• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@kibuk aj mna by to zaujimalo....je to to iste ako keby v teme o tortach pomazete fotky zakuskov a torticiek ktore tam maminy pofotili,lebo to robili za peniaze na objednavku a tiez sa chcu pochvalit...je to jedna jedina tema,kde sa stretli hackarky a chcu sa pochvalit svojimi vyrobkamy a poradit sa,kedze v albumoch ich nemozu mat (tie co ich na inych strankah predavaju)
1. jún 2012 o 16:56  • Odpovedz
@julianka777 Dnes sme to tu uz riesili. Kopirujem:

Stale plati, ze hackovane veci + vlastna tvorba mamiciek stopujeme iba v pripade ak sa dokaze, ze to skutocne predava, to znamena:
- vyplyva to z popisu albumu
- vypyva to z komentarov
- vyplyva to z preposlanej Internej posty
- vyplyva to z prispevkov z jej sukromnej stranky (nie na MK.sk), zvacsa su to facebookove stranky, alebo blogy
1. jún 2012 o 17:02  • Odpovedz
@julianka777 Odporucam si vytvorit sukromnu skupinu a v nej si svoje veci ukazovat. Forum je verejne, je lahko ho zneuzit na komercne ucely.
1. jún 2012 o 17:04  • Odpovedz
Chcem sa spýtať, nedalo by sa naprogramovať, aby som vo svojom fotoblogu videla, kto si ho pridal do obľúbených? Ďakujem
1. jún 2012 o 17:16  • Odpovedz
@limoncino ked si otvoris tvoj fotoblog, tak pod tvojim nickom mas paci sa mi to, vedla je cislo a vedla toho palec hore..ked tam kliknes, zistis, kto ti dal, ze sa mu tvoj album paci :wink:
1. jún 2012 o 17:28  • Odpovedz
ahoj tak sa hlasim zas, opat ste mi stopli ten isty fotoportret, raz ste mi ho blokli, potom ho zasa schvalili a dnes ste mi ho zasa stopli, robite si zo mna srandu alebo ste tam vsetci na hlavu??????????????????????????????????? uz ma to tu fakt nebavi, je to tu ako za socializmu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. jún 2012 o 10:23  • Odpovedz
@martinjasen dúfam, že som už všetko správne opravila .
2. jún 2012 o 22:07  • Odpovedz
@itusa6 Ahoj, hned to vyzera krajsie. V niektorych som este musel opravit velke pismena, tie pouzivaj iba v nazvoch znaciek, a vykricniky, staci jeden ak musi byt. :wink:
2. jún 2012 o 22:19  • Odpovedz
@ewwe Ked si pridavas fotoportret, vedla su ukazky, ako by mal vyzerat, skus sa riadit podla tych ukazok a nebudes musiet davat tolko namosurenych smajlikov. :wink: Preto sme to tam dali.
2. jún 2012 o 22:20  • Odpovedz
@martinjasen tak ok vy ste tu sef :grinning: len preco raz nieco bloknete, potom zas schvalite a potom to zas bloknete??
3. jún 2012 o 09:14  • Odpovedz
@martinjasen uvítala by som v súkromných správach možnosť "koncepty", aby sa mi správa ukladala automaticky do konceptov, pretože dosť často :wink: sa na koníkovi stáva, že po napísaní siahodlhej správy a po ťuknutí na "odoslať" vypíše: "porucha nie je vo vašom prijímači...." a to teda "poteší" :wink:
3. jún 2012 o 18:46  • Odpovedz
@martinjasen
Dobry den Martin, neviem, ci si spominate na moj problem s trickom puma od tejto pani "lupinka02111 • Holíč, okres Skalica"
ja som jej ho potom poslala naspat, napisala, ze mi peniaze vrati, ale od 9.5. riesim dany obchod a peniaze mi zatial na ucte nemam. boli by ste tak laskavy a napisali jej, ze kedy mi ich mieni vratit. ja som jej pisala uz 2x a napisala, ze urcite mi ich vrati, ale este nie.
3. jún 2012 o 19:20  • Odpovedz
@martinjasen je niaky problem s otvaranim posty? kedze mi to nefunguje? dik..
3. jún 2012 o 19:35  • Odpovedz
@martinjasen martin chcem sa spytat, ci uzivatelom ktorym bolo zrusene konto, kvoli mnohym nickom ktore pouzivali, klamali a zavadzali, umyselne skodili na tomto fore... ci takyto ludia mozu byt sucastou tohto fora pod novym nickom?
3. jún 2012 o 19:43  • Odpovedz
@martinjasen

Ahoj Martine,
prosim Te, nefunguje mi uz nekolik hodin Ip..vim, ze nefunguje napr. i @petkave ..
muzete se nam na to mrknout?
Nejdou mi pridavat ani odpovedi ve fotoblogu.. :frowning2:
dekuju moc :slight_smile:
3. jún 2012 o 21:22  • Odpovedz
@irriss mne tiež-nedá sa mi písať IP.tak sa pridávam.

@martinjasen prečo? díky :slight_smile:
3. jún 2012 o 21:24  • Odpovedz
@martinjasen ani mne to nejde, ide to vobec niekomu?
3. jún 2012 o 21:25  • Odpovedz
@vierka0
@macamac
@petkave
@martinjasen

Je pravda, ze jsem prosila o vypnuti, ale az na prazdniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2012 o 21:27  • Odpovedz
@irriss ani mne nejdu......som ti pisala a vyhodilo mi tabulku, ze si mam dat kaficko :grinning:
3. jún 2012 o 21:29  • Odpovedz
@irriss mne ide :grinning:
3. jún 2012 o 21:40  • Odpovedz
@traktor no ale- ty si jak tajný agent s výsadami :grinning: :wink:
3. jún 2012 o 21:42  • Odpovedz
@traktor ďakujem Ti veľmi pekne, nevšimla som si to :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. jún 2012 o 21:43  • Odpovedz
@macamac žiaden tajny agent.. žiadne výsady.. len to najlepšie na koniec.. aj mne už idu :grinning: :grinning: a ked ste písali sťažnosti, tak mi nešli
@macamac :grinning: :grinning: skus..asi uz kazdemu ide ... @benne :grinning:
@katren
Ja uz mam kaficko nekolikrat vypite..
tady uz splnujeme dalsi bod v tabulce..
OBETE sa rataju na "miliony" :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2012 o 21:46  • Odpovedz
no-už mi ide IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby,začínam mať pocit,že ste nejaké "čarodejky" :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@traktor
@benne
3. jún 2012 o 22:35  • Odpovedz
@ewwe Sme len tiez ludia :wink:
3. jún 2012 o 22:40  • Odpovedz
@piacere Co sa tyka internej posty, ma sluzit na jednoduchu komunikaciu, nechceme z toho robit email. Nepredpokladam, zeby v dohladnom case boli nejake zmeny v IP.
3. jún 2012 o 22:41  • Odpovedz
@stanislavao Prosim zasli mi informacie do internej posty, pozriem sa na to.
3. jún 2012 o 22:42  • Odpovedz
@nataskataska Ked narazime na novy login uz zablokovaneho uzivatela, zvycajne ho blokujeme. Ak niekto, kto robil neplechu chce znovu posobit na stranke, nech zasle mail, podla dovodu blokacie zvazime moznost, aby sa mohla vratit na stranku.
3. jún 2012 o 22:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.