• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@babullka1
@irriss
@macamac
@katren

Ak mate stale problem s IP, zistim co sa deje az rano. Ale z niektorych sprav to vyzera, ze uz to funguje. :slight_smile:
3. jún 2012 o 22:46  • Odpovedz
@martinjasen ano, mne uz funguje :wink:
3. jún 2012 o 22:47  • Odpovedz
@martinjasen http://www.modrykonik.sk/forum/tema/hladam-lekara-ktory-respektuje-odmietnutie-vysetreni/?page=9&

pozri sem, je tam nejaké podozrenie na užívateľku omnia23, že bola už 4x bloknutá
3. jún 2012 o 22:49  • Odpovedz
@macamac Ano, tato uzivatelka mala viacero duplicitnych loginov, po upozorneni sme sa dohodli, ze uz bude pouzivate iba tento.
3. jún 2012 o 22:52  • Odpovedz
@martinjasen
Ahojky!
Po dlouhe dobe jsem se vubec sem za Tebou dostala.. :frowning2: :frowning2:
Ja se jeste hlasim k problemum s nacitanim - celkove, nenacitava se mi ani stranka, az po nekolika opakovanych akcich :confounded:
s Ip mam neustale problem..az po nekolikate se mi podari odeslani..ale opravdu se jedna az tak 5-6. pokus :confounded:
Ve fotoblogu mi to nedovoluje pridavat odpoved :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded:
3. jún 2012 o 23:01  • Odpovedz
@martinjasen
Preji krasny den...jdu jen aktualizovat mou vcerejsi zpravu o "nefunkcnosti".
Aktualni stav je tento: funguje VSE i spojeni probiha jak ma.. :wink:
Jak jsem se dnes rano dozvedela, duvodem bylo opetne zemetreseni (51 RS), ktere sice zasahlo "vlnou" az k nam, ale osobne (doma) nepocitili jsme ji (nic se tentokrat nehybalo) a zaregistrovali jsme ji jen narusenym signalem :wink: a to jsme si take jak vidno nepripousteli.. :frowning2: jako duvod... :unamused: :wink: k selhani medii..
4. jún 2012 o 08:06  • Odpovedz
@martinjasen
@macamac uzivatelka ktora narobila tolko zla tu ma stale priestor? nebola bloknuta vyhradne kvoli duplicite martin... pretoze jej blokli komplet vsetky nicky.. a zalozila si teraz novy.. to asi nehovorime obaja o tom istom... ona bola odstavena za svoje chovanie na tejto stranke.. a opat si tu veselo chodi ...
4. jún 2012 o 08:56  • Odpovedz
@martinjasen ok tak radsej vasa kreslena postavicka ako moj realny fotoportret, :confused:
4. jún 2012 o 10:27  • Odpovedz
@martinjasen ziadam o zrusenie mojho nicku, poslala som dovody do IP
4. jún 2012 o 16:43  • Odpovedz
omlouvám za stupidní dotaz, ale jaksi jsme zapomněla jak si přidám diskusi do oblíbených, můžete mi poradit?
děkuji
4. jún 2012 o 20:47  • Odpovedz
@ellise pod nazvom diskusie mas * paci sa mi to*, tak na to klikni a diskusia sa ti ulozi :wink:
4. jún 2012 o 20:49  • Odpovedz
mily MK...vy ste nejako popredu s casom nie? :sweat_smile: http://www.modrykonik.sk/katalog/firma/petulienka12/
4. jún 2012 o 22:07  • Odpovedz
@solinkarka ja som tiež už na to upozorňovala ale žiadna reakcia
5. jún 2012 o 14:16  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, mohol by si upozornit @sladkasue, ze forum nie je pre firmy ??? vklada udaje o sutazi do kazdej temy, co sa tyka cestovania s detmi....
5. jún 2012 o 15:26  • Odpovedz
ked chcem spravit balik oblecenia damsky, kam ho mozem dat? medzi detske asi nie a v dospelych rubrika "baliky" nieje.
6. jún 2012 o 06:32  • Odpovedz
Kam mi zmizli hodnitenia? Stale mam 210 a len nahodou som isla pozried a nasla som 2 nove, cize 2 stare mi museli zmiznut. preco?
6. jún 2012 o 07:14  • Odpovedz
dobry den. mam problem, nezobrazuju sa mi fotky v albumoch, ani komentare, len mi to nejako zamrzne. mam to len ja?
@martinjasen
6. jún 2012 o 09:29  • Odpovedz
@kuratko Nemas albumy vo fotoblogu. Komentare ku kratkym spravam ti funguju.
6. jún 2012 o 10:15  • Odpovedz
@martinjasen nepochopili sme sa. nejdu mi otvorit fotky inych uzivatelov + ked pri statuse jedneho z priatelov, alebo ineho uzivatela kliknem na (napr.)"9 komentarov", proste sa mi nenacitaju a nic sa mi neukaze. :(
6. jún 2012 o 13:32  • Odpovedz
Chcem sa spýtať ako vymažem tému ktorá je zamknutá zo svojich obľúbených?
6. jún 2012 o 14:53  • Odpovedz
@kuratko Skusk stlacit CTRL + F5. Ak to nepomoze skus este blizsie popisat na co presne narazas ak pises, ze ti nejdu otvorit fotky inych uzivatelov. Kde presne su tie fotky, co sa ti zobrazi...
6. jún 2012 o 14:58  • Odpovedz
@frick Aktuane sa to neda. je to chyba na nasej strane. Onedlho spustime novu verziu fora, potom to uz bude v poriadku. Pockaj s upratovanym vo svojich oblubenych temach. :wink:
6. jún 2012 o 14:58  • Odpovedz
@martinjasen ok ďakujem za rýchlu odpoveď :slight_smile:
6. jún 2012 o 15:02  • Odpovedz
