• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Dobry vecer,
chcela by som sa spytat, preco mi bol stiahnuty inzerat "klobuciky" cenu tam mam normalne uvedenu....a vacsina dvojickovskych mamiciek, ktore predavaju po 2 ks veci po dvojickach, uvadza cenu za kus....dakujem za vyjadrenie...
22. apr 2012 o 20:44  •  3 deti  • Odpovedz
Dobrý deň,
keď sa zaregisrujem ako PRO, prenesú sa mi tam aj inzeráty a hodnotenia? :confounded:
23. apr 2012 o 08:03  • Odpovedz
dobrý večer, ako zruším diskusiu?,,,,ďakujem
23. apr 2012 o 20:19  • Odpovedz
Prosim vas , uz som to tu pisala , nejde mi uz dlho zobrazit historiu nakupov ,pojde to este ? len sa nacitava a nic .... :cry:
23. apr 2012 o 22:12  • Odpovedz
Bola by som veľmi rada, keby ste mi už konečne odblokovali inzerát, už to bude týždeň, tú strašnú prestrašnú chybu som opravila hneď a z 1 - 2 dní sa stal týždeň!!!!!
24. apr 2012 o 07:52  • Odpovedz
@enjakub Ak v inzerate ponukas viac veci, cena je suma vsetkych veci. http://www.modrykonik.sk/podmienky/#bazaar bod 9.
24. apr 2012 o 09:59  • Odpovedz
@romanecka Inzeraty sa ti prenesu do Shopu, aj hodnotenia.
24. apr 2012 o 09:59  • Odpovedz
@graceful9 Diskusia sa neda zrusit. V pripade ak porusuje pravidla stranky admin ju moze pozastavit, alebo vymazat.
24. apr 2012 o 10:00  • Odpovedz
@mima1311 Uz som o tom informoval programatorov, aby to opravili, ak je chyba na nasej strane.
24. apr 2012 o 10:01  • Odpovedz
@li_la Mas ho zverejneny. Prepac za meskanie.
24. apr 2012 o 10:02  • Odpovedz
@martinjasen Ďakujem.
24. apr 2012 o 10:46  • Odpovedz
@martinjasen ja som vytvorila diskusiu, lebo som potrebovala súrnu odpoveď a hneď sa tam jedna maminka začala rozčuľovať, že takých diskusií je veľa, tak načo nová,,,,tak som chcela, aby ste ju vymazali, aby sa to tu nekopilo zbytočne,,,
24. apr 2012 o 11:03  • Odpovedz
@graceful9 posli mi linku, ak je duplicitna, tak ju zamknem. :wink:
24. apr 2012 o 11:04  • Odpovedz
teraz sa uz nedaju pridavat komentare k jednotlivym fotkam vo fotoblogu?
24. apr 2012 o 12:36  • Odpovedz
@stanislavao komentáre mi idú, ale ak myslíš popisy fotiek, tak mi ide pridať len ak rozkliknem komplet celý album s malými náhľadmi, snád ma chápeš :sweat_smile:
24. apr 2012 o 18:57  • Odpovedz
@martinjasen velka vdaka , uz to ide :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2012 o 19:28  • Odpovedz
@martinjasen nedalo by sa v IP mat moznost aj ulozit si rozpisanu spravu? niekedy ma to vyhodi ked mam rozpisany mail..ale musim k detom...privitala by som moznost nejak si to ulozit ..koncept alebo tak nejako
24. apr 2012 o 23:56  •  2 deti  • Odpovedz
@stanislavao Pod fotkou su komentare, ak mas maly monitor roluj nizsie.
25. apr 2012 o 10:06  • Odpovedz
@strapco13 Chapem, ze vznikaju aj taketo situacie, ale interna posta je funkcia, ktorej funkcionalitu nechceme dalej rozsirovat. NIe je to nosna funkcia stranky a nechceme z nej vytvarat email.

Odporucam si rozpisanu spravu ulozit do ineho textoveho suboru.

