• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Dobry den, ja tak trosku naviazem na prosbu od @maznacik007, nedali by sa premazat niekolko rokov stare temy, kde je pr. iba par prispevkov, alebo su zamknute? aspon sa uz par mamin nebude musiet namahat s hladanim a hadzanim linkov na sto rokov stare temy, ktore su davno neaktualne a nikto si ich ani nevsimne, ak do nich mamina, co potrebuje pomoc, napise. a mimochodom ten napad od maznacik007 je vyborny
15. jún 2012 o 16:40  • Odpovedz
pekný večer prajem :slight_smile:
prišla som si len overiť, či som správne pochopila Bazár plus
išla som si pozrieť náhodne kategóriu dospelý tričká,... bez filtrovania /nedala som si veľkosť,značku,.../ a zostala som prekvapená :confused: prišla som až na str. 96, kým zmizli plusoví
a k tomu-až keď skončili takí, čo aktualizovali pred 7 dňami
takže-správne chápem, že ak neplusoví aktualizuje, bude "čerstvo" zaradení až po plusových, ale až za posledného aktualizovaného pred týždňom?
som myslela,že bude zaradený po plusovom,aktualizovanom včera...
no, ešte len sa zžívam :wink:

a chcem podotknúť, že vaše odhady, že ak si max. 20% predplatí plus, budete radi- sa nejak nenapĺňajú-sa mi zdá, že ste podcenili a bude to viac :wink: a možno sa pridám :wink:

a veľké ĎAKUJEM za staronovú kategóriu Kabelky,.... :dizzy_face: :slight_smile:
@martinjasen
15. jún 2012 o 22:32  • Odpovedz
@macamac poradie plusovych a neplusovych si pochopila spravne
17. jún 2012 o 00:05  • Odpovedz
pridávam sa k @macmac a tak isto ďakujem kabelkáčom :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2012 o 00:08  • Odpovedz
neviem, či to patrí sem, ale mohli by ste mi odblokovať 2 inzeráty, ktoré ste mi pozastavili? Sú pozastavené už od 9.6., takže ten deň-dva, ktorí radíte počkať sa už poriadne natiahol. Ďakujem.
18. jún 2012 o 07:55  • Odpovedz
Netusila jsem, ze bazar plus muze prodavat aj novy tovar?tedy neco jako PRO?

http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/diamant1/?SEX=WOMENS

lebo na fotkach je jasne videt aj cedulky,aj ked to osoba v popise nevzpomina...
18. jún 2012 o 08:43  • Odpovedz
@strihalka Nie, nemali by predávať nové veci. ale má to napísané v podmienkach
18. jún 2012 o 15:44  • Odpovedz
@radkatalajkova a to je akoze omluvenka?
18. jún 2012 o 15:45  • Odpovedz
@strihalka Nie, ale ja som reagovala na to, že Ty si napísala, že to nemá v popise
18. jún 2012 o 15:49  • Odpovedz
@radkatalajkova aha:slight_smile: ja myslela popis primo pri zbozi.......ale jasne dole to ma, ale kdyz metr tak na vsechny stejny...
18. jún 2012 o 15:50  • Odpovedz
dobry den,

