• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Tak znova sa pýtam, lebo tu tá moja otázka zapadá.
Mám problém s krátkymi správami. Ešte nedávno mi išli zobraziť komentáre pri krátkych správach a teraz to absolútne nič nerobí, keď na to kliknem. A to aj od druhých užívateľov aj pri mojich krátkych správach. Moc aktívna v používaní tu nie som, tak som tu z toho ešte dosť jeleň. Niečo som si omylom prestavila, keď mi to zrazu nejde? Alebo je problém niekde inde? Ďakujem, ak mi poradíte.
8. máj 2012 o 12:53  • Odpovedz
@martinjasen
@danu
@hirjak

Prosim Vas o pomoc touto formou:
t.j. verejne...
nevyuzivam Vase Ip umyslne..:wink:
rada bych vedela, jak jednat, kdyz nekdo utoci nejdrive v Teme - pak je Tema zavrena a pokracuje tim, ze zahlti osobni Ip provokacemi...a neda si rict?
Ani po dobrem ani po zlem??

"Venku" je na to zakon, ktery chrani ... jak k tomu pristupuje zdejsi "zakon"??

p.s. Vim, ze nejsem jedina, kterou dana osoba zahltila, pohltila...:slight_smile:

Dekuju moc..
8. máj 2012 o 19:59  • Odpovedz
@irriss je to cista provokacia, provokacia, provokacia... nie je tu nejaky sposob ako uzivatela zablokovat? Bloknut? Aby nemal pristup k tvojmu fotoblogu, nevidel tvoje spravy a fotky v nom a zaroven ti nemohol pisat IP? Nemyslim na celom konovi, ale len voci tebe. Aby proste nemal k tebe vobec pristup, ani formou sukromnej posty.
8. máj 2012 o 20:06  • Odpovedz
@irriss @hajanka ak mate problem, oznacte take spravy ako obtazujuce, v IP je tato moznost / na pravej strane hore/ a admin sa uz o to postara..a jedina rada..nereagovat na takuto uzivatelku..mozno este chvilku bude pisat, ale po chvilke zisti, ze pisat sama so sebou je velka nuda..a ostatok sa uz poriesi :wink:
8. máj 2012 o 20:08  • Odpovedz
@irriss
@hajanka nereagujte. blokovat profil konkretnej osobe sa neda.
8. máj 2012 o 20:13  • Odpovedz
@irriss tak ako ti napisala latvia a traktor, netreba na nu reagovat, v teme oznacit prispevky, pozrieme sa na ne.
8. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz
@danu
@latvia
@traktor
@hajanka

