• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@lucka1987 niečo na spôsob FB, že aha je online, napíšem jej? aby vo fórach neboli vety, je tu niekto kto do polhodiny pôjde s nami na prechádzku? hmmm dobrý nápad, ale potom sa budem musieť skrývať :wink: ja zapnem stránku, popozerám a potom stlačím x, neodhlasujem sa a som kvázi online .. môže byť .. aj ked tiež to rozšíri osočovanie v bazári .. aha, vidím že si online a nereaguješ na správy v bazáre .. no keby sme takto rozmýšľali, tak doteraz nemáme železnicu :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 18:30  • Odpovedz
@lili_mia ja sa tiez neodhlasujem :wink: nemyslela so sposob na fb.. skor ako na pokeci byvava pri profile pod fotkou ci kde to je neviem uz napisane datum posledneho prihlasenia... a tak vies aj ci konkretka internetova znama vobec chodi na net alebo je mimo
4. máj 2012 o 18:32  • Odpovedz
@lucka1987 aj na pokeci už máš, ak je človek online, tak v ktorej miestnosti pokecúva a ked si zapneš rp, tak pri fotke toho ksichtu máš vypísané kde pokecúva .. zaujímavo pôsobí rp "ahoj pokecáme" od chlapíka ktorý je v miestnosti "chcem sex" a ja som v miestnosti Nad 20rokov :slight_smile:, ale chápem pointu ako to myslíš, nemusí to byť priamo vo fotoblogu, stačí klasicky cez zoznam užívateliek si to skontrolovať
4. máj 2012 o 18:38  • Odpovedz
@lili_mia :grinning: :grinning: :grinning: no to veru ano.. ja som na pokec chodila za cias na strednej... teraz uz an neviem ako to tam bezi.. len jeden z mailov mam na azete :grinning:
4. máj 2012 o 18:45  • Odpovedz
@lucka1987 hihi, alebo nápad @tadotami z čias pradávnych .. aby ti cinklo, ked ti príde správa .. aj na pokeci cinká, ked príde rp
4. máj 2012 o 18:58  • Odpovedz
Ako si mozem odobrat temy z Oblubenych, ak bola diskusia vymazana adminom, alebo uz nemam pristup do sukromnej skupiny?
4. máj 2012 o 20:47  • Odpovedz
Ked chcem darovat zlavove kupony na detsku kozmetiku a plienky, pripadne vzorky detskych kremov a kozmetiky, mozem si to nahodit do bazaru?
5. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz
5. máj 2012 o 21:45  • Odpovedz
@labutka teda, co sa tyka kuponov. ak mas nejake vzorky kremov , myslim ze darovat ich mozes klasicky v inzerate ako klasicky krem v normalnom baleni
5. máj 2012 o 21:47  • Odpovedz
@latvia ahoj, mozes mi ten inzerat s "udom" uz odblokovat, je opraveny. ja len zasnem nad rychlostou poniektorych bonzacov a zaroven nad rychlostou poniektorych adminov, ktori mi blokuju inzeraty hlava nehlava len kvoli jednemu smajlikovi. OK, je to opravene, mozes to prosim odblokovat? :slight_smile: :slight_smile: a druhy raz by mozno bolo dobre, keby ste tak rychlo blokli ine inzeraty, ocividne porusujuce pravidla, kde som v minulosti aj ja nie raz poslala upozornenie na inzerat, ktory nebol podla pravidiel a este tam bol dalsie dva-tri dni. je to naozaj uz dost ocividne, ze tomu sa "ublizuje", kto nie je sympaticky. co uz, na to som si zvykla. len ma mrzi, ze pre jedneho smajla mam bloknuty inzerat, ktory som tu mimochodom vycapila asi pred hodinou..... :pensive:
5. máj 2012 o 21:59  • Odpovedz
@mandragora22 :sunglasses: ty jsi mela inzerat s cim? :grinning: :grinning: :grinning:
skoda, nestihla jsem se podivat :pensive:

p.s a jak jsi ho "opravila"?
5. máj 2012 o 22:02  • Odpovedz
@irriss nuz, pozries sa, ak mi ho racia takym bleskom odblokovat, ako ho zablokovali. Udo :grinning: taky pekny dlhy tenky.......no ved sa pozri neskor. tak o tri dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2012 o 22:02  • Odpovedz
@irriss no ako. zmazala som smajla.
povodny nazov znel:
Voláme ho Udo :slight_smile: pískací dlhý medvedík
teraz znie:
Voláme ho Udo, pískací dlhý medvedík

niekomu (nejaky bonzak vzdy sleduje, kde co by mi ublizil....) tu sakramentsky vadil moj smajl v nazve...uz som sa presne s touto formou buzeracie stretla aj v minulosti... kvoli smajlovi poblokovane inzeraty. kym som si stihla dnes uvedomit, ze tam je smajl a rychlo ho vymazat, bol stopnuty inzerat, no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2012 o 22:04  • Odpovedz
@mandragora22 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja se tu chechtam jak blb, deti chteji vysvetleni..nevim, jak jim mam prelozit "Udo" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2012 o 22:06  • Odpovedz
ved Udo je predsa klasicke nemecke meno :slight_smile: :slight_smile: no ale ako to prelozis do talianciny, ci neviem, ako rozpravaju tvoje deti, to netusim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2012 o 22:17  • Odpovedz
@mandragora22
Uz jsem jim slibila , ze az bude opet inzerat funkcni..ukazu jim dlouheho piskaciho medvidka Uda :grinning: :grinning: :grinning: (sorry) :pensive:

