• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
16. apr 2012 o 11:12  • Odpovedz
@martinjasen ešte nie som, iba sa tam chystám, asi budúci týžden. Ked tam budem, dam vediet.
16. apr 2012 o 12:15  • Odpovedz
@martinjasen už tretíkrát píšem ( 2 x IP hirjak a emjee) a prosím o uzatvorenie súkromných tém, ktoré som založila a už tam nikto neprispieva, dokonca jedna z nich je nefunkčná. Doteraz mi nikto neodpísal :unamused:
16. apr 2012 o 12:20  • Odpovedz
@martinjansen mala by som zaujem o vymazanie fotky, kt.som kedysi mala v profile,teraz ju tam uz dlho nemam ale ked si dam register svojich prispevkov na forume,tak tam pri jednom prispevku ta fotka je
( konkretne-stavka lekaru )..dakujem,pripadne mam zaujem o vymazanie celeho toho prispevku :slight_smile:
16. apr 2012 o 12:33  • Odpovedz
@adal Nemame pristup do sukromnych tem. Ak ich nepouzivate, tak ich nechajte tak.
16. apr 2012 o 13:44  • Odpovedz
@erzebet2 Posli mi link na ten prispevok. Pod kazdym je obalka so sipkou. Posli mi to do IP.
16. apr 2012 o 13:45  • Odpovedz
Martin prosím ťa, ako je to s tými albumami s receptami, s pofotenými jedlami? Je alebo nie je to proti pravidlám? Ďakujem
16. apr 2012 o 14:32  • Odpovedz
Ahojte, zaznamenal niekto nejaku poruchu v zobrazovani inzeratov?
Pridala som novy inzerat. Po kliknuti na kolonku "Moj bazar" ho tam mam aj ho viem otvorit, ale akonahle sa prekliknem na "Moje inzeraty ako ich vidia ini" tak tam vobec nie je. A stale mi ukaze stary pocet inzeratov.
17. apr 2012 o 10:55  • Odpovedz
@martinjasen cize ak uvarim parky, urobim tlacenku alebo utopencov a napisem nad to, ze je to pre moje deti, mozem to tu mat v albume? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedava, kto sem ako prvy zavesi fotky zo zabijacky, ved aj klobasky su dobre pre deti...
17. apr 2012 o 11:07  • Odpovedz
Dobrý večer. Chcela by som sa vedieť, ako mám postupovať. Objednala som si tovar, ktorý som zároveň zaplatila. Pani ma celú dobu zavádzala, že mi tovar už posiela, ale dodnes ho nemám. Je tomu už mesiac. Včera som jej napísala o vrátenie korún. Vlastne nemám ani rifle, ani koruny.Dokonca som dnes zistila, že sa z bazára vymazala. Čo včera tam ešte bola. Viem, že nákup v bazáre je istým spôsobom riziko. Jediné je sa vyzúriť a napísať to najhoršie hodnotenie na predajcu, čo v podmienkach bazára je zakázané. Tak čo mi vlastne zostáva?
17. apr 2012 o 20:14  • Odpovedz
halooooo chlapci som uplne ze silno pokazena :confused: kliknem na historia nakupov a ani ma tam nepusti a vybehne mi ze porucha na vasom prijimaci ale sak normalne inac fungujem.ukazuje mi to len na historii nakupov.moze ma niekto opravit?
18. apr 2012 o 10:12  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chcem sa opytat, ze ako dlho zostavaju prispevky na stranke po zruseni uctu? v pravidlach sa pise,ze neobmedzene podla vasho usudku ,nie je tam predsalen nejaka lehota? dakujem :slight_smile:
18. apr 2012 o 11:16  • Odpovedz
@erni Prispevky vo fore zostavaju "navzdy". Prispevky vo fotoblogu sa po blokacii nezobrazuju.
18. apr 2012 o 11:20  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chcela by som sa opytat, ci je nejaka porucha, po kliknuti na upozornenie ma sice presmeruje do fotoblogu toho, kto ma spomina, ale nedaju sa mi otvorit komentare - vcera vecer sa mi to stalo prvy krat a teraz znovu. Dakujem za odpoved
19. apr 2012 o 11:34  • Odpovedz
@svetielkoand Mali sme problem so zobrazovanim komentarov, ale uz by to malo fungovat.
19. apr 2012 o 11:55  • Odpovedz
Mám len taký dotaz k bazáru...

Nezdá sa mi veľmi efektívne riešenie, že keď je v inzeráte viac vecí, musí byť suma uvedená za všetky veci spolu. Chcem predať 6 tričiek, každé za euro, tak napíšem sumu 1 euro. Je ľahšie nazrieť do jedného inzerátu ako do šiestich. Ak si dá niekto do vyhľadávača podľa sumy, napr. pod 5 euro, tak potom sa mu môj inzerát nezobrazí, pritom za jedno tričko pýtam len jedno euro. Navyše prvé, čo si človek všimne je: tričko a 6 euro a na taký inzerát nikto neklikne. Musím ale uznať, že ak niekto predáva 13 rôznych vecí v jednom inzeráte, každá iná, za každé iná cena, môže to byť mätúce... ale keď niekto napíše za zelené tričko chcem euro, za červené euro päťdesiat... nevidím na tom nič komplikované, čo by niekto nepochopil...
Možno môj názor zdieľa viacero ľudí, preto by som veľmi uvítala, keby ste sa s mojím návrhom aspoň trochu zaoberali, keďže táto konkrétna úprava bazáru vôbec neslúži k jeho sprehľadneniu.
19. apr 2012 o 13:22  • Odpovedz
@tadotami to sa robi aj mne , som uz z toho zuriva , potrebujem sa tam na nieco pozriet a marne , trva to uz dlho , uz som to tu aj pisala , vraj sa na to ,, chlapci,, pozru ...no zrejme sa este nepozreli :angry: :grinning:
19. apr 2012 o 14:04  • Odpovedz
@mima1311 asi maju toho dost.aj mne to uz dlho robi.tak im este dajme chvilku cas a ked nepojde tak sem zase napisem nech sa trochu pripomeniem :grinning:
19. apr 2012 o 14:06  • Odpovedz
dobre,vidim,je tu zmena???? bezne inzeraty su po novom uplne dole a vyssie len pro shopy? doteraz to bolo omnoho lepsie :frowning2: :cry:
19. apr 2012 o 17:47  • Odpovedz
@bea1971 ani mne sa tato zmena nepaci, vobec celkovo modrykon ide viac do shopov a uz to pomaly straca svoje caro a tym, ze obchodnikov uprednostnili pred "ubohym ludom" sa mi vobec nepaci :angry: uz to prestava byt forum pre maminky, ale skor forum pre predajcov.