rada by som sa opytala ci je mozne mat pod mojim nickom aj pro ucet, alebo si treba vytvorit novy
18. jún 2012 o 15:50  • Odpovedz
@strihalka áno, tak by to malo platiť pre všetkých. ale veď hádam admin niečo s tým spraví
18. jún 2012 o 15:53  • Odpovedz
@martinjasen ahoj...chcem sa spýtať,či je možné odstrániť zamknuté diskusie a otázky z "moje obľúbené" ? ...ďakujem za odpoveď :slight_smile:
18. jún 2012 o 16:00  • Odpovedz
@bodka13 Coskoro bude, len co spustime nove forum. Zatial je to problematicke, takze prosim o trpezlivost.
18. jún 2012 o 16:06  • Odpovedz
@daniela02 tento tvoj nick bude prerobeny na PRO
18. jún 2012 o 21:41  • Odpovedz
@martinjasen zdravim,od včera ako mi nefungoval MK neviem nikomu odpovedať ,pozrieť komentare vo fotoblogoch atd. nevieš mi povedať čo sa deje??
21. jún 2012 o 10:49  • Odpovedz
@martinjasen Ahoj. Chcela by som vedieť, prečo nemôžu dávať aj PRO hodnotenia?
22. jún 2012 o 11:59  • Odpovedz
@radkatalajkova Je to technicky problem, ktory suvisi s tym, ze PRO nevidia Bazar, iba Shopy. Tuto moznost by mali mat az po planovanom spojeni stranky modrykonik.sk a modrykonik-pro.sk. Kedze toto prepojenie je narocne na programovanie, neviem potvrdit, kedy k tomu dojde.
22. jún 2012 o 12:03  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem za odpoveď
22. jún 2012 o 12:05  • Odpovedz
@martinjasen
Ahoj Martine,
rada bych poprosila o zlepseni funkce "nicku" v pripade, kdy se nam podari spatne napsat nick...a nevsimneme si :wink:
Bylo by dobre, kdyby v pripade spatneho (neexistujiciho) napsani nicku jsme byly na tuto skutecnost upozorneni, zastaveni vcas... s tim, ze nick neexistuje :slight_smile:
Nekolikrat se mi stalo, ze jsem nasla napsane spatne irriss a nebo ze jsem vynechala ja osobne nejakou hlasku z nicku a tudiz adresat nemohl byt upozornen a reagovat..
Dekuju predem za odpoved a preji pekny vikend..
23. jún 2012 o 17:10  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chcem sa opytat, preco moj inzerat na kolisku nie je mozne vyhladat. skusili to aj ine uzivatelky ale ked napisu, ze hladaju kolisku moj to nenajde :sweat_smile: medzi pridanymi sa zobrazuje, takze tomu nerozumiem.
vdaka
23. jún 2012 o 22:03  • Odpovedz
@martinjasen ahoj Martin. Nejde mi vkladať fotky do inzerátov.
24. jún 2012 o 22:38  • Odpovedz
@irriss Vo fore pouzivaj tlacitko odpovedz, to ti vzdy vlozi spravne upozornenie. Ak sa to neda pouzit, tak musis si skontrolovat, lebo nemame na zaklade coho vediet, ze si pouzila zly login.
25. jún 2012 o 09:39  • Odpovedz
@barbarka Prosim preposli mi do IP link na dotycny inzerat. Preposlem to kolegovi. S najvacsou pravdepodobnostou je to problem indexovania inzeratov.
25. jún 2012 o 09:52  • Odpovedz
@zuzana17 Skus prv iny prehliadac, alebo aktulizovat si ten co pouzivas. Ak by to pretrvavalo, napis mi.
25. jún 2012 o 09:53  • Odpovedz
nemate v plane zakazat tu predavat pouzite spodne pradlo? ved to je nechutne, nehygienicke - fuj.
25. jún 2012 o 10:48  • Odpovedz
@martinjasen ok, ďakujem :slight_smile:
25. jún 2012 o 11:40  • Odpovedz
@martinjasen prosim ťa ako zariadim, aby moje fotky videli len priatelia? Napriek tomu, že som si nastavila sukromie len pre priatelov, vidia môj fotoblog aj ostatní.... Ta kolonka čo je pod kratkou spravou mam preregistrovanych, aj ked si to zmenim len pre priatelov, tak zakaždym, čo odtial odidem a vratim sa opäť je to pre registrovanych...
Ešte taka otazka, je možne, že moje udaje v pase teda vek a kolko detí mam sa bude zobrazovať verejne ale fotoblog bude sukromny? Dakujem zao dpovede
27. jún 2012 o 14:07  • Odpovedz
@vejula Co sa tyka fotoblogu ty rozhodujes, kto ho vidi v momente ked ho vytvaras. Zmenit to mozes. Iba v pripade kratkych sprav sa to neda zmenit.
V nastaveniach si menis, kto moze vidiet tvoje osobne udaje, nemeni to vsak viditelnost tvojich prispevkov vo fotoblogu.
27. jún 2012 o 14:15  • Odpovedz
27. jún 2012 o 14:17  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.