ďakujem Asmira Teamu za geniálny nápad "Bazar Plus" ... po prvé preto,že som si myslela,že toto je jedna s mála spravodlivých stránok pre mamičky,ktoré sa chcú zbaviť zbytočných vecí,ktoré ešte niekomu inému môžu poslúžiť,koho potešia a nezaplatia za to veľa a po druhé preto,že už tu len ťažko nájdem,to čo hľadám,pretože vždy na začiatku bazáru sú inzeráty platené ,už asi dva dni sa to poriadne nehýbe a na prvých stránkach sú isté inzeráty.musím sa prácne preklikávať k inzerátom,ktoré nemajú Plus-ko. nechápem,na čo je Plus-ko dobré,ked je tu ešte Pro-schop. nie každý má zbytočné takmer 4 eurá mesačne,ktoré treba zaplatiť,aby som sa zbavila pluskových inzerátov a prezrela si všetky a tiež aj na to,aby sa moje inzeráty aspoň občas dostali na predné stránky.
6. jún 2012 o 18:32  •  3 deti  • Odpovedz
@martinjasen dobry den, prosim o pomoc, sama to uz asi nevyriesim, uz mam za sebou aspon 500 obchodikov uplne super, bolo jasne ze to raz pride...kupila som od jednej predavajucej balonak, napisala velkost M, ale je to S, dala miery cez pas a prsia, ale boli presite gombiky tak tam to sedelo, ale rukavy aj plecia male...po odparanych gombikoch dierky, inde flaky, aj som si to odfotila. Hned som jej ho v ten den poslala spat, aby nevravela ze som ho nosila a ja to sposobila, najprv neodpisovala, ale potom slubila poslat peniaze, ked som jej dala negativne hodnotenie. Tvrdi ze aj poslala, viac nekomunikuje a samozrejme nic neposlala. V sucasnosti kabat znovu ponuka vo svojom bazare, vobec jej nevadi ze vlastne si nehala moje peniaze. Dakujem za pripadnu pomoc
6. jún 2012 o 20:00  • Odpovedz
@martinjasen @hirjak chcem sa opýtať, je povolené, aby PRO užívateľ pravidelne linkoval vo fóre? do viacerých tém buď dáva linky na súťaž na jej stránke, alebo najnovšie do eko tém pridáva link na svoj shop. prednedávnom každého nového užívateľa pozývala do svojho shopu. Jedná sa o sladkasue . Bolo mi napísané, že bude upozornená, tak si chcem uistiť, že buď to robí v súlade s pravidlami, alebo nie. ale potom treba s tým niečo robiť. priznám, že už toho mám plné zuby, všade kde nakuknem vidím link na jej shop.
6. jún 2012 o 20:22  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa spytat na ten "uzasny " BAZAR PLUS - ako si mozem pozriet inzeraty aj od tych mamiciek , ktore nemaju plusko ???? ja chcem vidiet aj ostatne , nie len tie , ktore to maju predplatene .Je to hrozne neprehladne , len same plusko , neviem sa preklikat k obycajnym . 0,9€ je dost na jeden tyzden ...ved na MMB za jednu hviezdicku je 7€ na 3 mesiace ....a to som si myslela , ze Modry konik ide v ustrety vsetkym mamickam ....tie mamicky , ktore si to nemozu dovolit maju len velmi mizivu , takmer nulovu sancu , aby tu nieco predali....
6. jún 2012 o 21:33  • Odpovedz
@renka9 Ahoj, ak mas uvodnu stranku bazaru bez filtracie, ukazuje ti zozaciatku len pluskove inzeraty, idealne je si to vyfiltrovat, bud podla nazvu, alebo velkosti, potom sa to preriedi...tych pluskovych bude potom nazaciatku len niekolko (podla druhu tovaru, samozrejme). Myslim ze kupujuci budu aj tak filtrovat, pretoze tie inzeraty su aj tak vsetky spolu, a ked niekto nieco konkretne hlada, tak je jedno ci plus, ci neplus..... aspon ja to tak vnimam.
Osobne nevidim ziadny vyznam patrat po inzeratoch tych co nemaju plusko.... vsetky mame svoj bazar a tak ako ja nevidim (napr. z casovych dovodov) inzeraty na 45. strane, tak skratka uz nie je vidiet ani inzeraty "nepluskove", kedze ich tie pluskove prebehli.... s tym asi nic neurobime...ale pomoze aspon ta filtracia, ak niekto hlada konkternu vec, tak uz nemusi mat pluskove inzeraty na 30 stranach ale napr. len na 5, co zas nie je nic strasne.

P.S. Ja osobne nebudem za tuto sluzbu platit, pre mna to vyznam nema a uvidim ako to ovplyvni aj moj bazar (casom to pride urcite aj na CZ konika)..... len si myslim ze to nemusi byt take zle, ako sa to na 1. pohlad zda. :slight_smile:
6. jún 2012 o 22:18  • Odpovedz
@stanislavao Bud vam niekto svoje hodnotenie aktivne vymazal, alebo sa vymazali automaticky od uzivatelky ktora ma zablokovany svoj fotoblog (od nich sa toto hodnotenie stava malo doveryhodnym, kedze porusovali pravidla MK)
6. jún 2012 o 22:35  • Odpovedz
@martinjasen @hirjak ďakujem za rýchle, pružné a svižné rolovanie po stránke :dizzy_face:
/takto už nevadia ani veľké fotky :wink:/
neviem, či to len mne doteraz nešlo a teraz už to len tak fičí, alebo je to nová úprava,
ale každopádne ma to nesmierne teší :sunglasses: :slight_smile: :dizzy_face:
takže: VĎAKA!
7. jún 2012 o 10:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.