• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ahoj... mám otázku-ked som predtým obchodovala na mk,tak mi ku každej správe na mk prišiel aj mail do mojej mailovej schránky.od istého času už maily nechodia. prečo?
28. máj 2012 o 16:09  •  3 deti  • Odpovedz
ahoj mam otazku, podla vas je lepsie ako fotka uzivatela ta vasa ikonka, ktoru tu ma polovica zien, a clovek sa podla nich tazsie orientuje aj v teme? ako moja vlastna fotka,kt. sa odlisujem, hoc mi na nej poriadne nevidiet tvar??????????? troska sa zamyslite nad sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2012 o 10:13  • Odpovedz
@ewwe presne toto jsem resila dva tydny zpet..ze pokud mi zakazou fotku, ze mi neni videt do tvare, a ze fotky jsou od toho, aby sme vedeli ze s kym si pisem...a co ty ikonky, presne vim, ze s kym si pisem...no nejak mi to tez nejde do hlavy... :confused: :confused: :confused: :pensive:
29. máj 2012 o 10:16  • Odpovedz
@ewwe
@martinjasen

Mne by se take vice libilo zrusit "pohadkovou fotku" ...

ale k te orientaci: fotky se daji menit, devcata si je meni, nekdo dost casto - tudiz "problem s orientaci" je vzdy...nez si zvyknes na novou fotku dane uzivatelky..:wink:
ALE rozhodne radeji videt fotku z dalky a zvyknout si na ni , predstavit si za ni ZIVOU osobu a vedet, ze si nepovidam s "pohadkovou bytosti" :wink: nebo s omalovankama pro deti:wink:
29. máj 2012 o 10:19  • Odpovedz
@hirjak
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/viete-o-novych-jaslickach-a-malej-ms-od-8-2012-v-raci/?collapse=true&page=last&post=last
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
sorry, ale nie je oznacena ako PRO a robi si tu reklamu naozaj ob-den. uz sa bojim, v ktorej kategorii zas na mna vyblafne o svojich jaslickach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
29. máj 2012 o 18:04  • Odpovedz
@ikke zablokoval som ju
29. máj 2012 o 18:26  • Odpovedz
@ewwe @strihalka a ideálom by bolo, ak by tu každy čestne vystupoval pod vlastným menom a fotkou. Nik by sa za nič neskrýval a nemaskoval. Ako by to tu zmenilo kvalitu vzťahov?
29. máj 2012 o 23:44  • Odpovedz
@hirjak no toto asi nikdy nebude....ael proc tedy zakazujete nam fotky nas ale ne tak dobre viditelnych, ale nezakazujete uzivatele bez fotek?Ci kdybych si teda dala jinou detskou postavikcu do profiloveho obrazku, nebylo by to to iste jake jso udo ted anonymni?
29. máj 2012 o 23:47  • Odpovedz
@irriss no, hjammyslimze mam pravo nemat tu fotky - nemam tu ani album - jednoduco to odporuje mojmu presvedceniu - nedavam na anonymne fora fotky svojej rodiny ani sukromia - ked niekto velmi chcel vediet akovyzeram a ja tomu cloveku doverujem tak si spravim docasny album pre priatelov a tam ich dam... ale myslim ze mam pravo na sukromie.. mne osobne vase fotky o vas nic nehovoria - iste je fajn vidiet s kym hovorim ale ja tu zbieram hlavne informacie, nie kamaratstva, tie mam realne...a tam si myslimze so mnou budu ludia nezaujatejsie komunikovat ked som bez fotky:slight_smile:
Ja budem rada ak sa tu bude toto pravo nemat fotku a album aj dalej respektovat. Dakujem
30. máj 2012 o 00:00  • Odpovedz
@dai
@irriss no mne sa tu zdaju take osuchane uz tie " rozpravkove fotky " no som za anonymitu, ktoru si zelaju mat ine uzivatelky. Maju na to právo. podla mna je ale hlupost aby mne mazali fotku, preto, ze mi dobre nevidiet do tvare a iny tu foto nema.. v takomto pripade by som volila slobodu vo volbe profilovej fotky alebo akehokolvek obrazka.. napr ked budem mat chut si tam dat obrazok Marilyn Monroe, tak si ju tam dám.. :grinning: inak ja som tu " nazbierala" hodne kamaratstiev, ktore prerástli z virtualnych do realnych :wink:
30. máj 2012 o 00:11  • Odpovedz
