• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen ahoj, mohol by si prosim, pozriet tieto nicky???? deniska235 a majka355 - zalozena ta osta otazka a este aj s tym istym znenim....Dakujem :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/vyzkouseli-jste-test-predictor-early/
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/ma-nekdo-vyzkouseny-tehotensky-test-predictor-early/
27. jún 2012 o 20:51  • Odpovedz
@ikke mne uz davnejsie odpisali,ze tam uz nedoplnaju.
27. jún 2012 o 23:00  • Odpovedz
@estterka no pred necelym mesiacom sa ikarkulka tvarila, ze zas budu... :sweat_smile:
tak ale deniska235 a majka355 su jasne :grinning:
27. jún 2012 o 23:05  • Odpovedz
@katren Ano je to dupla, este mala jeden dalsi login. Vsetky nejak moc chvalili nemenovany test. :wink:
28. jún 2012 o 09:41  • Odpovedz
@ikke Do tejto temy nebudeme pridavat zablokovane loginy. Aj tak v pripade zaujmu informujeme, ci bol login zablokovany a aky bol dovod.
28. jún 2012 o 09:43  • Odpovedz
@martinjasen teraz na inu temu - stale mi nie je jasne, ako fotky kotlikovych gulasov, vyprazanych reznov, mastnych tazkych sampinonovych omacok a slahackovych zakuskov suvisia so zameranim stranky...? Ci mam to brat tak, ze je tu kategoria Recepty a to patri k nej? :sweat_smile: uz len cakam, kedy sa tu po vzore mimibazaru objavi nejaky "skvely" recept na kecupovu polievku s parkom pre deti do 1 roku... :zipper_mouth:

Fotoalbumy
Čo do albumov patrí:
recepty pre deti

Pravidlá albumov - vlastná tvorba mamičiek
Názov albumu musí byť v kontexte Modrého koníka. Z názvu vyplýva, že sa jedná o veci pre deti.
28. jún 2012 o 14:23  • Odpovedz
@ikke Chapem tvoj dotaz aj rozhorcenie, skutocnost je taka, ze je tu tlak na rozsirenie kontextu albumov z tehotensto - materskych na rodinne. Spominane gulase a rezne jedia aj deti a blokaciou iba vznikaju negativne emocie. Myslime si, ze tato potreba zverejnovat taketo albumy je prirodzena.
Uz viac krat som spominal, ze planujeme zmenit zobrazovanie prispevkov z aktualneho, kde su vsetky prispevky mamiciek, na zobrazovanie prispevkov od priatelov a oblubenych. Tym sa hlavny zoznam stane vedlajsim a bude predovsetkym sluzit na vyhladavanie takych mamiciek, ktorych prispevky uzivatelovi vyhovuju. Tym uvolnime kontext fotoblogov z tehotensko - materskych na rodinne.
Aktualne z toho ako uzivatelia reaguju na taketo albumy jasne vidiet, ze je tu zaujem o ne.

Skusme respektovat aj zaujmy ostatnym mamiciek. Denne dostavame dotazy, kde jednym vadia albumi druhych a naopak. Toto je stranka pre vsetky mamicky. Verim, ze sa rozumieme. :slight_smile:
28. jún 2012 o 15:07  • Odpovedz
ahoj admini, bolo by fajn mrknúť sa do témy
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/vlastny-manzel-si-pyta-polovicu-za-dovolenku-je-to-normalne/?collapse=true&page=last&post=last

