• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
vdaka :slight_smile:
30. dec 2009 o 17:07  • Odpovedz
Prosim Vas, poziadali sme Vas o presun temy 'Prvykrat mamou' do Volnej diskusie na MK, preco je vo volnej diskusii Moja Svadba ??? Prosim o napravu.
5. jan 2010 o 12:21  • Odpovedz
pammy, dakujeme za upozornenie, uz by mala byt na MK :wink:
5. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz
Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeee.
5. jan 2010 o 15:01  • Odpovedz
ja by som sa chcela spytat kde je tema : nakupovanie v cechach. potraviny.
prvych 10 stran som presla, ale nic som nenasla. nechcem zacinat novu temu ale ak tu nie je, tak velmi rada. :wink:
5. jan 2010 o 15:01  • Odpovedz
pammy, ospravedlnujem sa, omylom som klikla o par cm vedla :sweat_smile:

pancake - hladala som tu temu na oboch konikoch, no nikde som ju nenasla, ani v zmenovniku tem som ju nenasla... bola vo volnej diskusii? presne tak sa volala ako si napisala? aj si do nej prispievala? prepac, ze tolko otazok, ale tak cim viac info, tym je vacsia sanca nieco vypatrat :wink:
5. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz
janocka to nie je stara tema. len som sa chcela nieco spytat. no a ona asi naozaj neexistuje.tak si ju teda zalozim. vdaka a prepac za strateny cas. :pensive:
5. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz
moja otazka je velmi jednoducha, zaujima ma preco sa uzamkne kazda tema,kde je vyjadrena nespokojnost?, clovek uz nemoze napisat ze sa mu nieco nepaci alebo co?. Ja som tiez miestami nespokojna, zakazete mi kvoli tomu pristup na MK?, uzivatelky tu kritizovali postup adminky a namiesto vyjadrenia dotycnej adminky sa tema radsej uzamkne? Kde sme, vratila sa stranka Modry Konik o niekolko desateoci dozadu......?
7. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz
pardon, myslela som desatroci :wink:
7. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz
jonatanka - pretoze ak je niekto s niecim nespokojny, ma to napisat priamo tym, ktori to maju vyriesit.
7. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz
janocka len nechapem preco tu nemoze byt aj taka tema som nespokojna s tym a tym...., kazda tema kde sa vyjadri nesuhlas je zamknuta, pripada mi to, ze clovek tu na tychto strankach nesmie verejne vyjadrit nesuhlas, len chvalit a chvalit, ale nie vzdy a nie vsetko sa tu da pochvalit, troska objektivity by neuskodilo :wink:
7. jan 2010 o 14:13  • Odpovedz
pretoze prevadzkovatelia sa rozhodli, ze ak ma niekto problem s adminom alebo inym uzivatelom, ma si to s nim vyriesit cez Ip alebo poslat e-mail
7. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz
ok. taketo vysvetlenie ma bohato uspokojilo :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz
mirko • 2d • Dnes o 20:02
ahojky, mam problem s odosielanim IP ...uz par krat sa mi stalo, ze som napisala IPcku kamoske, a chcel som ju odoslat a napisalo mi chybu, ze som nezadala ziadny text...a robi mi to iba ked jej posielam sparvu, inim mi odosle normalne
9. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz
mirko,
nebolo to prave v case, ked boli pomale stranky? pozri tu
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=122084
ak mas moznost, skus to aj na inom pocitaci, ak sa ani potom nepodari, napis nam (adminom) do IP, komu si chcela poslat postu, dame to pozriet programatorom.
:wink:
9. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz
robi mi to stale iba pri nej, napisem text, odoslem a hned mi vyhodi ze som nic nenapisala..., skusim na inom pocitaci
9. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz
skusala som jej napisat len "ahoj"tomi v pohode odoslalo, no dlhu spravu mi neodosle.... :unamused:
9. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz
ja mám otázku, čo sa týka zamknutých tém...dá sa zamknutá téma/čo je časom zrelá na vymazanie/ nejako archivovať, zálohovať, alebo niečo také, bez toho, aby som ju napr. po strane kopírovala do wordu?

a ešte jedna, pri prechode na novú verziu sa automaticky uzamknuté témy zmažú alebo to nesúvisí?

vďaka :slight_smile:
11. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz
smailinka myslim, ze da, pohladam ako

neviem ako to bude pri prechode na novu verziu, ale predpokladam, ze sa preberie vsetko
11. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz
samlilinka - tak ako pise emjee, preberie sa vsetko

ak si chces temu zalohovat, nemusis ju kopirovat stranu po strane, mozes to urobit takto:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=45895&;print=1

ID temy je ilustracne.... mozes to aplikovat na hociaku temu, za ID das toto: &;print=1
a potom sa ti tema zobrazi na 1 strane, tak to lahsie prekopirujes
11. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz
to sa má zobraziť úplne celá téma na 1 strane? Aj keď je tam napr. 50 strán? Vyskúšala som, ale mi to nefunguje. Alebo som to nepochopila správne?
12. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz
pozeram, ze fakt to nefunguje.... par mes. dozadu to este fungovalo.... idem teda zistit co sa stalo a potom ti poslem info
12. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz
ospravedlnujem sa, napisala som "pokazeny" link.... nema tam byt da bodkociarka, ma to teda vyzerat takto:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=45895&print=1

vysuskusala som to teraz a funguje to.... vopred upozornujem, ze pri temach, ktore maju vela stran to moze dlho trvat
12. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz
janocka, v prvom rade ďakujem za skomolenie nicku :slight_smile: to bolo milé :wink:

a ak tomu teda dobre rozumiem, tak toto si môžem uložiť do záložiek a aj po vymazaní témy ju vždy takto nájdem?? dúfam, že to tak má byť :slight_smile:

a fakt ďakujem za odpoveď :slight_smile:
12. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz
smailinka nie - este existujucu temu, ktora je roztahana na viac stran si tymto prikazom "skopirujes" na jednu stranu - odtial si ju mozes potom lahko (ctrl+a oznac vsetko a ctrl+c kopiruj) skopirovat a ulozit pre seba napr. vo worde

uz zmazanu temu nenajdes
12. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz
smailinka - ospravedlnujem sa za skomolenie nicku :pensive:
13. jan 2010 o 08:56  • Odpovedz
emjee, ďakujem za vysvetlenie, blondína sa vo mne nezaprie :slight_smile:

janocka, v pohode, náhodou to bolo pekné :wink:
13. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz
dobry den,
ja mam otazocku. vlastne konecne sa mi podarilo od vcera vecera lognut. pisala som adminom aj mail, aj som si dala opatovne zistovat heslo. totizto stalo sa mi, ze ma vobec na stranku nechcelo prihlasit pricomz login aj heslo bolo spravne. nie som si vedoma ziadneho porusenia, takze som nemala byt kvoli comu bloknuta.
vyriesilo sa to az po zresetnuti modemu, ked sme dostali inu IP.
z akeho dovodu teda toto nastalo ???
17. jan 2010 o 15:56  • Odpovedz
saskarisko, pokial vidim v nasich zaznamoch, tvoja IP adresa ani login neboli bloknute, takze neviem, preco sa ti nedarilo prihlasit. dalej ale aj vidim, ze mas premenlivu IP (+/- s kazdym zapnutim PC inu), takze nepredpokladam, ze by chyba bola na strane prevadzkovatela tychto stranok.
ale preposielam tvoj dotaz programatorom :wink:
17. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz
Ikke - dakujem za odpoved
17. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.