• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@lucila83 no super, tak určite ho stopnú.
14. máj 2012 o 21:36  • Odpovedz
preco sa mi nedaju citat,otvarat a pisat komenty?
15. máj 2012 o 12:41  • Odpovedz
@hirjak Chcela by som sa opýtať na technickú záležitosť. Keď pridávam komentáre k jednotlivým statusom užívateliek, občas sa mi podarí urobiť preklep, chybičku, ktorú by som si rada opravila, alebo celý svoj komentár vymazala. Nie je možné upraviť pridávanie komentov aspoň tým štýlom, ako funguje pridávanie príspevkov na diskusných fórach - teda, žeby tam fungovalo tlačidlo "opraviť preklepy"?
15. máj 2012 o 13:42  • Odpovedz
@martinjasen

Ahoj Martine!
(uz jsem to nekolikrat navrhovala, ale nejak postradam reakci:wink: )

rada bych Ti sem dala muj okopirovany prispevek z jedne dnesni temy..podivej se prosim na to, zda by neslo neco vymyslet:wink:
."kopie"....
mne nevadi duplicitni temata, chapu, ze kazda maminka chce vyniknout, protoze ma trapeni a v jiz rozbehnute teme je a stava se "neviditelnou"..
kdyby aspon ve stavajicich tematech slo nejakym zpusobem novy pripad-novou maminku nejak odlisit..
treba barevne, aby si neprisla "prikryta".. a zavalena prispevkama od predeslych..
obcas se ani nepozna, ze je v zabehnute Teme nova maminka, s novym problemem..chtelo by to jasne upozorneni..jinak duply neprestanou..
15. máj 2012 o 14:08  • Odpovedz
prečo mi znova nejde pridávať odpovede pod inzeráty? kliknem-a vyhodí ma to späť na inzerát :unamused:
sa mi nechce s neregistrovanými komunikovať z môjho mailu, je to nepohodlné.
registrovaným zas píšem cez IP, je to otravné :unamused:
15. máj 2012 o 14:23  • Odpovedz
Dobrý deň,
kedykoľvek z "upozornení" prejdem do témy "koníkovské jazykové okienko", tak ma vyhodí z mk.sk do mk.cz, kde som nepríhlásená a musím si opäť do príkazového riadku ťukať mk.sk, aby som sa vedela dostať k obľúbeným témam.. .nie je táto téma cz&sk? Prečo mi to stále robí?
Ďakujem
15. máj 2012 o 14:52  • Odpovedz
@eaka lebo ti prispevky "lajkuju" a odpovedaju na ne uzivatelky prihlasene na .cz :grinning: a ked si kliknes na nazov temy pod upozornenim od nich, hodi ta to na mk.cz
15. máj 2012 o 18:37  • Odpovedz
Dobrý deň, viete mi niekto poradiť ako postupovať... dá sa na serveri vylustrovať chronológia inzerátu? stalo sa mi, že som zaplatila bodynko, maminka mi vypisovala, že ho poslala a ešte aj s nejakým darčekom za omeškanie, poštou mi nič neprišlo (bolo posielané obyčajne), tak som sa zmierila, že sa stratilo a čo dnes po dlhom čase neidím bodynko je opätovne od tej istej maminky v predaji... ide konkretne o inzerát medzi bodynkami predajcu: lclangova: Zajacikove body - Lindex, 92 - 2 € ... ako v takomto prípade postupovať??? maminka má samé pozitívne hodnotenia... :-OOO, vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď a prípadnú radu, pekný večer, Jaska
15. máj 2012 o 19:57  • Odpovedz
@weiby to som aj ja zvedava
15. máj 2012 o 20:06  • Odpovedz
@kikai Tak to by som aj ja rada vedela, ale nikto mi neodpovedá :frowning2:
15. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz
ako sa mam dostat do komentov?vobec sa mi na to neda nakliknut a ani ked si kliknem na nick mi neukazuje tie zakladne udaje???co s tym mam?ako si to mam upravit??????
15. máj 2012 o 21:06  • Odpovedz
beriem svoj dnešný príspevok z 19:57 späť, nakoľko pani vysvetlila, že ho mala pozastavený a pri "aktualizuj čo sa dá" sa jej inzerát aktualizoval, tak som si skontrolovala svoje a urobilo sa mi to tiež pri inzeráte, ktorý bol pozastavený dlhodobo, pri tom čo bol menej ako 1týždeň sa neaktualizovalo, takže teraz sa maminke takto ospravedlňujem!!! a mám na adminov "UROBTE S TÝM PROSÍM NIEČO, pretože bude prichádzať k nedorozumeniem!!! ďakujem, Jaska"
15. máj 2012 o 21:19  • Odpovedz
@hirjak dobrý deň chcela by som sa opýtať na menší problém ktorý mám keď používam modrý koník cez mobil aj cez normálny net, neviem prečo mi nejde odpisovať záujemkyňám a to pri tých inzerátoch, ktoré som nahadzovala cez mobil keď im chcem odpísať cez normálny net, to ako sa nedá, bolo by dobré s tým niečo spraviť, bo keď potrebujem odpísať a akurát mám kaput telefon, alebo som prečerpala limit dát, tak keď chcem odpísať cez notbook ani za svet to nejde
15. máj 2012 o 21:22  • Odpovedz
Prosim Vas, ked mam u seba "Clanok" ako ho viem zmazat??? DAKUJEM. Alebo ak ho neviem, prosim vas, zmatete mi ho? mam tam len jeden - taku prvacku basnicku - nikto mi neporadil a chcem to dat prec. DAKUJEM
16. máj 2012 o 09:17  • Odpovedz
@stanislavao otvor si článok, napravo máš dve možnosti "zmen článok", "zmazať článok" :wink:
16. máj 2012 o 09:21  • Odpovedz
@benne
dakujem, nasla som.
16. máj 2012 o 09:39  • Odpovedz
@irriss Snaha je coraz menej zamykat duplicitne temy. V novom fore budu niektore kategorie navrhnute tak, ze pocitaju, ze sa v nich budu vytvarat duplicitne temy. Ide napriklad o kategorie Som tehotna. Kazdy pripad je jedinecny a skor tu ide o zdielanie tejto zivotnej situacie s inymi, nez riesit faktickost otehotnenia.
16. máj 2012 o 10:04  • Odpovedz
@romea Problém je pravdepodobne v nesprávnych nastaveniach internet exploreru, ktorý používate na prehliadanie stránky. Skúste si nainštalovať Google Chrome a malo by vám to už fungovať, ak nie napíšte mi internú poštu a vyriešim to s technikom.
16. máj 2012 o 12:04  • Odpovedz
@kikai No neviem či potrebujeme poslať kolkovanú žiadosť podpísanú riaditeľom zemegule, aby nám niekto odpovedal, ale skúsila som to isté, čo radili pri inom probléme - prihlásila som sa cez Google Chrome a ono to funguje. :wink:
16. máj 2012 o 15:06  • Odpovedz
@eaka preklikavanie z upozorneni na sk&cz diskusie by uz malo byt v poriadku. Tyka sa to vsetkych novsich upozorneni ako tato sprava. Stare bohuzial uz ostanu "zle"
16. máj 2012 o 15:38  •  2 deti  • Odpovedz
@viz
@martinjasen
prosím vás,prečo mi stále nejde odpovedať záujemcom pod inzeráty? vyhodí ma to znova na inzerát,keď kliknem na "odpovedaj..."
ďakujem
16. máj 2012 o 18:25  • Odpovedz
@petkave Zatiaľ sa to nebude robiť ale už na tým uvažujeme.
17. máj 2012 o 09:58  • Odpovedz
@hirjak
@viz
@martinjasen

