• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@opelastra nemyslim ze je nejaky iny donucovaci prostriedok okrem negativneho hodnotenia aby sa dotycna nejako spamatala a vratila ti peniaze....bohuzial.... co sa tyka negatka, negatko z pomsty je nepripustne, takze ak ti ho da, napis adminom a oni ho zmazu
7. júl 2012 o 22:01  • Odpovedz
Dobry den. Mam na Vas dotaz ohladne noveho zobrazovania fotiek vo fotoalbumoch. Pouzivam iPad a iPhone a pri zobrazeni celeho albumu mi nezobrazuje popis k fotkam :(. Musim sa preklikavat jednotlivymi fotkami, aby mi to zobrazovalo popis. Planujete to zobrazovanie fotiek a popisov prisposobit aj na tieto zariadenia? Dakujem.
8. júl 2012 o 13:12  • Odpovedz
dobry den, preco ste mi stopli inzerat s aloe vera? ved to je urcene uz pre deti skolskeho veku! budte taki laskavi a odblokujte mi to, dakujem. v ponukach su tu kadejake decky, hackovane somariny a ine veci absolutne nesuvisiace s detmi a to tam stale mame, ze? takze opakujem, tento aloe gel je urceny uz pre deti od cca 8 rokov, tak mi to laskavo odblokujte, budte taki mili :slight_smile:
8. júl 2012 o 14:24  • Odpovedz
@mandragora22 dovod stopnutia mas napisany pri blokacii. ono nie vsetko, co mozu deti, je detske...okrem toho, produkty ako aloe vera su casto predmetom multilevel marketingovych predajov, co MK nepodporuje. aj ked nevravim ze tvoj inzerat je jeden z nich :sweat_smile:
8. júl 2012 o 15:27  • Odpovedz
mohli by ste zrusit tuto temu omylom som ju dala dva krat http://www.modrykonik.sk/forum/tema/zabudli-ste-uz-niekedy-svoje-dieta/ dakujem
8. júl 2012 o 20:47  • Odpovedz
@latvia @martinjansen ja som prosila o vyjadrenie adminov, dakujem za pochopenie. a na vysvetlenie, tento tovar je urceny aj pre deti a deti ho bez problemov mozu aj uzivat. by ma zaujimalo, ako su pre deti urcene hackovane obrusky? vari na utieranie zadkov? a este raz poprosim, aby sa mi k stopnutiu inzeratu vyjadrovali zodpovedni ludia, vdaka :wink:
8. júl 2012 o 22:07  • Odpovedz
Ak ma uzivatel vo fotoblogu "fotoblog je prazdny", znamena to, ze mu bol bloknuty pristup?
8. júl 2012 o 23:09  • Odpovedz
@labutka ano a este napravo nema info pod fotkou ako kedy sa registroval,pocet prispevkov atd
8. júl 2012 o 23:12  • Odpovedz
ahoj,od 7.7.2012 ste mi pozastavili moj inzerat na Nike damsku supravu-vraj nesplna pravidla.Pytam sa ze preco nesplna,ved ho mam v dobrej kategorii a to : Bazár > Dospelí: Oblečenie na šport, dresy.

Nestala sa nahodou chyba u VAs.

dakujem za odpoved a prajem pekny den
9. júl 2012 o 13:51  • Odpovedz
kto mi poradí? Zmazala som si konverzáciu v bazariku a teraz neviem poslať tovar. Vedia mi admini obnoviť konverzáciu? Lebo síce som písala prosbu, ale zatiaľ sa nič nestalo.
9. júl 2012 o 15:07  • Odpovedz
@martinka17 Posli ip na nick @viz dohlada ti komunikaciu. Napis mu, o aky inzerat ide.
9. júl 2012 o 17:25  • Odpovedz
@danu ďakujeeem :dizzy_face:
9. júl 2012 o 19:07  • Odpovedz
mam zaplateny bazar plus, pridala som novy inzerat a vobec sa mi neukazal medzi inzeratmi. ani ked som si dala konkretnu kategoriu a velkost. nepaci sa mi to. ked si to platim, ocakavam ze sa mi tam inzeraty objavia, aby boli aj na prvej strane a nie potom hned niekde na druhej- tretej a pod.
10. júl 2012 o 11:38  • Odpovedz
Dobry den, rada by som sa opytala, ci by bolo mozne dat do vyhladavania inzeratov moznost ci chceme vyhladavat zo vsetkych, z oblubenych alebo od bazar plus, alebo bez bazar plus?
Zda sa mi to taky kompromis, lebo takto sa mi zda bazar plus prilis 'agresivny'...
dakujem
10. júl 2012 o 14:01  • Odpovedz
@hirjak , @martinjasen mne by sa zase celkom páčilo, keby boli inzeráty bazar plus celé aj graficky viditeľne odlíšené...
že napríklad by boli umiestnené v tom rámiku v žltom, alebo v modrom poli a ostatné inzeráty by boli biele (alebo aj naopak, farebné by boli bezpluskové inzeráty a hneď by som vedela, že nové inzeráty-bez "+" uvidím skôr, ako si budem musieť prelistovať už stokrát videné pluská spred siedmych dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:)...
lenže, žiaľ, práve tá "agresivita" plusiek je cieľom, takže prečo by sme to mali "obchádzať" a vyfiltrovávať :confounded: :rolling_eyes:
takže, to je len asi naše zbožné želanie, @cucuriedka