Skusim to nadhodit do diskusie k produktu, ale kedze viem aky je k tomu pristup, vela ti nemozem slubit.
25. apr 2012 o 10:12  • Odpovedz
@martinjasen jasne, uz som to zistila. vdaka.
25. apr 2012 o 11:12  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, uz davnejsie som sa chcela opytat, preco na niektore fotoblogy nemozem komentovat? Obcas sa mi to u niektorych uzivatelov stava, vidim, ze maju komenty, vidim, ze maju lajky, ale nemam kde a ako komentovat.
25. apr 2012 o 11:41  • Odpovedz
Ahojte, neviem, či sa dobre pýtam tu, ale chcela by som založiť novú diskusiu - 3 deti - 3 autosedačky do auta a prebrať tam s mamičkami názory, ako riešiť situáciu, ale neviem, kam to mám zaradiť. Výbava to podľa mňa nie je. Všimla som si, že už tu je o tom otázka, ale v nej sa nedá diskutovať a myslím, že v tej otázke sa rieši, ako dostať 3 autosedačky do auta, ja problém s dostaním sedačiek do auta nemám, ja by som chcela diskutovať o tom, či je potrebné mať 3 sedačky...Takže ak môžem vytvoriť diskusiu, tak kam ju mám zaradiť? Ďakujem za odpoveď.
25. apr 2012 o 14:41  • Odpovedz
@hajanka V nastaveniach si mozes nastavit, kto môže pridávať komentáre do môjho fotoblogu. Ak zadas, ze nikto, potom nikto. Komentare, ktore tam su, museli byt pridane pred touto zmenou.
25. apr 2012 o 15:34  • Odpovedz
@lyongirl Pokojne do daj do Vybava.
25. apr 2012 o 15:35  • Odpovedz
@martinjasen hehe, dakujem, tak o tomto som vobec nevedela :grinning:
25. apr 2012 o 16:41  • Odpovedz
@martinjasen martin, rada by som sa opytala, všimla som si, ze jedna pro-uzivatelka pozyva každého pri predstaveni do svojho shopu. Pripada mi to nefer voci ostatnym, a niekedy doslova obtazujuce, napr ked si otvorim fórum a kazdy novy prispevok je od dotyčnej pro uzivatelky. Je to v rámci pravidiel?
26. apr 2012 o 07:50  • Odpovedz
@monr Prosim oznac jej prispevky cez vykricnik, pozrieme sa na to.
26. apr 2012 o 09:42  • Odpovedz
@martinjasen Ahoj :slight_smile:
zase mam otazku ohladom PRO shopov, bola by som rada, ak by si ju mohol zodpovedat.

Moze PRO uzivatelka vo svojom shope pouzit cudzie fotografie, predpokladam, ze bez suhlasu danej osoby/fotografa (zahranicneho) ktory tento tovar nafotil pre inu mamicku (kt. tento tovar vyraba) a predavat "tento" tovar, ktory je na nich zobrazeny???
Predpokladam, ze ona ten tovar bud od inej osoby (inej mamicky) kupila a naslednej dalej predava, alebo vyraba napodobeniny daneho tovaru, avsak na jeho predaj pouziva cudzie fotografie, cize tym padom fotka nezobrazuje skutocny stav predavanej veci. Aj v prvom aj v druhom pripade ma zaraza hlavne to, ze na predaj zneuziva tieto fotografie.

:sweat_smile: dufam, ze sa da z toho pochopit co mam na mysli

napisem priklad:
Pani "A" vyraba hracky. Pani "B" jej ich nafoti aby ich mohla predavat.

a/ ja kupim hracky od pani "A" a budem dalej predavat, pre svoj predaj "zneuzijem" aj fotky od pani "B"
b/ ja vyrobim podobnu hracku ako pani "A" a pre svoj predaj "zneuzijem" fotky od pani "B"

Mozem "ja" ako predajca na tomto fore zneuzit tieto fotografie pre svoje potreby?
27. apr 2012 o 13:32  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.