• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@pifina
@estterka mne zobrazje len moje sukromky-odkial viete ze su uz verejne-ja nemam pristup k ziadne j cudzej sukromke
11. júl 2012 o 12:27  • Odpovedz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: som smutná z toho....
11. júl 2012 o 12:29  • Odpovedz
toto je fakt otras, vsetky temy zo sukromnych skupin v ktorych som bola, mam pomiesane pokope, vobec neviem co kam patri teraz, neda sa vtom vobec orientovat...to snad nemyslite vazne ze to takto ostane? ved je to strasne neprehladne takto
11. júl 2012 o 12:29  • Odpovedz
@kaja73 boli pristupne niektore, ja som sa nahodou tiez do nejakej predtym preklikla :pensive: ale to uz asi dali doporiadku :confused: inak zoznam sukromnych tem nevidim ani ja nikde..aspon som nenasla :confounded:
11. júl 2012 o 12:31  • Odpovedz
Dobrý den...
Zmeny, zmeny, zmeny ... :unamused:
Čo tak KONEČNE zmeniť to, aby sa mi dali vymazať uzamknute temy z oblubených ?!
Takéto jednoduché záležitosti sa tu velmi neriešia, ale neprehladne tabulky, to ide HNEĎ :unamused:
11. júl 2012 o 12:33  • Odpovedz
ááá to ste čo urobili? :confounded: :angry: dajte aspon oblubené témy na hlavnú stránku, než sa k nim doklikám tak aj zabudnem čo som chcela.

a uzamkunté témy by som aj ja chcela nejaké vymazať z oblubených a nejde mi to
11. júl 2012 o 12:34  • Odpovedz
Mne sa to nepaci, je to neprehladne :frowning2:
11. júl 2012 o 12:35  • Odpovedz
k a t a s t r o f a !!!!!! na co to bolo dobre??? :angry:
11. júl 2012 o 12:37  • Odpovedz
nie dobre ,kým som sa dopracovala k oblúbeným..... neprehľadne to je :frowning2:
11. júl 2012 o 12:41  • Odpovedz
@nanulik stačí ak klikneš na páči sa, prestane sa Ti páčiť a teda nebude v obľúbených :wink:
To co je s tym forom? OTRAS, akoze krok vpred? Koncim s MK, malo casu mam a este aby som si hladala svoje diskusie, ktore som doteraz nasla jednym klikom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@martinka17 ak bola tema zamknuta, nevies ju oznacit..toto ostalo nedoriesene
11. júl 2012 o 12:42  • Odpovedz
@traktor ahaaaaaaa :astonished: to som nevedela. Tak je to fakt nedoriešené, ďakujem za opravu :wink:
11. júl 2012 o 12:43  • Odpovedz
Prečo ste preboha pozmenili fórum, bola som už zvyknutá na určitý systém a teraz sa v tom nedá vôbec orientovať.
11. júl 2012 o 12:44  • Odpovedz
Prosim dajte noty k tomu, ako sa da vo fore co najlepsie orientovat. Mali sme svoje oblubene diskusie, to zmizlo...tak nam to ozrejmite, ako to funguje pls. :unamused:
11. júl 2012 o 12:46  • Odpovedz
fuuu, tak toto vam teda nevyslo. :frowning2: :frowning2: raidny chaos ste tu narobili....
11. júl 2012 o 12:46  • Odpovedz
@martinka17 ale mna to do tej témy nepustí
11. júl 2012 o 12:47  • Odpovedz
mne by vyhovovalo,keby som si určité okruhy tém mohla skryť- lebo nepotrebujem napr. čítať Snažíme sa o dieťatko, Som tehotná, Rodím,Sme na tom rovnako ....aspoň mne to tam zavadzia...
alebo nech sú uložené v stĺpčeku vpravo ,nech nezavadzajú....
11. júl 2012 o 12:47  • Odpovedz
@nanulik ak je zamknuta, tak si ju nevies odobrat...ale hadam to poriesia
11. júl 2012 o 12:48  • Odpovedz
@martinka17 ale uzamknuté témy v obľúbených sa stále vymazať nedajú :slight_smile:

a fakt je to hrozné neprehľadné.Tiež mi chýba moje obľúbené na hlavnej strane. Prečo ste to zmenili? Veď to naozaj fungovalo.Páčilo sa mi fórum aké bolo hlavne pre to som tu chodila ale teraz sa mi v tom fakt nechce hrabať a nemám na to čas.Je to cele o ničom :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2012 o 12:50  • Odpovedz
@frick jj, už ma upozornila traktor :wink: som netušila :sweat_smile:
11. júl 2012 o 12:55  • Odpovedz
@nanulik prepáč, to som nevedela, už ma usmernili :wink:
11. júl 2012 o 12:57  • Odpovedz
tak toto bol teda poriadny krok vedla, tá nová zmena fŕa je úplne otrasná, neprehladná...jedným slovom katastrofa...čo tak to dať naspäť?
11. júl 2012 o 12:58  • Odpovedz
11. júl 2012 o 12:59  • Odpovedz
kazde cudo tri dni trva, verim, ze si zvykneme :wink:

ale aj tak by som poprosila, aby sa dalo lahsie dostat k oblubenym temam a hlavne aby boli radene po poradi podla najnovsieho prispevku...
11. júl 2012 o 13:03  • Odpovedz
@ikke práve som sa chystala to napísať to s tými obľúbenými a radením tém :grinning: tak to ste teda dovrzali, veď viete, že Moje obľúbené boli fakt veľmi obľúbené :grinning: :grinning:
11. júl 2012 o 13:06  • Odpovedz
to co ste tu zas vymysleli :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kooklo sme tu bojovali za to, aby sme mali hore v liste OBLUBENE...kedze inam nechodim, uz vobec nie ak sa pripajam cez mobil..a takto sa neviem dostat len k temam do ktorych chcem ist :angry: :angry: :angry:

co novinka..to vacsia a vacsia hlupost a komplikacia :rolling_eyes: vacsinou zbytocnosti :rolling_eyes:
neda sa tam vratit hore do listy OBLUBENE?????? :confused: :confused: :confused: :frowning2:

naco mi su sukromne diskusie, ked do nich sa aj tak nedostanem..a ak v nejakej som, tak som ich mala vypisane vlavo...a kde sa diskutuje, tiez kazdy vidi na titulnej strane...tak naco dalsia zbytocna vec :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. júl 2012 o 13:08  • Odpovedz
tiez chapem, ze aj zmena je zivot a da sa navyknut, ale tie oblubene aj mna uplne dostali..neviem si to najst vobec, skusam len cez tie kde som prispela, ale nevidim oblubene..to bol najjednoduchsi krok sa dostat len tam kam chcem...prosiiim dajte to spat alebo nejako tie oblubene porieste :cry:
11. júl 2012 o 13:09  • Odpovedz
@lucka1987 @ani3012 oblubene temy zo strechy vidno znova uz iba na streche
11. júl 2012 o 13:10  • Odpovedz
Dakujem Asmira team, uz sa mi to zacina pacit. Este par veci doladit, ako napriklad tie oblubene temy "Páči sa mi" by mohli byt tiez zoradene podla najnovsieho prispevku ak by sa dalo. Tlacitko rychleho pristupu ste uz dodali. :wink: Vy ste aky rychli. Aj surkomne temy su uz sukromne. Dakujem.
Zvykneme si rychlo. Toho sa nebojim. :slight_smile:
11. júl 2012 o 13:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.