• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@vefi89 Ano mozu, coskoro bude samostatna kategoria na predaj kabeliek, opaskov a penazenie v bazari. :slight_smile:
12. jún 2012 o 10:53  • Odpovedz
@mandragora22 Vsetky tvoje inzeraty sa zobrazuju pred beznymi inzeratmi. Ich poradie je podla aktualizacie.
12. jún 2012 o 10:55  • Odpovedz
@ivmila Zasli link na danu diskusiu, pripadne navrhni nazov. Nazov musi jasne opisovat, o com diskusia je.
12. jún 2012 o 10:56  • Odpovedz
@nanulik Zatial nezvazujeme taketo zobrazovanie v pase pridat. Hodnotenia sa neoznacuju specificky na pozitivne a negativne.
12. jún 2012 o 10:59  • Odpovedz
Ahojte, robím si poriadok vo svojich obľúbených témach - resp. odstraňujem tie čo už sú pre mňa neaktuálne z obľúbených, a narazila som na to, že ak niektorá bola medzitým adminom zamknutá, nie je tam už možnosť "Už sa mi nepáči" a tým pádom ju nemám ako odstrániť zo svojich obľúbených tém. Neviete poradiť prosím, čo s tým? Ako sa ich zbaviť? :sweat_smile: :slight_smile:
12. jún 2012 o 14:11  • Odpovedz
@halienka zatial sa to neda, je to technicka chyba, ked nabehneme na novu verziu konika, bude sa to dat. tusim na predoslej strane to pise martin :slight_smile:
12. jún 2012 o 16:22  • Odpovedz
@latvia ďakujem :slight_smile:
12. jún 2012 o 18:17  • Odpovedz
@martinjasen ahoj,prosim ta,mozem sa opytat ako je mozne,ze clovek,ktoreho nemam v priateloch vidi moje albumy,ktore mam nastavene aby ich videli len priatelia? :confused: :confused: :rolling_eyes:
12. jún 2012 o 19:45  • Odpovedz
@estterka nebude to sprostredkovane cez inu osobu? :sweat_smile:
13. jún 2012 o 06:31  • Odpovedz
@latvia nie,urcite nie.
13. jún 2012 o 08:25  • Odpovedz
@estterka jeden album nemas sukromny, ale predpokladam ze to nie je ten, ktory ti ne-priatel vidi. nebol niekedy ten tvoj sukromny album vo "vybrali sme" ? okrem technickej chyby by som videla iba tento dovod ako moznost preco by ho mozno videl :confused:
13. jún 2012 o 08:32  • Odpovedz
@latvia nie,bol to iny album. ale uz ho vraj nevidi. no asi daka chybicka :sweat_smile:
13. jún 2012 o 22:33  • Odpovedz
pozdravujem, nejde mi vkladat fotky, je to docasne,, alebo blbne len moj comp? nedaju sa vlozit ziadne a predtym som vkladala uplne vpohode :unamused:
14. jún 2012 o 07:50  • Odpovedz
@strociatka je to porucha, urcite ju v priebehu dna vyriesia, nie je to len u teba
14. jún 2012 o 07:59  • Odpovedz
@traktor OK, vdaka :wink:
14. jún 2012 o 08:01  • Odpovedz
mam otazku na adminov MK.-zmizli mi teraz behom par minut 3 hodnotenia,uz sa mi to raz stalo a po niekolkych dnoch som mala znova vsetky,chodia tu duchovia,alebo ako si to mam vysvetlit a citala som komentare od viacerych mamiciek,ze aj im zmizli nejake hodnotenia,to co ma byt?? :confused: :confused:
14. jún 2012 o 11:27  • Odpovedz
@bea1971 mne asi dva mesiace dozadu zmizli 3 a cca pred týždňom ďalšie dve, nazad sa mi "nevrátilo" ani jedno...
14. jún 2012 o 11:29  • Odpovedz
@bea1971
@beruska.zuzanka aj mne nejake dostali nohy :sweat_smile:
14. jún 2012 o 11:30  • Odpovedz
@beruska.zuzanka viem,ze to uz spominali viacere,tak by som bola rada keby nam to kompetentni admini zdovodnili :angry: :angry:
14. jún 2012 o 11:31  • Odpovedz
@tunylyk sila ,coo ?Amini ,halooooo ?? :astonished:
14. jún 2012 o 11:32  • Odpovedz
@bea1971
@beruska.zuzanka
@tunylyk dovolim si okopirovat odpoved , kedze to tu uz bolo *prebehlo preceistenie hodnoteni - hodnotenia od uzivatelov ktory boli blokovany (porusovali pravidla, davali si sami hodnotenia inych nickov, pripadne ich konto bolo zmazane) boli odstranene.*
14. jún 2012 o 11:35  • Odpovedz
@traktor Ivi, ja poznám tú odpoveď, čo dávali vtedy :wink: veď som sa ani teraz nepýtala, že prečo :slight_smile:
14. jún 2012 o 11:36  • Odpovedz
@traktor aha tak je to :fearful: ,no pekne...
14. jún 2012 o 11:37  • Odpovedz
@martinjasen ahojky chcem sa opytat: chcem si aktivovat bazar+ ale nejdem mi to napiseme ze momentalne sa to neda z mojho cisla ci nieco take, kde je problem, idem presne podla krokov, poslem kod ktory mi pise? skusala som aj z cisla mobilneho co mame na pausal aj z dobijacieho? skusit kontaktovat mobilny operator? alebo ako si aktivovat bazar+? robim chybu? Kde?
14. jún 2012 o 12:12  • Odpovedz
@hili Skus kontaktovat mobilneho operatora ci nahodou nemas vypnutu moznot platit cez SMS.
14. jún 2012 o 13:46  • Odpovedz
@bea1971 Problem zmiznutych hodnoteni sme tu preberali viac krat. Hodnotenie moze zmiznut ak:
- autor, ktory ho pridal ho sam vymaze
- autor hodnotenia bol zablokovany
- hodnotenie bolo vymazane adminom ak porusovalo pravidla stranky, deje sa tak v pripade ak http://www.modrykonik.sk/podmienky/#hodnotenia
14. jún 2012 o 13:51  • Odpovedz
@martinjasen dakujem skúsim, myslela som ze mam problem v tomto :slight_smile:
14. jún 2012 o 14:13  • Odpovedz
Neviem ci to nefunguje len mne, ale akokolvek si vyfiltrujem inzeraty, dalej ako po stranu 250 sa neviem preklikat ... napriek tomu, ze mi ich tam ukazuje ovela viac...
15. jún 2012 o 10:31  • Odpovedz
dobry den, ja mam zaplateny bazar plus, nezrusila som obnovovanie a vobec sa mi ako bazar+ nezobrazuje ...
15. jún 2012 o 11:18  • Odpovedz
:wink: dobry den prosim vas nezvazujete urobit take nieco ako tlacidlo ignore a ze sa mi proste nebudu zobrazovat prispevky od pouzivatela na ignore liste... mozno niekedy by to bolo fajn odfiltrovat si to tak...
15. jún 2012 o 15:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.