• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@kaya60 Prosim posli mi informacie do IP. Nezabudni link na inzerat, cez, ktory si to nakupila.
7. jún 2012 o 10:50  • Odpovedz
Ahojte, chcela by som sa spytat preco bol moj album pridanim poslednych fotiek zablokovany...vobec tomu nechapem, maly je tam v riflickach, bodickach, nic pohorsujuce...chcela by som sa niekde dopatrat odpovede, ktora fotka sposobila stopnutie mojho albumu...DAKUJEM velmi pekne vopred za odpoved ak nejaku dostanem...dakujem
8. jún 2012 o 18:05  • Odpovedz
@ivkafr nemas ani jednu fotku nahatu? alebo dieta od krvi? kde vidiet genitalie?pripadne ine fotky kde nie je vobec dieta a nema to nic spolocne s materstvom a detmi?alebo na fotke nie je nejaky web odkaz na stranky?
8. jún 2012 o 18:08  • Odpovedz
@latvia ahoj, a dakujem, ze si nejako reagovala..je tam jedna fotka hned na zaciatku ako sa malicky narodil, ta tam je uz tri mesiace a album nebol zablokovany...take fotky tam maju vsetky zeny tu, hned prve fotky svojich deticiek...ale ablum sa mi zablokoval dnes a to som tam pridala uplne normalne, obleceny v riflickach, bodickach, nic takeho..moc dakujem za odpoved, moc, ze si sa ozvala a reagovala
8. jún 2012 o 18:15  • Odpovedz
@ivkafr ked si pridala prvykrat fotku, nemusel ten album vidiet admin, preto nebol blokovany. pridanim novych fotiek sa tvoj album aktualizuje a ukazuje vo fotoblogu na prvej strane, tam zrejme admin uvidel fotky ktore nie su vhodne a preto blokacia az teraz.ak tam mas teda nejake fotky kde mas nahe babatko, tak si ich radsej zmaz, nie kvoli adminom, ale kvoli pedofilom ktori chodia zial aj na tuto stranku a mozu si tvoju fotku stiahnut :confounded: kedze tento portal je verejny a neplateny a je o detoch, nikdy nevies aky uchyl tu zavita..
8. jún 2012 o 18:22  • Odpovedz
@martinjasen môžem sa spýtať, čo je v mojom albume také, čo tam nemôže byt???
8. jún 2012 o 22:04  • Odpovedz
@martinjasen

Ahojky Martine!
pri darovani srdicka bych uvitala moznost "venovani"... :wink:
Nejedna se o nutnost prozrazeni odesilatele :wink:, ale jako doplnek, ktery najdes v kytici ruzi....
schovany listecek a na nem par slov...:wink:
9. jún 2012 o 07:58  • Odpovedz
PRO môžu predávať kabelky, šperky, náušnice??
9. jún 2012 o 17:48  • Odpovedz
@martinjasen chcela by som sa spýtať, je tu nick Iveta70, má ho moja známa a nedá sa jej prihlásiť, vždy to od nej chce, aby sa zaregistrovala... sľúbila som jej, že sa na to spýtam, čo má robiť... viete tam odhaliť dajaký problém??? ďakujem
9. jún 2012 o 19:20  • Odpovedz
@vefi89 Áno, môžu, lebo si platia...
9. jún 2012 o 19:23  • Odpovedz
@martinjasen už je to ok, vďaka... prišla na chybu... :wink:
9. jún 2012 o 19:40  • Odpovedz
ahoj, tak uz sa nedaju davat HTML do albumov ?? :unamused:
10. jún 2012 o 10:24  • Odpovedz
tak uz to ide. :slight_smile:
10. jún 2012 o 11:27  • Odpovedz
@martinjasen ahoj aj ty, aj dalsi admini, chcem sa spytat k sluzbe "bazar plus", ze ked si uhradim 0,90 € tyzdenne, tak sa mi dostavaju "do povedomia" vsetky moje inzeraty, alebo iba jeden, mnou vybrany? dakujem za odpoved!
10. jún 2012 o 21:54  • Odpovedz
album už mám opravený, keď išlo o to , že som tam spomenula v komentáre jednu predávajúcu... prosím odblokovať...