@strihalka aby sme sa k tomu ideálu aspoň priblížili, ak sa teda nedá podľa vás ho dosiahnúť, umožnili sme aby mal užívateľ svoju fotku a v profile vyplnil svoje meno. Na druhej strane bolo treba uvážiť, či kým užívateľ nahrá fotku, je potrebné dať tam ikonku, alebo nechať prázdny priestor? Taktiež ak by sme povolili hocičo, zmenilo by sa to na totálny chaos virtuálnych identít, o ktorých by ste si nevedeli čo si máte myslieť. Takže preto máme jednotnú anonymnú ikonku. Ak už teda chce niekto na modrom koníku vystúpiť zo svojej anonymity, tak požadujeme aby vystúpil otvorene a nie akoby tak polovičato. A ideme v tom ďalej a pri službe profesionáli sa nam darí do vysokej miery udržať štandard toho, že vystupujú ako skutočné osobnosti, ktoré môžte vyhľadať v reálnom živote. a vieme sa do veľkej miery za to zaručiť.
30. máj 2012 o 00:26  • Odpovedz
@yukki dávam vám za pravdu, ak by bolo len po mojom, všetky tie katalógy oblečenia by som zakázal.
30. máj 2012 o 00:41  • Odpovedz
@hirjak a čo vám v tom bráni aby sa také fotoalbumy stopli tak isto fotky tort, darmo že sú pečené pre deti, ked na foto je len sama aj ked detská torta a ešte ked niekto dá názov albumu moje výtvory alebo moja záluba......takéto albumy patria na tortyodmamy.sk a nie sem navyše nejedna s tých čo pečie torty akože pre záľubu normálne dáva kontakty a pečie na zákazku teraz si robí reklamu..........a toto sem tiež nepatrí :rolling_eyes:
30. máj 2012 o 10:42  • Odpovedz
A tiez moje hoby so stovkou hackovanych ciapok.do oci bijuce repre.tiez nieco vyrabam,ale reklamu si robim inak.
@hirjak
30. máj 2012 o 15:50  • Odpovedz
@hirjak
Dobrý deň.
Rada prispievam do diskusie Marcipánové torty, rady a postupy. Tá je označená ako sk aj cz súčasne a dá sa do nej bezproblémov dostať bez nutnosti prejsť zo slovenského koníka na českú verziu, či naopak.
Dnes bola vytvoerná druhá téma, baby sa na nej dohodli, kde si budú dávať čisto postupy.
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty-apod/
Bola však vytvorená na českej verzii. Problém je v tom, že ak sa k nej chcem dostať a som registrovaná na slovenskej verzii, musím sa prihlásiť na českej stránke. Tam som si ju pridala k obľúbeným, no ak som na slovenskej verzii medzi obľúbenými ju nemám.
Tak sa pýtam, šlo by tú tému "zmedzinárodniť"? Lebo to nerobí iba mne, ale viacerým členkám registrovaným na slovenskej verzii koníka. Aby sme do nej mohli prispievať a čítať ju tak, ako pôvodnú tému, bez preklikávania sa.
Dúfam, že som to napísala zrozumiteľne.
30. máj 2012 o 20:55  • Odpovedz
@heni79 téma už je "znárodnená"
31. máj 2012 o 09:53  • Odpovedz
@hirjak
Doslo by k prijemne zmene...nejen vztahu:wink:
31. máj 2012 o 10:30  • Odpovedz
@hirjak :slight_smile:
Vďaka, už sa nemusím preklikávať.
31. máj 2012 o 16:25  • Odpovedz
@hirjak prosimta, vcera som pridala do mojho bazaru 2 inzeraty, ale vidim ich len v Mojom bazare, vo "verejnom" sa nezobrazuju; ide o inzeraty v kategorii Plienky.
1. jún 2012 o 09:31  • Odpovedz
@labutka od vcera je bazar seknuty nevidno vobec nove inzeraty :confused:
1. jún 2012 o 10:57  • Odpovedz
@hirjak
@martinjasen

Nedá mi nereagovať na stopovanie háčkovacích albumov, ktoré sa tu v poslednej dobe rozmohlo... žiaľ, mrzí ma, že toto Stop neplatí pre všetkých rovnako.... a "výhovorka" typu, že nemôžete mať prehľad o všetkých albumoch, že stopujete len tie, ktoré niektorá dobrá duša nahlási u mňa neobstojí, pretože tento spôsob je maximálne nespravodlivý. Ak tak nástojíte na dodržiavaní určitých pravidiel, tak si prosím zaobstarajte plateného admina, ktorý bude mať na starosti fotoalbumy a bude to jeho (platená) náplň práce... ak bič, tak na každého rovnaký...

