• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Prosim, kontaktovali by ste admini tuto akoze predavajucu? lupinka02111 • Holíč, okres Skalica
9.5. som vyplatila tricko, ktore dodnes nemam. ked som pytala datum podania, podacie cislo - neposlala mi nic. napisala, ze tricko poslala, ale vobec neviem ,kedy, ako a pod. nic som nedostala a nekomunikuje. a tricko predava veselo dalej.
21. máj 2012 o 09:20  • Odpovedz
Pripájam sa s reklamáciou k
@stanislavao na predajcu lupinka02111 - tiež som dotyčnej písala, že mám o toto tričko záujem, no mne sa vôbec ani neozvala... ak tričko predala, má peniaze a poslala ho, tak nech inzerát pozastaví, alebo zmaže... podľa mňa zavádzanie a neseriózne jednanie z jej strany....
21. máj 2012 o 09:25  • Odpovedz
@strihalka Nakupovanie medzi krajinami nefunguje. Ak chces mozem ti prehodit registraciu na ceskeho konika, vtedy budes mat fotoblog na nom a budes moct nakupovat, alebo predavat v Cechach.
21. máj 2012 o 10:12  • Odpovedz
@bobocka Celkom nerozumiem tvojmu dotazu, posli mi informacie do IP.
21. máj 2012 o 10:13  • Odpovedz
@martinjasen uz netreba,dakujem.nakoniec sa nam podarilo sa spojit cez ip.islo o to,ze ked som si zadala jej nick do vyhladavaca,tak mi ju neukazalo v ziadnej teme.akoby nikam neprispievala :slight_smile: preto som si nebola ista,ze ci je este registrovana na koniku.ale je a uz sme sa spojili,takze vec vybavena.ale aj tak dakujem za zaujem :slight_smile:
21. máj 2012 o 11:18  • Odpovedz
@ikke zaslali sme jej ponuku na Pro ak ju zignoruje a bude spamovať aj na ďalej, pristúpime k blokácii
21. máj 2012 o 12:14  • Odpovedz
Dobrý deň, prečo sa mi už nezobrazuje profil predávajúceho ked čítam jeho inzerát a myškou som na jeho fotke. teda myslím vtedy to tak bolo, že sa mi zobrazilo, že odkial je a aké má detičky.. už to tak nie je? dakujem
22. máj 2012 o 13:10  • Odpovedz
@hirjak
@martinjasen
ako je to s albumami a vlastnou tvorbou mamiciek? ma sa to tykat deti, ci to nie je uz nevyhnutna podmienka?
22. máj 2012 o 14:20  • Odpovedz
@ikke Už je Pro
22. máj 2012 o 14:42  • Odpovedz
@ikke Najlepsie ak tu rovno dam cele pravidla:

Pravidlá albumov - vlastná tvorba mamičiek
- Názov albumu musí byť v kontexte Modrého koníka. Z názvu vyplýva, že sa jedná o veci pre deti.
- V albume nemôžu byť žiadne komerčne aktivity. Žiadne informácie o predaji v popise, alebo komentároch, akékoľvek náznaky o predaji. Ak sa niekto spýta, či to predávaš, komentár vymaž.
- Album vlastnej tvorby mamičiek sa nebude zobrazovať v zozname fotoblogov. Admin zruši zobrazovanie albumu v zoznamoch fotoblogov.
- Ak sa užívateľka komerčne venuje výrobe, môže takéto albumy zverejniť iba ako Profesionál.
22. máj 2012 o 14:47  • Odpovedz
Ahoj Asmira Team. modrý koník je skvelá stránka. Veľmi veľa krát mi pomohla, nachádzam tu rady, povzbudenie, nápady.
Včera mi bol pozastavený album, už som chybu napravila, a bol aj obnovený, za čo ďakujem a za tých 5 záberov, na ktorých boli domáci miláčikovia detí sa ospravedlňujem. Budem sa snažiť dodržiavať všetky pravidlá, ktoré túto stránku robia takou príjemnou.
Moja otázka znie: Keď niekto uverejní album v ktorom je 85 stiahnutých obrázkov kočiarikov, stiahnuté z netu obrázky oblečenia, nábytku, botasiek....ktoré sa mu páčia a z ktorých jeden kus snáď aj dieťatku niekedy kúpi, týka sa to jeho dieťatka viac, ako naše domáce zviera fotené priamo u mňa doma v kuchyni?

Ďakujem za odpoveď a prajem veľa úspechov a dlhúúúúú úspešnú existenciu stránky. :slight_smile:
23. máj 2012 o 07:17  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen ahojky, chcem sa opytat ohladne toho noveho zobrazovania foto v temach. To, ze sa foto da otvorit v novom okienku vo velkom formate je veeelmi super, len je potom podla mna zbytocne, aby sa tie fotky v temach zobrazovali take obrovske. Podla mna je viac bab, ktorym tie "kone" vo fore vadia tak ako mne. Ak sa da foto otvorit v samostatnom okne vo velkom formate, nie je zbytocne zobrazovat ju v takej velkosti aj v teme? Fakt je to hroza, ked niekto hodi par fotiek po sebe a clovek potom roluje a roluje kym sa dostane k dalsej sprave.
Dakujem za odpoved :wink:
24. máj 2012 o 08:36  • Odpovedz
prosim vas, uz si neviem rady, co mozem robit, ked mi stale tato osoba "lupinka02111 • Holíč, okres Skalica" neposlala tricko. prva vyhovorka bola ked si nasla negatko, ze vraj sa jej to vratilo, co je totalna blbost a tricko stale nemam.