11. jún 2012 o 00:41  • Odpovedz
@itusa6 pri stopnutom albume v tej ruzovej tabulke, hned pod uvedenym dovodom stopnutia albumu mas nieco ako " ked mas opraveny prispevok, daj vediet adminovi". na to klikni, adminovi sa ukaze ze si to uz opravila, skontroluje a odstopne ak je to v poriadku
11. jún 2012 o 07:07  • Odpovedz
Chcem sa opytat admina, preco zmenil názov mojej témy, ktoru som dnes založila, volala sa NEPRIJEMNY SKANDAL a teraz sa vola Pediatricka sa dozvedela o nasej nespokojnosti....neviem preco ste to takto zmenili, ja som zámerne nechcela byť kontkrétna nakolko uz mam zle skusenosti s tym, že som nieco napisala na net a vy tam rovno vycapíte takýto názov, ktorý bije do očí, prosím o zmenu alebo o uplne vymazanie mojej diskusie, prosim, informujte ma o dalsom vasom konani v tejto veci, dakujem.
11. jún 2012 o 13:40  • Odpovedz
@mandragora22 Všetky inzeráty v daných skupinách budeš mať zviditeľnené :slight_smile:
11. jún 2012 o 14:22  • Odpovedz
@radkatalajkova ahoj, ako to myslis "v danych skupinach"? to znamena, ze ked inzerujem v skupine: "body, dupacky, overaly" a mam v tej skupine povedzme 6 inzeratov, ze budem mat zviditelnenych tych 6 inzeratov? dakujem za vysvetlenie..
11. jún 2012 o 14:52  • Odpovedz
@ivmila nazov neprijemny skandal je dost obsirny, nevystihuje danu diskusiu, admin ma pravo zmenit nazov aby uviedol cloveka blizsie do diskusie...
11. jún 2012 o 15:17  • Odpovedz
Otáziek a otáziek,len akosi odpovede nevidím nikde..oplatí sa tu aj niečo opýtať??
11. jún 2012 o 15:43  • Odpovedz
@mandragora22 no presne tak som to myslela budeš mať zviditeľnených všetkých 6 inzerátov :slight_smile:
11. jún 2012 o 17:11  • Odpovedz
@radkatalajkova dakujem, cize ak budem mat nejake inzeraty povedzme v skupine "hracky", tak si to musim zaplatit zvlast? cize ked si zapl.skupinu body, dupacky..., tak sa to netyka ostatnych dalsich skupin, spravne som to pochopila, ano?

no ale nic moc teda... podla mna by mal byt zvyhodneny iba jeden inzerat. ved to je tak trochu na hlavu postavene :grinning: :grinning:
11. jún 2012 o 18:00  • Odpovedz
mala by som pripomienku či by sa v pase každej uživatelky nemohol ukazovať percentuálny podiel pozitívnych a negatívnych referencií
11. jún 2012 o 18:38  • Odpovedz
@martinjasen napisala som otazku adminovi a marne cakam na odpoved (asi 7 riadkov vyssie) ty si admin? alebo komu mam napisat?
11. jún 2012 o 20:53  • Odpovedz
@mandragora22 nie, ty si zaplatíš na týždeň cez SMS ten bazár a budeš mať úplne všetky inzeráty zviditeľnené. A je jedno, či to budú hračky, balíky oblečenia alebo tehu oblečenie
12. jún 2012 o 04:52  • Odpovedz
dobry den aj ja mam taky mali problem že si neviem aktivovat bazar + posielam spravi a dojde mi naspet odpoved že chyba
12. jún 2012 o 07:33  • Odpovedz
@radkatalajkova tak to uz je uplna blbost s prepacenim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cize niekto, kto ma 299 inzeratov, vlastne za zviditelnenie plati rovnako ako niekto, kto ma jeden inzerat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nuz, ale niet nad biznis. ked si to predplati hoci len 500 uzivateliek, hned nabehne 450 € :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som si ho aktivovala, lebo som ta najprv pochopila, ze to plati len pre jednu skupinu v bazari. takto si to po tyzdni zrusim, je to pre mna neproduktivne, aby som platila za zvyhodnenie viac, ako mam cenu za mnohe tovary.... :angry:
12. jún 2012 o 09:42  • Odpovedz
@mandragora22 Hej, správne si to pochopila :slight_smile: ja som ho mala tiež aktivovaný, ale na moje inzeráty to nemalo žiadny vplyv. A tak som si ho aj zrušila
12. jún 2012 o 09:46  • Odpovedz
@itusa6 Mala si v nom dve fotky s vodotlacov. Vymazal som ich a album ti zverejnil. :wink:
12. jún 2012 o 10:51  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.