Aj v diskusiach je to hodne podobne, len si vzmite, ked sa chcete poradit o latkovych plienkach, tak na fore sa najviac prezentuju a radia prave PRO a bezne uzivatelky skoro nikde :unamused:
20. apr 2012 o 07:40  • Odpovedz
o je to s tymi jedlami? Mozu sem hadzat do fotoblogov to, co navarili, napiekli? ved toto tu potom uz mozeme aj motory do aut fotit, lebo ten motor vozi nase deti. naco to tu je? ved je plno stranok o vareni a receptoch. je tu rubrika, co dnes varite, tak naco este aj fotoblogy? treba zmenit tu uvodnu stranku, nech sa kazdemu ukazuje len to, co chce. mne sa tam tie recepty nepacia a taktiez mi pridu nechutne tie tehotenske a ovulacne testy. podla mna je to zalezitost osobna, tam nech to tu neni. staci napisat, "som tehotna" a nie fotit ocikany papier.
20. apr 2012 o 08:23  • Odpovedz
@stanislavao Albumy, ktore sa venuju strave pre deti nechavame. Je tu skor snaha kontext rozsirovat a to z dovodu, ze planujeme zmenit zobrazovanie zoznamu fotoblogov. Ked kliknes na fotoblogy zobrazia sa ti prispevky od tvojich priatelov a uzivatelov, ktorych si oznacila Paci sa mi to. Zoznam vsetkych fotoblogov samozrejme bude, ale v nom uz nebudu take prisne pravidla ohladom kontextu. V nom si vyberies ludi, ktori zverejnuju take veci, ktore sa ti pacia a chces odoberat. Vojny, co moze byt v hlavnom zozname fotoblogov a co nemoze byt tymto skoncia. Verim, ze to bude uz coskoro.
20. apr 2012 o 11:06  • Odpovedz
@martinjasen
Zrovna vcera se mi stalo, ze jsem se nestacila podivat na upeceny chleb pro deti..a zmiznul z fotoblogu kamaradky snad v sekunde.. :wink:
Jako kdyby tam nekdo stal "za dverma" a cekal, az se chleba dopece..:wink: aby ho hned "vyhodil"

Je mi to lito, ze pak se musi odchazet do soukromych adres a e-mailu, podivat se, jak by co melo vypadat..

Domaci prace a zvlast urcena pro deti by mela byt na rodinnem foru podporovana.. :wink:
20. apr 2012 o 11:08  • Odpovedz
chcem sa opýtať, či by nebolo fajn opäť zaradiť do bazára aj kategóriu Doplnky,,,veď aj mamičky používajú kabelky a náušnice,,,
20. apr 2012 o 12:58  • Odpovedz
zdravim nejakych adminov ... viete mi pomoct? ide o reagovanie na inzeraty... (v casti "moje nakupy")... reagujem na inzerat, v pohode polozim prvu otazku predavajucej, ona mi odpovie, ale uz dalsiu otazku ked chcem polozit a kliknem na "odpovedaj predavajucej", sa mi objavi okienko, ale vzápatí mi hned zmizne... nejde mi proste dalej reagovat, zatial co od predavajucej dostavam v pohode reakcie.. len ja nemozem... dakujem....
20. apr 2012 o 20:05  • Odpovedz
@martinjasen mohli by ste mi, prosim, poradit? Nejde mi vobec zobrazit komentare ku fotkam a kratkym spravam. Ked kliknem na "komentare", nic sa nestane, pri fotkach mi uz dokoca vobec nezobrazuje ten riadok kde boli komentare. Co s tym mam spravit?
20. apr 2012 o 23:31  • Odpovedz
@quaxi mne robi to iste...uz dlhsiu dobu a zatial mi na to nik nereagoval.....a tiez neviem, co s tym... :angry:
21. apr 2012 o 17:58  • Odpovedz
@martinjasen @gazovicka zdravim nejakych adminov ... viete mi pomoct? ide o reagovanie na inzeraty... (v casti "moje nakupy")... reagujem na inzerat, v pohode polozim prvu otazku predavajucej, ona mi odpovie, ale uz dalsiu otazku ked chcem polozit a kliknem na "odpovedaj predavajucej", sa mi objavi okienko, ale vzápatí mi hned zmizne... nejde mi proste dalej reagovat, zatial co od predavajucej dostavam v pohode reakcie.. len ja nemozem... dakujem....
21. apr 2012 o 18:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.