• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@stanislavao @petkave @irriss @strihalka
Nemame teraz moznosti, aby sme vyvijali dalsiu stranku. Chapem, ze sa v hlavnom zozname zobrazuju veci, s ktorymi nie vsetci suhlasia. Ono je to tak, ze to co sa jednym paci, inym nie. Zo vsetkych stran dostavame reakcie, ze toto by tam uz nemuselo byt. Ak by sme kazdemu vyhoveli, asi by v zozname nebolo nic. Budte velkorysy.
Riesenim bude, ze zmenime standardne zobrazovanie hlavneho zoznamu (to co sa ti zobrazi, ked kliknes na Fotoblogy) zo vsetkych fotoblogov na fotoblogy od priatelov a oblubenych. Takto si kazdy najde, koho fotoblogy sa mu pacia a tie bude odoberat a do zoznamu vsetkych fotoblogov bude chodit na inspiraciu a hladanie dalsich zaujimavych fotoblogov. :wink:
5. apr 2012 o 10:24  • Odpovedz
@martinjasen ahoj,mozem sa opytat ako je mozne,ze som poslala ip spravu,ktoru mam stale ulozenu v odoslanych,no prijemca ju nedostal?
8. apr 2012 o 17:19  • Odpovedz
@martinjasen rada by som sa spytala, ci ja nevidim, alebo tam naozaj nie je - napriklad tu je pisane, ze dve hodnotenia, ale ja tam vidim iba jedno...
10. apr 2012 o 10:18  •  2 deti  • Odpovedz
@bobocka Nemalo by sa to stavat. Skus ju este raz poslat, ci sa to znovu stane. Skusal som nieco skontrolovat, ale nenasiel som dovod, preco by sa to malo stat.
Napis mi potom, ci ti to druhykrat preslo.

@dosa Napis mi do IP o akeho uzivatela sa jedna, z obrazku to nevidim.
10. apr 2012 o 10:44  • Odpovedz
@martinjasen :grinning: no to mi je jasne,ze by sa to namalo stavat :grinning: :grinning: :grinning: vies ip je preto ip ,lebo je tam asi napisane nieco,co sa do verejnej temy nehodi napisat a teraz bohvie kde to skoncilo :angry: .ja som tu spravu potom rozhodila na dve polovice.jedna presla a ta druha neviem,este mi kocka na to neodpisala.dnes mi ale iste odpise(teda ak to dostala),tak potom dam vediet,ci obe casti presli.
10. apr 2012 o 11:54  • Odpovedz
@bobocka Skus mi poslat do IP viac informacii, komu si to posielala a kedy, skusime sa pozriet, kde sa to stratilo. :wink:
10. apr 2012 o 12:00  • Odpovedz
Dobrý večer,prosím vás ako je možné že včera som napísala jednej nespoľahlivej osobe SISAL161, negat.hodnotko,a ona ho tam dnes už nemá.Chcela som varovať ostatné mamičky,lebo mňa oklamala a naviac sa ku mne drzo správala a nadávala mi.okrem iného táto osoba má pozastavený účet aj na MMB.Ďakujem za odpoveď.
10. apr 2012 o 20:55  • Odpovedz
moze mi niekto zmazat fotku v albume? stale mi zmizne jedna fotka ciapky. uz som ju tam asi 3x nahadzovala a zas mi tam chyba. ako je to mozne? ved hadam nemam halucinacie? este aj popis k nej pisem.
11. apr 2012 o 11:53  • Odpovedz
@lenkamiz negatko moze zmazat len admin, aj to az po zvazeni dokazov, ze negatko bolo napisane neopravnene. niekedy dojde k technickej chybe a negatko tam neostane. napis ip @hirjak , zisti kde je hacik

@stanislavao moze, admin, ale jedine ak fotka nesplna pravidla.mne poslednu dobu nesli na MK viacere veci aj ked som ich odklikavala x krat, ak fotka splnala pravidlo, nemal by ju nikto mazat
11. apr 2012 o 21:54  • Odpovedz
ďakujem za radu,už som písala,že on jej to zmazal.....,len sa mi to zdá nefér,keď sa to dá len tak zmazať,lebo potom sa mamičky pravdu o nej nedozvedia
11. apr 2012 o 22:05  • Odpovedz
@lenkamiz ak to zmazal, tak to bolo zrejme neopravnene negatko, urcite ti napisal dovod preco tak urobil, ak nie, tak sa ho opytaj, vydiskutuj si to ak mas pocit ze to bolo zmazane neopravnene
11. apr 2012 o 22:19  • Odpovedz
@lenkamiz a svoju skusenost s nou mozes napisat do temy Skusenosti s predavajucimi na MK
11. apr 2012 o 22:21  • Odpovedz
už som napísala... a hne´d sa mi ozvala ďalšia mamička,že jej urobila to isté,a okrem iného tá dotyčná má pozastavený účet aj na MMB,tak čosi na tom bude...
