• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
monkula teraz ked ti poviem,mozno ma aj ukamenujes,ale ja to riskem.... :grinning: ahoooooooooooj dlho som ta nevidela :grinning:
30. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz
keby zakazovali rozne spojenia tak tu nemozme pisat asi nic.. je vela uzivateliek ktorym vadia hocktore vyrazy a nemozu ich vsetky zakazat :wink:
30. okt 2009 o 15:56  • Odpovedz
nemam co dodat, "danka.k" to napisala uplne presne a jasne :slight_smile: jednej uzivatelke vadi to, inej zase ono, dalsej tamto.... :grinning:
30. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz
danka, to bol samozrejme vtip....
30. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz
:slight_smile: chcela by som sa spýtať či by sa dal dať aj iný nick,ae aby mi tento zostal,chcela by som sa niečo spýtať,ale nechcem,aby tam figuroval môj nick,je to osobné,dakujem
2. nov 2009 o 10:28  •  3 deti  • Odpovedz
rejocka - nie, nie je to mozne. Kazdy uzivatel moze mat iba 1 nick
2. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz
a ja som si myslele,že áno,lebo v jedej téme,to presne tak napísala tá baba,že píšem z anonimného nicku,lebo ma tu veľa ľudí pozná,aha tak nič,ďakujem
2. nov 2009 o 11:45  •  3 deti  • Odpovedz
Chcela by som sa spýtať ako je možné, že si niekto uverejní fotku z mojho inzerátu vo svojich inzerátoch. Ide konkretne o monitor dychu. :frowning2:
2. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz
atrami jednoducho ju skopiruje,niesi jedina...
2. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz
No to je fakt sila. Pekná drzosť. To fakt niekto taký lenívý a odfotiť si to?
2. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz
ved napis tej co ho zverejnila cez ip a uvidis
2. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz
Napísala som. Uvidím čo mi odpíše.
2. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz
vcera som zalozila temu RC Harmony a zda sa mi, ze som ju zakladala vo Volnej diskusii. Pesunuli ste mi ju do Kam s detmi? Ak nie, a ja som ju omylom zalozila do tejto skupiny tem, dala by sa prelozit do volnej diskusie? Namyslim, ze patri do Kam s detmi, ide o rehabilitacne stredisko, nie o volnocasovu aktivitu. Alebo potom do Babatiek. Dakujem
12. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz
bibi ip :wink:
12. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz
potrebovala by som vedieť, ako sa dá zistiť, ktorá adminka má práve "službu" a teda mám kontaktovať v prípade otázok a problémov ju, a nie tie ostatné

nedalo by sa to niekde na stránke urobiť tak, aby službukonajúca adminka bola nejako označená?
17. nov 2009 o 23:29  •  2 deti  • Odpovedz
bzuco zistit sa to neda ale ak mas nejake otazky mozes zadat do ip vsetky mena adminov a urcite ti niektora adminka odpovie :wink:
17. nov 2009 o 23:32  • Odpovedz
Ahoj, kap se podela tato tema? Anketa, kto je za , aby konik ostal ceskoslovensky? Pres vyhledavac jsem ji nenasla?!
23. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz
Diky ti, diky. Jsem slepous slepej.
23. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz
prečo oficálne na stránkach figurujú mená adminov ikke, janocka, zuz 11, anaxamon a je ich tak vela????????
8. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz
teda myslím okrem nich je ešte ela adminov ktorý nie sú nikde len na nich človek nadabí občas v téme, čo sú v utajení???? :grinning:
8. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz
mirip pozri tuto temu tu najdes vsetkych adminov, aj dalsie info :wink:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=74917&;;vGroupOffset=0&vOffset=30
8. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz
mirip - ti, co nie su v tej teme, na kt. dala link danu napisani nie su utajeni, ale oni v skutocnosti neadminuju (napr. pierre, kuko, bob....). Maju admin prava, pretoze obcas potrebuju robit nieco co bezni uzivatelia nemozu.
8. dec 2009 o 15:43  • Odpovedz
len mala poznamka, anaxamon uz nie je vdakaboohu adminom :wink:
8. dec 2009 o 17:16  • Odpovedz
Chtěla bych se zeptat, jakým způsobem se dá rychle hledat v dikuzích....Bylo by dobré si diskuze, které mě zajímají uložit někam do "oblíbených" a prostřednictvím toho je sledovat. Je strašně zdlouhavé diskuze vyhledávat nebo pročítat, do kterých se kdy přidával příspěvek, protože pořadí se neustále pohybuje.

Možná, že jsem jen nepřišla na způsob, jak :wink:
11. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz
sirael v tejto verzii to mozne nie je, v novej by to malo byt (tak ako na novej modrej streche to uz funguje)
zatial si to mozes ulahcit len tak, ze si temu ulozis do zaloziek v svojom prehliadaci

(uz nie som adminom, no snad nevadi, ze ti odpovedam :slight_smile:)
11. dec 2009 o 17:19  • Odpovedz
Admini,krásne Vianoce,všetko dobré do nového roka,hlavne zdravie,šťastie a pevné nervy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2009 o 17:51  • Odpovedz
Ahojte!Chcela by som sa opytat, ci sa da tu v tomto fore zadat inzerat na predaj plyn.sporaku. :sweat_smile: :confused: Ak ano, tak do ktorej sekcieho zadat??.Vdaka :wink:
29. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz
junovka, nebude to na modru strechu???
29. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz
29. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.