ja nehovorím, nech sú pluská viditeľné na začiatku (ak si ľudia chcú za takú vec platiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:), ale nech to tam nie je sedem dní po sebe, to mi už príde hooooodne otravné :confounded:
na druhej strane chápem, že biznis je biznis... :rolling_eyes:
/ak sa tu vôbec o nejakej extra tržbe za objednávanie plusiek dá hovoriť/
10. júl 2012 o 14:24  • Odpovedz
@martinjasen zdravicko.. fajnn ze su tu opat novoty.... no je potrebne aby sa mi na MK objavovali medzi oblubenymi diskusiami aj diskusie oblubene na modrej streche ? je to dost neprehladne potom.. neviem si predstavit, ze by som stale diskuitovala aj na moja svadba .. t uz by bol z tohto riadny gulas ... mozno trosku oddelit to, aspon farebne alebo do inej kolonky..
a chcem sa spytat ci sa zvazovalo nad tym aby sa v Ip dali odosielat aj subory napr JPEG a podobne . nie vsetky fotky su tu totizto akceptovane , ale uzko suvisia s rodicovstvom . :wink:
11. júl 2012 o 10:56  • Odpovedz
@hirjak @martinjasen zverejnenie sukromnych tem na verejne snad ani nemyslite vazne !!!!
11. júl 2012 o 10:58  • Odpovedz
kde zmizli oblubene temy? neviem, ako ostatni, ale ja sa tu teraz vobec nevyznam :stuck_out_tongue_closed_eyes: zobrazuje mi sice temy, ktore sa mi pacia, ale v nejakom divnom poradi, ani podla abecedy ani podla posledneho pridaneho prispevku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2012 o 10:59  • Odpovedz
@estterka rovnaky dotaz....moja sukromka je verejnááá ?
11. júl 2012 o 11:01  • Odpovedz
@estterka
@janulabj dobre, ze vravite, by som si to nevsimla :stuck_out_tongue_closed_eyes: kam to hlasit, aby sme mali zase sukromnu skupinu? je to nefer :confounded:
11. júl 2012 o 11:02  • Odpovedz
@pifina toto nie je nefer,toto je uplne,ze sklamanie z tejto stranky. podraz,poriadny.
11. júl 2012 o 11:04  • Odpovedz
?kde su moje oblubene?????
11. júl 2012 o 11:08  • Odpovedz
cele zle!!
11. júl 2012 o 11:10  • Odpovedz
tie zlte kluciky ma brutal mylia...vyzera to podobne ako sme mali vyznacene oblubene temy,juuuuj....zas kym si zvykneme....a este vzdy mi to vyhodi na prvu stranu a musim hladat poslednu....nem dobre
11. júl 2012 o 11:17  • Odpovedz
aj ja si velmi prosim nasu sukromnu skupinu a aj nase temy sukromne. to snad nie je pravda. snad este na tom len pracujete? prosiiiim
dakujem
11. júl 2012 o 11:20  • Odpovedz
veru aj mne chyba rychly preklik na oblubene temy aj z hornej listy
11. júl 2012 o 11:22  • Odpovedz
ja to chcem spať takto dlho trvá kým nájdem čo chcem prečo sa to zmenilo a skomplikovalo?
11. júl 2012 o 12:21  • Odpovedz
ja by som chcela len podotknúť, že nové forum malo umožniť odstrániť z oblubených tém tie, ktoré sú zamknuté.. ale nedá sa..
11. júl 2012 o 12:24  • Odpovedz
pripajam sa k nespokojnym... toto ste co urobili?????????? vsetko bolo v poriadku, preco vzdy musite dobre zabehnute zmenit za kravinu??? neprehladne totalne. naco su vsade rozpisane temy, ked moje oblubene mam aj tak na konci a kedze tu viac chodim cez mobil tak aj dost casu zaberajuce kym sa k nim dostanem. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: mam pocit ze opat vam nieco nevyslo aj ked ste to mysleli v dobrom
11. júl 2012 o 12:25  • Odpovedz
a navyse to usporiadanie tem v oblubenych resp. paci sa mi je uplne nelogicke vobec nie podla poslednych prispevkov....
11. júl 2012 o 12:26  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.