Udelal sis super reklamu ..doufam, ze ho aspon zahlidnu, driv nez bude prodany
5. máj 2012 o 22:20  • Odpovedz
@irriss preco akoze sorry?? to ty si mi to blokla? :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2012 o 22:21  • Odpovedz
@mandragora22
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sorry za to, ze se smeju.. :wink:

Ja jsem ta posledni..muj album kdysi nespatril svetlo sveta a uz byl bloknuty - driv, nez jsem ho dodelala.. :sunglasses:
t.j. nejsi sama :wink:
5. máj 2012 o 22:22  • Odpovedz
@irriss ty si dorota. v pohode, tiez som si na to uz zvykla :wink: je tu par ludi, ktori ma maju vyslovene v zaludku, no co narobim, ked som taka chutna? :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2012 o 22:23  • Odpovedz
@mandragora22
jsme mimo tema..a zadam :astonished: o smazani Tveho prispevku, kde je napsano, ze jsem dorota.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
(dorota je hanlive slovo-nadavka :wink: )
5. máj 2012 o 22:25  • Odpovedz
@irriss to akoze fakt? a kde? v cechach? lebo moja sestra zila v cechach 10 rokov a volala tak obe svoje deti - dievcata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to mam prevzate od nej. :wink:
5. máj 2012 o 22:27  • Odpovedz
@latvia dakujem, este mavam obcas aj kupony do tesca, tie mozem tiez niekde ponuknut? (Pripajam sa cez mini operu a nefunguje mi tu google vyhladavanie..)
5. máj 2012 o 22:44  • Odpovedz
@mandragora22 nech ti to odblokne admin. ak si ho opravila a poslala ziadost o odblokovanie, pockaj, kym to admin urobi.

@labutka myslim ze ak su to tesco kupony ktore su na kozmetiku a vyzivu pre mamicky a deti, mozes ich dat aj do DM temy, pripadne mozes vytvorit tescovsku
6. máj 2012 o 18:56  • Odpovedz
prosím vás.....dá sa to z vašej strany nejako preinštalovať, vždy keď mi dá niekto dotaz, kto sa registroval na MK.CZ tak ma to tam preklikne....je to hrozitánsky otravné, ďakujem
6. máj 2012 o 20:39  • Odpovedz
chcem sa opytat, ci ste mi zastavili album pe tuto fotku : http://www.modrykonik.sk/fotoblog/jahody11/album/elinka-4-9-2009/3701006/

ak ano, tak to nechapem, mam tam 137 paci sa mi to, nie tam nic, co by mohlo vadit inam, pupocna snura???

ak je to pre tuto fotku, tak nema zmysel byt vobec na tejto stranke, kedze fotky ciapociek a neviem coho, tak to moze byt ale novonarodene dieta nie???
Zmazem cely profil a vsade sa zmienim o tom ako to tu chodi....
7. máj 2012 o 13:33  • Odpovedz
@hirjak Ahoj!
plánuje sa taká vec,aby mohli užívatelia dobrovoľne opustiť súkromnú skupinu bez toho,aby museli žiadať o to zakladateľa ? ďakujem
7. máj 2012 o 19:00  • Odpovedz
@jahody11 môže byť pre krv, či pre niekoho je to .. hmm .. asi nepríjemné a myslí si, že to tu nepatrí, v pravidlách fotoblogov sa píše, že bez krvi .. no ked som to teraz videla ja, tak je už odblokovaný a je to ok
7. máj 2012 o 19:10  • Odpovedz
chcem sa len opýtať,či sa dá zistiť,kto mi dal ,,srdiečko,,Rada by som ho vrátila :wink:
7. máj 2012 o 19:22  • Odpovedz
Dobrý večer, dňa 5. apríla som poslala eurá predávajúcej claudia7. Najskôr mi napísla že bicykel (za 28 eur
+ 5 eur poštovné) je odoslaní no stále nechodil .Po pozrení hodnotení a diskusii s ostatnými kupujúcimi som zistila že eurá a ani bicykel tak rýchlo neuvidím.Poraďte ako postupovať :unamused:
Pani už týždeň neodpisuje a jej stránka je adminom pozastavená :confounded:
7. máj 2012 o 22:21  • Odpovedz
@terina25 nezistis, pokial ti to sam darca neprezradi..a v podstate to ani nie je dôlezite vediet kto ti ho poslal..ale je fajn, ze si na teba niekto spomenul, ze ti ho niekto chcel darovat :wink: ..ty ho posli komu chces..urcite tiez urobis radost :wink:
7. máj 2012 o 22:26  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.