poziadavkam. Ale verim, ze casom sa to upravi. Uz sme spristupnili pre PRO fotoblogy ostatnych uzivatelov, ich prispevky sa zobrazuju v hlavnom zozname fotoblogov...

Ak mas pochybnosti este vyckaj, na sluzbe pracujeme, ale este nejaky ten tyzden to potrva.
4. apr 2012 o 10:35  • Odpovedz
@martinjasen OK dakujem za vysvetlenie :slight_smile:
4. apr 2012 o 10:36  • Odpovedz
na MK sa to kazi. vacsina albumov su o tom, ako ktora pecie torty. nech si to daju na stranky o vareni a peceni. a teraz zas fotky o tom, ako stavaju dom. tak to je uz vela - ved nato je modra strecha. neustale fotoblogy typu, "kde kupim toto", "ake je toto" a pod.
4. apr 2012 o 12:38  • Odpovedz
@stanislavao Tiež som sa pozerala na ten rozostavaný dom a napadlo ma, že veď je tu modrá strecha... A tie torty? Asi by to chcelo novú stránku... Modré hobby?
4. apr 2012 o 13:02  • Odpovedz
@petkave
i seznamku: Modry Seznam? :zipper_mouth:
4. apr 2012 o 13:03  • Odpovedz
@irriss alebo Modrý hľadá modrú?
4. apr 2012 o 13:07  • Odpovedz
@petkave
to by byla diskriminace..protoze i Modra muze hledat Modru a Modry Modreho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2012 o 13:10  • Odpovedz
Jiz delsi dobu premylsim o zlepseni bazaru ve stylu, kdyz kouknu k mamince na bazar a ma tam cca 200 a vice inzeratu, ci be si primo u te mamincky nedalo ze vygenerovat jen dle veliksoti, ci jen dle chlapeckeho divciho obleceni...tak jak je to na zacatku kazde sekce tak to udelat aj u maminek....nekdy j efakt otres hledat v tech stovkach inzeratech, to co hledate....
a souhlasim s babami, vytvorte stranku, ze modre hobby, alebo cokoliv tomu podobne, kde se daji vsechny ostatni albumy prestehovat...
4. apr 2012 o 13:11  • Odpovedz
@petkave alebo koník hľadá kobylku :slight_smile:
4. apr 2012 o 14:36  • Odpovedz
@martinjasen ako je to so službou Kúpim, prípadne Vymením? bude niečo také v blízkej budúcnosti?
4. apr 2012 o 14:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.