Ja jsem zareagovala v domneni, ze prestane, ze si to vysvetlime..ale pak zacla intenzivneji..a jmenovat dalsi, kdo ji tu vadi na MK...
(dotycnou maminu take uz obtezovala)
proste doslova cekajici a nadrzena na provokovani... :confounded:
a je tu teprve chvilku :confounded:
Dekuju za objasneni..uvidim, jake kroky podnikne ona..podle toho se zaridim...pokud da pokoj a pochopi, jsem ochotna nenahlasovat:wink:
Je mozne, ze ma problem (ze je nestastna a mysli si, ze toto je jediny zpusob jak se "zkamaradit")..je mozne, ze prijde jinou formou..u mne jsou dvere stale otevrene..:wink: ale jen pro Ty, co prichazeji slusne a s uctou:wink:
8. máj 2012 o 20:25  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
8. máj 2012 o 20:28 • latvia
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
8. máj 2012 o 20:33 • irriss
8. máj 2012 o 20:34 • hajanka
kedze som na fore nenasla riesenie svojho problemu, tak sa pytam tu :wink: registrovana som na slovenskom MK, medzitym som zmenila bydlisko do CR. Kde chcem pridat inzerat na cesky bazar MK, napise mi stranka odkaz, ze svoje inzeraty mozem spravovat len na stranke, na ktorej som registrovana. Moja otazka znie: ako mam pridat inzerat tak, aby sa zobrazoval na ceskom bazari MK? za odpoved vopred dakujem :slight_smile:
8. máj 2012 o 20:38  • Odpovedz
@lea17 napises ip adminovi, ktory zmeni tvoju registraciu na cesky server
8. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz
@danu
@latvia ahojte,nejde mi odpísať záujemkyni o tovar. kliknem na "odpovedaj..." a hneď ma to vyhodí späť na inzerát.
čo stým?
Ďakujem
8. máj 2012 o 20:57  • Odpovedz
admini skúste sa zamysleť nad pravdilami bazáru a tiež čo a komu stiahnete a komu necháte inzerát vpohode ďalej je rodziel ked niekto napíše že vec je "nová" alebo ked napíše že je "ako nová",teda minimálne nosená, pretože mne ste stiahli inzerát kde som napísala že ako nová, a popritom xinzerátov takýchto tu fungije vpohode a tiež aj som slovíčkom nový a o fotkách ani nehovorím xstiahnutých z internetu a tiež nestiahnete.....pravilá platia asi len pre jednotlivcov že? :angry:
9. máj 2012 o 10:32  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. máj 2012 o 10:43 • mirip
@ani3012 Fórum sa v dohľadnej dobe bude úplne meniť takže bude clkom iný systém súkromných skupín. Takže sa nateraz nebude v tomto smere už so starmi skupinami už nič meniť.
9. máj 2012 o 11:54  • Odpovedz
dobry den,mozem vediet preco ste mi pozastavili album s hackovanim a s celenkamy?nemam nikde napisane ze to predavam,ani jednu vec som cez konika nepredala....este aj jak krava radim ked sa niekto opyta,ako som co hackovala...to ze mam stranku na inej stranke je uplne nieco ine...tento album som tu mala,aby som sa pochvalila,poradila a nie zarabala...a ked uz sme pri tom,tak je tu x-mamiciek,ktore to tu maju za ucelom predaja a aj ich predavaju cez IP...bola by som rada,keby ste mi ten album odstopli...dakujem
9. máj 2012 o 15:58  • Odpovedz
@mirip poklikaj na ne, aby ich našli :wink:
9. máj 2012 o 16:00  • Odpovedz
@martinka17 načo,hodila som sem zopár linkov a vymazali mi príspevok s tým že odbočujem od témy a na inzeráty upozorňovať nebudem, aj tak ich nechajú tam a na hladanie inzerátov kde sa porušujú pravidlá tu nie sme my ale mali by si ich vyhľadávať oni a nespoliehať sa na nás....
9. máj 2012 o 16:24  • Odpovedz
@mirip ja som to len v dobrom myslela, mne keď stopnp, tak si opravím alebo nahodím ešte raz, ale je pravda, snažím sa neporušovať pravidlá. Ak je nové tabu, tak dám nenosené, nepoužité :wink:
9. máj 2012 o 18:49  • Odpovedz
@martinka17 ja viem,že v dobrom,ale jednému stopnú a iným nechajú a na hladanie inzerátov čo porušujú pravidlá sú tu oni,tak prečo by sme mali my nahlasovať :zipper_mouth:
9. máj 2012 o 20:03  • Odpovedz
@mirip aj mne to vadilo, ale teraz proste ak natrafím na inzerát proti pravidlám, kliknem a ak mne stopnú, opravím a idem ďalej. Jeden admin toho asi veľa nestíha :wink:
9. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz
@hirjak nezabudli ste vyhlasit Mesiac so Samsungom??? ci ako mam chapat tie albumy o prackach????
10. máj 2012 o 10:10  • Odpovedz
@hirjak a este som si vsimla pri bazare....
"Najnovšie aktualizané"
10. máj 2012 o 13:12  • Odpovedz
@katren vďaka za upozornenie a čo sa týka samsungu tak to príde čoskoro.
10. máj 2012 o 14:00  • Odpovedz
@hirjak coskoro??? ved tu je uz sutaz o pracku....
10. máj 2012 o 14:01  • Odpovedz
toto je teraz zrejme reklamna stranka,alebo sama reklama na druh pracky nonstop,neni toto nahodou stranka pre mamicky a deticky?? taketo sutaze presunte inde a nie priamo do fotoblogov,pozrite sa na to,idu tam stale len pracky,pracky,pracky,pracky,pracky ..... :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2012 o 16:15  • Odpovedz
@hirjak neuvazuje sa o nejakej samostatnej sekcii - Sutaze, aby neboli zaspamovane fotoblogy?? je to dost otravne a priznam sa, skor sa mi ta pracka zhnusi, ako keby mala na mna posobit reklama pozitivne..
10. máj 2012 o 16:36  • Odpovedz
@hirjak pracka samsung vo fotoblokoch je porusenie pravidiel co sa fotoblokov na tejto stranke vseobecne tyka....ci nebodaj existuju doposial nezname vynimky?Lebo zial je to navadzanie uzivatelov na nepriamu reklamu daneho produktu.Ked si Samsung zaplatil reklamu...nech sa paci,ale nech nevyuziva fotoblok a naslednu epidemiu porusovania pravidiel fotobloku u x uzivatelov,ktory si tu pracku dali na titulnu stranku.
10. máj 2012 o 16:50  • Odpovedz
akoze prepacte,ale tie albumy s tou prackou su uz moc a vsimla som si,ze to vadi aj inym mamickam.to sa vazne neda s tym nic urobit a budeme to tu musiet trpiet cely mesiac?
10. máj 2012 o 17:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.