• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
CHudak clovek ktory sem ide prvy-krat:
nevie ci na forum pre zeny, alebo forum o prackach:
Fakt nic v zlom ale je to vela :pensive:
10. máj 2012 o 17:37  • Odpovedz
Reklama vo fotoblogoch je jasne porusenie pravidiel! Prosim vas, reflektujte na tuto skutocnost. My ako uzivatelia respektujeme pravidla, tak preco ich vy ako admin dovolujete porusovat "vyvolenym"? Nie je to hanba? Podla mna je :angry: :angry: :angry: Je to vasa hanba!
10. máj 2012 o 17:40  • Odpovedz
haloooo admini,zobudte sa,kde ste? je tu vela dotazov a staznosti a vsetky cakame hodnu chvilu na odpoved ohladom vasej novej stranky LEN na pracky,no poviem vam,biznis je biznis :angry: :confused:
10. máj 2012 o 17:45  • Odpovedz
@hirjak pripájam sa k ostatným " stažujúcim" otvorím stranku Mk a vidim celu plochu zaspamovanú práčkami. to sme kde ? my rešpektujeme Vas a Vaše pravidlá, tak ich prosím rešpektujte aj Vy . Alebo to sa zas budeme celý mesiac pozerať na obrázky práčiek miesto detičiek, či tehu brušiek ?
Týmto ste sa ozaj vyznamenali :wink: budúci mesiac tu čakám firmu Primeros a jej výrobky v rámci mesiaca plánovaného rodičovstva :wink:
10. máj 2012 o 17:46  • Odpovedz
Ja nahlasujem kazdy album, kde je reklama na tu pracku ako porusenie pravidiel!!!!!!! Lebo to je porusenie pravidiel, tak nech mi admin napise, ze nie je! Bude sam proti sebe!
10. máj 2012 o 17:46  • Odpovedz
10. máj 2012 o 17:48  • Odpovedz
@brita zajtra v pravidlach bude :

Fotoalbumy
Čo do albumov patrí:
-bruška budúcich mamičiek v rôznych týždňoch tehotenstva
-fotografie vašich detí z ich života, výletov, školy... (denník vašich detí)
-pozitívne testy, fotky z ultrazvuku, oznámenia o narodení
-album výbavičiek, čo by som chcela kúpiť pre svoje dieťa, čo som vyrobila pre svoje dieťa
-stretnutia mamičiek z Modrého koníka
-tabuľky, grafy a štatistiky, ktoré súvisia s témou detí a tehotenstva
-recepty pre deti

-fotoalbumy, produktov, či služieb , ktoré sa v daný mesiac propagujú prostredníctvom MK v tématickom mesiaci.

:grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2012 o 17:53  • Odpovedz
@lucka1987 No veru to aj ja ocakavam, ze sa budu kryt :unamused: Je to smutne. Keby tu neboli take super kocky, s ktorymi si clovek moze pisat ozaj na urovni a takych je tu vela, okamzite z MK odchadzam. :unamused:
10. máj 2012 o 17:56  • Odpovedz
admini maju dnes asi sanitarny den :grinning: :grinning: :sunglasses:
10. máj 2012 o 18:47  • Odpovedz
akoze damy, co sa deje? ak je Mesiac s.... tak reklamy sa na tieto veci nevztahuju. cize ak je kazdy mesiac kampan s nejakou firmou, tak sutaze, ktore s tymito firmami prebiehaju, maju povolene mat v albumoch to, co dana firma prezentuje. tak ako bolo nedavno mesic s biodermou a v albumoch boli uvodne fotky kremov ked niekto sutazil, tak je teraz mesiac s nay a niekto sa vam snazi urobit akciu kde mozete vyhrat pracku a vy sa rozculujete? :confused: povolili vam jedla, hobby a ine veci lebo sa stale niekto stazoval ze sa tu nemoze pochvalit a stale vam nie je dobre? :rolling_eyes:
kazdy novy kto tu pride a vie citat, si precita naspis ze pracku moze byhrat, nemyslim ze sa nejaka nova mamicka zlakne ze prisiel na zle forum...
ja som za to, aby sa zrusili kampane mesiac s, lebo niektore matky si ani nezasluzia sutazit a vyhrat zadarmo veci, ktore by im zadarmo nikto nikdy nedal :rolling_eyes:
10. máj 2012 o 20:22  • Odpovedz
@latvia odhliadnuc od toho, ze zakladatelia tejto stranke venovali spuuuustu casu, maju vlastne rodiny a chceli by z niecoho aj zit. Ktovie, kolko z tych vecne stazujucich ludi by platil dobrovolne za pristup na tuto stranku. Par jednotlivcov.
10. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz
@lucka1987 @brita už aj mňa to vytáča,čo raz tu kuknem tak samá práčka,asi si dám na tento mesiac pauzu s MK, keby sme si tu všetci vytvorili album s práčkou,tak najbližší album s dieťatkom by sme videli na 380-tej strane. :angry: aj ja sa rada zapájam do súťaží, ale toto je už aj na mňa veľa. A to ešte nevravím,čo tu bude o mesiac... Admini,skúste prosím nejakú inú formu,nie trápne fotoblogy s tou istou práčkou.
11. máj 2012 o 08:18  • Odpovedz
damy, "kazde cudo tri dni trva", o par dni si uz na albumy s prackami ani nespomeniete :grinning: minuly mesiac to tu tiez par dni bola sama bioderma, co si osobne myslim, ze menej suvisi s detmi, a prezili sme, nespominam si, ze by vas to tak velmi iritovalo... :wink:
11. máj 2012 o 08:58  • Odpovedz
@martinjasen ahoj Martin, chcem sa opýtať či to len mne nejde alebo je to nejaká novinka, keď kliknem na nejaký inzerát a chcem si pozrieť hore ako je foto "pas" užívateľky, tak mi to nechce vôbec ukázať, dosť mi to prekáža. Neviem či je v tom nejaká zmena, alebo je to dočasné. Ďakujem :wink:
12. máj 2012 o 10:19  • Odpovedz
cez vikend tu nie su admini ?
13. máj 2012 o 09:49  • Odpovedz
@lea1333 dobrá otázka :slight_smile:Nie nie sú ani jeden sem ani nenakukne,a tak je to každučký víkend, takže sa tu môže diať čokolvek :zipper_mouth:
13. máj 2012 o 11:22  • Odpovedz
@mirip a to ani neblokuju ,albumi ,cez ,vikend ? :confused:
13. máj 2012 o 11:24  • Odpovedz
@lea1333 su tu, ak maju cas. rovnako ako vecer cez tyzden :wink:
13. máj 2012 o 11:27  • Odpovedz
@ikke poterbnujem aby zablokovali ,osobu ,ktora ,ma ,obtazuje a nie ,je ,to nevinne obtazovanie uraza ma do neplodnych a to presahuje hranicer :frowning2:
13. máj 2012 o 11:29  • Odpovedz
@lea1333 no musis pockat... vypnut pocitac alebo aspon tuto stranku sa da vzdy. :pensive:
a teda predpokladam, ze si im to uz nahlasila...
13. máj 2012 o 11:33  • Odpovedz
@ikke ano nahlasila :pensive:
13. máj 2012 o 11:35  • Odpovedz
@lea1333 nereaguj na nu, to najcastejsie pomaha. uzivatelia sa neblokuju kvoli hadkam, jedine ak to uz ide za hranice. cize ak nebudes reagovat a napriek tomu ti bude obtazujuco pisat a nebude chciet prestat napriek upozorneniam.
13. máj 2012 o 18:46  • Odpovedz
@lea1333 ja som často bola tiež urážaná nápodobne ako ty, vobec nereaguj na tú osobu, osobne ťa nepozná je to len osoba čo sa skrýva pod nickom a nič viac,je tu kopec osôb,ktoré ťa ak máš nejaký problém vedia podržať aspon povzbudivými slovami a taktiež ak zistíš že podobné problémy majú aj iný lepšie sa to znáša,ked vieš,že v tom nie si sama :wink:

taktiež ak ťa tá osoba uráža a provokuje,tak pod každom napísaným príspevkom máš aj trojuholník s výkričníkom klikneš nan a upozorníš tak adminov že ťa tá osoba uráža....a potom už len čakať, že sa sem nejaký administrátor dotiahne zajtra a všetky príspevky tej osoby, kde ťa urážala vymaže a tá osoba dostane výstražnú internú poštu že porušila pravidlá a ak sa to zopakuje bloknú ju
13. máj 2012 o 22:48  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chcem sa ešte opýtať, že som si všimla, že v niektorých inzerátoch je na danej fotke v rohu vpravo hore taká šípka, na ktorú keď kliknem sa mi otvorí daný obrázok, kt. sa dá zväčšiť, ale nadá sa to u všetkých inzerátov. Treba niečo nastaviť?
14. máj 2012 o 15:34  • Odpovedz
@zuzana17 neda sa to u vsetkych, lebo niektore fotky nemaju vacsiu verziu. Vacsie fotky sme zacali ukladat pred viac ako tyzdnom a iba pri nich sa bude dat nahlad vacsej fotky.
14. máj 2012 o 15:38  • Odpovedz
14. máj 2012 o 15:38  • Odpovedz
Tak do tretice sa pýtam:
Mám problém s krátkymi správami. Ešte nedávno mi išli zobraziť komentáre pri krátkych správach a teraz to absolútne nič nerobí, keď na to kliknem. A to aj od druhých užívateľov aj pri mojich krátkych správach. Niečo som si omylom prestavila, keď mi to zrazu nejde? Alebo je problém niekde inde? Ďakujem, ak mi poradíte.
14. máj 2012 o 19:37  • Odpovedz
@martinjasen - ahoj, chcem poprosit o pomoc. Predavajuca s nickom Kytykenka bez mojho vedomia pouzila moju fotku kocika, ktory mam na predaj a predava svoj kocik s mojou fotografiou. Napisala som jej, nech to stiahne. Viete to stopnut aj vy? Dakujem.
14. máj 2012 o 20:43  • Odpovedz
@lucila83 ahoj, pri jej inzeráte označ, že nespĺňa pravidlá a stopnú ho
14. máj 2012 o 21:24  • Odpovedz
@zuzana17 - ahoj, dakujem, prave som to urobila. Som si vsimla, ze tam nieco take na oznacenie je, az ked som napisala sem :sweat_smile: .
14. máj 2012 o 21:34  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.