zdravím

takže- tretí raz na jednej stránke-skúsim znova:

Prosím vás,prečo mi nejde odpovedať pod inzeráty?
vyklikáva ma to znova na inzerát.

Ďakujem
17. máj 2012 o 18:17  • Odpovedz
@weiby
Ja som si aktualizovala inzeráty v stredu. Využila som ikonku "aktualizuj, čo sa dá". Pozastavený inzerát sa neaktualizoval. :astonished: Zobrazuje sa iba mne a záujemkyni.
17. máj 2012 o 21:36  • Odpovedz
@heni79 , tak mne sa aktualizoval jeden čo som mala dlhodobo (aj viac ako mesiac) pozastavený a ten čo som aktuálne obchodovaním mala pozastavený asi 3-4 dni sa neaktualizoval a zostal pozastavený, preto som sa aj tej maminke ospravedlnila, tu, ale aj osobne cez poštu.... tak, že by každému inak???!!!... to je zaujímavé... ale dík za info :slight_smile:
17. máj 2012 o 21:58  • Odpovedz
@weiby aj mne sa aktualizoval inzerát, ktorý som mala pozastavený a bol už aj expirovaný... kedže čakám, že si príde danú vec kamoška omrknuť a vždy jej alebo mne do toho niečo príde.. tak žeby to bolo tou expiráciou? lebo iné pozastavené mi ostali pozastavené...
18. máj 2012 o 00:30  • Odpovedz
@weiby
@benne
Ja ho mám pozastavený asi 4 dni. Tak to asi bude aj tou dĺžkou pozastavenia. :confused:
18. máj 2012 o 07:42  • Odpovedz
@heni79 je to možné..ja som si to ani neuvedomila a už by som si myslela, že mi straší, ked som včera videla medzi inzerátmi svojimi ten, ktorý som vedela, že mám pozastavený.. nebyť weiby :sweat_smile:
18. máj 2012 o 07:47  • Odpovedz
@martinjasen @hirjak prosim ako si mozem odobrat temy z Oblubenych, ak bola diskusia vymazana adminom, alebo uz nemam pristup do sukromnej skupiny?
18. máj 2012 o 10:54  • Odpovedz
@labutka Aktualne sa to neda. Musis pockat kym sa spusti nove forum, v nom uz budu tieto chyby opravene. Malo by to byt cca do mesiaca.
18. máj 2012 o 11:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.