posledných pár strán sa zvrhlo iným smerom ako je otázka a v niektorých sa začína aj urážať, že ktorá žienka je aká slušne napíšem hlupaňa a bolo by dobré čím skôr lebo téma sa už úplne zvrhne mimo a tiež by bolo faj zmeniť tému na otázku lebo veľmi veľa žien tam opakuje svoj názor viackrát takto by si napísala každý jeden a dosť
29. jún 2012 o 01:44  • Odpovedz
som rada že ste tému zmazali, prvá strana dve boli ako tak ale potom sa začalo už aj urážať a úplne o inom debatovať.....
29. jún 2012 o 22:57  • Odpovedz
ahoj admin,snažím sa vložiť inzerát a ukazuje mi, chybu pri náhrávaní foto,predtým mi to išlo vložiť,teraz nie,aj som zmenšovala a nič ,tak neviem kde,v čom je chyba,v čom ,dakujem vopred za radu
30. jún 2012 o 08:58  • Odpovedz
len pre info pre adminov, to iste robi aj pri nahravani foto do albumu :slight_smile:
30. jún 2012 o 09:02  • Odpovedz
pre istotu,som sa aj reštartla,či chyba nie je u mna ,no stále *" Chyba pri nahrávaní fotky"
30. jún 2012 o 09:17  • Odpovedz
@barcelona94901 mne to robi tiez pri zadavani fotiek aj na MK, aj na mojasvadba
30. jún 2012 o 09:50  • Odpovedz
@martinjasen bude sa riesit to pridavanie fotiek? ani do temy, ano do albumov. dakujem
30. jún 2012 o 11:31  • Odpovedz
tiež som skušala aj na streche vložiť a nič :unamused:
30. jún 2012 o 11:53  • Odpovedz
@martinjasen mne tiež nejdú nahrávať fotky, bude sa to riešiť? alebo až v pondelok? :unamused:
30. jún 2012 o 15:07  • Odpovedz
haaaaalooooo haaaloo chceli by sme nahravat fotečky :frowning2:
30. jún 2012 o 16:50  • Odpovedz
30. jún 2012 o 18:04  • Odpovedz
TAK TO TU DAVAM DO POZORNOSTI
Preco sa tu v diskusiach neda vyjadrit aj NEPACI SA MI TO?
Mozno je to otazka na adminov ci koho, kto tu robi a prevadzkuje tuto web stranku, ale popri tom,ze na diskusiu mozem vyjadrit Paci sa mi to, mi casto CHYBA vyjadrenie aj NEPACI SA MI TO! Da sa s tym prosim pekne nieco robit??
Mate aj vy niekedy taku myslienku vyjadrit svoj nazor nesuhlasu??Velakrat moze byt jednoduchsie kliknut na vedla dolozenu ikonu paci sa mi to - nepaci sa mi to. Urcite sa by to viacero diskutujucich na fore privitalo.
30. jún 2012 o 23:34  • Odpovedz
@janusa_ aj admini chcu mat volno.... :wink:
30. jún 2012 o 23:41  • Odpovedz
Dobry den, dnes rano mi prisla sms o tom, ze mi dakujete za predlzenie Bazaru Plus o dalsich 7 dni, co je troska zvlastne, kedze som si ho aktivovala minulu stredu na obed. Podla mojich skromnych vypoctov prisla tato sms po siestich a nie po siedmich dnoch, ak to bude takto stale, za necele dva mesiace zaplatime o tyzden viac, nez by sme mali. Mozete sa mi prosim k tomu vyjadrit? Dakujem.
3. júl 2012 o 11:40  • Odpovedz
Tiez mam taky isty pripad ako mikykiky.Aktualizovat az zajtra no poplatok na dalsi tyzden uz dnes.Co ak dnes predam ?Dakujem
3. júl 2012 o 14:34  • Odpovedz
Moze prosim niekto z kompetentnych zareagovat na moj predchadzajuci prispevok? Dakujem.
4. júl 2012 o 11:18  • Odpovedz
chcela by som sa opýtať, prečo sa nedajú otvárasť komentáre vo fotoblogoch? nechce mi ich otvoiť vôbec, aj keď je napr. napísané že dotyčná má 15 komentov, ale neotvorí ich,,,,
6. júl 2012 o 14:03  • Odpovedz
chcem sa opytat,ci tu nefunguje taka moznost,ze ked zmazem inzerat a nadruhy den zistim,ze to nie je predane,ze ci sato neda dat naspat ten inzerat niekde ako zmazane, dakujemm
6. júl 2012 o 14:05  • Odpovedz
to co sa deje s MK? preco mi ukazuje kazdeho pas pri kazdom komente? fotky neukazuje, kazdy prispevok je roztiahnuty na pol stranu. je to uplne neprehladne :angry:
6. júl 2012 o 14:07  • Odpovedz
@martinjasen mňa by zaujímalo, prečo mi ešte stále svieti pri mojom bazáre plusko, keď som ho:
1) mala zaplatené len do 4. júla
2) v stredu, t. j. 4. júla som poslala sms "STOP BAZAR
3) pri "kúpe" som vypla automatické predlžovanie

Dúfam, že mi na faktúre nebude svietiť 2x 0,90€ :wink:
6. júl 2012 o 19:21  • Odpovedz
@zuz11 dobry vecer ja by sm sa chcela opitat o bazarik plus mam kartu na kredit odoslala som sms s kodom ktory mi dalo stiahlo mi kredit a späť mi dosla sms POZOR.služby sms platieb (mikro platby cez mobilny telefon)zial niesu momentalne dostupne pre vase telefonne čislo ako nechapem tomu. mam plusko na azetestahuje mi mesacne z kreditu tak prečo mi to pise ked si ccem dat bazarik+ na MK.dakujem
7. júl 2012 o 00:19  • Odpovedz
čakám na Vašu odpoved už dost dlho predala my tu 1klamárka odsavačku nefunkčnú a nechce my vrátit € môžete ju kontaktovat a pomôct riešit problém?napísala som jej neg.hodnotenie samozrejme že sa vyhráža že aj ona mne napíše jedná sa o túto madam
karinka1klaudia
dakujem
7. júl 2012 o 11:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.