Chápem, že vám nie je po vôli, aby si mamičky privyrobili k tej biednej materskej nejaké to biedne euro do mesiaca bez toho, aby ste vy z toho nemali zisk... ale musíte uznať, že status PRO nie je pre ženy, ktoré párkrát do mesiaca uháčkujú nejakú vecičky výhodný.... kde k tomu tá žena príde, že na mesiac zaplatí 10€ a zarobí 7€? :slight_smile: Tak sa nečudujte, že máte málo PRO háčkovacích mamičiek... ale aj ten poplatok z vašej strany chápem... len je výhodný pre firmy, nie pre ženy háčkarky...
Preto mám návrh... OK, zakážte všetky háčkovacie albumy (pretože ruku na srdce, ako chcete dokázať/nedokázať, že jedna, čo má album predáva a druhá nie? A to, že žena nemá v popise ceny alebo niečo, čo naznačuje predaj ešte neznamená, že cez IP nepredáva :slight_smile: .... takže OK, dajte stop takýmto tvorivým albumom (aj keď je to večná škoda) a povoľte v rámci bazáru pre každú ženu napr. 5 výrobkov v kategórii handmade... kto chce viac, bude odkázaný na PRO shop... nebolo by to jedno z riešení? :wink:
1. jún 2012 o 11:01  • Odpovedz
@hirjak
@martinjasen mam tu istu otazku co @andrii preco prestali chodit notifikacie o zaujme v bazare do emailu?
1. jún 2012 o 11:06  • Odpovedz
@piacere Stale plati, ze hackovane veci + vlastna tvorba mamiciek stopujeme iba v pripade ak sa dokaze, ze to skutocne predava, to znamena:
- vyplyva to z popisu albumu
- vypyva to z komentarov
- vyplyva to z preposlanej Internej posty
- vyplyva to z prispevkov z jej sukromnej stranky (nie na MK.sk), zvacsa su to facebookove stranky, alebo blogy

Na zaklade iba oznamenia, ze album je komercny nereagujeme, musia byt dokazy. Albumy hackovania nebudeme zakazovat, nie je na to dovod. Je tu mnoho mamiciek, ktore skutocne hackuje a vyraba iba pre svoje deti a v tom pripade to ma miesto na koniku, podobne ako ine albumy, napr. Toto som kupila svojmu dietatu.

Je pravdou, ze na stranke nemame vytvorenu sluzbu pre tuto cielovu skupinu a neviem ani potrvdit ci nieco take bude. V kazdom pripade nechceme aby sa zo sukromnych albumov stal iny bazar. Umysel predavat je velmi silny a my nemame ine moznosti ako tomu zamedzit ako blokaciou, ked uz mame dokazy. Verim vsak, ze riesenie najdeme, zatial vsak by som chcel poziadat tych, ktory komercne riesia hackovanie a domacu vyrobu, aby sa vzdali zverejnovani albumov o tejto vlastnej tvorbe. Vas umysel je komercny, co vam nikto nezazlieva, ale albumy na tento ucel nesluzia. Zatial vam vieme ponuknut iba sluzbu Profesionali, je to sice 10eur, ale ak ma mat vasa snaha komercny uspech, si myslim, ze je to dobra investicia a ferovy sposob voci ostatnym, ktori vyuzivaju komercne sluzby na nasej stranke.
1. jún 2012 o 11:17  • Odpovedz
@anaxamon @andrii Chlapci uz o tom vedia, opravia to, len co si poriadia so zverejnovanim inzeratov v bazari. :wink:
1. jún 2012 o 11:19  • Odpovedz
@martinjasen ok, vzdávam to :slight_smile: Ale ďakujem za rýchlu odpoveď...

pekný deň.
1. jún 2012 o 11:21  • Odpovedz
Poprosím Vás, odblokovať mi inzeráty, už som ich opravila asi pred 3 dňami a stále nič... ďakujem :dizzy_face:
1. jún 2012 o 12:05  • Odpovedz
Dobry den
chcela by som sa opytat prečo mi bol vymazany prispevok z temy " Pletieme a háčkujeme pre detičky " mala som tam háčkovane sandalky,ktore som prvy krat v živote uhačkovala a nemam pocit aby som porusila pravidlo "Fórum nie je pre firmy". ja nie som ziadna firma a ani nikdy nebudem,ak hackujem tak pre "svoje detičky" nie pre ine. A v teme je tam vela obrazkou s papučkami,sandalkami a vymazane moje,nechapem.... Dakujem za odpoved
1. jún 2012 o 15:39  • Odpovedz
@martinjasen
@hirjak
zabudla som oznacit meno :slight_smile: aby som si nasla odpoved
1. jún 2012 o 16:41  • Odpovedz
@itusa6 V bazari mas stale 3 blokovane inzeraty, ktore su neopravene.
1. jún 2012 o 16:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.