11. apr 2012 o 22:25  • Odpovedz
@martinjasen , dobrý deň - nejde mi pridať odpoveď v bazári, či už pri predaji alebo nakupovaní...na koho sa obrátiť?
12. apr 2012 o 10:38  • Odpovedz
@martinjasen super napad rozdelit na kategorie v albume :wink:
12. apr 2012 o 21:16  • Odpovedz
ooooo taknevim, ci to byl uz nekdy dlouho vzpominany napad,a lebo ci muj napad byl vyslysen, ale super ze uz aj v albume u mamicek primo se da krasne vse vyhledat dle potrebnych veci a ne se proklikavat pred 300inzeratu suepr:slight_smile:
dakujem
12. apr 2012 o 21:31  • Odpovedz
@martinjasen Martin, prosim Vas, neda sa zablokovat pristup neregistrovanych do mojho bazaru a do vsetkeho? ja mam s nimi velmi zle skusenosti. vcera ma zas jedna "dojala", ze ked si objedna botasky a posle peniaze, tak ze co jej poslem. kde ma zaruky, ze jej poslem tie botasky. mam skoro 200 hodnoteni, vzdy poslem aj veci navyse, kupujuce su vzdy spokojne a toto mi napise. a viem, ze nic nekupi, ako este ani jedna neregistrovana a bolo ich uz dost, co sa na nieco pytali. len sa asi vyzivaju v tom, ze pisu a otravuju.
13. apr 2012 o 06:52  • Odpovedz
vie aj neregistrovana osoba dat hodnotenie?
13. apr 2012 o 22:07  • Odpovedz
@martinjasen mám otázočku. som denné prihlásená na MK :grinning: , chystám sa ale na cca týždnovú návštevu do rodiny, kde je tiež jedna "závislačka" na MK. môžeme sa odtiaľ z jedného PC prihlasovať ten týždeň obe? pýtam sa radšej takto dopredu, aby sa nestalo, že nám jednej - obom zrušíte login a znemožníte prísptup na MK :cry:
14. apr 2012 o 12:42  • Odpovedz
@tosijo nie som sice admin, ale urcite sa z jedneho pc mozete prihlasovat aj tri, to s tym nema nic spolocne :wink: :slight_smile:
my sa doma z jedneho compu tiez prihalujeme kade-tade viaceri, pripadne raz som prihlasena z mojho, potom z muzovho, ked som u nasich, tak z maminho...to je uplne jedno :wink:
14. apr 2012 o 13:54  • Odpovedz
@martinjasen @viz Uvitala by som, keby sa pri otvoreni "oblubeneho inzeratu" dalo vratit aj priamo jednym klikom na "moj wishlist". Nieco podobne, ako sa da jednym klikom vratit na "oblubene temy". :wink:
14. apr 2012 o 18:08  • Odpovedz
@martinjasen Kto má na starosti správu inzerátov na mojasvadba.sk? Zaujímalo by ma, prečo mi boli zmazané inzeráty. Neposkytujem žiadne služby, veci neobjednávam, ale predám len to, čo mám reálne doma, pridávam reálne foto, tak naozaj nechápem, kde je zase problém. Prosím si vysvetlenie.
16. apr 2012 o 09:18  • Odpovedz
@martinjasen Otvorím sekciu Dekoratívna kozmetika a prvé, čo mi padne do očí je inzerát - Očné tiene Avon. Zas nejaká diskriminácia???
16. apr 2012 o 09:19  • Odpovedz
@martinjasen Nech sa páči, ďalší - http://www.mojasvadba.sk/bazar/svadobna-kozmetika/iuvg/set-planet-spa/ . A nejedná sa ani o dekoratívnu kozmetiku.
16. apr 2012 o 09:20  • Odpovedz
@buffinko Skus aktualizovat prehliadac, alebo vyskusaj iny (chrome). Ak by to aj tak neslo postupuj podla http://www.modrykonik.sk/bugreport/
16. apr 2012 o 10:25  • Odpovedz
@stanislavao Zatial sa neda zablokovat reagovanie neregistrovanych. Skusim to nadhodit do diskusie s kolegami, co by sa s tym dalo robit.
16. apr 2012 o 10:27  • Odpovedz
@tosijo znacim si, ze si na dovolenke u inej zavislacky. Takze ak by nieco, viem o tom. :wink:
16. apr 2012 o 10:29  • Odpovedz
@martinjasen prosim ta , nejde mi pozriet historiu inzeratov , nacitava , nacitava a vraj PORUCHA ... :frowning2: uz je to zo dva dni ....
16. apr 2012 o 10:32  • Odpovedz
@li_la Posli priamo link na inzerat, s ktorym mas problem adminovi.
16. apr 2012 o 10:35  • Odpovedz
@mima1311 Upozornim na to programatora.
16. apr 2012 o 10:36  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.