24. máj 2012 o 08:56  • Odpovedz
@yukki Tu skor ide o to, ze nase stranky su zamerane kontextovo a ohladom domacich zvieratok si mozes zverejnovat albumy na modrastrecha.sk. Takze aj ked oblecenie, ktore si mamicka nikdy nekupi je vzdialenejsie ako domace zvieratko, zmenil by sa tym kontext stranky (nie je o zvieratkach). Ak samozrejme zverejnujes album, kde sa dieta hra so zvieratkom je to v poriadku, alebo ak je dieta v zoo tiez je to v poriadku.
24. máj 2012 o 10:04  • Odpovedz
@zuziq Porozpravam sa s kolegami o tom, hoci my to skor vnimame pozitvne, tu temu to obohacuje o vizualny prvok.
24. máj 2012 o 10:11  • Odpovedz
@stanislavao Napis mi informacie do IP, linku na inzerat a podrobne opis problem.
24. máj 2012 o 10:11  • Odpovedz
@martinjasen len ten vizualny prvok je trosku prilis velky, az obrovsky... myslim, ze keby sa zmensil, vizualna stranka webu by tym urcite neutrpela. Nehovorim, aby boli take malicke ako pred tym, ale velkost, aku maju teraz je naozaj prilis, aspon podla mna
24. máj 2012 o 11:02  • Odpovedz
@zuziq
@martinjasen
i ja se pripojuju :slight_smile: k vylepseni vizualnosti - ke zmenseni soucasnych obrazku :wink:
24. máj 2012 o 11:09  • Odpovedz
@martinjasen
http://www.modrykonik.sk/bazar/tricka-topy-tielka/fxse/panske-tricko/
peniaze som jej poslala 9.5. tricko mi "akoze" poslala, ale neprislo. 21.5., ked som jej dala negatko, tak sa mi konecne ozvala, ze vraj sa jej vratilo, comu maximalne neverim, lebo tu ma vsetky na poste a aj postarky poznaju, cize, ak by som prislo, tak mi to daju a adresu som jej dala spravnu. cize vyslovene tricko neposlala. ked som pisala podacie cislo, datum, kedy to poslala, tak odpoved ziadna. potom 22.5. mi pisala, ze tricko ihned posiela. ale tricko stale neprislo a aj keby ho poslala druhou triedou, tak dnes by tu bolo, cize tricko urcite neposlala. a zas nekomunikuje. pre mna 11e neni ziadna "smet", ze by som to len tak hodila za hlavu.
24. máj 2012 o 11:29  • Odpovedz
@stanislavao Ak by sa ti neozvala do pondelka s jasnym riesenim situacie, pripomen sa mi.
24. máj 2012 o 11:46  • Odpovedz
@martinjasen Vdaka Martin. pekny vikend.
24. máj 2012 o 11:52  • Odpovedz
zdravim :slight_smile: nejde mi pridavat foto k novym inzeratom :frowning2: je to vinou mojho pc alebo je nieco so strankou???dakujem
24. máj 2012 o 14:36  • Odpovedz
@martinjasen
ahoj, dnes od rána mi nejdú nahodiť foto k novým inzerátom, môžete sa na to pozrieť ? ďakujem
24. máj 2012 o 18:11  • Odpovedz
hallooo, nikto nic nereaguje, ani mne nejdu nahodit foto k novym inzeratom, prosim kuknite to :frowning2:
24. máj 2012 o 19:08  • Odpovedz
@martinjasen
tak tricko dnes prislo, aj som ho hned poslala naspat, pretoze taku lacnu napodobeninu som v zivote nevidela. to predavaju u cinanov po 2,50 a ja som za to dala 10e, k tomu to nebolo M, ale take XS-S. Je pravda, ze som si od nej rozmery nepytala, ale ked to predavala ako Puma, tak som ocakavala Pumu a tie rozmery byvaju vzdy rovnake. napisala som jej, ze som jej tricko poslala doporucene naspat a nech mi vrati peniaze. je to klamarka a podvodnicka, okrem toho so mnou nekomunikuje. dohoda bola poslat doporucene + 1,trieda a poslala obycajne 1.triedou, cize ak by sa to stratila, tak sa len dalej dohadujeme. nechapem taketo "predavajuce", je mi z nich zle a som totalne znechutena.
25. máj 2012 o 10:50  • Odpovedz
@martinjasen dobry den, prosim o pomoc, sama to uz asi nevyriesim, uz mam za sebou aspon 500 obchodikov uplne super, bolo jasne ze to raz pride...kupila som od jednej predavajucej balonak, napisala velkost M, ale je to S, dala miery cez pas a prsia, ale boli presite gombiky tak tam to sedelo, ale rukavy aj plecia male...po odparanych gombikoch dierky, inde flaky, aj som si to odfotila. Hned som jej ho v ten den poslala spat, aby nevravela ze som ho nosila a ja to sposobila, najprv neodpisovala, ale potom slubila poslat peniaze, ked som jej dala negativne hodnotenie. Tvrdi ze aj poslala, viac nekomunikuje a samozrejme nic neposlala. Dakujem za pripadnu pomoc
26. máj 2012 o 07:01  • Odpovedz
@hirjak 22.5. si pisal, ze dotycna je PRO, no nikde sa to v jej profile neukazuje a uz tu opat spamuje. navyse sa k nej dnes pridla dalsia...
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/doporucite-mi-jasle-v-bratislave-pripadne-v-pezinku/?page=last&post=last&lastref=hp :rolling_eyes:
27. máj 2012 o 20:19  • Odpovedz
@ikke Táto posledná bola vendor, ale už nie je a mala jasličky kuriatko.
28. máj 2012 o 10:00  • Odpovedz
od včera sa mi nedajú nahadzovať nové inzeráty, ak chcem pridať fotky, program nereaguje, ráno som písala adminovi, ale stále mi to nefunguje, ďakujem, za odpoveď
28. máj 2012 o 15:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.